Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Rozalia Reda

Rozalia Reda

Kobieta 1873 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Rozalia Reda urodzony(a) 1873, Strachomin (córka Jan Reda oraz Magdalena Świątek).

    Rozalia poślubił(a) Kacper Świątek 8 luty 1892, Latowicz. Kacper (syn Jan Świątek oraz Katarzyna Świątek) urodzony(a) 5 sty. 1867, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Walenty Franciszek Świątek urodzony(a) 5 luty 1892, Strachomin.
    2. Wiktor Świątek urodzony(a) 13 paź. 1895, Strachomin.
    3. Stanisław Świątek urodzony(a) 27 mar. 1899, Strachomin.
    4. Jan Świątek urodzony(a) 27 gru. 1901, Strachomin.
    5. Helena Świątek urodzony(a) 28 mar. 1905, Strachomin.
    6. Zofia Świątek urodzony(a) 18 list. 1907, Strachomin.
    7. Marianna Świątek urodzony(a) 14 sier. 1915, Strachomin.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Reda urodzony(a) 24 lip. 1838, Strachomin (syn Jakub Reda oraz Marianna Marczak).

    Jan poślubił(a) Magdalena Świątek 21 sty. 1861, Latowicz. Magdalena (córka Jan Bonifacy Świątek oraz Franciszka Marianna Płatek) urodzony(a) 23 czer. 1843, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Magdalena Świątek urodzony(a) 23 czer. 1843, Oleksianka (córka Jan Bonifacy Świątek oraz Franciszka Marianna Płatek).
    Dzieci:
    1. 1. Rozalia Reda urodzony(a) 1873, Strachomin.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jakub Reda urodzony(a) 22 lip. 1800, Oleksianka (syn Kazimierz Reda oraz Justyna Niedek).

    Jakub poślubił(a) Marianna Marczak 18 luty 1821, Latowicz. Marianna (córka Tomasz Marcak oraz Apolonia Ożarek) urodzony(a) 25 gru. 1802, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Marczak urodzony(a) 25 gru. 1802, Oleksianka (córka Tomasz Marcak oraz Apolonia Ożarek).
    Dzieci:
    1. Michał Reda urodzony(a) 26 wrz. 1825, Strachomin.
    2. Joanna Reda urodzony(a) 2 czer. 1827, Strachomin.
    3. Jędrzej Reda urodzony(a) 16 list. 1829, Strachomin.
    4. Elżbieta Reda urodzony(a) 13 list. 1831, Strachomin.
    5. Piotr Reda urodzony(a) 19 sty. 1834, Strachomin.
    6. Walenty Reda urodzony(a) 4 luty 1836, Strachomin.
    7. 2. Jan Reda urodzony(a) 24 lip. 1838, Strachomin.
    8. Wawrzyniec Reda urodzony(a) 3 sier. 1840, Strachomin.
    9. Agnieszka Reda urodzony(a) 25 gru. 1842, Strachomin.
    10. Bonifacy Reda urodzony(a) 1 czer. 1845, Strachomin.

  3. 6.  Jan Bonifacy Świątek urodzony(a) 23 czer. 1815, Oleksianka (syn Urban Świątek oraz Magdalena Skorupa).

    Jan poślubił(a) Franciszka Marianna Płatek 10.021840, Latowicz. Franciszka (córka Piotr Płatek oraz Katarzyna Śluzek) urodzony(a) 3 wrz. 1817, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Franciszka Marianna Płatek urodzony(a) 3 wrz. 1817, Oleksianka (córka Piotr Płatek oraz Katarzyna Śluzek).
    Dzieci:
    1. 3. Magdalena Świątek urodzony(a) 23 czer. 1843, Oleksianka.
    2. Andrzej Świątek urodzony(a) 26 list. 1845, Oleksianka.
    3. Kajetan Świątek urodzony(a) 6 sier. 1848, Oleksianka.
    4. Wincenty Świątek urodzony(a) 6 lip. 1851, Oleksianka.
    5. Piotr Świątek urodzony(a) 16 sier. 1857, Oleksianka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Kazimierz Reda urodzony(a) 4 mar. 1772, Strachomin (syn Maciej Reda oraz Marianna Chrzanowska).

    Kazimierz poślubił(a) Justyna Niedek 31 sty. 1796, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Justyna Niedek
    Dzieci:
    1. Anastazja Reda urodzony(a) 20 kwie. 1797, Strachomin; zgon 3 list. 1800, Strachomin.
    2. Bonifacy Reda urodzony(a) 20 czer. 1799, Strachomin; zgon 21 czer. 1799, Strachomin.
    3. 4. Jakub Reda urodzony(a) 22 lip. 1800, Oleksianka.
    4. Zofia Reda urodzony(a) 6 kwie. 1803, Strachomin; zgon 17 wrz. 1809, Strachomin.
    5. Marianna Reda urodzony(a) 8 wrz. 1805, Strachomin; zgon 20 mar. 1807, Strachomin.
    6. Anastazja Reda urodzony(a) 19 gru. 1807, Strachomin.
    7. Franciszek Mateusz Reda urodzony(a) 17 wrz. 1810, Strachomin.
    8. Franciszek Reda urodzony(a) 19 wrz. 1810, Strachomin.
    9. Joanna Krystyna Reda urodzony(a) 17 maj 1814, Strachomin.
    10. Elżbieta Małgorzata Reda urodzony(a) 1 lip. 1816, Strachomin.
    11. Mikołaj Damazy Reda urodzony(a) 12 gru. 1819, Strachomin.
    12. Eleonora Reda urodzony(a) 18 luty 1823, Strachomin.

