Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Franciszka Miklaszewska

Franciszka Miklaszewska

Kobieta 1869 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Franciszka Miklaszewska urodzony(a) 21 sier. 1869, Wężyczyn (córka Tomasz Miklaszewski oraz Marianna Sabak).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Tomasz Miklaszewski urodzony(a) 18 gru. 1837, Wężyczyn (syn Wojciech Miklaszewski oraz Marianna Maciejec).

    Tomasz poślubił(a) Marianna Sabak 2 luty 1864, Latowicz. Marianna (córka Franciszek Karol Sabak oraz Apolonia Nidek) urodzony(a) 19 sty. 1847, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Sabak urodzony(a) 19 sty. 1847, Wężyczyn (córka Franciszek Karol Sabak oraz Apolonia Nidek).
    Dzieci:
    1. 1. Franciszka Miklaszewska urodzony(a) 21 sier. 1869, Wężyczyn.
    2. Jan Miklaszewski urodzony(a) 25 sty. 1872, Wielgolas.
    3. Wiktoria Miklaszewska urodzony(a) 21 sier. 1874, Wielgolas.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Wojciech Miklaszewski urodzony(a) 1806, Mała Wieś p. Kuflew (syn Franciszek Miklaszewski oraz Barbara Sochacka).

    Wojciech poślubił(a) Marianna Maciejec 25 sty. 1829, Latowicz. Marianna (córka Błażej Maciejec oraz Małgorzata Szostek) urodzony(a) 28 kwie. 1801, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Maciejec urodzony(a) 28 kwie. 1801, Wężyczyn (córka Błażej Maciejec oraz Małgorzata Szostek).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Miklaszewska urodzony(a) 22 sty. 1830, Wężyczyn.
    2. Franciszka Miklaszewska urodzony(a) 1832, Wężyczyn.
    3. Brygida Miklaszewska urodzony(a) 1 luty 1835, Wężyczyn.
    4. 2. Tomasz Miklaszewski urodzony(a) 18 gru. 1837, Wężyczyn.
    5. Marianna Miklaszewska urodzony(a) 16 list. 1840, Wężyczyn.

  3. 6.  Franciszek Karol Sabak urodzony(a) 1 list. 1819, Wężyczyn (syn Piotr Sabak oraz Julianna Reda).

    Franciszek poślubił(a) Apolonia Nidek 9 luty 1840, Latowicz. Apolonia (córka Bernard Niedek oraz Katarzyna Ryfka (Zatorska)) urodzony(a) 1821, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Apolonia Nidek urodzony(a) 1821, Strachomin (córka Bernard Niedek oraz Katarzyna Ryfka (Zatorska)).
    Dzieci:
    1. Weronika Sabak urodzony(a) 30 gru. 1841, Wężyczyn.
    2. Józef Sabak urodzony(a) 12 mar. 1844, Wężyczyn.
    3. 3. Marianna Sabak urodzony(a) 19 sty. 1847, Wężyczyn.
    4. Katarzyna Sabak urodzony(a) 18 mar. 1849, Wężyczyn.
    5. Anastazja Sabak urodzony(a) 11 kwie. 1858, Wężyczyn.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Franciszek Miklaszewski urodzony(a) , Mała Wieś p. Kuflew (syn N Miklaszewski).

    Franciszek poślubił(a) Barbara Sochacka 25 sty. 1784, Latowicz. Barbara (córka Augustyn Sochacki oraz Anna Świeczka) urodzony(a) 5 gru. 1763, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Barbara Sochacka urodzony(a) 5 gru. 1763, Wężyczyn (córka Augustyn Sochacki oraz Anna Świeczka).
    Dzieci:
    1. 4. Wojciech Miklaszewski urodzony(a) 1806, Mała Wieś p. Kuflew.

  3. 10.  Błażej Maciejec urodzony(a) 2 luty 1769, Dąbrówka (syn Adalbertus Maciejec oraz Teresa Cierzniowa).

