Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Marianna Kowalska

Marianna Kowalska

Kobieta 1866 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Marianna Kowalska urodzony(a) 16 lip. 1866, Redzyńskie (córka Józef Kowalski oraz Urszula Dzięcioł).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Józef Kowalski urodzony(a) 6 mar. 1837, Redzyńskie (syn Benedykt Józef Kowalski oraz Brygida Franciszka Reda).

    Józef poślubił(a) Urszula Dzięcioł 23 list. 1856, Latowicz. Urszula (córka Hilary Dzięcioł oraz Józefa Rycio) urodzony(a) 20 paź. 1831, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Urszula Dzięcioł urodzony(a) 20 paź. 1831, Iwowe (córka Hilary Dzięcioł oraz Józefa Rycio).
    Dzieci:
    1. Michał Kowalski urodzony(a) 29 wrz. 1859, Redzyńskie.
    2. Katarzyna Kowalska urodzony(a) 24 kwie. 1861, Redzyńskie.
    3. Franciszek Kowalski urodzony(a) 8 paź. 1863, Redzyńskie.
    4. Jan Kowalski urodzony(a) 30 maj 1865, Redzyńskie.
    5. 1. Marianna Kowalska urodzony(a) 16 lip. 1866, Redzyńskie.
    6. Marianna Kowalska urodzony(a) 23 list. 1867, Redzyńskie.
    7. Agnieszka Kowalska urodzony(a) 11 sty. 1871, Redzyńskie.
    8. Ludwika Kowalska urodzony(a) 2 sier. 1873, Redzyńskie.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Benedykt Józef Kowalski urodzony(a) 21 mar. 1813, Redzyńskie (syn Michał Kowalski oraz Franciszka Koza).

    Benedykt poślubił(a) Brygida Franciszka Reda 13 luty 1831, Latowicz. Brygida (córka Jędrzej Reda oraz Magdalena Chrust) urodzony(a) 1 paź. 1812, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Brygida Franciszka Reda urodzony(a) 1 paź. 1812, Chyżyny (córka Jędrzej Reda oraz Magdalena Chrust).
    Dzieci:
    1. Marianna Kowalska urodzony(a) 15 sier. 1834, Redzyńskie.
    2. 2. Józef Kowalski urodzony(a) 6 mar. 1837, Redzyńskie.
    3. Konstanty Kowalski urodzony(a) 10 mar. 1840, Redzyńskie.
    4. Andrzej Kowalski urodzony(a) 21 list. 1841, Redzyńskie.
    5. Wawrzyniec Kowalski urodzony(a) 8 sier. 1844, Redzyńskie.
    6. Agnieszka Kowalska urodzony(a) 26 sty. 1846, Redzyńskie.
    7. Jakub Kowalski urodzony(a) 22 lip. 1848, Redzyńskie.

  3. 6.  Hilary Dzięcioł urodzony(a) 26 sty. 1806, Iwowe (syn Franciszek Dzięcioł oraz Konstancja Bogusz).

    Hilary — Józefa Rycio. Józefa (córka Leon Rycio oraz Brygida Bogusz) urodzony(a) 21 mar. 1802, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Józefa Rycio urodzony(a) 21 mar. 1802, Iwowe (córka Leon Rycio oraz Brygida Bogusz).
    Dzieci:
    1. Marcin Dzięcioł urodzony(a) 6 list. 1826, Iwowe.
    2. Katarzyna Dzięcioł urodzony(a) 8 kwie. 1829, Iwowe.
    3. 3. Urszula Dzięcioł urodzony(a) 20 paź. 1831, Iwowe.
    4. Małgorzata Dzięcioł urodzony(a) 18 maj 1834, Iwowe.
    5. Józef Dzięcioł urodzony(a) 4 lip. 1837, Iwowe.
    6. Wawrzyniec Dzięcioł urodzony(a) 11 sier. 1840, Iwowe.
    7. Anna Dzięcioł urodzony(a) 24 lip. 1845, Iwowe.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Michał Kowalski urodzony(a) 29 wrz. 1789, Redzyńskie (syn Kazimierz Kowalski oraz Katarzyna Kusio).

