Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Kacper Świątek

Kacper Świątek

Mężczyzna 1867 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Kacper Świątek urodzony(a) 5 sty. 1867, Oleksianka (syn Jan Świątek oraz Katarzyna Świątek).

    Kacper poślubił(a) Rozalia Reda 8 luty 1892, Latowicz. Rozalia (córka Jan Reda oraz Magdalena Świątek) urodzony(a) 1873, Strachomin. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Walenty Franciszek Świątek urodzony(a) 5 luty 1892, Strachomin.
    2. Wiktor Świątek urodzony(a) 13 paź. 1895, Strachomin.
    3. Stanisław Świątek urodzony(a) 27 mar. 1899, Strachomin.
    4. Jan Świątek urodzony(a) 27 gru. 1901, Strachomin.
    5. Helena Świątek urodzony(a) 28 mar. 1905, Strachomin.
    6. Zofia Świątek urodzony(a) 18 list. 1907, Strachomin.
    7. Marianna Świątek urodzony(a) 14 sier. 1915, Strachomin.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Świątek urodzony(a) 11 maj 1842, Strachomin (syn Sylwester Świątek oraz Eleonora Scholastyka Reda).

    Jan poślubił(a) Katarzyna Świątek 21 maj 1861, Latowicz. Katarzyna (córka Błażej Świątek oraz Magdalena Rechnio) urodzony(a) 4 list. 1836, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Katarzyna Świątek urodzony(a) 4 list. 1836, Oleksianka (córka Błażej Świątek oraz Magdalena Rechnio).
    Dzieci:
    1. Aleksandra Świątek urodzony(a) 4 maj 1862, Oleksianka.
    2. Teofila Świątek urodzony(a) 19 maj 1864, Oleksianka.
    3. 1. Kacper Świątek urodzony(a) 5 sty. 1867, Oleksianka.
    4. Walenty Świątek urodzony(a) 19 sty. 1871, Strachomin.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Sylwester Świątek urodzony(a) 31 gru. 1810, Strachomin (syn Walenty Świątek oraz Julianna Niedek).

    Sylwester poślubił(a) Eleonora Scholastyka Reda 13 luty 1831, Latowicz. Eleonora (córka Szymon Reda oraz Marianna Plichta) urodzony(a) 17 luty 1813, Wężyczyn; zgon 23 luty 1858, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Eleonora Scholastyka Reda urodzony(a) 17 luty 1813, Wężyczyn (córka Szymon Reda oraz Marianna Plichta); zgon 23 luty 1858, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Walenty Świątek urodzony(a) 15 2 1833, Strachomin; zgon 22 czer. 1879, Laliny.
    2. Jakub Świątek urodzony(a) 25 lip. 1834, Strachomin; zgon 3 gru. 1891, Iwowe.
    3. Petronella Świątek urodzony(a) 22 kwie. 1836, Strachomin; zgon 2 list. 1911, Laliny.
    4. Piotr Świątek urodzony(a) 25 paź. 1837, Strachomin.
    5. 2. Jan Świątek urodzony(a) 11 maj 1842, Strachomin.
    6. Franciszek Świątek urodzony(a) 1 czer. 1845, Strachomin.
    7. Marianna Świątek urodzony(a) 30 kwie. 1849, Strachomin.
    8. Marianna Świątek urodzony(a) 5 sier. 1850, Strachomin.

  3. 6.  Błażej Świątek urodzony(a) 3 luty 1805, Oleksianka (syn Łukasz Świątek oraz Zofia Gertruda Dzięcioł).

    Błażej poślubił(a) Magdalena Rechnio 11 luty 1827, Latowicz. Magdalena (córka Jan Rechnio oraz Katarzyna Kłos) urodzony(a) 23 maj 1809, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Magdalena Rechnio urodzony(a) 23 maj 1809, Oleksianka (córka Jan Rechnio oraz Katarzyna Kłos).
    Dzieci:
    1. Teresa Świątek urodzony(a) 6 kwie. 1830, Oleksianka.
    2. 3. Katarzyna Świątek urodzony(a) 4 list. 1836, Oleksianka.
    3. Szymon Świątek


Pokolenie: 4

  1. 8.  Walenty Świątek urodzony(a) 8 kwie. 1786, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek).

