Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Żyjący

Żyjący

Mężczyzna

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Piotr Brauła urodzony(a) 18 paź. 1898, Wielgolas (syn Ignacy Brauła oraz Marianna Gajowniczek).

    Piotr poślubił(a) Anna Brzezek 14 luty 1922, Latowicz. Anna (córka Jan Dukli Brzezek oraz Marianna Całka) urodzony(a) 17 lip. 1899, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Anna Brzezek urodzony(a) 17 lip. 1899, Starogród (córka Jan Dukli Brzezek oraz Marianna Całka).
    Dzieci:
    1. 1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Ignacy Brauła urodzony(a) 29 wrz. 1870, Wielgolas (syn Grzegorz Brauła oraz Apolonia Wójcik).

    Ignacy poślubił(a) Marianna Gajowniczek 21 list. 1892, Latowicz. Marianna (córka Franciszek Gajowniczek oraz Ludwika Reda) urodzony(a) 25 list. 1871, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Gajowniczek urodzony(a) 25 list. 1871, Strachomin (córka Franciszek Gajowniczek oraz Ludwika Reda).
    Dzieci:
    1. Weronika Brauła urodzony(a) 17 wrz. 1893, Wielgolas.
    2. Aleksandra Brauła urodzony(a) 18 gru. 1894, Wielgolas.
    3. 2. Piotr Brauła urodzony(a) 18 paź. 1898, Wielgolas.
    4. Stefania Brauła urodzony(a) 25 mar. 1902, Wielgolas.
    5. Bronisława Brauła urodzony(a) 20 sier. 1905, Wielgolas.
    6. Jan Brauła urodzony(a) 15 sty. 1911, Wielgolas.

  3. 6.  Jan Dukli Brzezek urodzony(a) 10 lip. 1847, Starogród (syn Antoni Brzezek oraz Monika Petronella Dąbrowska).

    Jan poślubił(a) Marianna Całka 3 luty 1890, Latowicz. Marianna (córka Jakub Całka oraz Katarzyna Sadowska) urodzony(a) 3 list. 1861, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Całka urodzony(a) 3 list. 1861, Starogród (córka Jakub Całka oraz Katarzyna Sadowska).
    Dzieci:
    1. Franciszka Brzezek urodzony(a) 28 sty. 1891, Starogród.
    2. 3. Anna Brzezek urodzony(a) 17 lip. 1899, Starogród.
    3. Jadwiga Brzezek urodzony(a) 13 paź. 1894, Starogród.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Grzegorz Brauła urodzony(a) 12 mar. 1828, Wielgolas (syn Łukasz Brauła oraz Antonina Świątek).

    Grzegorz poślubił(a) Apolonia Wójcik 29 sty. 1849, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Apolonia Wójcik (córka Jan Wójcik oraz Franciszka Reda).
    Dzieci:
    1. Tomasz Brauła urodzony(a) 20 gru. 1851, Wielgolas.
    2. Katarzyna Brauła urodzony(a) 13 list. 1854, Wielgolas.
    3. Stanisław Brauła urodzony(a) 28 gru. 1857, Wielgolas.
    4. Franciszek Brauła urodzony(a) 27 sier. 1859, Wielgolas.
    5. Jan Brauła urodzony(a) 26 mar. 1862, Wielgolas.
    6. Ludwik Brauła urodzony(a) 30 lip. 1864, Wielgolas.
    7. Piotr Brauła urodzony(a) 11 paź. 1866, Wielgolas.
    8. Piotr Paweł Brauła urodzony(a) 27 czer. 1868, Wielgolas.
    9. 4. Ignacy Brauła urodzony(a) 29 wrz. 1870, Wielgolas.
    10. Marianna Brauła urodzony(a) 6 list. 1873, Wielgolas.

  3. 10.  Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 1845, Strachomin (syn Mikołaj Ambroży Gajowniczek oraz Ludwika Górska).