    Michał poślubił(a) Franciszka Koza 25 luty 1810, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Franciszka Koza
    Dzieci:
    1. Jacek Augustyn Kowalski urodzony(a) 17 sier. 1811, Redzyńskie.
    2. 4. Benedykt Józef Kowalski urodzony(a) 21 mar. 1813, Redzyńskie.
    3. Ewa Barbara Kowalska urodzony(a) 18 gru. 1814, Redzyńskie.
    4. Łucja Franciszka Kowalska urodzony(a) 28 wrz. 1816, Redzyńskie.
    5. Katarzyna Salomea Kowalska urodzony(a) 23 list. 1819, Redzyńskie; zgon 31 sier. 1855, Redzyńskie.
    6. Elżbieta Karolina Kowalska urodzony(a) 18 list. 1821, Redzyńskie.
    7. Wincenty Kowalski urodzony(a) 20 sty. 1824, Redzyńskie.
    8. Piotr Kowalski urodzony(a) 31 lip. 1826, Redzyńskie.
    9. Marianna Kowalska urodzony(a) 2 list. 1829, Redzyńskie.

  3. 10.  Jędrzej Reda urodzony(a) 16 paź. 1783, Strachomin (syn Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio).

    Jędrzej poślubił(a) Magdalena Chrust Magdalena (córka Ignacy Chróst oraz Zofia Olko) urodzony(a) 8 kwie. 1792, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Magdalena Chrust urodzony(a) 8 kwie. 1792, Chyżyny (córka Ignacy Chróst oraz Zofia Olko).
    Dzieci:
    1. Piotr Reda urodzony(a) 26 list. 1809, Chyżyny.
    2. 5. Brygida Franciszka Reda urodzony(a) 1 paź. 1812, Chyżyny.
    3. Konstanty Franciszek Reda urodzony(a) 9 kwie. 1815, Chyżyny.
    4. Paweł Fabian Reda urodzony(a) 20 sty. 1818, Chyżyny.
    5. Jacek Wawrzyniec Reda urodzony(a) 14 sier. 1820, Strachomin.
    6. Marianna Reda urodzony(a) 4 paź. 1823, Strachomin.
    7. Piotr Reda urodzony(a) 18 maj 1827, Strachomin.

  5. 12.  Franciszek Dzięcioł urodzony(a) 14 paź. 1759, Oleksianka (syn Jakub Dzięcioł oraz Marianna); zgon 22 gru. 1819, Iwowe.

    Franciszek poślubił(a) Konstancja Bogusz 4 luty 1786, Latowicz. Konstancja (córka Łukasz Bogus oraz Katarzyna) urodzony(a) 1 mar. 1766, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Konstancja Bogusz urodzony(a) 1 mar. 1766, Iwowe (córka Łukasz Bogus oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. Dawid Dzięcioł urodzony(a) 14 gru. 1788, Iwowe.
    2. Bertylda Dzięcioł urodzony(a) 16 mar. 1791, Iwowe; zgon 6 luty 1866, Iwowe.
    3. Hipolit Dzięcioł urodzony(a) 11 sier. 1793, Iwowe.
    4. Tekla Dzięcioł urodzony(a) 11 sier. 1793, Iwowe; zgon 20 mar. 1852, Laliny.
    5. Walenty Dzięcioł urodzony(a) 10 luty 1796, Iwowe.
    6. Bonifacy Dzięcioł urodzony(a) 21 maj 1797, Iwowe.
    7. Józef Dzięcioł urodzony(a) 23 mar. 1800, Iwowe.
    8. Mateusz Władysław Dzięcioł urodzony(a) 20 wrz. 1810, Iwowe.
    9. 6. Hilary Dzięcioł urodzony(a) 26 sty. 1806, Iwowe.

  7. 14.  Leon Rycio urodzony(a) 16 kwie. 1780, Iwowe (syn Jan Rycio oraz Marianna Pazura).

