Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Stanisław Maciejec

Stanisław Maciejec

Mężczyzna 1860 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Stanisław Maciejec urodzony(a) 9 kwie. 1860, Wężyczyn (syn Karol Maciejec oraz Weronika Sabak).

    Stanisław poślubił(a) Marianna Gajowniczek 7 list. 1886, Latowicz. Marianna (córka Antoni Gajowniczek oraz Józefa Reda) urodzony(a) 21 czer. 1856, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Karol Maciejec urodzony(a) 7 list. 1833, Wężyczyn (syn Jan Maciejec oraz Magdalena Domoń).

    Karol poślubił(a) Weronika Sabak 10 sty. 1858, Latowicz. Weronika (córka Franciszek Karol Sabak oraz Apolonia Nidek) urodzony(a) 30 gru. 1841, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Weronika Sabak urodzony(a) 30 gru. 1841, Wężyczyn (córka Franciszek Karol Sabak oraz Apolonia Nidek).
    Dzieci:
    1. 1. Stanisław Maciejec urodzony(a) 9 kwie. 1860, Wężyczyn.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jan Maciejec urodzony(a) 12 list. 1794, Wężyczyn (syn Błażej Maciejec oraz Małgorzata Szostek).

    Jan poślubił(a) Magdalena Domoń 23 sty. 1820, Latowicz. Magdalena (córka Baltazar Domoń oraz Teresa Reda) urodzony(a) 28 paź. 1798, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Magdalena Domoń urodzony(a) 28 paź. 1798, Wężyczyn (córka Baltazar Domoń oraz Teresa Reda).
    Dzieci:
    1. Kunegunda Marianna Maciejec urodzony(a) 24 luty 1821, Wężyczyn.
    2. Żyjący
    3. Joanna Maciejec urodzony(a) 26 paź. 1824, Wężyczyn.
    4. Wojciech Maciejec urodzony(a) 23 mar. 1827, Wężyczyn.
    5. Salomea Maciejec urodzony(a) 11 list. 1829, Wężyczyn.
    6. 2. Karol Maciejec urodzony(a) 7 list. 1833, Wężyczyn.

  3. 6.  Franciszek Karol Sabak urodzony(a) 1 list. 1819, Wężyczyn (syn Piotr Sabak oraz Julianna Reda).

    Franciszek poślubił(a) Apolonia Nidek 9 luty 1840, Latowicz. Apolonia (córka Bernard Niedek oraz Katarzyna Ryfka (Zatorska)) urodzony(a) 1821, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Apolonia Nidek urodzony(a) 1821, Strachomin (córka Bernard Niedek oraz Katarzyna Ryfka (Zatorska)).
    Dzieci:
    1. 3. Weronika Sabak urodzony(a) 30 gru. 1841, Wężyczyn.
    2. Józef Sabak urodzony(a) 12 mar. 1844, Wężyczyn.
    3. Marianna Sabak urodzony(a) 19 sty. 1847, Wężyczyn.
    4. Katarzyna Sabak urodzony(a) 18 mar. 1849, Wężyczyn.
    5. Anastazja Sabak urodzony(a) 11 kwie. 1858, Wężyczyn.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Błażej Maciejec urodzony(a) 2 luty 1769, Dąbrówka (syn Adalbertus Maciejec oraz Teresa Cierzniowa).

    Błażej poślubił(a) Małgorzata Szostek Małgorzata (córka Adalbertus Szostak oraz Żyjący) urodzony(a) 26 lip. 1763, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Małgorzata Szostek urodzony(a) 26 lip. 1763, Wężyczyn (córka Adalbertus Szostak oraz Żyjący).
    Dzieci:
    1. Joachim Maciejec urodzony(a) 4 wrz. 1792, Wężyczyn; zgon 26 lip. 1812, Wężyczyn.
    2. 4. Jan Maciejec urodzony(a) 12 list. 1794, Wężyczyn.
    3. Scholastyka (Małgorzata) Maciejec urodzony(a) 9 luty 1797, Wężyczyn.
    4. Adalbertus Maciejec urodzony(a) 30 mar. 1799, Wężyczyn; zgon 6 kwie. 1799, Wężyczyn.
    5. Grzegorz Maciejec urodzony(a) 12 mar. 1800, Wężyczyn; zgon 24 mar. 1800, Wężyczyn.
    6. Marianna Maciejec urodzony(a) 28 kwie. 1801, Wężyczyn.
    7. Franciszka Maciejec urodzony(a) 27 mar. 1804, Wężyczyn; zgon 18 sty. 1805, Wężyczyn.
    8. Agnieszka Maciejec urodzony(a) 22 sty. 1807, Wężyczyn.

  3. 10.  Baltazar Domoń urodzony(a) 8 sty. 1758, Wężyczyn (syn Stanisław Domoń oraz Marianna).