    Franciszek poślubił(a) Ludwika Reda 21 list. 1869, Latowicz. Ludwika (córka Grzegorz Marcin Reda oraz Katarzyna Petronella Sabak) urodzony(a) 21 sier. 1847, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Ludwika Reda urodzony(a) 21 sier. 1847, Strachomin (córka Grzegorz Marcin Reda oraz Katarzyna Petronella Sabak).
    Dzieci:
    1. 5. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 25 list. 1871, Strachomin.
    2. Jan Gajowniczek urodzony(a) 8 sier. 1874, Strachomin.
    3. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 10 lip. 1876, Strachomin.
    4. Helena Gajowniczek urodzony(a) 14 wrz. 1877, Strachomin.

  5. 12.  Antoni Brzezek urodzony(a) 12 czer. 1826, Starogród (syn Józef Brzezek oraz Anastazja Sadowska).

    Antoni poślubił(a) Monika Petronella Dąbrowska 3 luty 1845, Latowicz. Monika (córka Bonifacy Dąbrowski oraz Jadwiga Zawadka) urodzony(a) 28 maj 1820, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Monika Petronella Dąbrowska urodzony(a) 28 maj 1820, Starogród (córka Bonifacy Dąbrowski oraz Jadwiga Zawadka).
    Dzieci:
    1. 6. Jan Dukli Brzezek urodzony(a) 10 lip. 1847, Starogród.
    2. Leon Brzezek urodzony(a) 20 mar. 1849, Starogród.
    3. Katarzyna Brzezek urodzony(a) 8 list. 1851, Starogród.
    4. Walenty Brzezek urodzony(a) 9 luty 1861, Starogród.
    5. Józef Brzezek urodzony(a) 11 luty 1866, Starogród.

  7. 14.  Jakub Całka urodzony(a) 18 lip. 1836, Starogród (syn Franciszek Całka oraz Rozalia Barankiewicz).

    Jakub poślubił(a) Katarzyna Sadowska 14 list. 1858, Latowicz. Katarzyna (córka Andrzej Sadowski oraz Agnieszka Szczotkowska) urodzony(a) 24 gru. 1840, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Katarzyna Sadowska urodzony(a) 24 gru. 1840, Transbór (córka Andrzej Sadowski oraz Agnieszka Szczotkowska).
    Dzieci:
    1. Julianna Całka urodzony(a) 17 list. 1860, Starogród.
    2. 7. Marianna Całka urodzony(a) 3 list. 1861, Starogród.
    3. Elżbieta Całka urodzony(a) 28 czer. 1864, Starogród.
    4. Jan Całka urodzony(a) 23 paź. 1869, Starogród.
    5. Jan Całka urodzony(a) 5 lip. 1874, Starogród.
    6. Antoni Całka urodzony(a) 30 maj 1878, Starogród.
    7. Stanisław Całka urodzony(a) 21 lip. 1882, Starogród.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Łukasz Brauła urodzony(a) 16 paź. 1796, Wielgolas (syn Stanisław Brauła oraz Agnieszka Szwięch).

    Łukasz poślubił(a) Antonina Świątek 29 luty 1824, Latowicz. Antonina (córka Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek) urodzony(a) 1803, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Antonina Świątek urodzony(a) 1803, Strachomin (córka Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Małgorzata Brauła urodzony(a) 5 czer. 1825, Wielgolas.
    2. Karolina Brauła urodzony(a) 2 list. 1826, Wielgolas.
    3. 8. Grzegorz Brauła urodzony(a) 12 mar. 1828, Wielgolas.
    4. Cecylia Brauła urodzony(a) 4 list. 1830, Wielgolas; zgon 21 sier. 1886, Wielgolas.
    5. Ludwika Brauła urodzony(a) 25 mar. 1833, Wielgolas; zgon 25 list. 1913, Redzyńskie.
    6. Jakub Brauła urodzony(a) 22 lip. 1835, Wielgolas.
    7. Marcella Brauła urodzony(a) 13 sty. 1838, Wielgolas.
    8. Marianna Brauła urodzony(a) 4 lip. 1842, Wielgolas.