    Leon poślubił(a) Brygida Bogusz 25 sty. 1801, Latowicz. Brygida (córka Grzegorz Bogus oraz Marianna Pieniak) urodzony(a) 7 paź. 1780, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Brygida Bogusz urodzony(a) 7 paź. 1780, Iwowe (córka Grzegorz Bogus oraz Marianna Pieniak).
    Dzieci:
    1. 7. Józefa Rycio urodzony(a) 21 mar. 1802, Iwowe.
    2. Klara Rycio urodzony(a) 5 sier. 1804, Iwowe.
    3. Klemens Rycio urodzony(a) 16 wrz. 1807, Iwowe.
    4. Urszula Marianna Rycio urodzony(a) 17 paź. 1810, Iwowe.
    5. Urszula Rycio urodzony(a) 20 paź. 1810, Iwowe.
    6. Katarzyna Józefa Rycio urodzony(a) 18 mar. 1813, Iwowe.
    7. Genowefa Anastazja Rycio urodzony(a) 3 sty. 1816, Iwowe.
    8. Krystyna Marianna Rycio urodzony(a) 12 wrz. 1818, Iwowe.
    9. Fabian Sebastian Rycio urodzony(a) 19 sty. 1820, Iwowe.
    10. Karol Rycio urodzony(a) 29 paź. 1822, Iwowe.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Kazimierz Kowalski urodzony(a) 1752, Redzyńskie (syn N Kowalski); zgon 7 gru. 1822, Redzyńskie.

    Kazimierz poślubił(a) Katarzyna Kusio 12 sty. 1778, Latowicz. Katarzyna (córka Józef Kusio oraz Marianna) urodzony(a) 1755, Redzyńskie; was buried 27 maj 1798, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Katarzyna Kusio urodzony(a) 1755, Redzyńskie (córka Józef Kusio oraz Marianna); was buried 27 maj 1798, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Salomea Kowalska urodzony(a) 22 list. 1778, Redzyńskie.
    2. Jan Kowalski urodzony(a) 23 paź. 1779, Redzyńskie; zgon 29 list. 1824, Laliny.
    3. Krystyna Kowalska urodzony(a) 9 maj 1782, Redzyńskie.
    4. Adalbertus (Wojciech) Kowalski urodzony(a) 24 kwie. 1784, Redzyńskie.
    5. Marianna Kowalska urodzony(a) 10 sty. 1787, Redzyńskie; zgon 14 maj 1843, Laliny.
    6. 8. Michał Kowalski urodzony(a) 29 wrz. 1789, Redzyńskie.
    7. Karol Kowalski urodzony(a) 4 list. 1792, Redzyńskie; zgon 26 gru. 1794, Redzyńskie.

  3. 20.  Franciszek Reda (syn N Reda); zgon 20 luty 1813, Strachomin.

    Franciszek poślubił(a) Marianna Rechnio 15 luty 1767, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 21.  Marianna Rechnio
    Dzieci:
    1. Karol Reda urodzony(a) 7 list. 1768, Strachomin.
    2. Cyprian Reda urodzony(a) 14 wrz. 1771, Strachomin; zgon 21 wrz. 1771, Strachomin.
    3. Katarzyna Reda urodzony(a) 24 list. 1772, Strachomin; zgon 18 wrz. 1799, Redzyńskie.
    4. Franciszek Reda Reda urodzony(a) 11 paź. 1775, Strachomin; zgon 24 sier. 1776, Strachomin.
    5. Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin.
    6. Krystyna Reda urodzony(a) 14 wrz. 1780, Strachomin.
    7. 10. Jędrzej Reda urodzony(a) 16 paź. 1783, Strachomin.
    8. Jan Reda urodzony(a) 26 czer. 1787, Strachomin.
    9. Damazy Reda urodzony(a) 13 gru. 1791, Strachomin; zgon 30 kwie. 1808, Strachomin.

  5. 22.  Ignacy Chróst urodzony(a) 1 luty 1756, Kamionka (syn Stanisław Chróst oraz Agnieszka).

