Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Leon Świątek

Leon Świątek

Mężczyzna 1840 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Leon Świątek urodzony(a) 7 kwie. 1840, Oleksianka (syn Szczęsny Świątek oraz Julianna Reda).

    Leon poślubił(a) Maria Magdalena Gelo 2 luty 1864, Latowicz. Maria (córka Kazimierz Piotr Gelo oraz Katarzyna Barbara Krawiec) urodzony(a) 1 czer. 1841, Iwowe. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Franciszek Świątek urodzony(a) 22 sty. 1866, Oleksianka.
    2. Ignacy Świątek urodzony(a) 2 sier. 1870, Oleksianka.
    3. Jakub Świątek urodzony(a) 21 lip. 1875, Oleksianka.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Szczęsny Świątek urodzony(a) 9 sty. 1806, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek).

    Szczęsny poślubił(a) Julianna Reda 13 luty 1825, Latowicz. Julianna (córka Tomasz Reda oraz Helena Gielo) urodzony(a) 19 luty 1809, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Julianna Reda urodzony(a) 19 luty 1809, Oleksianka (córka Tomasz Reda oraz Helena Gielo).
    Dzieci:
    1. Marianna Świątek urodzony(a) 17 list. 1826, Oleksianka.
    2. Szczepan Świątek urodzony(a) 4 sier. 1828, Oleksianka.
    3. Anna Świątek urodzony(a) 24 lip. 1830, Oleksianka.
    4. Ludwika Świątek urodzony(a) 16 sier. 1835, Oleksianka.
    5. Magdalena Świątek urodzony(a) 4 kwie. 1839, Oleksianka.
    6. 1. Leon Świątek urodzony(a) 7 kwie. 1840, Oleksianka.
    7. Stanisław Świątek urodzony(a) 8 maj 1844, Oleksianka.
    8. Stanisław Świątek urodzony(a) 3 maj 1845, Oleksianka.
    9. Katarzyna Świątek urodzony(a) 17 paź. 1847, Oleksianka.
    10. Franciszek Świątek urodzony(a) 25 mar. 1849, Oleksianka.
    11. Agnieszka Świątek urodzony(a) 21 sty. 1853, Oleksianka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Andrzej Świątek urodzony(a) 30 list. 1756, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Marianna).

    Andrzej poślubił(a) Anastazja Gajowniczek 3 luty 1782, Latowicz. Anastazja (córka Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda) urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin (córka Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).
    Dzieci:
    1. Cecylia Świątek urodzony(a) 22 list. 1782, Strachomin; zgon 20 mar. 1785, Strachomin.
    2. Teresa Świątek urodzony(a) 17 paź. 1784, Strachomin.
    3. Walenty Świątek urodzony(a) 8 kwie. 1786, Strachomin.
    4. Janina Świątek urodzony(a) 29 paź. 1788, Strachomin; zgon 20 gru. 1799, Strachomin.
    5. Dydak Świątek urodzony(a) 13 list. 1790, Strachomin; zgon 7 maj 1792, Strachomin.
    6. Franciszka Świątek urodzony(a) 11.031793, Strachomin; zgon 20 sty. 1796, Strachomin.
    7. Marianna Świątek urodzony(a) 16 lip. 1797, Strachomin.
    8. Jan Świątek urodzony(a) 4 luty 1800, Strachomin.
    9. Antonina Świątek urodzony(a) 1803, Strachomin.
    10. 2. Szczęsny Świątek urodzony(a) 9 sty. 1806, Strachomin.

  3. 6.  Tomasz Reda urodzony(a) 6 mar. 1781, Strachomin (syn Paweł Reda oraz Katarzna Sęcek).

    Tomasz poślubił(a) Helena Gielo 29 sty. 1804, Latowicz. Helena (córka Michał Gielo oraz Elżbieta Woźniak) urodzony(a) 3 sier. 1785, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Helena Gielo urodzony(a) 3 sier. 1785, Oleksianka (córka Michał Gielo oraz Elżbieta Woźniak).
    Dzieci:
    1. Paweł Reda urodzony(a) 27 sty. 1807, Oleksianka.
    2. 3. Julianna Reda urodzony(a) 19 luty 1809, Oleksianka.
    3. Antonina Petronella Reda urodzony(a) 11 czer. 1811, Oleksianka.
    4. Grzegorz Franciszek Reda urodzony(a) 28 mar. 1814, Oleksianka.
    5. Maciej Kazimierz Reda urodzony(a) 26 luty 1816, Oleksianka.
    6. Salomea Józefa Reda urodzony(a) 21 mar. 1819, Oleksianka.
    7. Teodor Franciszek Reda urodzony(a) 14 kwie. 1821, Oleksianka.
    8. Antoni Bonifacy Reda urodzony(a) 13 maj 1823, Oleksianka.
    9. Katarzyna Reda urodzony(a) 12 maj 1826, Oleksianka.
    10. Agnieszka Reda urodzony(a) 1809, Oleksianka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Andrzej Świątek urodzony(a) 1736, Strachomin (syn N Świątek); zgon 27 paź. 1781, Strachomin.

    Andrzej — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna
    Dzieci:
    1. 4. Andrzej Świątek urodzony(a) 30 list. 1756, Strachomin.
    2. Rozalia i Ludwika Świątek urodzony(a) 6 wrz. 1764, Strachomin.

  3. 10.  Szymon Gajowniczek urodzony(a) 1701, Strachomin (syn N Gajowniczek); zgon 18 maj 1785, Strachomin.

