Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Ignacy Płatek

Ignacy Płatek

Mężczyzna 1904 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Ignacy Płatek urodzony(a) 27 lip. 1904, Chyżyny (syn Karol Piotr Płatek oraz Agnieszka Kowalska).

    Ignacy poślubił(a) Julianna Stosio 26 luty 1930, Latowicz. Julianna (córka Wojciech Stosio oraz Katarzyna Płatek) urodzony(a) 1906, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Żyjący
    4. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Karol Piotr Płatek urodzony(a) 23.101865, Chyżyny (syn Franciszek Płatek oraz Marianna Grzenda).

    Karol poślubił(a) Agnieszka Kowalska 8 luty 1891, Latowicz. Agnieszka (córka Józef Kowalski oraz Urszula Dzięcioł) urodzony(a) 11 sty. 1871, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Agnieszka Kowalska urodzony(a) 11 sty. 1871, Redzyńskie (córka Józef Kowalski oraz Urszula Dzięcioł).
    Dzieci:
    1. Marianna Płatek urodzony(a) 30 sier. 1894, Chyżyny.
    2. Stanisław Płatek urodzony(a) 2 maj 1897, Chyżyny.
    3. Aleksandra Płatek urodzony(a) 31 maj 1900, Chyżyny.
    4. Stefania Płatek urodzony(a) 8 gru. 1902, Chyżyny.
    5. 1. Ignacy Płatek urodzony(a) 27 lip. 1904, Chyżyny.
    6. Aleksandra Płatek urodzony(a) 15 sty. 1908, Chyżyny.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Franciszek Płatek urodzony(a) 2 kwie. 1835, Oleksianka (syn Paweł Płatek oraz Katarzyna Szeląg).

    Franciszek poślubił(a) Marianna Grzenda 8 luty 1857, Latowicz. Marianna (córka Bartłomiej Grzenda oraz Anastazja Zwierz) urodzony(a) 2 mar. 1824, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Grzenda urodzony(a) 2 mar. 1824, Chyżyny (córka Bartłomiej Grzenda oraz Anastazja Zwierz).
    Dzieci:
    1. Marianna Płatek urodzony(a) 27 sty. 1859, Chyżyny.
    2. Katarzyna Płatek urodzony(a) 25 list. 1860, Chyżyny.
    3. Ludwik Płatek urodzony(a) 1 sty. 1862, Chyżyny.
    4. Katarzyna Płatek urodzony(a) 21 luty 1863, Chyżyny.
    5. 2. Karol Piotr Płatek urodzony(a) 23.101865, Chyżyny.

  3. 6.  Józef Kowalski urodzony(a) 6 mar. 1837, Redzyńskie (syn Benedykt Józef Kowalski oraz Brygida Franciszka Reda).

    Józef poślubił(a) Urszula Dzięcioł 23 list. 1856, Latowicz. Urszula (córka Hilary Dzięcioł oraz Józefa Rycio) urodzony(a) 20 paź. 1831, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Urszula Dzięcioł urodzony(a) 20 paź. 1831, Iwowe (córka Hilary Dzięcioł oraz Józefa Rycio).
    Dzieci:
    1. Michał Kowalski urodzony(a) 29 wrz. 1859, Redzyńskie.
    2. Katarzyna Kowalska urodzony(a) 24 kwie. 1861, Redzyńskie.
    3. Franciszek Kowalski urodzony(a) 8 paź. 1863, Redzyńskie.
    4. Jan Kowalski urodzony(a) 30 maj 1865, Redzyńskie.
    5. Marianna Kowalska urodzony(a) 16 lip. 1866, Redzyńskie.
    6. Marianna Kowalska urodzony(a) 23 list. 1867, Redzyńskie.
    7. 3. Agnieszka Kowalska urodzony(a) 11 sty. 1871, Redzyńskie.
    8. Ludwika Kowalska urodzony(a) 2 sier. 1873, Redzyńskie.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Paweł Płatek urodzony(a) 1 sier. 1801, Oleksianka (syn Piotr Płatek oraz Katarzyna Śluzek).