    Ignacy poślubił(a) Zofia Olko 23 sty. 1785, Latowicz. Zofia (córka Paweł Olko oraz Krystyna Skorupska) urodzony(a) 21 kwie. 1765, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  6. 23.  Zofia Olko urodzony(a) 21 kwie. 1765, Kamionka (córka Paweł Olko oraz Krystyna Skorupska).
    Dzieci:
    1. Walenty Chróst urodzony(a) 14 luty 1786, Kamionka.
    2. Bolesław Chróst urodzony(a) 29 mar. 1787, Kamionka.
    3. Jadwiga Chróst urodzony(a) 2 list. 1789, Kamionka.
    4. 11. Magdalena Chrust urodzony(a) 8 kwie. 1792, Chyżyny.
    5. Franciszek Chróst urodzony(a) 5 paź. 1794, Chyżyny.
    6. Adalbertus Chróst urodzony(a) 29 kwie. 1796, Chyżyny.
    7. Paweł Chróst urodzony(a) 23 luty 1799, Chyżyny.
    8. Anastazja Chróst urodzony(a) 17 sty. 1802, Chyżyny.
    9. Onufry Chróst urodzony(a) 26 czer. 1804, Chyżyny.

  7. 24.  Jakub Dzięcioł urodzony(a) 1704 (syn N Dzięcioł); zgon 31 sier. 1774, Oleksianka.

    Jakub — Marianna. Marianna urodzony(a) 1703; zgon 31 lip. 1773, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 25.  Marianna urodzony(a) 1703; zgon 31 lip. 1773, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Jan Dzięcioł urodzony(a) 17 lip. 1757, Oleksianka.
    2. 12. Franciszek Dzięcioł urodzony(a) 14 paź. 1759, Oleksianka; zgon 22 gru. 1819, Iwowe.

  9. 26.  Łukasz Bogus urodzony(a) 1730 (syn N Bogusz); zgon 8 sier. 1800, Iwowe.

    Łukasz — Katarzyna. Katarzyna urodzony(a) 1741; zgon 16 sier. 1771, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  10. 27.  Katarzyna urodzony(a) 1741; zgon 16 sier. 1771, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Laurenty Bogusz urodzony(a) 10 sier. 1764, Iwowe.
    2. 13. Konstancja Bogusz urodzony(a) 1 mar. 1766, Iwowe.
    3. Kajetan Bogusz urodzony(a) 10 sier. 1768, Iwowe.
    4. Krystyna Bogusz urodzony(a) 17 wrz. 1769, Iwowe.
    5. Dominik Bogusz urodzony(a) 7 sier. 1771, Iwowe.

  11. 28.  Jan Rycio urodzony(a) 1745, Iwowe; zgon 31 mar. 1795, Iwowe.

    Jan poślubił(a) Marianna Pazura 8 maj 1774, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Marianna Pazura
    Dzieci:
    1. Julianna Rycio urodzony(a) 30 czer. 1775, Iwowe.
    2. Adalbertus Rycio urodzony(a) 21 kwie. 1777, Iwowe.
    3. 14. Leon Rycio urodzony(a) 16 kwie. 1780, Iwowe.
    4. Ludwika Rycio urodzony(a) 29 lip. 1785, Iwowe; zgon 12 luty 1790, Iwowe.
    5. Julianna Rycio urodzony(a) 16 mar. 1788, Iwowe.
    6. Antoni Rycio urodzony(a) 13 czer. 1791, Iwowe.
    7. Łukasz Rycio urodzony(a) 25 paź. 1793, Iwowe.

  13. 30.  Grzegorz Bogus urodzony(a) 1743, Kochany (syn N Bogusz); zgon 3 lip. 1813, Iwowe.

    Grzegorz poślubił(a) Marianna Pieniak 31 sty. 1768, Latowicz. Marianna (córka Paweł Pieniak oraz Jadwiga) urodzony(a) 1733, Iwowe; zgon 28 sty. 1783, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Marianna Pieniak urodzony(a) 1733, Iwowe (córka Paweł Pieniak oraz Jadwiga); zgon 28 sty. 1783, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Katarzyna Bogusz urodzony(a) 1779, Iwowe; zgon 27 list. 1839, Redzyńskie.
    2. Walenty Bogus urodzony(a) 15 luty 1770, Iwowe.
    3. Franciszek Bogus urodzony(a) 24 maj 1773, Iwowe.
    4. Józefat Bogus urodzony(a) 6 kwie. 1776, Iwowe.
    5. 15. Brygida Bogusz urodzony(a) 7 paź. 1780, Iwowe.