    Błażej poślubił(a) Małgorzata Szostek Małgorzata (córka Adalbertus Szostak oraz Żyjący) urodzony(a) 26 lip. 1763, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Małgorzata Szostek urodzony(a) 26 lip. 1763, Wężyczyn (córka Adalbertus Szostak oraz Żyjący).
    Dzieci:
    1. Joachim Maciejec urodzony(a) 4 wrz. 1792, Wężyczyn; zgon 26 lip. 1812, Wężyczyn.
    2. Jan Maciejec urodzony(a) 12 list. 1794, Wężyczyn.
    3. Scholastyka (Małgorzata) Maciejec urodzony(a) 9 luty 1797, Wężyczyn.
    4. Adalbertus Maciejec urodzony(a) 30 mar. 1799, Wężyczyn; zgon 6 kwie. 1799, Wężyczyn.
    5. Grzegorz Maciejec urodzony(a) 12 mar. 1800, Wężyczyn; zgon 24 mar. 1800, Wężyczyn.
    6. 5. Marianna Maciejec urodzony(a) 28 kwie. 1801, Wężyczyn.
    7. Franciszka Maciejec urodzony(a) 27 mar. 1804, Wężyczyn; zgon 18 sty. 1805, Wężyczyn.
    8. Agnieszka Maciejec urodzony(a) 22 sty. 1807, Wężyczyn.

  5. 12.  Piotr Sabak urodzony(a) 1 lip. 1779, Wężyczyn (syn Dionizy Sabak oraz Małgorzata Wronowska).

    Piotr poślubił(a) Julianna Reda 18 list. 1798, Latowicz. Julianna (córka Ignacy Reda oraz Franciszka Wiechetek) urodzony(a) 21 czer. 1781, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Julianna Reda urodzony(a) 21 czer. 1781, Strachomin (córka Ignacy Reda oraz Franciszka Wiechetek).
    Dzieci:
    1. Anastazja Sabak urodzony(a) 7 sty. 1802, Wężyczyn; zgon 16 sty. 1802, Wężyczyn.
    2. Adalbert Sabak urodzony(a) 17 kwie. 1803, Wężyczyn.
    3. Marianna Sabak urodzony(a) 22 wrz. 1807, Wężyczyn.
    4. Klemens Sabak urodzony(a) 15 wrz. 1809, Wężyczyn; zgon 16 list. 1809, Wężyczyn.
    5. Klara Franciszka Sabak urodzony(a) 21 sier. 1811, Wężyczyn.
    6. Teresa Jadwiga Sabak urodzony(a) 17 paź. 1815, Wężyczyn.
    7. 6. Franciszek Karol Sabak urodzony(a) 1 list. 1819, Wężyczyn.

  7. 14.  Bernard Niedek urodzony(a) 19 maj 1775, Strachomin (syn Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka).

    Bernard — Katarzyna Ryfka (Zatorska). [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Katarzyna Ryfka (Zatorska)
    Dzieci:
    1. Remigiusz Niedek urodzony(a) 2 wrz. 1799, Strachomin; zgon 1 list. 1799, Strachomin.
    2. Baltazar Miedek urodzony(a) 6 sty. 1801, Strachomin.
    3. Marianna Nidek urodzony(a) 6 kwie. 1803, Strachomin.
    4. Elżbieta Niedek urodzony(a) 29 czer. 1805, Strachomin; zgon 5 lip. 1805, Strachomin.
    5. Weronika Nidek urodzony(a) 11 lip. 1806, Strachomin.
    6. Zofia Julianna Niedek urodzony(a) 18 czer. 1809, Strachomin.
    7. Łucja Marianna Niedek urodzony(a) 9 gru. 1811, Strachomin; zgon 28 gru. 1814, Strachomin.
    8. Karolina Jozefa Nidek urodzony(a) 31 paź. 1814, Strachomin.
    9. Anastazja Konstancja Niedek urodzony(a) 10 kwie. 1817, Strachomin; zgon 12 wrz. 1819, Strachomin.
    10. 7. Apolonia Nidek urodzony(a) 1821, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Miklaszewski
    Dzieci:
    1. Bartłomiej Miklaszewski
    2. 8. Franciszek Miklaszewski urodzony(a) , Mała Wieś p. Kuflew.

  2. 18.  Augustyn Sochacki urodzony(a) 1736, Wężyczyn (syn Antoni Sochacki oraz Marianna); zgon 7 sier. 1791, Wężyczyn.

    Augustyn — Anna Świeczka. [Arkusz rodzinny]


  3. 19.  Anna Świeczka
    Dzieci:
    1. Katarzyna Sochacka urodzony(a) 8 list. 1761, Wężyczyn.
    2. 9. Barbara Sochacka urodzony(a) 5 gru. 1763, Wężyczyn.
    3. Łukasz Sochacki urodzony(a) 15 paź. 1766, Wężyczyn.
    4. Salomea Sochacka urodzony(a) 7 kwie. 1771, Wężyczyn.
    5. Jakub Sochacki urodzony(a) 34.07.1774, Wężyczyn.
    6. Grzegorz Sochacki urodzony(a) 9 maj 1779, Wężyczyn; zgon 24 maj 1779, Wężyczyn.