    Paweł poślubił(a) Katarzyna Szeląg 21 sty. 1821, Latowicz. Katarzyna (córka Kilian Szeląg oraz Krystyna Świątek) urodzony(a) 1803, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Katarzyna Szeląg urodzony(a) 1803, Oleksianka (córka Kilian Szeląg oraz Krystyna Świątek).
    Dzieci:
    1. Grzegorz Płatek urodzony(a) 11 mar. 1823, Oleksianka; zgon 7 sty. 1874, Laliny.
    2. Walenty Płatek urodzony(a) 6 luty 1825, Oleksianka.
    3. Józef Płatek urodzony(a) 17 luty 1827, Oleksianka.
    4. Elżbieta Płatek urodzony(a) 3 lip. 1828, Oleksianka.
    5. Ambroży Płatek urodzony(a) 26 mar. 1831, Oleksianka.
    6. Małgorzata Płatek urodzony(a) 21 czer. 1833, Oleksianka.
    7. 4. Franciszek Płatek urodzony(a) 2 kwie. 1835, Oleksianka.
    8. Franciszka Płatek urodzony(a) 28 sty. 1837, Oleksianka.
    9. Tomasz Płatek urodzony(a) 9 gru. 1839, Oleksianka.

  3. 10.  Bartłomiej Grzenda urodzony(a) 26 sier. 1800, Chyżyny (syn Augustyn Grzenda oraz Magdalena Michna).

    Bartłomiej poślubił(a) Anastazja Zwierz 13 luty 1820, Latowicz. Anastazja (córka Adalbertus (Wojciech) Zwierz oraz Petronella Jarzębska - Cygan) urodzony(a) 7 sty. 1802, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Anastazja Zwierz urodzony(a) 7 sty. 1802, Borówek (córka Adalbertus (Wojciech) Zwierz oraz Petronella Jarzębska - Cygan).
    Dzieci:
    1. Cecylia Katarzyna Grzenda urodzony(a) 26 list. 1821, Chyżyny; zgon 14 paź. 1847, Chyżyny.
    2. 5. Marianna Grzenda urodzony(a) 2 mar. 1824, Chyżyny.
    3. Marcin Grzenda urodzony(a) 11 list. 1828, Chyżyny.
    4. Jędrzej Grzenda urodzony(a) 27 list. 1829, Chyżyny.
    5. Paweł Grzenda urodzony(a) 3 wrz. 1832, Chyżyny.
    6. Józefa Grzenda urodzony(a) 15 mar. 1835, Chyżyny.
    7. Agnieszka Grzenda urodzony(a) 14 mar. 1837, Chyżyny.
    8. Katarzyna Grzenda urodzony(a) 23 maj 1839, Chyżyny.
    9. Jan Grzenda urodzony(a) 19 czer. 1841, Chyżyny.
    10. Adam Grzenda urodzony(a) 23 gru. 1844, Chyżyny.
    11. Stanisław Konstanty Grzenda urodzony(a) 21 list. 1846, Chyżyny.

  5. 12.  Benedykt Józef Kowalski urodzony(a) 21 mar. 1813, Redzyńskie (syn Michał Kowalski oraz Franciszka Koza).

    Benedykt poślubił(a) Brygida Franciszka Reda 13 luty 1831, Latowicz. Brygida (córka Jędrzej Reda oraz Magdalena Chrust) urodzony(a) 1 paź. 1812, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Brygida Franciszka Reda urodzony(a) 1 paź. 1812, Chyżyny (córka Jędrzej Reda oraz Magdalena Chrust).
    Dzieci:
    1. Marianna Kowalska urodzony(a) 15 sier. 1834, Redzyńskie.
    2. 6. Józef Kowalski urodzony(a) 6 mar. 1837, Redzyńskie.
    3. Konstanty Kowalski urodzony(a) 10 mar. 1840, Redzyńskie.
    4. Andrzej Kowalski urodzony(a) 21 list. 1841, Redzyńskie.
    5. Wawrzyniec Kowalski urodzony(a) 8 sier. 1844, Redzyńskie.
    6. Agnieszka Kowalska urodzony(a) 26 sty. 1846, Redzyńskie.
    7. Jakub Kowalski urodzony(a) 22 lip. 1848, Redzyńskie.

