Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Bronisław Stosio

Bronisław Stosio

Mężczyzna 1911 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Bronisław Stosio urodzony(a) 2 kwie. 1911, Strachomin (syn Wiktor Stosio oraz Weronika Świątek).

    Bronisław — Żyjący. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Wiktor Stosio urodzony(a) 13 luty 1885, Strachomin (syn Wojciech Stosio oraz Anna Gajowniczek).

    Wiktor poślubił(a) Weronika Świątek 17 luty 1908, Strachomin. Weronika (córka Franciszek Świątek oraz Maria Magdalena Płatek) urodzony(a) 28 kwie. 1889, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Weronika Świątek urodzony(a) 28 kwie. 1889, Strachomin (córka Franciszek Świątek oraz Maria Magdalena Płatek).
    Dzieci:
    1. 1. Bronisław Stosio urodzony(a) 2 kwie. 1911, Strachomin.
    2. Stanisław Stosio urodzony(a) 20 sty. 1913, Strachomin.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Wojciech Stosio urodzony(a) 25 mar. 1844, Wężyczyn (syn Paweł Stosio oraz Marianna Sabak); zgon 20 wrz. 1919, Strachomin.

    Wojciech poślubił(a) Anna Gajowniczek 27 sty. 1867, Latowicz. Anna (córka Grzegorz Gajowniczek oraz Marianna Mrozek) urodzony(a) 26 lip. 1839, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Anna Gajowniczek urodzony(a) 26 lip. 1839, Strachomin (córka Grzegorz Gajowniczek oraz Marianna Mrozek).
    Dzieci:
    1. Elżbieta Stosio urodzony(a) 9 list. 1867, Wężyczyn.
    2. Piotr Stosio urodzony(a) 27 czer. 1872, Wężyczyn.
    3. Jan Stosio urodzony(a) 29 wrz. 1874, Wężyczyn.
    4. Walenty Stosio urodzony(a) 14 gru. 1876, Wężyczyn.
    5. Józef Stosio urodzony(a) 15 mar. 1879, Strachomin.
    6. 2. Wiktor Stosio urodzony(a) 13 luty 1885, Strachomin.

  3. 6.  Franciszek Świątek urodzony(a) 1 czer. 1845, Strachomin (syn Sylwester Świątek oraz Eleonora Scholastyka Reda).

    Franciszek poślubił(a) Maria Magdalena Płatek 19 list. 1865, Latowicz. Maria (córka Józef Płatek oraz Krystyna Rechnio) urodzony(a) 16 lip. 1848, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Maria Magdalena Płatek urodzony(a) 16 lip. 1848, Oleksianka (córka Józef Płatek oraz Krystyna Rechnio).
    Dzieci:
    1. Jan Świątek urodzony(a) 22 sty. 1867, Strachomin.
    2. Walenty Świątek urodzony(a) 9 sier. 1868, Strachomin.
    3. Piotr Świątek urodzony(a) 20 luty 1871, Strachomin.
    4. Marianna Świątek urodzony(a) 5 kwie. 1874, Strachomin.
    5. Walenty Świątek urodzony(a) 2 kwie. 1878, Strachomin.
    6. Aleksandra Świątek urodzony(a) 18 paź. 1880, Strachomin.
    7. Stanisław Świątek urodzony(a) 8 paź. 1883, Strachomin.
    8. Helena Świątek urodzony(a) 8 gru. 1884, Strachomin.
    9. 3. Weronika Świątek urodzony(a) 28 kwie. 1889, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Paweł Stosio urodzony(a) 12 sty. 1806, Wężyczyn (syn Balcer Majcher Stosio oraz Krystyna Wiechetek).

