Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Żyjący

Żyjący

Mężczyzna

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Władysław Prus urodzony(a) 31 sier. 1895, Chyżyny (syn Ignacy Prus oraz Katarzyna Anusz).

    Władysław poślubił(a) Bronisława Oszkiel 15 czer. 1927, Latowicz. Bronisława (córka Walenty Oszkiel oraz Marianna Jastrzębska) urodzony(a) 31 gru. 1906, Iwowe; zgon 20 paź. 1937, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Bronisława Oszkiel urodzony(a) 31 gru. 1906, Iwowe (córka Walenty Oszkiel oraz Marianna Jastrzębska); zgon 20 paź. 1937, Chyżyny.
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. 1. Żyjący
    3. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Ignacy Prus urodzony(a) 15 mar. 1861, Chyżyny (syn Antoni Balcer Prus oraz Anastazja Bobotek).

    Ignacy poślubił(a) Katarzyna Anusz 25 sty. 1888, Latowicz. Katarzyna (córka Jan Anusz oraz Weronika Braulińska) urodzony(a) 18 list. 1868, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Katarzyna Anusz urodzony(a) 18 list. 1868, Chyżyny (córka Jan Anusz oraz Weronika Braulińska).
    Dzieci:
    1. Marianna Prus urodzony(a) 21 kwie. 1889, Chyżyny.
    2. Jan Antoni Prus urodzony(a) 8 czer. 1891, Chyżyny.
    3. Helena Prus urodzony(a) 24 czer. 1893, Chyżyny.
    4. 2. Władysław Prus urodzony(a) 31 sier. 1895, Chyżyny.
    5. Zofia Prus urodzony(a) 29 czer. 1898, Chyżyny.
    6. Weronika Prus urodzony(a) 21 sty. 1901, Chyżyny.
    7. Stanisław Prus urodzony(a) 11 mar. 1903, Chyżyny.
    8. Antoni Prus urodzony(a) 22 czer. 1905, Chyżyny.

  3. 6.  Walenty OszkielWalenty Oszkiel urodzony(a) 11 sty. 1883, Iwowe (syn Błażej Oszkiel oraz Franciszka Brauła).

    Walenty poślubił(a) Marianna Jastrzębska 5 luty 1906, Latowicz. Marianna (córka Kazimierz Jastrzębski oraz Katarzyna Rutka) urodzony(a) 23 kwie. 1887, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna JastrzębskaMarianna Jastrzębska urodzony(a) 23 kwie. 1887, Wielgolas (córka Kazimierz Jastrzębski oraz Katarzyna Rutka).
    Dzieci:
    1. 3. Bronisława Oszkiel urodzony(a) 31 gru. 1906, Iwowe; zgon 20 paź. 1937, Chyżyny.
    2. Feliks Oszkiel urodzony(a) 31 sier. 1912, Iwowe.
    3. Eugeniusz Oszkiel urodzony(a) 30 maj 1915, Iwowe; zgon 21 kwie. 1945, ładrze.
    4. Żyjący


Pokolenie: 4

  1. 8.  Antoni Balcer Prus urodzony(a) 7 sty. 1814, Chyżyny (syn Hilary (Paweł) Prus oraz Helena Chróst).