  3. 18.  Jan Wójcik urodzony(a) 14 kwie. 1800, Borówek (syn Adalbertus Wójt oraz Helena Sątorek).

    Jan poślubił(a) Franciszka Reda 6 luty 1820, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Franciszka Reda
    Dzieci:
    1. Teresa Wójcik urodzony(a) 17 paź. 1821, Borówek; zgon 30 paź. 1887, Budy Wielgoleskie.
    2. Marianna Wójcik urodzony(a) 19 sier. 1824, Borówek.
    3. Józef Wójcik urodzony(a) 19 mar. 1828, Borówek.
    4. 9. Apolonia Wójcik
    5. Franciszek Wójcik urodzony(a) 9 wrz. 1833, Borówek.
    6. Józefa Wójcik
    7. Franciszka Wójcik urodzony(a) 1838, Borówek.
    8. Walenty Wójcik urodzony(a) 1841, Borówek.
    9. Katarzyna Wójcik urodzony(a) 23 mar. 1844, Borówek.

  5. 20.  Mikołaj Ambroży Gajowniczek urodzony(a) 6 gru. 1819, Strachomin (syn Hilary Gajowniczek oraz Anna Gajowniczek).

    Mikołaj poślubił(a) Ludwika Górska 8 czer. 1840, Latowicz. Ludwika (córka Daniel Górski oraz Katarzyna Świątek) urodzony(a) 20 sier. 1823, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Ludwika Górska urodzony(a) 20 sier. 1823, Chyżyny (córka Daniel Górski oraz Katarzyna Świątek).
    Dzieci:
    1. Józefa Gajowniczek urodzony(a) 10 mar. 1842, Strachomin.
    2. Antonina Gajowniczek urodzony(a) 16 sty. 1844, Strachomin.
    3. 10. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 1845, Strachomin.
    4. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 23 wrz. 1849, Strachomin.
    5. Weronika Gajowniczek urodzony(a) 26 wrz. 1851, Strachomin.
    6. Weronika Gajowniczek urodzony(a) 30 list. 1854, Strachomin.
    7. Anna Gajowniczek urodzony(a) 16 lip. 1857, Strachomin.
    8. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 1 wrz. 1860, Strachomin.

  7. 22.  Grzegorz Marcin Reda urodzony(a) 15 list. 1820, Strachomin (syn Romuald Reda oraz Ewa Miszta).

    Grzegorz poślubił(a) Katarzyna Petronella Sabak 18 sty. 1841, Latowicz. Katarzyna (córka Tomasz Sabak oraz Agnieszka Wiechetek) urodzony(a) 24 list. 1821, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Katarzyna Petronella Sabak urodzony(a) 24 list. 1821, Laliny (córka Tomasz Sabak oraz Agnieszka Wiechetek).
    Dzieci:
    1. Magdalena Reda urodzony(a) 28 maj 1843, Strachomin.
    2. Krystyna Reda urodzony(a) 16 paź. 1844, Strachomin.
    3. 11. Ludwika Reda urodzony(a) 21 sier. 1847, Strachomin.
    4. Kazimierz Reda urodzony(a) 4 mar. 1850, Strachomin.
    5. Szczepan Reda urodzony(a) 21 gru. 1853, Strachomin.
    6. Marianna Reda urodzony(a) 20 mar. 1857, Strachomin.
    7. Józef Reda urodzony(a) 7 3 1860, Strachomin.

  9. 24.  Józef Brzezek urodzony(a) 1794, Gocław (syn Walenty Brzezek oraz Jadwiga Szeląg).

    Józef poślubił(a) Anastazja Sadowska 9 luty 1817, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Anastazja Sadowska (córka Jan Sadowski oraz Łucja Czernicka).
    Dzieci:
    1. Ludwik Brzezek urodzony(a) 1803, Starogród.
    2. Marianna Petronella Brzezek urodzony(a) 23 czer. 1821, Starogród.
    3. 12. Antoni Brzezek urodzony(a) 12 czer. 1826, Starogród.
    4. Marcella Brzezek urodzony(a) 7 kwie. 1829, Starogród.
    5. Wojciech Brzezek urodzony(a) 25 mar. 1832, Starogród.
    6. Franciszek Brzezek urodzony(a) 28 sty. 1835, Starogród.
    7. Paweł Brzezek urodzony(a) 22 sty. 1837, Starogród.
    8. Kazimierz Brzezek urodzony(a) 15 luty 1841, Starogród.

  11. 26.  Bonifacy Dąbrowski urodzony(a) 21 czer. 1798, Starogród (syn Paweł Dąbrowski oraz Marianna Gąsiorowska).

    Bonifacy poślubił(a) Jadwiga Zawadka 24 sty. 1819, Latowicz. Jadwiga (córka Walenty Zawadka oraz Ewa Sątorek) urodzony(a) 16 paź. 1799, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Jadwiga Zawadka urodzony(a) 16 paź. 1799, Starogród (córka Walenty Zawadka oraz Ewa Sątorek).
    Dzieci:
    1. 13. Monika Petronella Dąbrowska urodzony(a) 28 maj 1820, Starogród.
    2. Marianna Dąbrowska urodzony(a) 31 mar. 1823, Starogród.
    3. Ewa Dąbrowska urodzony(a) 20 gru. 1825, Starogród.
    4. Hilary Dąbrowski urodzony(a) 13 sty. 1829, Starogród.
    5. Kunegunda Dąbrowska urodzony(a) 23 lip. 1831, Starogród.
    6. Andrzej Dąbrowski urodzony(a) 25 list. 1834, Starogród.
    7. Piotr Dąbrowski urodzony(a) 12 maj 1837, Starogród.

  13. 28.  Franciszek Całka urodzony(a) 11 mar. 1797, Starogród (syn Łukasz Całka oraz Apolonia Możdżonek).

    Franciszek — Rozalia Barankiewicz. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Rozalia Barankiewicz
    Dzieci:
    1. Łucja Całka urodzony(a) 12 gru. 1827, Starogród.
    2. Marianna Całka urodzony(a) 5 wrz. 1829, Starogród.
    3. Walenty Całka urodzony(a) 8 luty 1832, Starogród.
    4. Katarzyna Julianna Całka urodzony(a) 4 maj 1834, Starogród.
    5. 14. Jakub Całka urodzony(a) 18 lip. 1836, Starogród.
    6. Feliks Całka urodzony(a) 20 list. 1840, Starogród.
    7. Antonina Całka urodzony(a) 10 gru. 1846, Starogród.
    8. Paweł Całka urodzony(a) 11 sty. 1848, Starogród.
    9. Kazimierz Całka urodzony(a) 1 mar. 1851, Starogród.

  15. 30.  Andrzej Sadowski urodzony(a) 2 gru. 1799, Transbór (syn Kacper Sadowski oraz Marianna Kuchta).

    Andrzej poślubił(a) Agnieszka Szczotkowska 6 luty 1820, Latowicz. Agnieszka (córka Hiacynt (Jacek) Szczotkowski oraz Marianna Gębicka) urodzony(a) 28 sty. 1804, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Agnieszka Szczotkowska urodzony(a) 28 sty. 1804, Transbór (córka Hiacynt (Jacek) Szczotkowski oraz Marianna Gębicka).
    Dzieci:
    1. Marianna Sadowska urodzony(a) 18 sty. 1823, Transbór.
    2. Józef Sadowski urodzony(a) 18 mar. 1826, Transbór.
    3. Tomasz Sadowski urodzony(a) 16 gru. 1829, Transbór.
    4. Stanisław Sadowski urodzony(a) 7 maj 1834, Transbór.
    5. Agata Sadowska urodzony(a) 10 sty. 1838, Transbór.
    6. 15. Katarzyna Sadowska urodzony(a) 24 gru. 1840, Transbór.
    7. Julianna Sadowska urodzony(a) 15 gru. 1844, Transbór.