    Paweł poślubił(a) Marianna Sabak 1 luty 1824, Latowicz. Marianna (córka Piotr Sabak oraz Julianna Reda) urodzony(a) 22 wrz. 1807, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Sabak urodzony(a) 22 wrz. 1807, Wężyczyn (córka Piotr Sabak oraz Julianna Reda).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Stosio urodzony(a) 19 sty. 1825, Chyżyny.
    2. Stanisław Stosio urodzony(a) 12 list. 1826, Wężyczyn.
    3. Teresa Stosio urodzony(a) 26 paź. 1828, Wężyczyn.
    4. Teresa Stosio urodzony(a) 10 paź. 1830, Wężyczyn.
    5. Katarzyna Stosio urodzony(a) 24 list. 1832, Wężyczyn.
    6. Grzegorz Stosio urodzony(a) 7 mar. 1835, Wężyczyn.
    7. Walenty Stosio urodzony(a) 7 sty. 1838, Wężyczyn.
    8. Teodor Stosio urodzony(a) 29 mar. 1840, Wężyczyn.
    9. Julianna Stosio urodzony(a) 19 czer. 1842, Wężyczyn.
    10. 4. Wojciech Stosio urodzony(a) 25 mar. 1844, Wężyczyn; zgon 20 wrz. 1919, Strachomin.
    11. Paweł Stosio urodzony(a) 5 paź. 1846, Wężyczyn.
    12. Małgorzata Stosio urodzony(a) 30 list. 1848, Wężyczyn; zgon 15 paź. 1919, Iwowe.
    13. Klara Stosio urodzony(a) 11 sier. 1851, Wężyczyn.

  3. 10.  Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 28 luty 1809, Strachomin (syn Marek Gajowniczek oraz Małgorzata Orowiecka).

    Grzegorz — Marianna Mrozek. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Marianna Mrozek
    Dzieci:
    1. Michał Gajowniczek urodzony(a) 28 wrz. 1830, Strachomin.
    2. Szymon Gajowniczek urodzony(a) 16 luty 1833, Strachomin.
    3. Józef Gajowniczek urodzony(a) 17 mar. 1835, Strachomin.
    4. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 13 kwie. 1837, Strachomin.
    5. 5. Anna Gajowniczek urodzony(a) 26 lip. 1839, Strachomin.
    6. Leon Gajowniczek urodzony(a) 21 mar. 1842, Strachomin.
    7. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 20 list. 1843, Strachomin.
    8. Jan Gajowniczek urodzony(a) 29 sier. 1846, Strachomin.
    9. Julianna Gajowniczek urodzony(a) 8 luty 1849, Strachomin.

  5. 12.  Sylwester Świątek urodzony(a) 31 gru. 1810, Strachomin (syn Walenty Świątek oraz Julianna Niedek).

    Sylwester poślubił(a) Eleonora Scholastyka Reda 13 luty 1831, Latowicz. Eleonora (córka Szymon Reda oraz Marianna Plichta) urodzony(a) 17 luty 1813, Wężyczyn; zgon 23 luty 1858, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Eleonora Scholastyka Reda urodzony(a) 17 luty 1813, Wężyczyn (córka Szymon Reda oraz Marianna Plichta); zgon 23 luty 1858, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Walenty Świątek urodzony(a) 15 2 1833, Strachomin; zgon 22 czer. 1879, Laliny.
    2. Jakub Świątek urodzony(a) 25 lip. 1834, Strachomin; zgon 3 gru. 1891, Iwowe.
    3. Petronella Świątek urodzony(a) 22 kwie. 1836, Strachomin; zgon 2 list. 1911, Laliny.
    4. Piotr Świątek urodzony(a) 25 paź. 1837, Strachomin.
    5. Jan Świątek urodzony(a) 11 maj 1842, Strachomin.
    6. 6. Franciszek Świątek urodzony(a) 1 czer. 1845, Strachomin.
    7. Marianna Świątek urodzony(a) 30 kwie. 1849, Strachomin.
    8. Marianna Świątek urodzony(a) 5 sier. 1850, Strachomin.

  7. 14.  Józef Płatek urodzony(a) 16 mar. 1797, Oleksianka (syn Mikołaj Płatek oraz Franciszka Bieńko).