    Baltazar poślubił(a) Teresa Reda 2 mar. 1783, Latowicz. Teresa (córka Hiacynt Reda oraz Zofia Szeląg) urodzony(a) 24 paź. 1761, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Teresa Reda urodzony(a) 24 paź. 1761, Wężyczyn (córka Hiacynt Reda oraz Zofia Szeląg).
    Dzieci:
    1. Tomasz Domoń urodzony(a) 22 gru. 1783, Wężyczyn; zgon 18 gru. 1802, Wężyczyn.
    2. Monika Domoń urodzony(a) 4 maj 1785, Wężyczyn; zgon 13 list. 1795, Wężyczyn.
    3. Joanna Domoń urodzony(a) 23 maj 1787, Wężyczyn.
    4. Dominik Domoń urodzony(a) 1789, Wężyczyn.
    5. Polikarp Domoń urodzony(a) 26 sty. 1790, Wężyczyn.
    6. Kazimierz Domoń urodzony(a) 27 sier. 1795, Wężyczyn; zgon 13 luty 1799, Wężyczyn.
    7. 5. Magdalena Domoń urodzony(a) 28 paź. 1798, Wężyczyn.

  5. 12.  Piotr Sabak urodzony(a) 1 lip. 1779, Wężyczyn (syn Dionizy Sabak oraz Małgorzata Wronowska).

    Piotr poślubił(a) Julianna Reda 18 list. 1798, Latowicz. Julianna (córka Ignacy Reda oraz Franciszka Wiechetek) urodzony(a) 21 czer. 1781, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Julianna Reda urodzony(a) 21 czer. 1781, Strachomin (córka Ignacy Reda oraz Franciszka Wiechetek).
    Dzieci:
    1. Anastazja Sabak urodzony(a) 7 sty. 1802, Wężyczyn; zgon 16 sty. 1802, Wężyczyn.
    2. Adalbert Sabak urodzony(a) 17 kwie. 1803, Wężyczyn.
    3. Marianna Sabak urodzony(a) 22 wrz. 1807, Wężyczyn.
    4. Klemens Sabak urodzony(a) 15 wrz. 1809, Wężyczyn; zgon 16 list. 1809, Wężyczyn.
    5. Klara Franciszka Sabak urodzony(a) 21 sier. 1811, Wężyczyn.
    6. Teresa Jadwiga Sabak urodzony(a) 17 paź. 1815, Wężyczyn.
    7. 6. Franciszek Karol Sabak urodzony(a) 1 list. 1819, Wężyczyn.

  7. 14.  Bernard Niedek urodzony(a) 19 maj 1775, Strachomin (syn Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka).

    Bernard — Katarzyna Ryfka (Zatorska). [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Katarzyna Ryfka (Zatorska)
    Dzieci:
    1. Remigiusz Niedek urodzony(a) 2 wrz. 1799, Strachomin; zgon 1 list. 1799, Strachomin.
    2. Baltazar Miedek urodzony(a) 6 sty. 1801, Strachomin.
    3. Marianna Nidek urodzony(a) 6 kwie. 1803, Strachomin.
    4. Elżbieta Niedek urodzony(a) 29 czer. 1805, Strachomin; zgon 5 lip. 1805, Strachomin.
    5. Weronika Nidek urodzony(a) 11 lip. 1806, Strachomin.
    6. Zofia Julianna Niedek urodzony(a) 18 czer. 1809, Strachomin.
    7. Łucja Marianna Niedek urodzony(a) 9 gru. 1811, Strachomin; zgon 28 gru. 1814, Strachomin.
    8. Karolina Jozefa Nidek urodzony(a) 31 paź. 1814, Strachomin.
    9. Anastazja Konstancja Niedek urodzony(a) 10 kwie. 1817, Strachomin; zgon 12 wrz. 1819, Strachomin.
    10. 7. Apolonia Nidek urodzony(a) 1821, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Adalbertus Maciejec urodzony(a) 1734, Dąbrówka (syn N Maciejec); zgon 15 wrz. 1774, Dąbrówka.

    Adalbertus poślubił(a) Teresa Cierzniowa 15 list. 1761, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Teresa Cierzniowa
    Dzieci:
    1. Ignacy Maciejec urodzony(a) 20 luty 1763, Dąbrówka.
    2. Laurenty Maciejec urodzony(a) 13 sier. 1765, Dąbrówka; zgon 6 lip. 1813, Dąbrówka.
    3. 8. Błażej Maciejec urodzony(a) 2 luty 1769, Dąbrówka.

  3. 18.  Adalbertus Szostak

    Adalbertus — Żyjący. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Żyjący
    Dzieci:
    1. 9. Małgorzata Szostek urodzony(a) 26 lip. 1763, Wężyczyn.

  5. 20.  Stanisław Domoń (syn N Domoń).