    Antoni poślubił(a) Anastazja Bobotek 2 luty 1834, Latowicz. Anastazja (córka Sylwester Bobotek oraz Joanna Rybak) urodzony(a) 1 sty. 1819, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Anastazja Bobotek urodzony(a) 1 sty. 1819, Chyżyny (córka Sylwester Bobotek oraz Joanna Rybak).
    Dzieci:
    1. Marianna Prus urodzony(a) 9 mar. 1835, Chyżyny.
    2. Michał Prus urodzony(a) 22 wrz. 1836, Chyżyny.
    3. Marianna Prus urodzony(a) 9 kwie. 1838, Chyżyny.
    4. Ludwik Prus urodzony(a) 26 sier. 1840, Chyżyny.
    5. Tomasz Prus urodzony(a) 9 gru. 1842, Chyżyny.
    6. Jan Prus urodzony(a) 20 sty. 1845, Chyżyny.
    7. Kazimierz Prus urodzony(a) 23 luty 1847, Chyżyny.
    8. Julia Prus urodzony(a) 16 maj 1849, Chyżyny.
    9. Ludwika Prus urodzony(a) 14 sier. 1851, Chyżyny; zgon 7 list. 1917, Laliny.
    10. Agnieszka Prus urodzony(a) 24 sty. 1854, Chyżyny.
    11. Marianna Prus urodzony(a) 8 gru. 1858, Chyżyny.
    12. 4. Ignacy Prus urodzony(a) 15 mar. 1861, Chyżyny.
    13. Weronika Prus urodzony(a) 5 luty 1864, Chyżyny.

  3. 10.  Jan Anusz urodzony(a) 6 list. 1826, Chyżyny (syn Karol Janus oraz Rozalia Stosio).

    Jan poślubił(a) Weronika Braulińska 16 list. 1856, Latowicz. Weronika (córka Piotr Brauła oraz Franciszka Śluzek) urodzony(a) 26 kwie. 1838, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Weronika Braulińska urodzony(a) 26 kwie. 1838, Chyżyny (córka Piotr Brauła oraz Franciszka Śluzek).
    Dzieci:
    1. Ignacy Anusz urodzony(a) 5 sier. 1858, Chyżyny.
    2. Agnieszka Anusz urodzony(a) 25 czer. 1860, Chyżyny.
    3. Franciszek Anusz urodzony(a) 10 mar. 1863, Chyżyny.
    4. Marianna Anusz urodzony(a) 31 sty. 1866, Chyżyny.
    5. Piotr Anusz urodzony(a) 25 lip. 1867, Chyżyny.
    6. 5. Katarzyna Anusz urodzony(a) 18 list. 1868, Chyżyny.
    7. Marcjanna Anusz urodzony(a) 4 lip. 1873, Chyżyny.
    8. Julianna Anusz urodzony(a) 2 list. 1879, Chyżyny.
    9. Ja Anusz urodzony(a) 14 sty. 1884, Chyżyny.

  5. 12.  Błażej Oszkiel urodzony(a) 28 sty. 1839, Iwowe (syn Roch Oszkiel oraz Justyna Ludwika Kosut); zgon 14 sier. 1895, Iwowe.

    Błażej poślubił(a) Franciszka Brauła 22.011871, Latowicz. Franciszka (córka Ludwik Brauła oraz Agnieszka Dziugieł) urodzony(a) 11 wrz. 1848, Strachomin; zgon 1 mar. 1921, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Franciszka Brauła urodzony(a) 11 wrz. 1848, Strachomin (córka Ludwik Brauła oraz Agnieszka Dziugieł); zgon 1 mar. 1921, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Agnieszka Oszkiel urodzony(a) 8 gru. 1871, Iwowe; zgon 24 maj 1873, Iwowe.
    2. Marianna Oszkiel urodzony(a) 25 sier. 1874, Iwowe; zgon 26 maj 1878, Iwowe.
    3. Ludwik Oszkiel urodzony(a) 20 lip. 1877, Iwowe; zgon 14 gru. 1878, Iwowe.
    4. Ludwik Oszkiel urodzony(a) 24 paź. 1879, Iwowe; zgon 21 maj 1957, Iwowe.
    5. 6. Walenty Oszkiel urodzony(a) 11 sty. 1883, Iwowe.
    6. Stanisław Oszkiel urodzony(a) 1 maj 1886, Iwowe; zgon 28 mar. 1887, Iwowe.
    7. Wiktor Oszkiel urodzony(a) 23 list. 1888, Iwowe; zgon 23 paź. 1949, Iwowe.

