Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Anna Jarzębska

Anna Jarzębska

Kobieta 1883 - 1943  (60 lat)

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Anna Jarzębska urodzony(a) 12 lip. 1883, Borówek (córka Franciszek Jarzębski oraz Julianna Komorek); zgon 4 paź. 1943, Laliny.

    Anna poślubił(a) Jan Łodyga 3 luty 1904, Latowicz. Jan (syn Piotr Łodyga oraz Marianna Sabak) urodzony(a) 14 maj 1876, Laliny; zgon 29 maj 1932, Laliny. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Bolesław Łodyga urodzony(a) 14 sty. 1905, Laliny.
    2. Piotr Łodyga urodzony(a) 15 czer. 1906, Laliny; zgon 6 maj 1990, Laliny.
    3. Adela Łodyga urodzony(a) 24 mar. 1908, Laliny; zgon 27 list. 1909, Laliny.
    4. Stanisław Łodyga urodzony(a) 4 sty. 1910, Laliny; zgon 2 lip. 1937, Laliny.
    5. Genowefa Łodyga urodzony(a) 23 luty 1912, Laliny.
    6. Marianna Łodyga urodzony(a) 27 sty. 1915, Laliny.
    7. Władysław Łodyga urodzony(a) 20 gru. 1916, Laliny; zgon 22 czer. 1974, Laliny.
    8. Aleksander Łodyga urodzony(a) 10 list. 1918, Laliny; zgon 3 maj 1919, Laliny.
    9. Żyjący
    10. Żyjący
    11. Żyjący
    12. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Franciszek Jarzębski urodzony(a) 26 sier. 1856, Borówek (syn Michał Mateusz Jarzębski oraz Brygida Tekla Możdżonek).

    Franciszek poślubił(a) Julianna Komorek 27 luty 1879, Latowicz. Julianna (córka Paweł Komorek oraz Salomea Cecylia Czernio) urodzony(a) 27 lip. 1860, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Julianna Komorek urodzony(a) 27 lip. 1860, Kamionka (córka Paweł Komorek oraz Salomea Cecylia Czernio).
    Dzieci:
    1. Antoni Jarzębski urodzony(a) 13 luty 1880, Borówek.
    2. Andrzej Jarzębski urodzony(a) 23 mar. 1881, Borówek.
    3. 1. Anna Jarzębska urodzony(a) 12 lip. 1883, Borówek; zgon 4 paź. 1943, Laliny.
    4. Jan Jarzębski urodzony(a) 23 list. 1885, Borówek.
    5. Walenty Jarzębski urodzony(a) 14 luty 1888, Borówek.
    6. Stanisław Jarzębski urodzony(a) 4 kwie. 1890, Borówek.
    7. Agnieszka Jarzębska urodzony(a) 19 sty. 1893, Borówek.
    8. Marianna Jarzębska urodzony(a) 1 sier. 1895, Borówek.
    9. Franciszka Jarzębska urodzony(a) 27 sier. 1898, Borówek.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Michał Mateusz Jarzębski urodzony(a) 23 wrz. 1817, Borówek (syn Euzebi Jarzębski oraz Małgorzata Mazek).

    Michał poślubił(a) Brygida Tekla Możdżonek 28 sty. 1839, Latowicz. Brygida (córka Jan Możdżonek oraz Marianna Mazek) urodzony(a) 22 wrz. 1817, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Brygida Tekla Możdżonek urodzony(a) 22 wrz. 1817, Borówek (córka Jan Możdżonek oraz Marianna Mazek).
    Dzieci:
    1. Paweł Jarzębski urodzony(a) 20 sty. 1840, Borówek.
    2. Ludwika Jarzębska urodzony(a) 20 sier. 1842, Borówek.
    3. Mikołaj Jarzębski urodzony(a) 2 gru. 1844, Borówek.
    4. Marianna Jarzębska urodzony(a) 22 maj 1847, Borówek.
    5. Józef Jarzębski urodzony(a) 8 lip. 1850, Borówek.
    6. Walenty Jarzębski urodzony(a) 14 sty. 1854, Borówek.
    7. 2. Franciszek Jarzębski urodzony(a) 26 sier. 1856, Borówek.
    8. Wojciech Jarzębski urodzony(a) 15 mar. 1859, Borówek.

  3. 6.  Paweł Komorek urodzony(a) 1 lip. 1822, Kamionka (syn Izydor Komorek oraz Jadwiga Pietrak).

