Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Marianna Agnieszka Skorupa

Marianna Agnieszka Skorupa

Kobieta 1816 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Marianna Agnieszka Skorupa urodzony(a) 28 sty. 1816, Iwowe (córka Wincenty Skorupa oraz Ewa Gajowniczek).

    Marianna poślubił(a) Piotr Dołęgowski 17 lip. 1843, Latowicz. Piotr (syn Sebastian Dołęgowski oraz Honorata Olko) urodzony(a) 31 lip. 1803, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Zofia Gołędowska urodzony(a) 10 maj 1845, Iwowe.
    2. Gertruda Gołędowska urodzony(a) 13 list. 1848, Iwowe.
    3. Piotr Gołędowski urodzony(a) 1 sier. 1851, Iwowe.
    4. Tekla Gołędowska urodzony(a) 18 wrz. 1852, Iwowe.
    5. Franciszek Gołędowski urodzony(a) 12 wrz. 1855, Iwowe.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Wincenty Skorupa urodzony(a) 22 sty. 1777, Iwowe (syn Michał Skorupa oraz Katarzyna Pieniak).

    Wincenty poślubił(a) Ewa Gajowniczek 5 luty 1804, Latowicz. Ewa (córka Ludwik Gajowniczek oraz Franciszka Paśnik) urodzony(a) 24 gru. 1788, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Ewa Gajowniczek urodzony(a) 24 gru. 1788, Strachomin (córka Ludwik Gajowniczek oraz Franciszka Paśnik).
    Dzieci:
    1. Helena Skorupa urodzony(a) 5 mar. 1808, Iwowe.
    2. Marianna Skorupa urodzony(a) 28 sier. 1809, Iwowe; zgon 6 list. 1809, Iwowe.
    3. Katarzyna Marianna Skorupa urodzony(a) 8.9.11810, Iwowe.
    4. Katarzyna Skorupa urodzony(a) 9 wrz. 1810, Iwowe; zgon 24 luty 1890, Laliny.
    5. Martyna Julianna Skorupa urodzony(a) 4 lip. 1812, Iwowe.
    6. 1. Marianna Agnieszka Skorupa urodzony(a) 28 sty. 1816, Iwowe.
    7. Łucja Barbara Skorupa urodzony(a) 1 gru. 1817, Iwowe.
    8. Grzegorz Franciszek Skorupa urodzony(a) 7 mar. 1820, Iwowe.
    9. Józefa Skorupa urodzony(a) 4 kwie. 1824, Iwowe.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Michał Skorupa (syn N Skorupa).

    Michał poślubił(a) Katarzyna Pieniak 20 list. 1774, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Katarzyna Pieniak
    Dzieci:
    1. 2. Wincenty Skorupa urodzony(a) 22 sty. 1777, Iwowe.
    2. Mikołaj Skorupa urodzony(a) 10 wrz. 1780, Iwowe.
    3. Anastazja Skorupa urodzony(a) 6 sty. 1783, Iwowe; zgon 12 sty. 1783, Iwowe.
    4. Pium Skorupa urodzony(a) 28 mar. 1784, Iwowe.
    5. Kornelia Skorupa urodzony(a) 8 paź. 1786, Iwowe; zgon 14 sier. 1788, Iwowe.
    6. Piotr Skorupa urodzony(a) 29 sty. 1789, Iwowe.
    7. Franciszek Skorupa urodzony(a) 12 paź. 1791, Iwowe; zgon 31 sier. 1794, Iwowe.
    8. Cyprian Skorupa urodzony(a) 27 wrz. 1795, Iwowe.

  3. 6.  Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 1759, Strachomin (syn Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).

    Ludwik — Franciszka Paśnik. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Franciszka Paśnik
    Dzieci:
    1. Cyprian Gajowniczek urodzony(a) 26 wrz. 1791, Strachomin; zgon 26 sty. 1796, Strachomin.
    2. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 15 sier. 1793, Strachomin.
    3. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 19 sty. 1796, Strachomin; zgon 6 mar. 1796, Strachomin.
    4. Agnieszka Gajowniczek urodzony(a) 22 sty. 1797, Strachomin; zgon 5 maj 1805, Strachomin.
    5. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 14 luty 1799, Strachomin; zgon 23 maj 1805, Strachomin.
    6. Elżbieta Gajowniczek urodzony(a) 19 wrz. 1802, Strachomin.
    7. Karol Gajowniczek urodzony(a) 2 list. 1805, Strachomin; zgon 3 kwie. 1806, Strachomin.
    8. 3. Ewa Gajowniczek urodzony(a) 24 gru. 1788, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  N Skorupa
    Dzieci:
    1. Tomasz Skorupa urodzony(a) 1705; zgon 2 sty. 1785, Iwowe.
    2. Walenty Skorupa urodzony(a) 1727; zgon 19 sier. 1777, Iwowe.
    3. Antoni Skorupa urodzony(a) 1728; zgon 30 sty. 1798, Iwowe.
    4. Bartłomiej Skorupa
    5. 4. Michał Skorupa
    6. Józef Skorupa

  2. 12.  Szymon Gajowniczek urodzony(a) 1701, Strachomin (syn N Gajowniczek); zgon 18 maj 1785, Strachomin.

    Szymon — Zuzanna Reda. Zuzanna urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  3. 13.  Zuzanna Reda urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 1750, Strachomin.
    2. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 17 list. 1756, Strachomin; zgon 13 luty 1759, Strachomin.
    3. 6. Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 1759, Strachomin.
    4. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 30 sty. 1760, Strachomin.
    5. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 15 list. 1761, Strachomin.
    6. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin.
    7. Bartłomiej Gajowniczek urodzony(a) 24 sier. 1765, Strachomin.
    8. Marek Gajowniczek urodzony(a) 25 kwie. 1767, Strachomin.
    9. Barbara Gajowniczek urodzony(a) 6 gru. 1770, Strachomin; zgon 19 mar. 1772, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 24.  N Gajowniczek
    Dzieci:
    1. 12. Szymon Gajowniczek urodzony(a) 1701, Strachomin; zgon 18 maj 1785, Strachomin.
    2. Kilian Gajowniczek urodzony(a) 1712; zgon 30 maj 1767, Strachomin.
    3. Tomasz Gajowniczek urodzony(a) 1720, Laliny; zgon 5 czer. 1770, Laliny.
    4. Stefan Gajowniczek urodzony(a) 1722, Strachomin; zgon 17 gru. 1789, Strachomin.
    5. Bartłomiej Gajowniczek