  7. 14.  Kazimierz Jastrzębski

    Kazimierz — Katarzyna Rutka. Katarzyna (córka Żyjący oraz Żyjący) urodzony(a) 16 sier. 1856, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Katarzyna Rutka urodzony(a) 16 sier. 1856, Wielgolas (córka Żyjący oraz Żyjący).
    Dzieci:
    1. 7. Marianna Jastrzębska urodzony(a) 23 kwie. 1887, Wielgolas.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Hilary (Paweł) Prus urodzony(a) 11 maj 1789, Chyżyny (syn Andrzej Prus oraz Krystyna Świątek).

    Hilary poślubił(a) Helena Chróst 10 luty 1811, Latowicz. Helena (córka Mikołaj Chróst oraz Urszula Śledź) urodzony(a) 23 maj 1791, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Helena Chróst urodzony(a) 23 maj 1791, Kamionka (córka Mikołaj Chróst oraz Urszula Śledź).
    Dzieci:
    1. Stanisław Jakub Prus urodzony(a) 9 maj 1812, Chyżyny.
    2. 8. Antoni Balcer Prus urodzony(a) 7 sty. 1814, Chyżyny.
    3. Marianna Elżbieta Prus urodzony(a) 13 sier. 1816, Chyżyny.
    4. Polikarp Paweł Prus urodzony(a) 26 sty. 1819, Chyżyny.
    5. Karol Teodor Prus urodzony(a) 5 list. 1820, Chyżyny.
    6. Gabriel Prus urodzony(a) 13 mar. 1823, Chyżyny.
    7. Józef Prus urodzony(a) 2 lip. 1825, Chyżyny.
    8. Katarzyna Prus urodzony(a) 9 list. 1827, Chyżyny.
    9. Zuzanna Prus urodzony(a) 15 wrz. 1830, Chyżyny.

  3. 18.  Sylwester Bobotek urodzony(a) 1 sty. 1781, Chyżyny (syn Tadeusz Bobotek oraz Agnieszka Borówek).

    Sylwester poślubił(a) Joanna Rybak 25 luty 1810, Latowicz. Joanna (córka Stanisław Rybak oraz Katarzyna Zwierz) urodzony(a) 28 gru. 1790, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Joanna Rybak urodzony(a) 28 gru. 1790, Transbór (córka Stanisław Rybak oraz Katarzyna Zwierz).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Bobotek urodzony(a) 21 sty. 1812, Chyżyny.
    2. Maciej Bobotek urodzony(a) 23 luty 1815, Chyżyny.
    3. Katarzyna Karolina Bobotek urodzony(a) 6 list. 1816, Chyżyny.
    4. 9. Anastazja Bobotek urodzony(a) 1 sty. 1819, Chyżyny.
    5. Małgorzata Bobotek urodzony(a) 8 czer. 1822, Chyżyny.
    6. Stanisław Bobotek urodzony(a) 29 kwie. 1827, Chyżyny.
    7. Marianna Bobotek urodzony(a) 15 sier. 1832, Chyżyny.

  5. 20.  Karol Janus urodzony(a) 4 list. 1798, Chyżyny (syn Stanisław Janus oraz Anastazja Świątek).

    Karol — Rozalia Stosio. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Rozalia Stosio
    Dzieci:
    1. Paweł Maycher Anusz urodzony(a) 7 sty. 1820, Chyżyny.
    2. Fabian Anusz urodzony(a) 19 sty. 1822, Chyżyny.
    3. Kazimierz Anusz urodzony(a) 2 mar. 1825, Chyżyny.
    4. 10. Jan Anusz urodzony(a) 6 list. 1826, Chyżyny.
    5. Magdalena Anusz urodzony(a) 5 maj 1830, Chyżyny.
    6. Faustyna Anusz urodzony(a) 3 wrz. 1832, Chyżyny; zgon 3 kwie. 1866, Iwowe.
    7. Marianna Anusz urodzony(a) 1 sty. 1835, Chyżyny.
    8. Tomasz Anusz urodzony(a) 18 gru. 1837, Chyżyny.
    9. Małgorzata Anusz urodzony(a) 10 czer. 1840, Chyżyny.