  3. 10.  Tomasz Marcak (syn Adalbertus Marcak oraz Jadwiga).

    Tomasz — Apolonia Ożarek. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Apolonia Ożarek
    Dzieci:
    1. Julianna Marczak urodzony(a) 22 czer. 1793, Oleksianka.
    2. Jan Marczak urodzony(a) 14 lip. 1795, Oleksianka.
    3. Piotr Marczak urodzony(a) 1 sier. 1796, Oleksianka.
    4. Małgorzata Marczak urodzony(a) 13 czer. 1799, Oleksianka.
    5. Stanisław Marczak urodzony(a) 17 list. 1800, Oleksianka.
    6. 5. Marianna Marczak urodzony(a) 25 gru. 1802, Oleksianka.
    7. Bernard Marczak urodzony(a) 20 maj 1805, Oleksianka.
    8. Elzbieta Marczak urodzony(a) 18 list. 1807, Oleksianka.
    9. Katarzyna Marczak urodzony(a) 17 sty. 1810, Oleksianka.
    10. Regina Marianna Marczak urodzony(a) 4 wrz. 1812, Oleksianka.
    11. Florian Marek Marczak urodzony(a) 8 maj 1817, Oleksianka.

  5. 12.  Urban Świątek urodzony(a) 24 maj 1789, Oleksianka (syn Franciszek Świątek oraz Franciszka Pieniak).

    Urban poślubił(a) Magdalena Skorupa 14 luty 1808, Latowicz. Magdalena (córka Adalbertus Skorupa oraz Zofia Koza) urodzony(a) 27 maj 1785, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Magdalena Skorupa urodzony(a) 27 maj 1785, Iwowe (córka Adalbertus Skorupa oraz Zofia Koza).
    Dzieci:
    1. Romuald Świątek urodzony(a) 24 mar. 1810, Oleksianka.
    2. Maciej ildefons Świątek urodzony(a) 22 luty 1811, Oleksianka.
    3. Marianna Józefa Świątek urodzony(a) 16 mar. 1812, Oleksianka.
    4. 6. Jan Bonifacy Świątek urodzony(a) 23 czer. 1815, Oleksianka.
    5. Eleonora Apolonia Świątek urodzony(a) 18 luty 1818, Oleksianka.

  7. 14.  Piotr Płatek urodzony(a) 2 lip. 1774, Oleksianka (syn Jakub Płatek oraz Zofia Świątek).

    Piotr poślubił(a) Katarzyna Śluzek 11 list. 1798, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Katarzyna Śluzek
    Dzieci:
    1. Łucja Płatek urodzony(a) 8 gru. 1799, Oleksianka.
    2. Paweł Płatek urodzony(a) 1 sier. 1801, Oleksianka.
    3. Krystyna Płatek urodzony(a) 29 sier. 1803, Oleksianka.
    4. Marianna Płatek urodzony(a) 18 sier. 1805, Oleksianka.
    5. Mateusz Płatek urodzony(a) 17 wrz. 1807, Oleksianka.
    6. Cyprian Płatek urodzony(a) 10 wrz. 1809, Oleksianka.
    7. Marianna Magdalena Płatek urodzony(a) 24 mar. 1812, Oleksianka.
    8. Bartłomiej Roch Płatek urodzony(a) 17 sier. 1814, Oleksianka.
    9. Hilary Jacek Płatek urodzony(a) 11 sier. 1815, Oleksianka.
    10. 7. Franciszka Marianna Płatek urodzony(a) 3 wrz. 1817, Oleksianka.
    11. Michał Mateusz Płatek urodzony(a) 20 wrz. 1818, Oleksianka.
    12. Wojciech Piotr Płatek urodzony(a) 18 kwie. 1821, Oleksianka.
    13. Rafał Płatek urodzony(a) 22 paź. 1825, Oleksianka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Maciej Reda (syn N Reda).

    Maciej poślubił(a) Marianna Chrzanowska 1 luty 1756, Latowicz. Marianna urodzony(a) 1720; zgon 15 sier. 1790, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna Chrzanowska urodzony(a) 1720; zgon 15 sier. 1790, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Katarzyna Reda urodzony(a) 25 list. 1756, Strachomin.
    2. Franciszka Reda urodzony(a) 25 paź. 1767, Strachomin.
    3. 8. Kazimierz Reda urodzony(a) 4 mar. 1772, Strachomin.

