Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Żyjący

Żyjący

Kobieta

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Tomasz Andrzej Świątek urodzony(a) 29 list. 1890, Oleksianka (syn Jakub Świątek oraz Gertruda Całka).

    Tomasz poślubił(a) Aleksandra Kowalska 2 luty 1916, Latowicz. Aleksandra (córka Stanisław Kostka Kowalski oraz Teofila Świątek) urodzony(a) 13 luty 1893, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Aleksandra Kowalska urodzony(a) 13 luty 1893, Oleksianka (córka Stanisław Kostka Kowalski oraz Teofila Świątek).
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Żyjący
    4. Żyjący
    5. 1. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jakub Świątek urodzony(a) 1858, Oleksianka (syn Tomasz Świątek oraz Salomea Józefa Reda).

    Jakub poślubił(a) Gertruda Całka 22 maj 1882, Latowicz. Gertruda (córka Jan Stanisław Całka oraz Julianna Małgorzata Kosut) urodzony(a) 13 mar. 1858, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Gertruda Całka urodzony(a) 13 mar. 1858, Oleksianka (córka Jan Stanisław Całka oraz Julianna Małgorzata Kosut).
    Dzieci:
    1. Jan Świątek urodzony(a) 2 lip. 1883, Oleksianka.
    2. Stanisław Świątek urodzony(a) 8 maj 1886, Oleksianka.
    3. Katarzyna Świątek urodzony(a) 11 paź. 1888, Oleksianka.
    4. 2. Tomasz Andrzej Świątek urodzony(a) 29 list. 1890, Oleksianka.
    5. Piotr Świątek urodzony(a) 31 sier. 1893, Oleksianka.
    6. Piotr Świątek urodzony(a) 31 sier. 1895, Oleksianka.
    7. Stefania Świątek urodzony(a) 14 sier. 1898, Oleksianka.

  3. 6.  Stanisław Kostka Kowalski urodzony(a) 30 paź. 1860, Laliny (syn Piotr Kowalski oraz Apolonia Kowalska).

    Stanisław poślubił(a) Teofila Świątek 15 luty 1892, Latowicz. Teofila (córka Szymon Świątek oraz Agnieszka Reda) urodzony(a) 1872, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Teofila Świątek urodzony(a) 1872, Oleksianka (córka Szymon Świątek oraz Agnieszka Reda).
    Dzieci:
    1. 3. Aleksandra Kowalska urodzony(a) 13 luty 1893, Oleksianka.
    2. Józef Kowalski urodzony(a) 30 lip. 1905, Oleksianka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Tomasz Świątek urodzony(a) 22 gru. 1807, Oleksianka (syn Piotr Świątek oraz Zofia Rechnio).

    Tomasz poślubił(a) Salomea Józefa Reda 1 mar. 1840, Latowicz. Salomea (córka Tomasz Reda oraz Helena Gielo) urodzony(a) 21 mar. 1819, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Salomea Józefa Reda urodzony(a) 21 mar. 1819, Oleksianka (córka Tomasz Reda oraz Helena Gielo).
    Dzieci:
    1. Michał Świątek urodzony(a) 28 wrz. 1841, Oleksianka.
    2. Marianna Świątek urodzony(a) 11 kwie. 1844, Oleksianka.
    3. Agnieszka Świątek urodzony(a) 29 list. 1846, Oleksianka.
    4. Mikołaj Świątek urodzony(a) 2 wrz. 1850, Oleksianka.
    5. Feliks Świątek urodzony(a) 20 list. 1851, Oleksianka.
    6. 4. Jakub Świątek urodzony(a) 1858, Oleksianka.
    7. Marek Świątek urodzony(a) 24 kwie. 1860, Oleksianka.
    8. Marianna Świątek urodzony(a) 16 czer. 1862, Oleksianka.

  3. 10.  Jan Stanisław Całka urodzony(a) 16 maj 1812, Redzyńskie (syn Wit Całka oraz Hedwiga Malitka-Zbojna).

