Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Edward Stanisław Sabak

Edward Stanisław Sabak

Mężczyzna 1931 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Edward Stanisław SabakEdward Stanisław Sabak urodzony(a) 23 wrz. 1931, Laliny (syn Władysław Sabak oraz Bronisława Reda).

    Edward poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Władysław SabakWładysław Sabak urodzony(a) 3 list. 1895, Laliny (syn Klemens Sabak oraz Petronella Świątek); zgon 15 luty 1969, Laliny.

    Władysław poślubił(a) Bronisława Reda 18 czer. 1917, Latowicz. Bronisława (córka Stanisław Reda oraz Marianna Niedek) urodzony(a) 10 maj 1898, Strachomin; zgon 9 czer. 1951, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Bronisława Reda urodzony(a) 10 maj 1898, Strachomin (córka Stanisław Reda oraz Marianna Niedek); zgon 9 czer. 1951, Laliny.
    Dzieci:
    1. Janina Sabak urodzony(a) 8 kwie. 1918, Laliny.
    2. Kazimierz Sabak urodzony(a) 4 lip. 1920, Laliny; zgon 19 sty. 1921, Laliny.
    3. Zenon Sabak urodzony(a) 5 gru. 1921, Laliny.
    4. Kazimierz Sabak urodzony(a) 26 gru. 1923, Laliny; zgon , Pruszków.
    5. Irena Sabak urodzony(a) 4 mar. 1926, Laliny.
    6. Henryk Jan Sabak urodzony(a) 1 czer. 1928, Laliny.
    7. 1. Edward Stanisław Sabak urodzony(a) 23 wrz. 1931, Laliny.
    8. Apolonia Marianna Sabak urodzony(a) 4 czer. 1938, Laliny.
    9. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Klemens Sabak urodzony(a) 18 list. 1843, Laliny (syn Tomasz Sabak oraz Agnieszka Wiechetek); zgon 20 gru. 1921, Laliny.

    Klemens poślubił(a) Petronella Świątek 3 luty 1885, Latowicz. Petronella (córka Walenty Świątek oraz Marianna Śluzek) urodzony(a) 13 mar. 1860, Laliny; zgon 2 gru. 1913, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Petronella Świątek urodzony(a) 13 mar. 1860, Laliny (córka Walenty Świątek oraz Marianna Śluzek); zgon 2 gru. 1913, Laliny.
    Dzieci:
    1. Aleksandra Sabak urodzony(a) 7 maj 1886, Laliny; zgon 3 sier. 1966, Laliny.
    2. Walenty Sabak urodzony(a) 7 kwie. 1887, Laliny; zgon 29 paź. 1960, Strachomin.
    3. Piotr Sabak urodzony(a) 27 wrz. 1888, Laliny; zgon 3 wrz. 1975, Strachomin.
    4. Stefania Sabak urodzony(a) 9 sty. 1890, Laliny; zgon 10 kwie. 1890, Laliny.
    5. Ludwik Sabak urodzony(a) 25 list. 1891, Laliny; zgon 8 list. 1941, Laliny.
    6. Stefania Sabak urodzony(a) 18 paź. 1893, Laliny.
    7. 2. Władysław Sabak urodzony(a) 3 list. 1895, Laliny; zgon 15 luty 1969, Laliny.
    8. Jan Sabak urodzony(a) 30 lip. 1897, Laliny.
    9. Grzegorz Sabak urodzony(a) 6 paź. 1899, Laliny; zgon 1 wrz. 1976, Garwolin; was buried , Latowicz.
    10. Stanisław Sabak urodzony(a) 14 kwie. 1903, Laliny; zgon 3 czer. 1903, Laliny.
    11. Bolesław Sabak urodzony(a) 5 czer. 1904, Laliny; zgon 28 paź. 1979, Warszawa.

  3. 6.  Stanisław Reda (syn Benedykt Reda oraz Marianna Reda).

    Stanisław — Marianna Niedek. Marianna (córka Michał Nidek oraz Anna Gajowniczek) urodzony(a) 12 sty. 1863, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Niedek urodzony(a) 12 sty. 1863, Strachomin (córka Michał Nidek oraz Anna Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Helena Reda urodzony(a) 22 lip. 1895, Strachomin; zgon 25 list. 1971, Strachomin.
    2. 3. Bronisława Reda urodzony(a) 10 maj 1898, Strachomin; zgon 9 czer. 1951, Laliny.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Tomasz Sabak urodzony(a) 15 wrz. 1800, Laliny (syn Maciej Sabak oraz Teresa Gryz); zgon 28 kwie. 1855, Laliny.

    Tomasz poślubił(a) Agnieszka Wiechetek 22 list. 1818, Latowicz. Agnieszka (córka Adalbertus Wiechetek oraz Apolonia Śluzek) urodzony(a) 27 sty. 1802, Redzyńskie; zgon 28 sty. 1874, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Agnieszka Wiechetek urodzony(a) 27 sty. 1802, Redzyńskie (córka Adalbertus Wiechetek oraz Apolonia Śluzek); zgon 28 sty. 1874, Laliny.
    Dzieci:
    1. Katarzyna Petronella Sabak urodzony(a) 24 list. 1821, Laliny.
    2. Marianna Sabak urodzony(a) 30 sier. 1824, Laliny.
    3. Brygida Sabak urodzony(a) 25 wrz. 1828, Laliny; zgon 24 paź. 1904, Laliny.
    4. Karol Sabak urodzony(a) 29 paź. 1831, Laliny; zgon 1 maj 1895, Laliny.
    5. Karolina Sabak urodzony(a) 5 paź. 1834, Laliny; zgon 4 maj 1860, Laliny.
    6. Krystyna Sabak urodzony(a) 6 czer. 1839, Laliny; zgon 7 paź. 1873, Laliny.
    7. 4. Klemens Sabak urodzony(a) 18 list. 1843, Laliny; zgon 20 gru. 1921, Laliny.

  3. 10.  Walenty Świątek urodzony(a) 15 2 1833, Strachomin (syn Sylwester Świątek oraz Eleonora Scholastyka Reda); zgon 22 czer. 1879, Laliny.

    Walenty poślubił(a) Marianna Śluzek 4 list. 1851, Latowicz. Marianna (córka Gabriel Śluzek oraz Brygida Urbanek) urodzony(a) 27 kwie. 1834, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Marianna Śluzek urodzony(a) 27 kwie. 1834, Laliny (córka Gabriel Śluzek oraz Brygida Urbanek).
    Dzieci:
    1. Franciszka Świątek urodzony(a) 6 gru. 1854, Laliny; zgon 5 maj 1860, Laliny.
    2. Marianna Świątek urodzony(a) 28 list. 1857, Laliny; zgon 17 kwie. 1859, Laliny.
    3. 5. Petronella Świątek urodzony(a) 13 mar. 1860, Laliny; zgon 2 gru. 1913, Laliny.
    4. Katarzyna Świątek urodzony(a) 29 kwie. 1863, Laliny.
    5. Franciszek Świątek urodzony(a) 17 wrz. 1865, Laliny.
    6. Aleksander Świątek urodzony(a) 17 lip. 1867, Laliny; zgon 23 wrz. 1938, Laliny.
    7. Jan Świątek urodzony(a) 21 mar. 1870, Laliny; zgon 26 list. 1933, Laliny.
    8. Piotr Świątek urodzony(a) 26 list. 1873, Laliny.

  5. 12.  Benedykt Reda urodzony(a) 20 mar. 1828, Strachomin (syn Walenty Reda oraz Joanna Kostera).

    Benedykt poślubił(a) Marianna Reda 1 luty 1847, Latowicz. Marianna (córka Jędrzej Reda oraz Magdalena Chrust) urodzony(a) 4 paź. 1823, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Marianna Reda urodzony(a) 4 paź. 1823, Strachomin (córka Jędrzej Reda oraz Magdalena Chrust).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Reda
    2. 6. Stanisław Reda

  7. 14.  Michał Nidek urodzony(a) 22 wrz. 1838, Strachomin (syn Filip Jakub Niedek oraz Teresa Dziugieł).

    Michał poślubił(a) Anna Gajowniczek 4 luty 1861, Latowicz. Anna (córka Grzegorz Gajowniczek oraz Marianna Mrozek) urodzony(a) 26 lip. 1839, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Anna Gajowniczek urodzony(a) 26 lip. 1839, Strachomin (córka Grzegorz Gajowniczek oraz Marianna Mrozek).
    Dzieci:
    1. 7. Marianna Niedek urodzony(a) 12 sty. 1863, Strachomin.
    2. Agnieszka Niedek urodzony(a) 15 kwie. 1865, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Maciej Sabak urodzony(a) 1744, Laliny (syn Melchior Sabak oraz Marianna); zgon 15 luty 1814, Laliny.

    Maciej — Teresa Gryz. Teresa zgon 22 gru. 1824, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Teresa Gryz zgon 22 gru. 1824, Laliny.
    Dzieci:
    1. Ambroży Sabak urodzony(a) 9 gru. 1784, Laliny; zgon 23 paź. 1851, Laliny.
    2. Szymon Sabak urodzony(a) 1 list. 1787, Laliny; zgon 14 list. 1787, Laliny.
    3. Eleonora Sabak urodzony(a) 24 luty 1789, Laliny; zgon 28 sier. 1831, Laliny.
    4. Józefat (Józef) Sabak urodzony(a) 27 wrz. 1791, Laliny; zgon 25 kwie. 1857, Redzyńskie.
    5. Jan Sabak urodzony(a) 27 sty. 1794, Laliny; zgon 5 luty 1796, Laliny.
    6. Łucja Sabak urodzony(a) 11 gru. 1796, Laliny; zgon 12 gru. 1796, Laliny.
    7. Tomasz Sabak urodzony(a) 12 gru. 1796, Laliny; zgon 12 gru. 1796, Laliny.
    8. 8. Tomasz Sabak urodzony(a) 15 wrz. 1800, Laliny; zgon 28 kwie. 1855, Laliny.

  3. 18.  Adalbertus Wiechetek urodzony(a) 28 kwie. 1778, Redzyńskie (syn Augustyn Wiechetek oraz Krystyna Kusio).

    Adalbertus poślubił(a) Apolonia Śluzek 20 sty. 1800, Latowicz. Apolonia (córka Józef Śluzek oraz Apolonia Rechnio) urodzony(a) 20 luty 1781, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Apolonia Śluzek urodzony(a) 20 luty 1781, Redzyńskie (córka Józef Śluzek oraz Apolonia Rechnio).
    Dzieci:
    1. 9. Agnieszka Wiechetek urodzony(a) 27 sty. 1802, Redzyńskie; zgon 28 sty. 1874, Laliny.
    2. Józefa Wiechetek urodzony(a) 18 mar. 1804, Redzyńskie; zgon 6 kwie. 1805, Redzyńskie.
    3. Onufry Wiechetek urodzony(a) 1 czer. 1806, Redzyńskie; zgon 10 sier. 1807, Redzyńskie.
    4. Marianna Wiechetek urodzony(a) 19 sier. 1808, Redzyńskie; zgon 4 wrz. 1809, Redzyńskie.
    5. Piotr Wiechetek urodzony(a) 24 lip. 1810, Redzyńskie.
    6. Monika Katarzyna Wiechetek urodzony(a) 8 maj 1813, Redzyńskie.
    7. Szymon Rafał Wiechetek urodzony(a) 22 paź. 1815, Redzyńskie.
    8. Kazimierz Ignacy Wiechetek urodzony(a) 17 luty 1818, Redzyńskie.
    9. Krzysztof Piotr Wiechetek urodzony(a) 26 lip. 1820, Redzyńskie.
    10. Tekla Wiechetek urodzony(a) 11 wrz. 1824, Redzyńskie.
    11. Franciszek Wiechetek urodzony(a) 27 mar. 1827, Redzyńskie.

  5. 20.  Sylwester Świątek urodzony(a) 31 gru. 1810, Strachomin (syn Walenty Świątek oraz Julianna Niedek).

    Sylwester poślubił(a) Eleonora Scholastyka Reda 13 luty 1831, Latowicz. Eleonora (córka Szymon Reda oraz Marianna Plichta) urodzony(a) 17 luty 1813, Wężyczyn; zgon 23 luty 1858, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Eleonora Scholastyka Reda urodzony(a) 17 luty 1813, Wężyczyn (córka Szymon Reda oraz Marianna Plichta); zgon 23 luty 1858, Strachomin.
    Dzieci:
    1. 10. Walenty Świątek urodzony(a) 15 2 1833, Strachomin; zgon 22 czer. 1879, Laliny.
    2. Jakub Świątek urodzony(a) 25 lip. 1834, Strachomin; zgon 3 gru. 1891, Iwowe.
    3. Petronella Świątek urodzony(a) 22 kwie. 1836, Strachomin; zgon 2 list. 1911, Laliny.
    4. Piotr Świątek urodzony(a) 25 paź. 1837, Strachomin.
    5. Jan Świątek urodzony(a) 11 maj 1842, Strachomin.
    6. Franciszek Świątek urodzony(a) 1 czer. 1845, Strachomin.
    7. Marianna Świątek urodzony(a) 30 kwie. 1849, Strachomin.
    8. Marianna Świątek urodzony(a) 5 sier. 1850, Strachomin.

  7. 22.  Gabriel Śluzek urodzony(a) 17 mar. 1807, Laliny (syn Romuald Śluzek oraz Marianna Łodyga); zgon 22 sty. 1843, Laliny.

    Gabriel poślubił(a) Brygida Urbanek 17 luty 1828, Latowicz. Brygida (córka Jan Stefan Urbanek oraz Antonina Pazura) urodzony(a) 9 paź. 1802, Laliny; zgon 26 6 1873, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Brygida Urbanek urodzony(a) 9 paź. 1802, Laliny (córka Jan Stefan Urbanek oraz Antonina Pazura); zgon 26 6 1873, Laliny.
    Dzieci:
    1. Tekla Śluzek urodzony(a) 22 wrz. 1829, Laliny; zgon 15 sty. 1894, Redzyńskie.
    2. Paweł Śluzek urodzony(a) 25 czer. 1832, Laliny; zgon 1 lip. 1832, Laliny.
    3. 11. Marianna Śluzek urodzony(a) 27 kwie. 1834, Laliny.
    4. Feliks Śluzek urodzony(a) 20 maj 1837, Laliny.
    5. Franciszek Śluzek urodzony(a) 5 paź. 1841, Laliny; zgon 26 luty 1844, Laliny.

  9. 24.  Walenty Reda urodzony(a) 14 luty 1794, Strachomin (syn Paweł Reda oraz Kornelia Gortat).

    Walenty — Joanna Kostera. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Joanna Kostera
    Dzieci:
    1. Salomea Karolina Reda urodzony(a) 15 list. 1820, Strachomin.
    2. Marianna Reda urodzony(a) 20 kwie. 1823, Strachomin.
    3. 12. Benedykt Reda urodzony(a) 20 mar. 1828, Strachomin.
    4. Marianna Reda urodzony(a) 12 sier. 1831, Strachomin.
    5. Katarzyna Reda urodzony(a) 6 list. 1835, Strachomin.
    6. Euzebiusz Reda urodzony(a) 14 sier. 1840, Strachomin.

  11. 26.  Jędrzej Reda urodzony(a) 16 paź. 1783, Strachomin (syn Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio).

    Jędrzej poślubił(a) Magdalena Chrust Magdalena (córka Ignacy Chróst oraz Zofia Olko) urodzony(a) 8 kwie. 1792, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Magdalena Chrust urodzony(a) 8 kwie. 1792, Chyżyny (córka Ignacy Chróst oraz Zofia Olko).
    Dzieci:
    1. Piotr Reda urodzony(a) 26 list. 1809, Chyżyny.
    2. Brygida Franciszka Reda urodzony(a) 1 paź. 1812, Chyżyny.
    3. Konstanty Franciszek Reda urodzony(a) 9 kwie. 1815, Chyżyny.
    4. Paweł Fabian Reda urodzony(a) 20 sty. 1818, Chyżyny.
    5. Jacek Wawrzyniec Reda urodzony(a) 14 sier. 1820, Strachomin.
    6. 13. Marianna Reda urodzony(a) 4 paź. 1823, Strachomin.
    7. Piotr Reda urodzony(a) 18 maj 1827, Strachomin.

  13. 28.  Filip Jakub Niedek urodzony(a) 25 maj 1813, Strachomin (syn Aleksy Miedek oraz Brygida Gajowniczek).

    Filip — Teresa Dziugieł. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Teresa Dziugieł
    Dzieci:
    1. Franciszka Niedek urodzony(a) 2 paź. 1834, Strachomin.
    2. 14. Michał Nidek urodzony(a) 22 wrz. 1838, Strachomin.
    3. Marianna Miedek urodzony(a) 21 czer. 1841, Strachomin.
    4. Jan Miedek urodzony(a) 6 czer. 1844, Strachomin.
    5. Karolina Nidek urodzony(a) 25 paź. 1846, Strachomin.

  15. 30.  Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 28 luty 1809, Strachomin (syn Marek Gajowniczek oraz Małgorzata Orowiecka).

    Grzegorz — Marianna Mrozek. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Marianna Mrozek
    Dzieci:
    1. Michał Gajowniczek urodzony(a) 28 wrz. 1830, Strachomin.
    2. Szymon Gajowniczek urodzony(a) 16 luty 1833, Strachomin.
    3. Józef Gajowniczek urodzony(a) 17 mar. 1835, Strachomin.
    4. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 13 kwie. 1837, Strachomin.
    5. 15. Anna Gajowniczek urodzony(a) 26 lip. 1839, Strachomin.
    6. Leon Gajowniczek urodzony(a) 21 mar. 1842, Strachomin.
    7. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 20 list. 1843, Strachomin.
    8. Jan Gajowniczek urodzony(a) 29 sier. 1846, Strachomin.
    9. Julianna Gajowniczek urodzony(a) 8 luty 1849, Strachomin.