  7. 14.  Hilary Dzięcioł urodzony(a) 26 sty. 1806, Iwowe (syn Franciszek Dzięcioł oraz Konstancja Bogusz).

    Hilary — Józefa Rycio. Józefa (córka Leon Rycio oraz Brygida Bogusz) urodzony(a) 21 mar. 1802, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Józefa Rycio urodzony(a) 21 mar. 1802, Iwowe (córka Leon Rycio oraz Brygida Bogusz).
    Dzieci:
    1. Marcin Dzięcioł urodzony(a) 6 list. 1826, Iwowe.
    2. Katarzyna Dzięcioł urodzony(a) 8 kwie. 1829, Iwowe.
    3. 7. Urszula Dzięcioł urodzony(a) 20 paź. 1831, Iwowe.
    4. Małgorzata Dzięcioł urodzony(a) 18 maj 1834, Iwowe.
    5. Józef Dzięcioł urodzony(a) 4 lip. 1837, Iwowe.
    6. Wawrzyniec Dzięcioł urodzony(a) 11 sier. 1840, Iwowe.
    7. Anna Dzięcioł urodzony(a) 24 lip. 1845, Iwowe.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Piotr Płatek urodzony(a) 2 lip. 1774, Oleksianka (syn Jakub Płatek oraz Zofia Świątek).

    Piotr poślubił(a) Katarzyna Śluzek 11 list. 1798, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Katarzyna Śluzek
    Dzieci:
    1. Łucja Płatek urodzony(a) 8 gru. 1799, Oleksianka.
    2. 8. Paweł Płatek urodzony(a) 1 sier. 1801, Oleksianka.
    3. Krystyna Płatek urodzony(a) 29 sier. 1803, Oleksianka.
    4. Marianna Płatek urodzony(a) 18 sier. 1805, Oleksianka.
    5. Mateusz Płatek urodzony(a) 17 wrz. 1807, Oleksianka.
    6. Cyprian Płatek urodzony(a) 10 wrz. 1809, Oleksianka.
    7. Marianna Magdalena Płatek urodzony(a) 24 mar. 1812, Oleksianka.
    8. Bartłomiej Roch Płatek urodzony(a) 17 sier. 1814, Oleksianka.
    9. Hilary Jacek Płatek urodzony(a) 11 sier. 1815, Oleksianka.
    10. Franciszka Marianna Płatek urodzony(a) 3 wrz. 1817, Oleksianka.
    11. Michał Mateusz Płatek urodzony(a) 20 wrz. 1818, Oleksianka.
    12. Wojciech Piotr Płatek urodzony(a) 18 kwie. 1821, Oleksianka.
    13. Rafał Płatek urodzony(a) 22 paź. 1825, Oleksianka.

  3. 18.  Kilian Szeląg

    Kilian — Krystyna Świątek. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Krystyna Świątek
    Dzieci:
    1. 9. Katarzyna Szeląg urodzony(a) 1803, Oleksianka.

  5. 20.  Augustyn Grzenda urodzony(a) 28 sier. 1768, Chyżyny (syn Józef Grzenda oraz Marianna Michna); zgon 3 sier. 1819, Chyżyny.