    Jan poślubił(a) Julianna Małgorzata Kosut 19 czer. 1842, Latowicz. Julianna (córka Bartłomiej Kosut oraz Ewa (Helena) Reda) urodzony(a) 19 czer. 1817, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Julianna Małgorzata Kosut urodzony(a) 19 czer. 1817, Oleksianka (córka Bartłomiej Kosut oraz Ewa (Helena) Reda).
    Dzieci:
    1. Marianna Całka urodzony(a) 5 maj 1843, Oleksianka.
    2. Ludwik Całka urodzony(a) 23 sier. 1844, Oleksianka.
    3. Zuzanna Całka urodzony(a) 6 sier. 1845, Oleksianka.
    4. Alojzy Całka urodzony(a) 22 czer. 1847, Oleksianka.
    5. Ludwik Całka urodzony(a) 6 paź. 1849, Oleksianka.
    6. Magdalena Całka urodzony(a) 6 maj 1852, Oleksianka.
    7. Kajetan Całka urodzony(a) 7 sier. 1855, Oleksianka.
    8. 5. Gertruda Całka urodzony(a) 13 mar. 1858, Oleksianka.
    9. Katarzyna Całka urodzony(a) 26 paź. 1860, Oleksianka.
    10. Katarzyna Całka urodzony(a) 2 list. 1865, Oleksianka.

  5. 12.  Piotr Kowalski urodzony(a) 27 czer. 1834, Laliny (syn Józef Kowalski oraz Agnieszka Scholastyka Pazura); zgon 28 luty 1913, Laliny.

    Piotr poślubił(a) Apolonia Kowalska 24 sty. 1853, Latowicz. Apolonia (córka Franciszek de Paulo Kowalski oraz Magdalena Świeczka) urodzony(a) 6 luty 1831, Redzyńskie; zgon 30 paź. 1891, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Apolonia Kowalska urodzony(a) 6 luty 1831, Redzyńskie (córka Franciszek de Paulo Kowalski oraz Magdalena Świeczka); zgon 30 paź. 1891, Laliny.
    Dzieci:
    1. Katarzyna Kowalska urodzony(a) 11 kwie. 1855, Laliny; zgon 17 kwie. 1885, Laliny.
    2. Franciszka Kowalska urodzony(a) 11 paź. 1856, Laliny.
    3. 6. Stanisław Kostka Kowalski urodzony(a) 30 paź. 1860, Laliny.
    4. Marianna Kowalska urodzony(a) 11 lip. 1866, Laliny; zgon 20 mar. 1890, Laliny.
    5. Józef Kowalski urodzony(a) 20 luty 1871, Laliny; zgon 22 maj 1947, Laliny.

  7. 14.  Szymon Świątek (syn Błażej Świątek oraz Magdalena Rechnio).

    Szymon — Agnieszka Reda. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Agnieszka Reda (córka Benedykt Reda oraz Marianna Reda).
    Dzieci:
    1. 7. Teofila Świątek urodzony(a) 1872, Oleksianka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Piotr Świątek urodzony(a) 29 czer. 1783, Oleksianka (syn Józef Świątek oraz Marianna Kosutowa).

    Piotr poślubił(a) Zofia Rechnio Zofia (córka Szymon Rechnio oraz Katarzyna Reda) urodzony(a) 9 maj 1784, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Zofia Rechnio urodzony(a) 9 maj 1784, Oleksianka (córka Szymon Rechnio oraz Katarzyna Reda).
    Dzieci:
    1. Marianna Świątek urodzony(a) 7 gru. 1806, Oleksianka; zgon 1 mar. 1807, Oleksianka.
    2. 8. Tomasz Świątek urodzony(a) 22 gru. 1807, Oleksianka.
    3. Euzebi Jędrzej Świątek urodzony(a) 14 gru. 1810, Oleksianka.
    4. Jerzy Wojciech Świątek urodzony(a) 16 kwie. 1813, Oleksianka.
    5. Antonina Józefa Świątek urodzony(a) 3 list. 1814, Oleksianka.
    6. Katarzyna Franciszka Świątek urodzony(a) 29 mar. 1817, Oleksianka.
    7. Aleksander Rajmund Świątek urodzony(a) 30 sier. 1819, Oleksianka.
    8. Stanisław Świątek urodzony(a) 2 maj 1822, Oleksianka.
    9. Jan Świątek urodzony(a) 22 gru. 1825, Oleksianka.

  3. 18.  Tomasz Reda urodzony(a) 6 mar. 1781, Strachomin (syn Paweł Reda oraz Katarzna Sęcek).