    Walenty poślubił(a) Julianna Niedek 26 list. 1805, Latowicz. Julianna (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka) urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Julianna Niedek urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin (córka Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka).
    Dzieci:
    1. Marianna Świątek urodzony(a) 20 sier. 1808, Strachomin.
    2. Hedwiga Świątek urodzony(a) 17 paź. 1809, Strachomin.
    3. 4. Sylwester Świątek urodzony(a) 31 gru. 1810, Strachomin.
    4. Marianna Jadwiga Świątek urodzony(a) 8 paź. 1813, Strachomin.
    5. Magdalena Martyna Świątek urodzony(a) 22 maj 1816, Strachomin.
    6. Karolina Salomea Świątek urodzony(a) 1 list. 1818, Strachomin.
    7. Agnieszka Świątek urodzony(a) 20 sty. 1823, Strachomin.
    8. Antoni Świątek urodzony(a) 4 czer. 1825, Strachomin.
    9. Anastazja Świątek urodzony(a) 29 wrz. 1827, Strachomin.

  3. 10.  Szymon Reda urodzony(a) 31 paź. 1779, Strachomin (syn Paweł Reda oraz Zofia Chrzanowska).

    Szymon poślubił(a) Marianna Plichta 03.061804, Latowicz. Marianna urodzony(a) 1774. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Marianna Plichta urodzony(a) 1774.
    Dzieci:
    1. Jakub Reda urodzony(a) 24 lip. 1806, Wężyczyn.
    2. Józefa Reda urodzony(a) 29 mar. 1808, Wężyczyn.
    3. Anastazja Reda urodzony(a) 3 kwie. 1810, Wężyczyn.
    4. 5. Eleonora Scholastyka Reda urodzony(a) 17 luty 1813, Wężyczyn; zgon 23 luty 1858, Strachomin.
    5. Teresa Pelagia Reda urodzony(a) 8 paź. 1815, Wężyczyn.

  5. 12.  Łukasz Świątek urodzony(a) 18 paź. 1778, Iwowe (syn Franciszek Świątek oraz Franciszka Pieniak).

    Łukasz poślubił(a) Zofia Gertruda Dzięcioł 06.111.1796, Latowicz. Zofia (córka Wincenty Dzięcioł oraz Małgorzata Płatek) urodzony(a) 11 list. 1777, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Zofia Gertruda Dzięcioł urodzony(a) 11 list. 1777, Oleksianka (córka Wincenty Dzięcioł oraz Małgorzata Płatek).
    Dzieci:
    1. Marcin Świątek urodzony(a) 12 list. 1797, Oleksianka.
    2. Klara Świątek urodzony(a) 8 sier. 1800, Oleksianka.
    3. Teresa Świątek urodzony(a) 31 paź. 1802, Oleksianka.
    4. 6. Błażej Świątek urodzony(a) 3 luty 1805, Oleksianka.
    5. Franciszka Świątek urodzony(a) 7 mar. 1807, Oleksianka.
    6. Piotr Świątek urodzony(a) 29 lip. 1810, Oleksianka.
    7. Katarzyna Franciszka Świątek urodzony(a) 28 kwie. 1813, Oleksianka.

  7. 14.  Jan Rechnio urodzony(a) 11 maj 1782, Oleksianka (syn Dionizy Rechnio oraz Katarzyna Dzięcioł).

    Jan poślubił(a) Katarzyna Kłos 24 luty 1805, Latowicz. Katarzyna (córka Jan Kłos oraz Katarzyna Kowalska) urodzony(a) 21 mar. 1783, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Katarzyna Kłos urodzony(a) 21 mar. 1783, Latowicz (córka Jan Kłos oraz Katarzyna Kowalska).
    Dzieci:
    1. Franciszka Rechnio urodzony(a) 27 wrz. 1806, Oleksianka.
    2. Adam Rechnio urodzony(a) 23 gru. 1807, Oleksianka.
    3. 7. Magdalena Rechnio urodzony(a) 23 maj 1809, Oleksianka.
    4. Walenty Paweł Rechnio urodzony(a) 15 sty. 1811, Oleksianka.
    5. Kilian Paweł Rechnio urodzony(a) 4 lip. 1814, Oleksianka.
    6. Piotr Antoni Rechnio urodzony(a) 17 sty. 1816, Oleksianka.
    7. Mikołaj Franciszek Rechnio urodzony(a) 1 gru. 1817, Oleksianka.
    8. Kazimierz Franciszek Rechnio urodzony(a) 4 mar. 1820, Oleksianka.
    9. Apolonia Rechnio urodzony(a) 14 luty 1823, Oleksianka.
    10. Fortunat Rechnio urodzony(a) 22 czer. 1824, Oleksianka.
    11. Elżbieta Rechnio urodzony(a) 27 paź. 1826, Oleksianka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Andrzej Świątek urodzony(a) 30 list. 1756, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Marianna).