    Augustyn poślubił(a) Magdalena Michna 31 sty. 1790, Latowicz. Magdalena (córka Jan Michna oraz Magdalena Zadrożna) urodzony(a) 27 maj 1767, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Magdalena Michna urodzony(a) 27 maj 1767, Redzyńskie (córka Jan Michna oraz Magdalena Zadrożna).
    Dzieci:
    1. Bertylda Grzenda urodzony(a) 6 list. 1790, Chyżyny.
    2. Mateusz Grzenda urodzony(a) 15 sier. 1793, Chyżyny.
    3. Brygida Grzęda urodzony(a) 24 paź. 1796, Chyżyny.
    4. Marianna Grzenda urodzony(a) 20 maj 1798, Chyżyny; zgon 7 wrz. 1799, Chyżyny.
    5. 10. Bartłomiej Grzenda urodzony(a) 26 sier. 1800, Chyżyny.
    6. Apolinary Daniel Grzenda urodzony(a) 23 lip. 1803, Chyżyny.
    7. Petronella Grzenda urodzony(a) 3 czer. 1805, Chyżyny; zgon 25 sty. 1808, Chyżyny.
    8. Katarzyna Grzenda urodzony(a) 23 list. 1808, Chyżyny; zgon 14 lip. 1811, Chyżyny.

  7. 22.  Adalbertus (Wojciech) Zwierz (syn N Zwierz).

    Adalbertus poślubił(a) Petronella Jarzębska - Cygan 17 sty. 1796, Latowicz. Petronella (córka Walenty Cygan oraz Krystyna Mazek) urodzony(a) 7 czer. 1778, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Petronella Jarzębska - Cygan urodzony(a) 7 czer. 1778, Borówek (córka Walenty Cygan oraz Krystyna Mazek).
    Dzieci:
    1. Mikołaj Zwierz urodzony(a) 11 gru. 1797, Borówek.
    2. Franciszek Zwierz urodzony(a) 8 paź. 1799, Borówek; zgon 25 lip. 1805, Borówek.
    3. 11. Anastazja Zwierz urodzony(a) 7 sty. 1802, Borówek.
    4. Marianna Zwierz urodzony(a) 1 sier. 1804, Borówek; zgon 24 sier. 1805, Borówek.
    5. Antonina Zwierz urodzony(a) 24 czer. 1806, Borówek.
    6. Franciszek Zwierz urodzony(a) 4 paź. 1808, Borówek.
    7. Kunegunda Franciszka Zwierz urodzony(a) 5 mar. 1811, Borówek.
    8. Katarzyna Magdalena Zwierz urodzony(a) 31 maj 1813, Borówek.
    9. Marianna Cecylia Zwierz urodzony(a) 10 list. 1815, Borówek.
    10. Krystyna Marianna Zwierz urodzony(a) 9 mar. 1818, Borówek.
    11. Marcella Monika Zwierz urodzony(a) 25 kwie. 1821, Borówek.

  9. 24.  Michał Kowalski urodzony(a) 29 wrz. 1789, Redzyńskie (syn Kazimierz Kowalski oraz Katarzyna Kusio).

    Michał poślubił(a) Franciszka Koza 25 luty 1810, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Franciszka Koza
    Dzieci:
    1. Jacek Augustyn Kowalski urodzony(a) 17 sier. 1811, Redzyńskie.
    2. 12. Benedykt Józef Kowalski urodzony(a) 21 mar. 1813, Redzyńskie.
    3. Ewa Barbara Kowalska urodzony(a) 18 gru. 1814, Redzyńskie.
    4. Łucja Franciszka Kowalska urodzony(a) 28 wrz. 1816, Redzyńskie.
    5. Katarzyna Salomea Kowalska urodzony(a) 23 list. 1819, Redzyńskie; zgon 31 sier. 1855, Redzyńskie.
    6. Elżbieta Karolina Kowalska urodzony(a) 18 list. 1821, Redzyńskie.
    7. Wincenty Kowalski urodzony(a) 20 sty. 1824, Redzyńskie.
    8. Piotr Kowalski urodzony(a) 31 lip. 1826, Redzyńskie.
    9. Marianna Kowalska urodzony(a) 2 list. 1829, Redzyńskie.

  11. 26.  Jędrzej Reda urodzony(a) 16 paź. 1783, Strachomin (syn Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio).