  3. 20.  Adalbertus Marcak

    Adalbertus — Jadwiga. [Arkusz rodzinny]


  4. 21.  Jadwiga
    Dzieci:
    1. 10. Tomasz Marcak
    2. Salomea Marcak urodzony(a) 1756, Oleksianka; zgon 29 wrz. 1813, Iwowe.
    3. Józefat Marcak urodzony(a) 15 mar. 1761, Oleksianka.
    4. Kacper Marcak urodzony(a) 6 sty. 1764, Oleksianka.
    5. Franciszka Marcak urodzony(a) 3 paź. 1769, Oleksianka; zgon 10 paź. 1769, Oleksianka.
    6. Marcella Marcak urodzony(a) 6 sty. 1771, Oleksianka; zgon 2 luty 1772, Oleksianka.

  5. 24.  Franciszek Świątek urodzony(a) 1750 (syn N Świątek); zgon 6 lip. 1805, Oleksianka.

    Franciszek poślubił(a) Franciszka Pieniak 11 luty 1770, Latowicz. Franciszka (córka Paweł Pieniak oraz Jadwiga) urodzony(a) 6 mar. 1757, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  6. 25.  Franciszka Pieniak urodzony(a) 6 mar. 1757, Iwowe (córka Paweł Pieniak oraz Jadwiga).
    Dzieci:
    1. Gabriel Świątek urodzony(a) 18 mar. 1773, Oleksianka.
    2. Wiktoria Świątek urodzony(a) 2 sty. 1775, Oleksianka.
    3. Kazimierz Świątek urodzony(a) 10 mar. 1776, Oleksianka.
    4. Łukasz Świątek urodzony(a) 18 paź. 1778, Iwowe.
    5. Hiacynt Świątek urodzony(a) 13 wrz. 1781, Iwowe.
    6. Józef Świątek urodzony(a) 29 kwie. 1787, Oleksianka.
    7. 12. Urban Świątek urodzony(a) 24 maj 1789, Oleksianka.

  7. 26.  Adalbertus Skorupa urodzony(a) 16 kwie. 1759, Iwowe (syn Tomasz Skorupa oraz Regina); zgon 26 maj 1807, Iwowe.

    Adalbertus poślubił(a) Zofia Koza 16 sty. 1780, Latowicz. Zofia (córka Marcin Koza oraz Ewa) urodzony(a) 21 kwie. 1757, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 27.  Zofia Koza urodzony(a) 21 kwie. 1757, Strachomin (córka Marcin Koza oraz Ewa).
    Dzieci:
    1. Agata Skorupa urodzony(a) 4 luty 1781, Iwowe; zgon 5 mar. 1796, Iwowe.
    2. Walenty Skorupa urodzony(a) 12 luty 1783, Iwowe.
    3. 13. Magdalena Skorupa urodzony(a) 27 maj 1785, Iwowe.
    4. Julian Skorupa urodzony(a) 16 mar. 1788, Iwowe.
    5. Wiktoria Skorupa urodzony(a) 26 sty. 1790, Iwowe.
    6. Monika Skorupa urodzony(a) 4 maj 1792, Iwowe; zgon 13 wrz. 1794, Iwowe.
    7. Marianna Skorupa urodzony(a) 5 paź. 1794, Iwowe; zgon 10 paź. 1794, Iwowe.
    8. Łucja Skorupa urodzony(a) 15 gru. 1795, Iwowe; zgon 19 gru. 1795, Iwowe.
    9. Karol Skorupa urodzony(a) 6 list. 1797, Iwowe; zgon 7 lip. 1800, Iwowe.

  9. 28.  Jakub Płatek urodzony(a) 1728 (syn N Płatek); zgon 30 sier. 1788, Oleksianka.

    Jakub poślubił(a) Zofia Świątek 3 luty 1760, Latowicz. Zofia urodzony(a) 1743; zgon 21,02.1785, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  10. 29.  Zofia Świątek urodzony(a) 1743; zgon 21,02.1785, Oleksianka.
    Dzieci:
    1. Jan Płatek urodzony(a) 26 mar. 1761, Oleksianka.
    2. Laurenty Płatek urodzony(a) 7 sier. 1763, Oleksianka.
    3. Katarzyna Płatek urodzony(a) 17 list. 1765, Oleksianka; zgon 15 kwie. 1773, Oleksianka.
    4. Bartłomiej Płatek urodzony(a) 26 sier. 1767, Oleksianka.
    5. Jan Płatek urodzony(a) 19 wrz. 1769, Oleksianka.
    6. Benedykt Płatek urodzony(a) 29 mar. 1772, Oleksianka; zgon 28 kwie. 1773, Oleksianka.
    7. 14. Piotr Płatek urodzony(a) 2 lip. 1774, Oleksianka.
    8. Grzegorz Płatek urodzony(a) 1 czer. 1777, Oleksianka; zgon 17 mar. 1778, Oleksianka.