    Andrzej poślubił(a) Anastazja Gajowniczek 3 luty 1782, Latowicz. Anastazja (córka Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda) urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin (córka Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).
    Dzieci:
    1. Cecylia Świątek urodzony(a) 22 list. 1782, Strachomin; zgon 20 mar. 1785, Strachomin.
    2. Teresa Świątek urodzony(a) 17 paź. 1784, Strachomin.
    3. 8. Walenty Świątek urodzony(a) 8 kwie. 1786, Strachomin.
    4. Janina Świątek urodzony(a) 29 paź. 1788, Strachomin; zgon 20 gru. 1799, Strachomin.
    5. Dydak Świątek urodzony(a) 13 list. 1790, Strachomin; zgon 7 maj 1792, Strachomin.
    6. Franciszka Świątek urodzony(a) 11.031793, Strachomin; zgon 20 sty. 1796, Strachomin.
    7. Marianna Świątek urodzony(a) 16 lip. 1797, Strachomin.
    8. Jan Świątek urodzony(a) 4 luty 1800, Strachomin.
    9. Antonina Świątek urodzony(a) 1803, Strachomin.
    10. Szczęsny Świątek urodzony(a) 9 sty. 1806, Strachomin.

  3. 18.  Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744 (syn N Niedek); zgon 18 luty 1820, Strachomin.

    Kazimierz poślubił(a) Franciszka Kozianka Franciszka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Franciszka Kozianka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Andrzej Miedek urodzony(a) 4 luty 1770, Strachomin.
    2. Karol Niedek urodzony(a) 10 list. 1772, Strachomin; zgon 17 list. 1772, Strachomin.
    3. Franciszek Miedek urodzony(a) 10 kwie. 1774, Strachomin; zgon 14 maj 1775, Strachomin.
    4. Bernard Niedek urodzony(a) 19 maj 1775, Strachomin.
    5. Justyna Nidek urodzony(a) 27 czer. 1779, Strachomin.
    6. Grzegorz Nidek urodzony(a) 13 mar. 1782, Strachomin.
    7. Komelia Nidek urodzony(a) 18 wrz. 1785, Strachomin.
    8. 9. Julianna Niedek urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin.
    9. Helena Nidek urodzony(a) 2 sier. 1790, Strachomin.
    10. Aleksandra Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin.

  5. 20.  Paweł Reda urodzony(a) 1735 (syn N Reda); zgon 9 gru. 1795, Strachomin.

    Paweł poślubił(a) Zofia Chrzanowska 15 list. 1761, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Zofia Chrzanowska
    Dzieci:
    1. Stanisław Reda urodzony(a) 5 maj 1762, Strachomin.
    2. Michał Reda urodzony(a) 29 wrz. 1767, Strachomin.
    3. Sylwester Reda urodzony(a) 18 gru. 1770, Strachomin.
    4. Wiktoria Reda urodzony(a) 7 sty. 1774, Strachomin.
    5. Jadwiga Reda urodzony(a) 13 paź. 1776, Strachomin; zgon 26 list. 1778, Strachomin.
    6. 10. Szymon Reda urodzony(a) 31 paź. 1779, Strachomin.
    7. Małgorzata Reda urodzony(a) 6 czer. 1782, Strachomin.

  7. 24.  Franciszek Świątek urodzony(a) 1750 (syn N Świątek); zgon 6 lip. 1805, Oleksianka.