    Jędrzej poślubił(a) Magdalena Chrust Magdalena (córka Ignacy Chróst oraz Zofia Olko) urodzony(a) 8 kwie. 1792, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Magdalena Chrust urodzony(a) 8 kwie. 1792, Chyżyny (córka Ignacy Chróst oraz Zofia Olko).
    Dzieci:
    1. Piotr Reda urodzony(a) 26 list. 1809, Chyżyny.
    2. 13. Brygida Franciszka Reda urodzony(a) 1 paź. 1812, Chyżyny.
    3. Konstanty Franciszek Reda urodzony(a) 9 kwie. 1815, Chyżyny.
    4. Paweł Fabian Reda urodzony(a) 20 sty. 1818, Chyżyny.
    5. Jacek Wawrzyniec Reda urodzony(a) 14 sier. 1820, Strachomin.
    6. Marianna Reda urodzony(a) 4 paź. 1823, Strachomin.
    7. Piotr Reda urodzony(a) 18 maj 1827, Strachomin.

  13. 28.  Franciszek Dzięcioł urodzony(a) 14 paź. 1759, Oleksianka (syn Jakub Dzięcioł oraz Marianna); zgon 22 gru. 1819, Iwowe.

    Franciszek poślubił(a) Konstancja Bogusz 4 luty 1786, Latowicz. Konstancja (córka Łukasz Bogus oraz Katarzyna) urodzony(a) 1 mar. 1766, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Konstancja Bogusz urodzony(a) 1 mar. 1766, Iwowe (córka Łukasz Bogus oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. Dawid Dzięcioł urodzony(a) 14 gru. 1788, Iwowe.
    2. Bertylda Dzięcioł urodzony(a) 16 mar. 1791, Iwowe; zgon 6 luty 1866, Iwowe.
    3. Hipolit Dzięcioł urodzony(a) 11 sier. 1793, Iwowe.
    4. Tekla Dzięcioł urodzony(a) 11 sier. 1793, Iwowe; zgon 20 mar. 1852, Laliny.
    5. Walenty Dzięcioł urodzony(a) 10 luty 1796, Iwowe.
    6. Bonifacy Dzięcioł urodzony(a) 21 maj 1797, Iwowe.
    7. Józef Dzięcioł urodzony(a) 23 mar. 1800, Iwowe.
    8. Mateusz Władysław Dzięcioł urodzony(a) 20 wrz. 1810, Iwowe.
    9. 14. Hilary Dzięcioł urodzony(a) 26 sty. 1806, Iwowe.

  15. 30.  Leon Rycio urodzony(a) 16 kwie. 1780, Iwowe (syn Jan Rycio oraz Marianna Pazura).

    Leon poślubił(a) Brygida Bogusz 25 sty. 1801, Latowicz. Brygida (córka Grzegorz Bogus oraz Marianna Pieniak) urodzony(a) 7 paź. 1780, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Brygida Bogusz urodzony(a) 7 paź. 1780, Iwowe (córka Grzegorz Bogus oraz Marianna Pieniak).
    Dzieci:
    1. 15. Józefa Rycio urodzony(a) 21 mar. 1802, Iwowe.
    2. Klara Rycio urodzony(a) 5 sier. 1804, Iwowe.
    3. Klemens Rycio urodzony(a) 16 wrz. 1807, Iwowe.
    4. Urszula Marianna Rycio urodzony(a) 17 paź. 1810, Iwowe.
    5. Urszula Rycio urodzony(a) 20 paź. 1810, Iwowe.
    6. Katarzyna Józefa Rycio urodzony(a) 18 mar. 1813, Iwowe.
    7. Genowefa Anastazja Rycio urodzony(a) 3 sty. 1816, Iwowe.
    8. Krystyna Marianna Rycio urodzony(a) 12 wrz. 1818, Iwowe.
    9. Fabian Sebastian Rycio urodzony(a) 19 sty. 1820, Iwowe.
    10. Karol Rycio urodzony(a) 29 paź. 1822, Iwowe.