    Józef poślubił(a) Krystyna Rechnio 5 luty 1826, Latowicz. Krystyna (córka Karol Rechnio oraz Marianna Zadrożna) urodzony(a) 1 mar. 1807, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Krystyna Rechnio urodzony(a) 1 mar. 1807, Oleksianka (córka Karol Rechnio oraz Marianna Zadrożna).
    Dzieci:
    1. Julianna Płatek urodzony(a) 18 luty 1828, Oleksianka.
    2. Weronika Płatek urodzony(a) 27 sier. 1830, Oleksianka.
    3. Franciszka Płatek urodzony(a) 9 paź. 1832, Oleksianka.
    4. Magdalena Płatek urodzony(a) 13 kwie. 1838, Oleksianka.
    5. Ignacy Płatek urodzony(a) 29 lip. 1840, Oleksianka.
    6. Feliks Płatek urodzony(a) 18 list. 1842, Oleksianka.
    7. Agnieszka Płatek urodzony(a) 17 sty. 1845, Oleksianka.
    8. 7. Maria Magdalena Płatek urodzony(a) 16 lip. 1848, Oleksianka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Balcer Majcher Stosio (syn N Stosio); zgon 12 sty. 1823, Wężyczyn.

    Balcer poślubił(a) Krystyna Wiechetek 27 sty. 1793, Latowicz. Krystyna (córka Wawrzyniec Wiechetek oraz Katarzyna Koziańka) urodzony(a) 6 sier. 1777, Wężyczyn; zgon 24 list. 1812, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Krystyna Wiechetek urodzony(a) 6 sier. 1777, Wężyczyn (córka Wawrzyniec Wiechetek oraz Katarzyna Koziańka); zgon 24 list. 1812, Wężyczyn.
    Dzieci:
    1. Fabian Stosio urodzony(a) 20 sty. 1796, Wężyczyn.
    2. Paweł Stosio urodzony(a) 7 sty. 1799, Wężyczyn.
    3. Agnieszka Stosio urodzony(a) 28 sty. 1800, Wężyczyn.
    4. Sylwester Stosio urodzony(a) 4 sty. 1803, Wężyczyn.
    5. 8. Paweł Stosio urodzony(a) 12 sty. 1806, Wężyczyn.
    6. Jan Stosio urodzony(a) 6 luty 1809, Wężyczyn.

  3. 18.  Piotr Sabak urodzony(a) 1 lip. 1779, Wężyczyn (syn Dionizy Sabak oraz Małgorzata Wronowska).

    Piotr poślubił(a) Julianna Reda 18 list. 1798, Latowicz. Julianna (córka Ignacy Reda oraz Franciszka Wiechetek) urodzony(a) 21 czer. 1781, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Julianna Reda urodzony(a) 21 czer. 1781, Strachomin (córka Ignacy Reda oraz Franciszka Wiechetek).
    Dzieci:
    1. Anastazja Sabak urodzony(a) 7 sty. 1802, Wężyczyn; zgon 16 sty. 1802, Wężyczyn.
    2. Adalbert Sabak urodzony(a) 17 kwie. 1803, Wężyczyn.
    3. 9. Marianna Sabak urodzony(a) 22 wrz. 1807, Wężyczyn.
    4. Klemens Sabak urodzony(a) 15 wrz. 1809, Wężyczyn; zgon 16 list. 1809, Wężyczyn.
    5. Klara Franciszka Sabak urodzony(a) 21 sier. 1811, Wężyczyn.
    6. Teresa Jadwiga Sabak urodzony(a) 17 paź. 1815, Wężyczyn.
    7. Franciszek Karol Sabak urodzony(a) 1 list. 1819, Wężyczyn.

  5. 20.  Marek Gajowniczek urodzony(a) 25 kwie. 1767, Strachomin (syn Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).

    Marek — Małgorzata Orowiecka. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Małgorzata Orowiecka
    Dzieci:
    1. Jan Gajowniczek urodzony(a) 22 maj 1796, Strachomin.
    2. Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 16 sier. 1798, Strachomin.
    3. Kazimierz Gajowniczek urodzony(a) 94 mar. 1801, Strachomin.
    4. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 3 kwie. 1803, Strachomin.
    5. 10. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 28 luty 1809, Strachomin.
    6. Augustyn Jan Gajowniczek urodzony(a) 29 sier. 1811, Strachomin.
    7. Marianna Salomea Gajowniczek urodzony(a) 14 list. 1814, Strachomin.
    8. Wojciech Stanisław Gajowniczek urodzony(a) 15 kwie. 1817, Strachomin.

  7. 24.  Walenty Świątek urodzony(a) 8 kwie. 1786, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek).

    Walenty poślubił(a) Julianna Niedek 26 list. 1805, Latowicz. Julianna (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka) urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 25.  Julianna Niedek urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka).
    Dzieci:
    1. Marianna Świątek urodzony(a) 20 sier. 1808, Strachomin.
    2. Hedwiga Świątek urodzony(a) 17 paź. 1809, Strachomin.
    3. 12. Sylwester Świątek urodzony(a) 31 gru. 1810, Strachomin.
    4. Marianna Jadwiga Świątek urodzony(a) 8 paź. 1813, Strachomin.
    5. Magdalena Martyna Świątek urodzony(a) 22 maj 1816, Strachomin.
    6. Karolina Salomea Świątek urodzony(a) 1 list. 1818, Strachomin.
    7. Agnieszka Świątek urodzony(a) 20 sty. 1823, Strachomin.
    8. Antoni Świątek urodzony(a) 4 czer. 1825, Strachomin.
    9. Anastazja Świątek urodzony(a) 29 wrz. 1827, Strachomin.

  9. 26.  Szymon Reda urodzony(a) 31 paź. 1779, Strachomin (syn Paweł Reda oraz Zofia Chrzanowska).

    Szymon poślubił(a) Marianna Plichta 03.061804, Latowicz. Marianna urodzony(a) 1774. [Arkusz rodzinny]


  10. 27.  Marianna Plichta urodzony(a) 1774.
    Dzieci:
    1. Jakub Reda urodzony(a) 24 lip. 1806, Wężyczyn.
    2. Józefa Reda urodzony(a) 29 mar. 1808, Wężyczyn.
    3. Anastazja Reda urodzony(a) 3 kwie. 1810, Wężyczyn.
    4. 13. Eleonora Scholastyka Reda urodzony(a) 17 luty 1813, Wężyczyn; zgon 23 luty 1858, Strachomin.
    5. Teresa Pelagia Reda urodzony(a) 8 paź. 1815, Wężyczyn.

  11. 28.  Mikołaj Płatek urodzony(a) 9 wrz. 1770, Oleksianka (syn Jan Płatek oraz Jadwiga Jachówna).

    Mikołaj poślubił(a) Franciszka Bieńko 10 czer. 1792, Latowicz. Franciszka (córka Łukasz Bieńko oraz Teresa Kosut) urodzony(a) 12 mar. 1770, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Franciszka Bieńko urodzony(a) 12 mar. 1770, Iwowe (córka Łukasz Bieńko oraz Teresa Kosut).
    Dzieci:
    1. Franciszek Płatek urodzony(a) 3 mar. 1793, Oleksianka.
    2. Mikołaj Płatek urodzony(a) 8 gru. 1794, Oleksianka; zgon 24 mar. 1796, Oleksianka.
    3. 14. Józef Płatek urodzony(a) 16 mar. 1797, Oleksianka.
    4. Justyna Płatek urodzony(a) 22 wrz. 1799, Oleksianka; zgon 30 czer. 1800, Oleksianka.
    5. Marianna Płatek urodzony(a) 21 mar. 1804, Oleksianka; zgon 30 lip. 1811, Oleksianka.
    6. Piotr Płatek urodzony(a) 6 lip. 1811, Oleksianka.

  13. 30.  Karol Rechnio urodzony(a) 4 list. 1779, Oleksianka (syn Szymon Rechnio oraz Katarzyna Reda).

    Karol — Marianna Zadrożna. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Marianna Zadrożna
    Dzieci:
    1. Teodor Rechnio urodzony(a) 7 list. 1803, Oleksianka.
    2. Maciej Rechnio urodzony(a) 24 luty 1805, Oleksianka.
    3. 15. Krystyna Rechnio urodzony(a) 1 mar. 1807, Oleksianka.
    4. Scholastyka Rechnio urodzony(a) 19 luty 1809, Oleksianka; zgon 27 mar. 1884, Laliny.
    5. Magdalena Anna Rechnio urodzony(a) 20 lip. 1812, Oleksianka.
    6. Franciszka Rechnio urodzony(a) 11 mar. 1825, Oleksianka; zgon 20 luty 1898, Laliny.
    7. Jan Rechnio urodzony(a) 11 mar. 1825, Oleksianka.
    8. Józefa Rechnio urodzony(a) 27 luty 1827, Oleksianka.