    Tomasz poślubił(a) Helena Gielo 29 sty. 1804, Latowicz. Helena (córka Michał Gielo oraz Elżbieta Woźniak) urodzony(a) 3 sier. 1785, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Helena Gielo urodzony(a) 3 sier. 1785, Oleksianka (córka Michał Gielo oraz Elżbieta Woźniak).
    Dzieci:
    1. Paweł Reda urodzony(a) 27 sty. 1807, Oleksianka.
    2. Julianna Reda urodzony(a) 19 luty 1809, Oleksianka.
    3. Antonina Petronella Reda urodzony(a) 11 czer. 1811, Oleksianka.
    4. Grzegorz Franciszek Reda urodzony(a) 28 mar. 1814, Oleksianka.
    5. Maciej Kazimierz Reda urodzony(a) 26 luty 1816, Oleksianka.
    6. 9. Salomea Józefa Reda urodzony(a) 21 mar. 1819, Oleksianka.
    7. Teodor Franciszek Reda urodzony(a) 14 kwie. 1821, Oleksianka.
    8. Antoni Bonifacy Reda urodzony(a) 13 maj 1823, Oleksianka.
    9. Katarzyna Reda urodzony(a) 12 maj 1826, Oleksianka.
    10. Agnieszka Reda urodzony(a) 1809, Oleksianka.

  5. 20.  Wit Całka urodzony(a) 16 czer. 1771, Redzyńskie (syn Feliks (Szczęsny) Całka oraz Marianna Śluzek).

    Wit poślubił(a) Hedwiga Malitka-Zbojna 20 list. 1796, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Hedwiga Malitka-Zbojna
    Dzieci:
    1. Jan Całka urodzony(a) 24 paź. 1797, Redzyńskie; zgon 26 paź. 1797, Redzyńskie.
    2. Hieronim Całka urodzony(a) 30 wrz. 1798, Redzyńskie.
    3. Jakub Całka urodzony(a) 26 lip. 1801, Redzyńskie.
    4. Izydor Całka urodzony(a) 1 sier. 1804, Redzyńskie.
    5. Franciszek Całka urodzony(a) 9 paź. 1806, Redzyńskie.
    6. Benedykt Całka urodzony(a) 31 mar. 1809, Redzyńskie.
    7. 10. Jan Stanisław Całka urodzony(a) 16 maj 1812, Redzyńskie.
    8. Barbara Gertruda Całka urodzony(a) 2 gru. 1814, Redzyńskie.
    9. Michał Władysław Całka urodzony(a) 27 wrz. 1816, Redzyńskie.

  7. 22.  Bartłomiej Kosut (syn Grzegorz Kosut oraz Marianna).

    Bartłomiej poślubił(a) Ewa (Helena) Reda 21 list. 1790, Latowicz. Ewa (córka Paweł Reda oraz Katarzna Sęcek) urodzony(a) 28 paź. 1772, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Ewa (Helena) Reda urodzony(a) 28 paź. 1772, Strachomin (córka Paweł Reda oraz Katarzna Sęcek).
    Dzieci:
    1. Dorota Kosut urodzony(a) 12 luty 1792, Oleksianka; zgon 26 luty 1801, Oleksianka.
    2. Franciszek Kosut urodzony(a) 15 mar. 1795, Oleksianka; zgon 22 luty 1796, Oleksianka.
    3. Małgorzata Kosut urodzony(a) 18 lip. 1797, Oleksianka; zgon 17 mar. 1801, Oleksianka.
    4. Walenty Kosut urodzony(a) 7 luty 1799, Oleksianka; zgon 26 mar. 1800, Oleksianka.
    5. Brygida Kosut urodzony(a) 17 list. 1800, Oleksianka.
    6. Marianna Kosut urodzony(a) 7 wrz. 1802, Oleksianka.
    7. Katarzyna Kosut urodzony(a) 24 kwie. 1804, Oleksianka; zgon 26 lip. 1805, Oleksianka.
    8. Krystyna Kosut urodzony(a) 2 list. 1805, Oleksianka.
    9. Antonina Monika Kosut urodzony(a) 11 maj 1807, Oleksianka.
    10. Wincenty Kosut urodzony(a) 18 lip. 1809, Oleksianka.
    11. Dorota Marianna Kosut urodzony(a) 27 sty. 1811, Oleksianka.
    12. Agnieszka Anastazja Kosut urodzony(a) 22 sty. 1813, Oleksianka.
    13. Mikołaj Piotr Kosut urodzony(a) 5 gru. 1814, Oleksianka.
    14. 11. Julianna Małgorzata Kosut urodzony(a) 19 czer. 1817, Oleksianka.

  9. 24.  Józef Kowalski urodzony(a) 18 wrz. 1810, Laliny (syn Jan Kowalski oraz Anastazja Stynka).