  7. 22.  Piotr Brauła urodzony(a) 21 luty 1794, Wielgolas (syn Maciej Brauła oraz Wiktoria Reda).

    Piotr poślubił(a) Franciszka Śluzek 29 paź. 1815, Latowicz. Franciszka (córka Jan Śluzek oraz Cecylia Rogala) urodzony(a) 4 kwie. 1800, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Franciszka Śluzek urodzony(a) 4 kwie. 1800, Chyżyny (córka Jan Śluzek oraz Cecylia Rogala).
    Dzieci:
    1. Julianna Agnieszka Brauła urodzony(a) 2 sty. 1818, Chyżyny.
    2. Adrian Brauła urodzony(a) 9 wrz. 1823, Chyżyny.
    3. Maciej Brauła urodzony(a) 23 luty 1826, Chyżyny.
    4. Marianna Brauła urodzony(a) 8 wrz. 1834, Chyżyny.
    5. Mikołaj Brauła urodzony(a) 1 gru. 1835, Chyżyny.
    6. 11. Weronika Braulińska urodzony(a) 26 kwie. 1838, Chyżyny.
    7. Ludwik Brauła urodzony(a) 13 sier. 1842, Chyżyny.

  9. 24.  Roch Oszkiel urodzony(a) , Jamielne (syn Jędrzej Oszkiel oraz Marianna Markosik).

    Roch poślubił(a) Justyna Ludwika Kosut 7 list. 1830, Latowicz. Justyna (córka Otton Kosut oraz Tekla Sabak) urodzony(a) 26 wrz. 1813, Iwowe; zgon 19 sty. 1877, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Justyna Ludwika Kosut urodzony(a) 26 wrz. 1813, Iwowe (córka Otton Kosut oraz Tekla Sabak); zgon 19 sty. 1877, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Monika Oszkiel urodzony(a) 3 maj 1832, Iwowe.
    2. Marianna Oszkiel urodzony(a) 16 sty. 1836, Iwowe.
    3. 12. Błażej Oszkiel urodzony(a) 28 sty. 1839, Iwowe; zgon 14 sier. 1895, Iwowe.
    4. Wojciech Oszkiel urodzony(a) 12 kwie. 1842, Iwowe; zgon 27 lip. 1911, Iwowe.
    5. Łucja Oszkiel urodzony(a) 11 gru. 1844, Iwowe.
    6. Franciszka Oszkiel urodzony(a) 5 paź. 1850, Iwowe; zgon 1 kwie. 1878.
    7. Antoni Oszkiel urodzony(a) 6 czer. 1853, Iwowe.

  11. 26.  Ludwik Brauła urodzony(a) 11 sier. 1824, Strachomin (syn Dydak Brauła oraz Marianna Gajowniczek).

    Ludwik — Agnieszka Dziugieł. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Agnieszka Dziugieł
    Dzieci:
    1. 13. Franciszka Brauła urodzony(a) 11 wrz. 1848, Strachomin; zgon 1 mar. 1921, Iwowe.
    2. Maria Magdalena Brauła urodzony(a) 20 lip. 1851, Strachomin.
    3. Marianna Brauła urodzony(a) 5 list. 1854, Strachomin.
    4. Stanisław Brauła urodzony(a) 1 maj 1857, Strachomin.
    5. Wojciech Brauła urodzony(a) 21 kwie. 1858, Strachomin.
    6. Jan Brauła urodzony(a) 20 czer. 1860, Strachomin.
    7. Marianna Brauła urodzony(a) 11 mar. 1863, Strachomin; zgon 31 lip. 1918, Iwowe.
    8. Petronella Brauła urodzony(a) 2 maj 1869, Chyżyny.

  13. 30.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Żyjący
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. 15. Katarzyna Rutka urodzony(a) 16 sier. 1856, Wielgolas.
    4. Żyjący
    5. Żyjący
    6. Żyjący
    7. Żyjący
    8. Żyjący