    Franciszek poślubił(a) Franciszka Pieniak 11 luty 1770, Latowicz. Franciszka (córka Paweł Pieniak oraz Jadwiga) urodzony(a) 6 mar. 1757, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  8. 25.  Franciszka Pieniak urodzony(a) 6 mar. 1757, Iwowe (córka Paweł Pieniak oraz Jadwiga).
    Dzieci:
    1. Gabriel Świątek urodzony(a) 18 mar. 1773, Oleksianka.
    2. Wiktoria Świątek urodzony(a) 2 sty. 1775, Oleksianka.
    3. Kazimierz Świątek urodzony(a) 10 mar. 1776, Oleksianka.
    4. 12. Łukasz Świątek urodzony(a) 18 paź. 1778, Iwowe.
    5. Hiacynt Świątek urodzony(a) 13 wrz. 1781, Iwowe.
    6. Józef Świątek urodzony(a) 29 kwie. 1787, Oleksianka.
    7. Urban Świątek urodzony(a) 24 maj 1789, Oleksianka.

  9. 26.  Wincenty Dzięcioł (syn N Dzięcioł).

    Wincenty poślubił(a) Małgorzata Płatek 19 sty. 1777, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 27.  Małgorzata Płatek
    Dzieci:
    1. 13. Zofia Gertruda Dzięcioł urodzony(a) 11 list. 1777, Oleksianka.
    2. Magdalena Dzięcioł urodzony(a) 20 lip. 1779, Oleksianka.
    3. Regina Dzięcioł urodzony(a) 14 wrz. 1781, Oleksianka.
    4. Zuzanna Dzięcioł urodzony(a) 10 sier. 1786, Oleksianka.
    5. Dydak Dzięcioł urodzony(a) 1789, Oleksianka.
    6. Roch Dzięcioł urodzony(a) 17 sier. 1791, Oleksianka.
    7. Elżbieta Dzięcioł
    8. Marcin Dzięcioł urodzony(a) 20 wrz. 1796, Oleksianka.
    9. Filip Dzięcioł urodzony(a) 1 maj 1799, Oleksianka.

  11. 28.  Dionizy Rechnio urodzony(a) 1745, Oleksianka (syn Marcin Rechnio oraz Anastazja).

    Dionizy poślubił(a) Katarzyna Dzięcioł 8 luty 1773, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Katarzyna Dzięcioł
    Dzieci:
    1. Piotr Rechnio urodzony(a) 21 gru. 1773, Oleksianka; zgon 23 paź. 1775, Oleksianka.
    2. Bernard Rechnio urodzony(a) 25 maj 1775, Oleksianka; zgon 2 sier. 1787, Oleksianka.
    3. Julianna Rechnio urodzony(a) 19 czer. 1777, Oleksianka.
    4. Wincenty Rechnio urodzony(a) 14 kwie. 1779, Oleksianka.
    5. Piotr Celesty Rechnio urodzony(a) 22 maj 1780, Oleksianka.
    6. 14. Jan Rechnio urodzony(a) 11 maj 1782, Oleksianka.
    7. Sanuel Rechnio urodzony(a) 22 sier. 1784, Oleksianka; zgon 4 czer. 1785, Oleksianka.
    8. Tekla Rechnio urodzony(a) 1 paź. 1786, Oleksianka; zgon 2 list. 1850, Laliny.
    9. Teresa Rechnio urodzony(a) 16 paź. 1788, Oleksianka.
    10. Edmund Rechnio urodzony(a) 17 paź. 1790, Oleksianka.
    11. Stanisław Rechnio urodzony(a) 27 mar. 1793, Oleksianka.

  13. 30.  Jan Kłos urodzony(a) 20 gru. 1756, Latowicz (syn Mikołaj Kłos oraz Marianna).

    Jan poślubił(a) Katarzyna Kowalska 31 sty. 1780, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Katarzyna Kowalska
    Dzieci:
    1. Jadwiga Kłos urodzony(a) 8 list. 1780, Latowicz.
    2. 15. Katarzyna Kłos urodzony(a) 21 mar. 1783, Latowicz.
    3. Ewa Kłos urodzony(a) 24 gru. 1785, Latowicz; zgon 8 mar. 1786, Latowicz.
    4. Julianna Kłos urodzony(a) 29 mar. 1787, Latowicz; zgon 6 kwie. 1787, Latowicz.
    5. August Kłos urodzony(a) 8 sier. 1788, Latowicz.
    6. Piotr Kłos urodzony(a) 29 czer. 1791, Latowicz.
    7. Adalbertus Kłos urodzony(a) 20 kwie. 1794, Latowicz; zgon 14 czer. 1794, Latowicz.
    8. Rafał Kłos urodzony(a) 24 paź. 1795, Latowicz; zgon 27 kwie. 1796, Latowicz.