    Józef poślubił(a) Agnieszka Scholastyka Pazura 7 luty 1830, Latowicz. Agnieszka (córka Roch Pazura oraz Katarzyna Jesień) urodzony(a) 13 luty 1811, Laliny; zgon 22 wrz. 1885, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Agnieszka Scholastyka Pazura urodzony(a) 13 luty 1811, Laliny (córka Roch Pazura oraz Katarzyna Jesień); zgon 22 wrz. 1885, Laliny.
    Dzieci:
    1. Antoni Kowalski urodzony(a) 17 czer. 1832, Laliny; zgon 27 czer. 1833, Laliny.
    2. 12. Piotr Kowalski urodzony(a) 27 czer. 1834, Laliny; zgon 28 luty 1913, Laliny.
    3. Jakub Kowalski urodzony(a) 19 lip. 1837, Laliny; zgon 31 paź. 1837, Laliny.
    4. Ewa Kowalska urodzony(a) 24 paź. 1838, Laliny.
    5. Jan Kowalski urodzony(a) 20 czer. 1840, Laliny.
    6. Adam Kowalski urodzony(a) 18 gru. 1842, Laliny; zgon 17 sier. 1844, Laliny.
    7. Marianna Kowalska urodzony(a) 29 czer. 1845, Laliny; zgon 7 gru. 1903, Laliny.
    8. Antoni Kowalski urodzony(a) 26 luty 1848, Laliny; zgon 9 luty 1855, Laliny.
    9. Ludwik Kowalski urodzony(a) 7 luty 1851, Laliny; zgon 28 mar. 1851, Laliny.
    10. Apolonia Kowalska urodzony(a) 7 luty 1851, Laliny.
    11. Antonina Kowalska urodzony(a) 16 sty. 1855, Laliny; zgon 21 mar. 1932, Laliny.

  11. 26.  Franciszek de Paulo Kowalski urodzony(a) 25 mar. 1782, Redzyńskie (syn Grzegorz Kowalski oraz Katarzyna Śluzek).

    Franciszek poślubił(a) Magdalena Świeczka 12 list. 1809, Latowicz. Magdalena (córka Tomasz Świeczka oraz Agnieszka Cygan) urodzony(a) 21 lip. 1790, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Magdalena Świeczka urodzony(a) 21 lip. 1790, Wielgolas (córka Tomasz Świeczka oraz Agnieszka Cygan).
    Dzieci:
    1. Tekla Kowalska urodzony(a) 1814, Redzyńskie.
    2. Agata Marta Kowalska urodzony(a) 2 luty 1820, Redzyńskie.
    3. Anastazja Kowalska urodzony(a) 27 gru. 1824, Redzyńskie.
    4. Katarzyna Kowalska urodzony(a) 18 list. 1825, Redzyńskie; zgon 2 gru. 1908, Laliny.
    5. Zuzanna Kowalska urodzony(a) 6 sier. 1828, Redzyńskie.
    6. 13. Apolonia Kowalska urodzony(a) 6 luty 1831, Redzyńskie; zgon 30 paź. 1891, Laliny.

  13. 28.  Błażej Świątek urodzony(a) 3 luty 1805, Oleksianka (syn Łukasz Świątek oraz Zofia Gertruda Dzięcioł).

    Błażej poślubił(a) Magdalena Rechnio 11 luty 1827, Latowicz. Magdalena (córka Jan Rechnio oraz Katarzyna Kłos) urodzony(a) 23 maj 1809, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Magdalena Rechnio urodzony(a) 23 maj 1809, Oleksianka (córka Jan Rechnio oraz Katarzyna Kłos).
    Dzieci:
    1. Teresa Świątek urodzony(a) 6 kwie. 1830, Oleksianka.
    2. Katarzyna Świątek urodzony(a) 4 list. 1836, Oleksianka.
    3. 14. Szymon Świątek

  15. 30.  Benedykt Reda urodzony(a) 20 mar. 1828, Strachomin (syn Walenty Reda oraz Joanna Kostera).

    Benedykt poślubił(a) Marianna Reda 1 luty 1847, Latowicz. Marianna (córka Jędrzej Reda oraz Magdalena Chrust) urodzony(a) 4 paź. 1823, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Marianna Reda urodzony(a) 4 paź. 1823, Strachomin (córka Jędrzej Reda oraz Magdalena Chrust).
    Dzieci:
    1. 15. Agnieszka Reda
    2. Stanisław Reda