    Stanisław — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Marianna
    Dzieci:
    1. 10. Baltazar Domoń urodzony(a) 8 sty. 1758, Wężyczyn.
    2. Dorota Domoń urodzony(a) 10 luty 1760, Wężyczyn.
    3. Katarzyna Domoń urodzony(a) 1 list. 1762, Wężyczyn.
    4. Magdalena Domoń urodzony(a) 22 lip. 1768, Wężyczyn; zgon 25 czer. 1772, Wężyczyn.
    5. Jan Domoń urodzony(a) 8 luty 1765, Wężyczyn; zgon 14 kwie. 1818, Wężyczyn.

  7. 22.  Hiacynt Reda urodzony(a) 1722, Strachomin (syn N Reda); zgon 22 lip. 1790, Wężyczyn.

    Hiacynt poślubił(a) Zofia Szeląg 30 sty. 1757, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Zofia Szeląg
    Dzieci:
    1. marianna Reda urodzony(a) 29 list. 1757, Wężyczyn.
    2. Jadwiga Reda urodzony(a) 15 paź. 1759, Wężyczyn.
    3. 11. Teresa Reda urodzony(a) 24 paź. 1761, Wężyczyn.
    4. Julianna Reda urodzony(a) 27 maj 1764, Wężyczyn.
    5. Walenty Reda urodzony(a) 14 luty 1768, Wężyczyn.
    6. Salomea Reda urodzony(a) 5 maj 1774, Wężyczyn.
    7. Felicjan Reda urodzony(a) 8 czer. 1777, Wężyczyn.
    8. Baltazar Reda urodzony(a) 8 sty. 1785, Wężyczyn; zgon 19 sty. 1785, Wężyczyn.

  9. 24.  Dionizy Sabak urodzony(a) 1755, Wężyczyn (syn Adalbert Sabak oraz Agnieszka).

    Dionizy poślubił(a) Małgorzata Wronowska 26 sty. 1777, Latowicz. Małgorzata (córka Jan Wronowski oraz Zofia) urodzony(a) 12 lip. 1761, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Małgorzata Wronowska urodzony(a) 12 lip. 1761, Oleksianka (córka Jan Wronowski oraz Zofia).
    Dzieci:
    1. Szymon Sabak urodzony(a) 19 luty 1777, Wężyczyn; zgon 28 maj 1777, Wężyczyn.
    2. 12. Piotr Sabak urodzony(a) 1 lip. 1779, Wężyczyn.
    3. Róża Sabak urodzony(a) 29 sier. 1781, Wężyczyn; zgon 28 lip. 1782, Wężyczyn.
    4. Mikołaj Sabak urodzony(a) 6 wrz. 1783, Wężyczyn; zgon 28 sier. 1785, Wężyczyn.
    5. Bernard Sabak urodzony(a) 18 maj 1787, Wężyczyn; zgon 17 maj 1790, Wężyczyn.
    6. Antonina Sabak urodzony(a) 12 czer. 1791, Wężyczyn; zgon 21 paź. 1795, Wężyczyn.

  11. 26.  Ignacy Reda urodzony(a) 1743 (syn N Reda); zgon 3 kwie. 1796, Wężyczyn.

    Ignacy poślubił(a) Franciszka Wiechetek 25 lip. 1773, Latowicz. Franciszka urodzony(a) , Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Franciszka Wiechetek urodzony(a) , Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Piotr Reda urodzony(a) 23 paź. 1773, Strachomin.
    2. Petronella Reda urodzony(a) 31 maj 1776, Strachomin.
    3. Szymon Reda urodzony(a) 1 list. 1778, Strachomin.
    4. 13. Julianna Reda urodzony(a) 21 czer. 1781, Strachomin.
    5. Marcelina Reda urodzony(a) 3 czer. 1784, Strachomin.
    6. Daria Reda urodzony(a) 29 paź. 1786, Wężyczyn.
    7. Karolina Reda urodzony(a) 8 list. 1788, Wężyczyn.
    8. Róża Reda urodzony(a) 29 sier. 1790, Wężyczyn.
    9. Kilian Reda urodzony(a) 12 lip. 1792, Wężyczyn.

  13. 28.  Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744 (syn N Niedek); zgon 18 luty 1820, Strachomin.

    Kazimierz poślubił(a) Franciszka Kozianka Franciszka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Franciszka Kozianka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Andrzej Miedek urodzony(a) 4 luty 1770, Strachomin.
    2. Karol Niedek urodzony(a) 10 list. 1772, Strachomin; zgon 17 list. 1772, Strachomin.
    3. Franciszek Miedek urodzony(a) 10 kwie. 1774, Strachomin; zgon 14 maj 1775, Strachomin.
    4. 14. Bernard Niedek urodzony(a) 19 maj 1775, Strachomin.
    5. Justyna Nidek urodzony(a) 27 czer. 1779, Strachomin.
    6. Grzegorz Nidek urodzony(a) 13 mar. 1782, Strachomin.
    7. Komelia Nidek urodzony(a) 18 wrz. 1785, Strachomin.
    8. Julianna Niedek urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin.
    9. Helena Nidek urodzony(a) 2 sier. 1790, Strachomin.
    10. Aleksandra Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin.