Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Stefania Brauła

Stefania Brauła

Kobieta 1898 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Stefania BraułaStefania Brauła urodzony(a) 13 kwie. 1898, Starogród (córka Franciszek Brauła oraz Marianna Baran).

    Stefania poślubił(a) Stanisław Dąbrowski 11 luty 1917, Latowicz. Stanisław (syn Wojciech Dąbrowski oraz Małgorzata Pajda) urodzony(a) 30 paź. 1892, Starogród. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Żyjący
    4. Żyjący
    5. Żyjący
    6. Żyjący
    7. Żyjący
    8. Żyjący
    9. Żyjący
    10. Żyjący
    11. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Franciszek Brauła urodzony(a) 27 sier. 1859, Wielgolas (syn Grzegorz Brauła oraz Apolonia Wójcik).

    Franciszek poślubił(a) Marianna Baran 94 luty 1883, Latowicz. Marianna (córka Teodor Karol Baran oraz Antonina Franciszka Anusz) urodzony(a) 4 sier. 1861, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Baran urodzony(a) 4 sier. 1861, Starogród (córka Teodor Karol Baran oraz Antonina Franciszka Anusz).
    Dzieci:
    1. Jan Brauła urodzony(a) 4 sty. 1884, Starogród.
    2. Stanisław Brauła urodzony(a) 1 gru. 1887, Starogród.
    3. Józef Brauła urodzony(a) 1 mar. 1893, Starogród.
    4. 1. Stefania Brauła urodzony(a) 13 kwie. 1898, Starogród.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Grzegorz Brauła urodzony(a) 12 mar. 1828, Wielgolas (syn Łukasz Brauła oraz Antonina Świątek).

    Grzegorz poślubił(a) Apolonia Wójcik 29 sty. 1849, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Apolonia Wójcik (córka Jan Wójcik oraz Franciszka Reda).
    Dzieci:
    1. Tomasz Brauła urodzony(a) 20 gru. 1851, Wielgolas.
    2. Katarzyna Brauła urodzony(a) 13 list. 1854, Wielgolas.
    3. Stanisław Brauła urodzony(a) 28 gru. 1857, Wielgolas.
    4. 2. Franciszek Brauła urodzony(a) 27 sier. 1859, Wielgolas.
    5. Jan Brauła urodzony(a) 26 mar. 1862, Wielgolas.
    6. Ludwik Brauła urodzony(a) 30 lip. 1864, Wielgolas.
    7. Piotr Brauła urodzony(a) 11 paź. 1866, Wielgolas.
    8. Piotr Paweł Brauła urodzony(a) 27 czer. 1868, Wielgolas.
    9. Ignacy Brauła urodzony(a) 29 wrz. 1870, Wielgolas.
    10. Marianna Brauła urodzony(a) 6 list. 1873, Wielgolas.

  3. 6.  Teodor Karol Baran urodzony(a) 4 list. 1820, Starogród (syn Franciszek Baran oraz Ewa Dąbrowska).

    Teodor poślubił(a) Antonina Franciszka Anusz 8 list. 1852, Latowicz. Antonina (córka Władysław Janus oraz Marianna Cieślak) urodzony(a) 13 maj 1820, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Antonina Franciszka Anusz urodzony(a) 13 maj 1820, Chyżyny (córka Władysław Janus oraz Marianna Cieślak).
    Dzieci:
    1. Agata Baran urodzony(a) 1856, Starogród.
    2. Agnieszka Baran urodzony(a) 1858, Starogród.
    3. Paweł Baran urodzony(a) 25 czer. 1860, Starogród.
    4. 3. Marianna Baran urodzony(a) 4 sier. 1861, Starogród.
    5. Helena Baran urodzony(a) 2 lip. 1864, Starogród.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Łukasz Brauła urodzony(a) 16 paź. 1796, Wielgolas (syn Stanisław Brauła oraz Agnieszka Szwięch).

    Łukasz poślubił(a) Antonina Świątek 29 luty 1824, Latowicz. Antonina (córka Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek) urodzony(a) 1803, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Antonina Świątek urodzony(a) 1803, Strachomin (córka Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Małgorzata Brauła urodzony(a) 5 czer. 1825, Wielgolas.
    2. Karolina Brauła urodzony(a) 2 list. 1826, Wielgolas.
    3. 4. Grzegorz Brauła urodzony(a) 12 mar. 1828, Wielgolas.
    4. Cecylia Brauła urodzony(a) 4 list. 1830, Wielgolas; zgon 21 sier. 1886, Wielgolas.
    5. Ludwika Brauła urodzony(a) 25 mar. 1833, Wielgolas; zgon 25 list. 1913, Redzyńskie.
    6. Jakub Brauła urodzony(a) 22 lip. 1835, Wielgolas.
    7. Marcella Brauła urodzony(a) 13 sty. 1838, Wielgolas.
    8. Marianna Brauła urodzony(a) 4 lip. 1842, Wielgolas.

  3. 10.  Jan Wójcik urodzony(a) 14 kwie. 1800, Borówek (syn Adalbertus Wójt oraz Helena Sątorek).

    Jan poślubił(a) Franciszka Reda 6 luty 1820, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Franciszka Reda
    Dzieci:
    1. Teresa Wójcik urodzony(a) 17 paź. 1821, Borówek; zgon 30 paź. 1887, Budy Wielgoleskie.
    2. Marianna Wójcik urodzony(a) 19 sier. 1824, Borówek.
    3. Józef Wójcik urodzony(a) 19 mar. 1828, Borówek.
    4. 5. Apolonia Wójcik
    5. Franciszek Wójcik urodzony(a) 9 wrz. 1833, Borówek.
    6. Józefa Wójcik
    7. Franciszka Wójcik urodzony(a) 1838, Borówek.
    8. Walenty Wójcik urodzony(a) 1841, Borówek.
    9. Katarzyna Wójcik urodzony(a) 23 mar. 1844, Borówek.

  5. 12.  Franciszek Baran urodzony(a) 1769.

    Franciszek poślubił(a) Ewa Dąbrowska 22 list. 1801, Latowicz. Ewa urodzony(a) 1779. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Ewa Dąbrowska urodzony(a) 1779.
    Dzieci:
    1. Barbara Baran urodzony(a) 20 gru. 1802, Starogród.
    2. Jan Baran urodzony(a) 8 luty 1805, Starogród.
    3. Katarzyna Baran urodzony(a) 2 maj 1806, Starogród.
    4. Jan Baran urodzony(a) 16 lip. 1808, Starogród.
    5. Marianna Baran urodzony(a) 1810, Starogród.
    6. Walenty Piotr Baran urodzony(a) 17 luty 1812, Starogród.
    7. Zuzanna Marianna Baran urodzony(a) 5 sier. 1815, Starogród.
    8. Konstancja Apolonia Baran urodzony(a) 15 luty 1818, Starogród.
    9. 6. Teodor Karol Baran urodzony(a) 4 list. 1820, Starogród.
    10. Franciszka Baran urodzony(a) 6 mar. 1824, Starogród.

  7. 14.  Władysław Janus urodzony(a) 28 wrz. 1788, Chyżyny (syn Maciej Janusz oraz Konstancja Świeczka).

    Władysław — Marianna Cieślak. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Marianna Cieślak
    Dzieci:
    1. Walenty Eustachy Anusz urodzony(a) 6 luty 1812, Chyżyny.
    2. Józefa Bogumiła Anusz urodzony(a) 12 mar. 1815, Chyżyny.
    3. Katarzyna Bogumiła Anusz urodzony(a) 22 list. 1817, Chyżyny.
    4. 7. Antonina Franciszka Anusz urodzony(a) 13 maj 1820, Chyżyny.
    5. Piotr Janus urodzony(a) 22 maj 1824, Chyżyny.
    6. Marianna Anusz Janus urodzony(a) 24 mar. 1827, Chyżyny.
    7. Zofia Anusz urodzony(a) 14 maj 1828, Chyżyny.
    8. Jan Anusz urodzony(a) 7 wrz. 1832, Chyżyny.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Stanisław Brauła urodzony(a) 27 wrz. 1757, Wielgolas (syn Tomasz Brauła oraz Ewa Zwierz).