    Paweł poślubił(a) Salomea Cecylia Czernio 12 luty 1843, Latowicz. Salomea (córka Piotr Ciernio oraz Apolonia Król) urodzony(a) 12 list. 1818, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Salomea Cecylia Czernio urodzony(a) 12 list. 1818, Kamionka (córka Piotr Ciernio oraz Apolonia Król).
    Dzieci:
    1. Marcjanna Komorek urodzony(a) 11 sty. 1844, Kamionka.
    2. Anastazja Komorek urodzony(a) 17 kwie. 1847, Kamionka.
    3. Anna Komorek urodzony(a) 24 lip. 1850, Kamionka.
    4. Marianna Komorek urodzony(a) 18 czer. 1854, Kamionka.
    5. Marianna Komorek urodzony(a) 1 luty 1858, Kamionka.
    6. 3. Julianna Komorek urodzony(a) 27 lip. 1860, Kamionka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Euzebi Jarzębski urodzony(a) 16 sier. 1795, Borówek (syn Onufry Cygan - Jarzębski oraz Marianna Santorek - Jarzębska).

    Euzebi poślubił(a) Małgorzata Mazek 25 luty 1816, Latowicz. Małgorzata (córka Michał Mazek oraz Katarzyna Stanieta) urodzony(a) 6 czer. 1797, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Małgorzata Mazek urodzony(a) 6 czer. 1797, Borówek (córka Michał Mazek oraz Katarzyna Stanieta).
    Dzieci:
    1. 4. Michał Mateusz Jarzębski urodzony(a) 23 wrz. 1817, Borówek.
    2. Jan Feliks Jarzębski urodzony(a) 25 maj 1821, Borówek.
    3. Grzegorz Jarzębski urodzony(a) 11 mar. 1824, Borówek.
    4. Wojciech Jarzębski urodzony(a) 9 kwie. 1826, Borówek.
    5. Marcella Jarzębska urodzony(a) 29 sty. 1828, Borówek.
    6. Jędrzej Jarzębski urodzony(a) 28 list. 1830, Borówek.
    7. Kunegunda Jarzębska urodzony(a) 4 sier. 1833, Borówek.

  3. 10.  Jan Możdżonek urodzony(a) 1786; zgon 8 sty. 1821, Borówek.

    Jan poślubił(a) Marianna Mazek 25 luty 1810, Latowicz. Marianna (córka Wit Mazek oraz Domicella Zwierz) urodzony(a) 27 mar. 1794, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Marianna Mazek urodzony(a) 27 mar. 1794, Borówek (córka Wit Mazek oraz Domicella Zwierz).
    Dzieci:
    1. Leon Anzelm Możdżonek urodzony(a) 21 maj 1811, Borówek.
    2. Anna Małgorzata Możdżonek urodzony(a) 28 czer. 1813, Borówek.
    3. Paweł Wit Możdżonek urodzony(a) 20 czer. 1816, Borówek.
    4. 5. Brygida Tekla Możdżonek urodzony(a) 22 wrz. 1817, Borówek.
    5. Grzegorz Józef Możdżonek urodzony(a) 13 mar. 1820, Borówek.

  5. 12.  Izydor Komorek urodzony(a) 7 kwie. 1777, Kamionka (syn Krzysztof Komorek oraz Marianna).

    Izydor poślubił(a) Jadwiga Pietrak 20 sty. 1800, Latowicz. Jadwiga (córka Adam Piotrak oraz Katarzyna Śledź) urodzony(a) 10 paź. 1782, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Jadwiga Pietrak urodzony(a) 10 paź. 1782, Waliska (córka Adam Piotrak oraz Katarzyna Śledź).
    Dzieci:
    1. Mikołaj Komorek urodzony(a) 10 wrz. 1801, Kamionka; zgon 30 kwie. 1802, Kamionka.
    2. Scholastyka Komorek urodzony(a) 13 luty 1803, Kamionka; zgon 19 sier. 1805, Kamionka.
    3. Leon Komorek urodzony(a) 28 kwie. 1805, Kamionka; zgon 14 gru. 1811, Kamionka.
    4. Piotr Komorek urodzony(a) 2 sier. 1807, Kamionka.
    5. Hiacynt Komorek urodzony(a) 7 sty. 1810, Kamionka; zgon 2 wrz. 1811, Kamionka.
    6. Walenty Paweł Komorek urodzony(a) 11 luty 1812, Kamionka.
    7. Petronella Joanna Komorek urodzony(a) 25 maj 1814, Kamionka; zgon 14 wrz. 1814, Kamionka.
    8. Salomea Katarzyna Komorek urodzony(a) 26 list. 1816, Kamionka.
    9. Filip Jakub Komorek urodzony(a) 11 maj 1819, Kamionka.
    10. 6. Paweł Komorek urodzony(a) 1 lip. 1822, Kamionka.
    11. Rafał Komorek urodzony(a) 23 paź. 1824, Kamionka.