    Szymon — Zuzanna Reda. Zuzanna urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Zuzanna Reda urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 1750, Strachomin.
    2. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 17 list. 1756, Strachomin; zgon 13 luty 1759, Strachomin.
    3. Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 1759, Strachomin.
    4. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 30 sty. 1760, Strachomin.
    5. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 15 list. 1761, Strachomin.
    6. 5. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin.
    7. Bartłomiej Gajowniczek urodzony(a) 24 sier. 1765, Strachomin.
    8. Marek Gajowniczek urodzony(a) 25 kwie. 1767, Strachomin.
    9. Barbara Gajowniczek urodzony(a) 6 gru. 1770, Strachomin; zgon 19 mar. 1772, Strachomin.

  5. 12.  Paweł Reda urodzony(a) 1738 (syn N Reda); zgon 17 maj 1802, Oleksianka.

    Paweł poślubił(a) Katarzna Sęcek 7 luty 1768, Latowicz. Katarzna urodzony(a) 1738; zgon 25 kwie. 1793, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Katarzna Sęcek urodzony(a) 1738; zgon 25 kwie. 1793, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Hilary Reda urodzony(a) 4 sty. 1769, Strachomin; zgon 17 list. 1770, Strachomin.
    2. Baltazar Reda urodzony(a) 10 sty. 1770, Strachomin; zgon 5 mar. 1772, Strachomin.
    3. Gabriel Reda urodzony(a) 3 kwie. 1771, Strachomin; zgon 11 sty. 1773, Strachomin.
    4. Ewa (Helena) Reda urodzony(a) 28 paź. 1772, Strachomin.
    5. Fabian Reda urodzony(a) 26 sty. 1775, Strachomin.
    6. Franciszka Reda urodzony(a) 4 kwie. 1776, Strachomin; zgon 16 kwie. 1776, Strachomin.
    7. Bonifacy Reda urodzony(a) 16 maj 1777, Strachomin.
    8. Urszula Reda urodzony(a) 25 paź. 1778, Strachomin.
    9. 6. Tomasz Reda urodzony(a) 6 mar. 1781, Strachomin.

  7. 14.  Michał Gielo

    Michał poślubił(a) Elżbieta Woźniak 15 maj 1785, Latowicz. Elżbieta (córka Jan Woźniak oraz Anna Perzanka) urodzony(a) 3 list. 1762, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Elżbieta Woźniak urodzony(a) 3 list. 1762, Oleksianka (córka Jan Woźniak oraz Anna Perzanka).
    Dzieci:
    1. 7. Helena Gielo urodzony(a) 3 sier. 1785, Oleksianka.
    2. Florian Gielo urodzony(a) 5 maj 1787, Oleksianka.
    3. Izabella Gielo urodzony(a) 28 czer. 1789, Oleksianka.
    4. Hiacenty Gielo urodzony(a) 21 sier. 1791, Oleksianka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Świątek
    Dzieci:
    1. Walenty Świątek urodzony(a) 1728, Strachomin; zgon 24 gru. 1792, Strachomin.
    2. Maciej Świątek urodzony(a) 1733; zgon 26 mar. 1793, Strachomin.
    3. Maciej Świątek urodzony(a) 1734; zgon 28 gru. 1789, Latowicz.
    4. 8. Andrzej Świątek urodzony(a) 1736, Strachomin; zgon 27 paź. 1781, Strachomin.
    5. Józef Świątek urodzony(a) 1740; zgon 22 sier. 1810, Oleksianka.
    6. Józef Świątek urodzony(a) 1740, Latowicz; zgon 5 maj 1791, Latowicz.
    7. Franciszek Świątek urodzony(a) 1750; zgon 6 lip. 1805, Oleksianka.
    8. Augustyn Świątek urodzony(a) 1750; zgon 26 kwie. 1810, Wężyczyn.
    9. Michał Świątek urodzony(a) , Oleksianka.

  2. 20.  N Gajowniczek
    Dzieci:
    1. 10. Szymon Gajowniczek urodzony(a) 1701, Strachomin; zgon 18 maj 1785, Strachomin.
    2. Kilian Gajowniczek urodzony(a) 1712; zgon 30 maj 1767, Strachomin.
    3. Tomasz Gajowniczek urodzony(a) 1720, Laliny; zgon 5 czer. 1770, Laliny.
    4. Stefan Gajowniczek urodzony(a) 1722, Strachomin; zgon 17 gru. 1789, Strachomin.
    5. Bartłomiej Gajowniczek

  3. 24.  N Reda
    Dzieci:
    1. Hiacynt Reda urodzony(a) 1722, Strachomin; zgon 22 lip. 1790, Wężyczyn.
    2. Józef Reda
    3. Dominik Reda urodzony(a) 1724; zgon 28 paź. 1794, Chyżyny.
    4. Marcin Reda urodzony(a) 1725; zgon 14 sty. 1795, Strachomin.
    5. Franciszek Reda zgon 20 luty 1813, Strachomin.
    6. Paweł Reda urodzony(a) 1735; zgon 9 gru. 1795, Strachomin.
    7. Mikołaj Reda
    8. 12. Paweł Reda urodzony(a) 1738; zgon 17 maj 1802, Oleksianka.
    9. Maciej Reda
    10. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin; zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.
    11. Ignacy Reda urodzony(a) 1743; zgon 3 kwie. 1796, Wężyczyn.
    12. Bartłomiej Reda urodzony(a) 1745.

  4. 30.  Jan Woźniak (syn N Woźniak).

    Jan poślubił(a) Anna Perzanka [Arkusz rodzinny]


  5. 31.  Anna Perzanka
    Dzieci:
    1. Antoni Woźniak urodzony(a) 13 czer. 1756, Oleksianka.
    2. Ewa Woźniak urodzony(a) 29 gru. 1759, Oleksianka.
    3. 15. Elżbieta Woźniak urodzony(a) 3 list. 1762, Oleksianka.