    Stanisław poślubił(a) Agnieszka Szwięch 11 luty 1787, Latowicz. Agnieszka (córka Jan Szwięch oraz Marianna Grzenda) urodzony(a) 19 sty. 1769, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Agnieszka Szwięch urodzony(a) 19 sty. 1769, Wielgolas (córka Jan Szwięch oraz Marianna Grzenda).
    Dzieci:
    1. Dydak Brauła urodzony(a) 17 list. 1789, Wielgolas.
    2. Elżbieta Brauła urodzony(a) 1 list. 1792, Wielgolas.
    3. 8. Łukasz Brauła urodzony(a) 16 paź. 1796, Wielgolas.
    4. Sylwester Brauła urodzony(a) 1 sty. 1802, Wielgolas.
    5. Jan Brauła urodzony(a) 19 czer. 1806, Wielgolas.
    6. Agata Brauła urodzony(a) 4 luty 1810, Wielgolas.
    7. Jan Brauła urodzony(a) 19 czer. 1806, Wielgolas; zgon 6 kwie. 1807, Wielgolas.
    8. Agata Brauła urodzony(a) 4 luty 1810, Wielgolas.

  3. 18.  Andrzej Świątek urodzony(a) 30 list. 1756, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Marianna).

    Andrzej poślubił(a) Anastazja Gajowniczek 3 luty 1782, Latowicz. Anastazja (córka Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda) urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin (córka Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).
    Dzieci:
    1. Cecylia Świątek urodzony(a) 22 list. 1782, Strachomin; zgon 20 mar. 1785, Strachomin.
    2. Teresa Świątek urodzony(a) 17 paź. 1784, Strachomin.
    3. Walenty Świątek urodzony(a) 8 kwie. 1786, Strachomin.
    4. Janina Świątek urodzony(a) 29 paź. 1788, Strachomin; zgon 20 gru. 1799, Strachomin.
    5. Dydak Świątek urodzony(a) 13 list. 1790, Strachomin; zgon 7 maj 1792, Strachomin.
    6. Franciszka Świątek urodzony(a) 11.031793, Strachomin; zgon 20 sty. 1796, Strachomin.
    7. Marianna Świątek urodzony(a) 16 lip. 1797, Strachomin.
    8. Jan Świątek urodzony(a) 4 luty 1800, Strachomin.
    9. 9. Antonina Świątek urodzony(a) 1803, Strachomin.
    10. Szczęsny Świątek urodzony(a) 9 sty. 1806, Strachomin.

  5. 20.  Adalbertus Wójt urodzony(a) 17 kwie. 1759, Borówek (syn Mateusz Wójt oraz Regina).

    Adalbertus poślubił(a) Helena Sątorek 23 sty. 1785, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Helena Sątorek
    Dzieci:
    1. Jan Wójcik urodzony(a) 12 lip. 1786, Borówek.
    2. Brygida Wójcik urodzony(a) 8 paź. 1788, Borówek.
    3. Monika Wójcik urodzony(a) 6 maj 1794, Borówek.
    4. Justyna Wójcik urodzony(a) 25 wrz. 1797, Borówek.
    5. 10. Jan Wójcik urodzony(a) 14 kwie. 1800, Borówek.
    6. Joachim Wójcik urodzony(a) 7 wrz. 1802, Borówek.
    7. Teodor Wójcik urodzony(a) 26 mar. 1805, Borówek.
    8. Urszula Wójcik urodzony(a) 17 paź. 1807, Borówek.
    9. Hedwiga Wójcik urodzony(a) 17 paź. 1807, Borówek.

  7. 28.  Maciej Janusz urodzony(a) 19 luty 1762, Chyżyny (syn Kazimierz Janusz (Anusz) oraz Marianna Dejakówna); zgon 19 mar. 1795, Chyżyny.

    Maciej poślubił(a) Konstancja Świeczka 23 sty. 1785, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 29.  Konstancja Świeczka
    Dzieci:
    1. Marcin Janusz urodzony(a) 7 list. 1785, Chyżyny; zgon 27 list. 1785, Chyżyny.
    2. Onufry Janusz urodzony(a) 6 lip. 1786, Chyżyny.
    3. Julianna Janusz urodzony(a) 7 kwie. 1787, Chyżyny.
    4. 14. Władysław Janus urodzony(a) 28 wrz. 1788, Chyżyny.
    5. Salomea Janusz urodzony(a) 24 paź. 1790, Chyżyny.
    6. Bartłomiej Janusz urodzony(a) 26 sier. 1792, Chyżyny; zgon 9 kwie. 1795, Chyżyny.
    7. Bonawentura Janusz urodzony(a) 13 lip. 1794, Chyżyny; zgon 18 lip. 1794, Chyżyny.