  7. 14.  Piotr Ciernio urodzony(a) 20 paź. 1790, Kamionka (syn Łukasz Ciernio oraz Katarzyna).

    Piotr — Apolonia Król. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Apolonia Król
    Dzieci:
    1. 7. Salomea Cecylia Czernio urodzony(a) 12 list. 1818, Kamionka.
    2. Franciszka Ciernio urodzony(a) 5,3,1823, Kamionka.
    3. Marianna Ciernio urodzony(a) 1 list. 1826, Kamionka.


Pokolenie: 5

  1. 18.  Michał Mazek urodzony(a) 29 wrz. 1757, Borówek (syn Adalbertus Mazek oraz Jadwiga).

    Michał poślubił(a) Katarzyna Stanieta 12 sty. 1777, Latowicz. Katarzyna (córka Maciej Stanieta oraz Agnieszka) urodzony(a) 27 paź. 1758, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  2. 19.  Katarzyna Stanieta urodzony(a) 27 paź. 1758, Borówek (córka Maciej Stanieta oraz Agnieszka).
    Dzieci:
    1. Wawrzyniec Mazek urodzony(a) 10 sier. 1786, Borówek.
    2. Joanna Mazek urodzony(a) 17 wrz. 1791, Borówek.
    3. Jan Mazek urodzony(a) 1794, Borówek.
    4. 9. Małgorzata Mazek urodzony(a) 6 czer. 1797, Borówek.
    5. Anastazja Mazek urodzony(a) 30 gru. 1799, Borówek.

  3. 22.  Wit Mazek urodzony(a) 16 czer. 1771, Borówek (syn Antoni Mazek oraz Marianna Paudyna); zgon 20 gru. 1819, Borówek.

    Wit poślubił(a) Domicella Zwierz 24 paź. 1790, Latowicz. Domicella (córka Jakub Zwierz oraz Franciszka Sątorek) urodzony(a) 12 maj 1776, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  4. 23.  Domicella Zwierz urodzony(a) 12 maj 1776, Borówek (córka Jakub Zwierz oraz Franciszka Sątorek).
    Dzieci:
    1. 11. Marianna Mazek urodzony(a) 27 mar. 1794, Borówek.
    2. Tymoteusz Mazek urodzony(a) 16 luty 1797, Borówek.
    3. Scholastyka Mazek urodzony(a) 10 luty 1798, Borówek.
    4. Agnieszka Mazek urodzony(a) 3 sty. 1804, Borówek.

  5. 24.  Krzysztof Komorek urodzony(a) 1748; zgon 21 mar. 1798, Kamionka.

    Krzysztof — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  6. 25.  Marianna
    Dzieci:
    1. Agnieszka Komorek urodzony(a) 8 sty. 1758, Kamionka; zgon 13 sty. 1758, Kamionka.
    2. Mikołaj Komorek urodzony(a) 1 gru. 1759, Kamionka.
    3. Paweł Komorek urodzony(a) 29 czer. 1762, Kamionka; zgon 9 maj 1805, Kamionka.
    4. Klara Komorek urodzony(a) 5 list. 1765, Kamionka.
    5. Józef Komorek urodzony(a) 19 mar. 1769, Kamionka; zgon 27 list. 1770, Kamionka.
    6. Kunegunda Komorek urodzony(a) 2 sier. 1772, Kamionka; zgon 19 lip. 1773, Kamionka.
    7. 12. Izydor Komorek urodzony(a) 7 kwie. 1777, Kamionka.

  7. 28.  Łukasz Ciernio urodzony(a) 1735 (syn Żyjący); zgon 27 sty. 1795, Kamionka.

    Łukasz — Katarzyna. [Arkusz rodzinny]


  8. 29.  Katarzyna
    Dzieci:
    1. Bibianna Ciernio urodzony(a) 28 list. 1770, Kamionka.
    2. Łucja Ciernio urodzony(a) 18 gru. 1774, Kamionka.
    3. Magdalena Ciernio urodzony(a) 22 lip. 1777, Kamionka.
    4. Felicja Ciernio urodzony(a) 14 list. 1779, Kamionka.
    5. Żyjący
    6. 14. Piotr Ciernio urodzony(a) 20 paź. 1790, Kamionka.