  4. 20.  Adalbertus Maciejec urodzony(a) 1734, Dąbrówka (syn N Maciejec); zgon 15 wrz. 1774, Dąbrówka.

    Adalbertus poślubił(a) Teresa Cierzniowa 15 list. 1761, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  5. 21.  Teresa Cierzniowa
    Dzieci:
    1. Ignacy Maciejec urodzony(a) 20 luty 1763, Dąbrówka.
    2. Laurenty Maciejec urodzony(a) 13 sier. 1765, Dąbrówka; zgon 6 lip. 1813, Dąbrówka.
    3. 10. Błażej Maciejec urodzony(a) 2 luty 1769, Dąbrówka.

  6. 22.  Adalbertus Szostak

    Adalbertus — Żyjący. [Arkusz rodzinny]


  7. 23.  Żyjący
    Dzieci:
    1. 11. Małgorzata Szostek urodzony(a) 26 lip. 1763, Wężyczyn.

  8. 24.  Dionizy Sabak urodzony(a) 1755, Wężyczyn (syn Adalbert Sabak oraz Agnieszka).

    Dionizy poślubił(a) Małgorzata Wronowska 26 sty. 1777, Latowicz. Małgorzata (córka Jan Wronowski oraz Zofia) urodzony(a) 12 lip. 1761, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  9. 25.  Małgorzata Wronowska urodzony(a) 12 lip. 1761, Oleksianka (córka Jan Wronowski oraz Zofia).
    Dzieci:
    1. Szymon Sabak urodzony(a) 19 luty 1777, Wężyczyn; zgon 28 maj 1777, Wężyczyn.
    2. 12. Piotr Sabak urodzony(a) 1 lip. 1779, Wężyczyn.
    3. Róża Sabak urodzony(a) 29 sier. 1781, Wężyczyn; zgon 28 lip. 1782, Wężyczyn.
    4. Mikołaj Sabak urodzony(a) 6 wrz. 1783, Wężyczyn; zgon 28 sier. 1785, Wężyczyn.
    5. Bernard Sabak urodzony(a) 18 maj 1787, Wężyczyn; zgon 17 maj 1790, Wężyczyn.
    6. Antonina Sabak urodzony(a) 12 czer. 1791, Wężyczyn; zgon 21 paź. 1795, Wężyczyn.

  10. 26.  Ignacy Reda urodzony(a) 1743 (syn N Reda); zgon 3 kwie. 1796, Wężyczyn.

    Ignacy poślubił(a) Franciszka Wiechetek 25 lip. 1773, Latowicz. Franciszka urodzony(a) , Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  11. 27.  Franciszka Wiechetek urodzony(a) , Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Piotr Reda urodzony(a) 23 paź. 1773, Strachomin.
    2. Petronella Reda urodzony(a) 31 maj 1776, Strachomin.
    3. Szymon Reda urodzony(a) 1 list. 1778, Strachomin.
    4. 13. Julianna Reda urodzony(a) 21 czer. 1781, Strachomin.
    5. Marcelina Reda urodzony(a) 3 czer. 1784, Strachomin.
    6. Daria Reda urodzony(a) 29 paź. 1786, Wężyczyn.
    7. Karolina Reda urodzony(a) 8 list. 1788, Wężyczyn.
    8. Róża Reda urodzony(a) 29 sier. 1790, Wężyczyn.
    9. Kilian Reda urodzony(a) 12 lip. 1792, Wężyczyn.

  12. 28.  Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744 (syn N Niedek); zgon 18 luty 1820, Strachomin.

    Kazimierz poślubił(a) Franciszka Kozianka Franciszka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  13. 29.  Franciszka Kozianka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Andrzej Miedek urodzony(a) 4 luty 1770, Strachomin.
    2. Karol Niedek urodzony(a) 10 list. 1772, Strachomin; zgon 17 list. 1772, Strachomin.
    3. Franciszek Miedek urodzony(a) 10 kwie. 1774, Strachomin; zgon 14 maj 1775, Strachomin.
    4. 14. Bernard Niedek urodzony(a) 19 maj 1775, Strachomin.
    5. Justyna Nidek urodzony(a) 27 czer. 1779, Strachomin.
    6. Grzegorz Nidek urodzony(a) 13 mar. 1782, Strachomin.
    7. Komelia Nidek urodzony(a) 18 wrz. 1785, Strachomin.
    8. Julianna Niedek urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin.
    9. Helena Nidek urodzony(a) 2 sier. 1790, Strachomin.
    10. Aleksandra Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin.