Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Aleksander Brauła

Aleksander Brauła

Mężczyzna 1899 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Aleksander Brauła urodzony(a) 31 paź. 1899, Starogród (syn Jan Brauła oraz Ludwika Adamiec).

    Aleksander poślubił(a) Teofila Górska 21 luty 1927, Latowicz. Teofila (córka Michał Górski oraz Agnieszka Komorek) urodzony(a) 1905, Borówek. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Żyjący
    4. Żyjący
    5. Żyjący
    6. Żyjący
    7. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Brauła urodzony(a) 26 mar. 1862, Wielgolas (syn Grzegorz Brauła oraz Apolonia Wójcik).

    Jan poślubił(a) Ludwika Adamiec 7 luty 1887, Latowicz. Ludwika (córka Szymon Adamiec oraz Kunegunda Dąbrowska) urodzony(a) 7 luty 1866, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Ludwika Adamiec urodzony(a) 7 luty 1866, Starogród (córka Szymon Adamiec oraz Kunegunda Dąbrowska).
    Dzieci:
    1. Józefa Brauła urodzony(a) 8 gru. 1887, Wielgolas.
    2. Piotr Paweł Brauła urodzony(a) 27 czer. 1890, Wielgolas.
    3. Marianna Brauła urodzony(a) 20 sty. 1895, Wielgolas.
    4. Antoni Brauła urodzony(a) 28 sty. 1896, Wielgolas.
    5. 1. Aleksander Brauła urodzony(a) 31 paź. 1899, Starogród.
    6. Franciszka Brauła urodzony(a) 4 luty 1907, Starogród.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Grzegorz Brauła urodzony(a) 12 mar. 1828, Wielgolas (syn Łukasz Brauła oraz Antonina Świątek).

    Grzegorz poślubił(a) Apolonia Wójcik 29 sty. 1849, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Apolonia Wójcik (córka Jan Wójcik oraz Franciszka Reda).
    Dzieci:
    1. Tomasz Brauła urodzony(a) 20 gru. 1851, Wielgolas.
    2. Katarzyna Brauła urodzony(a) 13 list. 1854, Wielgolas.
    3. Stanisław Brauła urodzony(a) 28 gru. 1857, Wielgolas.
    4. Franciszek Brauła urodzony(a) 27 sier. 1859, Wielgolas.
    5. 2. Jan Brauła urodzony(a) 26 mar. 1862, Wielgolas.
    6. Ludwik Brauła urodzony(a) 30 lip. 1864, Wielgolas.
    7. Piotr Brauła urodzony(a) 11 paź. 1866, Wielgolas.
    8. Piotr Paweł Brauła urodzony(a) 27 czer. 1868, Wielgolas.
    9. Ignacy Brauła urodzony(a) 29 wrz. 1870, Wielgolas.
    10. Marianna Brauła urodzony(a) 6 list. 1873, Wielgolas.

  3. 6.  Szymon Adamiec urodzony(a) 1830, Dzielnik (syn Antoni Adamiec oraz Jadwiga Duszczyk).

    Szymon poślubił(a) Kunegunda Dąbrowska 18 paź. 1852, Latowicz. Kunegunda (córka Bonifacy Dąbrowski oraz Jadwiga Zawadka) urodzony(a) 23 lip. 1831, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Kunegunda Dąbrowska urodzony(a) 23 lip. 1831, Starogród (córka Bonifacy Dąbrowski oraz Jadwiga Zawadka).
    Dzieci:
    1. Józef Adamiec urodzony(a) 25 luty 1859, Starogród.
    2. Franciszek Adamiec urodzony(a) 20 wrz. 1861, Starogród.
    3. Wojciech Adamiec urodzony(a) 11 kwie. 1863, Starogród.
    4. 3. Ludwika Adamiec urodzony(a) 7 luty 1866, Starogród.
    5. Stanisław Adamiec urodzony(a) 2 maj 1869, Starogród.
    6. Jan Adamiec urodzony(a) 29 mar. 1873, Starogród.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Łukasz Brauła urodzony(a) 16 paź. 1796, Wielgolas (syn Stanisław Brauła oraz Agnieszka Szwięch).

    Łukasz poślubił(a) Antonina Świątek 29 luty 1824, Latowicz. Antonina (córka Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek) urodzony(a) 1803, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Antonina Świątek urodzony(a) 1803, Strachomin (córka Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Małgorzata Brauła urodzony(a) 5 czer. 1825, Wielgolas.
    2. Karolina Brauła urodzony(a) 2 list. 1826, Wielgolas.
    3. 4. Grzegorz Brauła urodzony(a) 12 mar. 1828, Wielgolas.
    4. Cecylia Brauła urodzony(a) 4 list. 1830, Wielgolas; zgon 21 sier. 1886, Wielgolas.
    5. Ludwika Brauła urodzony(a) 25 mar. 1833, Wielgolas; zgon 25 list. 1913, Redzyńskie.
    6. Jakub Brauła urodzony(a) 22 lip. 1835, Wielgolas.
    7. Marcella Brauła urodzony(a) 13 sty. 1838, Wielgolas.
    8. Marianna Brauła urodzony(a) 4 lip. 1842, Wielgolas.

  3. 10.  Jan Wójcik urodzony(a) 14 kwie. 1800, Borówek (syn Adalbertus Wójt oraz Helena Sątorek).

    Jan poślubił(a) Franciszka Reda 6 luty 1820, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Franciszka Reda
    Dzieci:
    1. Teresa Wójcik urodzony(a) 17 paź. 1821, Borówek; zgon 30 paź. 1887, Budy Wielgoleskie.
    2. Marianna Wójcik urodzony(a) 19 sier. 1824, Borówek.
    3. Józef Wójcik urodzony(a) 19 mar. 1828, Borówek.
    4. 5. Apolonia Wójcik
    5. Franciszek Wójcik urodzony(a) 9 wrz. 1833, Borówek.
    6. Józefa Wójcik
    7. Franciszka Wójcik urodzony(a) 1838, Borówek.
    8. Walenty Wójcik urodzony(a) 1841, Borówek.
    9. Katarzyna Wójcik urodzony(a) 23 mar. 1844, Borówek.

  5. 12.  Antoni Adamiec

    Antoni poślubił(a) Jadwiga Duszczyk 1819, Siennica. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Jadwiga Duszczyk
    Dzieci:
    1. 6. Szymon Adamiec urodzony(a) 1830, Dzielnik.
    2. Franciszek Adamiec

  7. 14.  Bonifacy Dąbrowski urodzony(a) 21 czer. 1798, Starogród (syn Paweł Dąbrowski oraz Marianna Gąsiorowska).

    Bonifacy poślubił(a) Jadwiga Zawadka 24 sty. 1819, Latowicz. Jadwiga (córka Walenty Zawadka oraz Ewa Sątorek) urodzony(a) 16 paź. 1799, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Jadwiga Zawadka urodzony(a) 16 paź. 1799, Starogród (córka Walenty Zawadka oraz Ewa Sątorek).
    Dzieci:
    1. Monika Petronella Dąbrowska urodzony(a) 28 maj 1820, Starogród.
    2. Marianna Dąbrowska urodzony(a) 31 mar. 1823, Starogród.
    3. Ewa Dąbrowska urodzony(a) 20 gru. 1825, Starogród.
    4. Hilary Dąbrowski urodzony(a) 13 sty. 1829, Starogród.
    5. 7. Kunegunda Dąbrowska urodzony(a) 23 lip. 1831, Starogród.
    6. Andrzej Dąbrowski urodzony(a) 25 list. 1834, Starogród.
    7. Piotr Dąbrowski urodzony(a) 12 maj 1837, Starogród.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Stanisław Brauła urodzony(a) 27 wrz. 1757, Wielgolas (syn Tomasz Brauła oraz Ewa Zwierz).

    Stanisław poślubił(a) Agnieszka Szwięch 11 luty 1787, Latowicz. Agnieszka (córka Jan Szwięch oraz Marianna Grzendowa) urodzony(a) 19 sty. 1769, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Agnieszka Szwięch urodzony(a) 19 sty. 1769, Wielgolas (córka Jan Szwięch oraz Marianna Grzendowa).
    Dzieci:
    1. Dydak Brauła urodzony(a) 17 list. 1789, Wielgolas.
    2. Elżbieta Brauła urodzony(a) 1 list. 1792, Wielgolas.
    3. 8. Łukasz Brauła urodzony(a) 16 paź. 1796, Wielgolas.
    4. Sylwester Brauła urodzony(a) 1 sty. 1802, Wielgolas.
    5. Jan Brauła urodzony(a) 19 czer. 1806, Wielgolas.
    6. Agata Brauła urodzony(a) 4 luty 1810, Wielgolas.
    7. Jan Brauła urodzony(a) 19 czer. 1806, Wielgolas; zgon 6 kwie. 1807, Wielgolas.
    8. Agata Brauła urodzony(a) 4 luty 1810, Wielgolas.

  3. 18.  Andrzej Świątek urodzony(a) 30 list. 1756, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Marianna).

    Andrzej poślubił(a) Anastazja Gajowniczek 3 luty 1782, Latowicz. Anastazja (córka Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda) urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin (córka Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).
    Dzieci:
    1. Cecylia Świątek urodzony(a) 22 list. 1782, Strachomin; zgon 20 mar. 1785, Strachomin.
    2. Teresa Świątek urodzony(a) 17 paź. 1784, Strachomin.
    3. Walenty Świątek urodzony(a) 8 kwie. 1786, Strachomin.
    4. Janina Świątek urodzony(a) 29 paź. 1788, Strachomin; zgon 20 gru. 1799, Strachomin.
    5. Dydak Świątek urodzony(a) 13 list. 1790, Strachomin; zgon 7 maj 1792, Strachomin.
    6. Franciszka Świątek urodzony(a) 11.031793, Strachomin; zgon 20 sty. 1796, Strachomin.
    7. Marianna Świątek urodzony(a) 16 lip. 1797, Strachomin.
    8. Jan Świątek urodzony(a) 4 luty 1800, Strachomin.
    9. 9. Antonina Świątek urodzony(a) 1803, Strachomin.
    10. Szczęsny Świątek urodzony(a) 9 sty. 1806, Strachomin.

  5. 20.  Adalbertus Wójt urodzony(a) 17 kwie. 1759, Borówek (syn Mateusz Wójt oraz Regina).

    Adalbertus poślubił(a) Helena Sątorek 23 sty. 1785, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Helena Sątorek
    Dzieci:
    1. Jan Wójcik urodzony(a) 12 lip. 1786, Borówek.
    2. Brygida Wójcik urodzony(a) 8 paź. 1788, Borówek.
    3. Monika Wójcik urodzony(a) 6 maj 1794, Borówek.
    4. Justyna Wójcik urodzony(a) 25 wrz. 1797, Borówek.
    5. 10. Jan Wójcik urodzony(a) 14 kwie. 1800, Borówek.
    6. Joachim Wójcik urodzony(a) 7 wrz. 1802, Borówek.
    7. Teodor Wójcik urodzony(a) 26 mar. 1805, Borówek.
    8. Urszula Wójcik urodzony(a) 17 paź. 1807, Borówek.
    9. Hedwiga Wójcik urodzony(a) 17 paź. 1807, Borówek.

  7. 28.  Paweł Dąbrowski urodzony(a) 1743; zgon 11 sty. 1815, Starogród.

    Paweł poślubił(a) Marianna Gąsiorowska 4 list. 1770, Latowicz. Marianna (córka Tomasz Gąsiorowska oraz Zofia) urodzony(a) 11 kwie. 1756, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  8. 29.  Marianna Gąsiorowska urodzony(a) 11 kwie. 1756, Starogród (córka Tomasz Gąsiorowska oraz Zofia).
    Dzieci:
    1. Małgorzata Dąbrowska urodzony(a) 9 czer. 1776, Starogród.
    2. Izabella Dąbrowska urodzony(a) 16 luty 1786, Starogród.
    3. Kazimierz Dąbrowski urodzony(a) 1 mar. 1789, Starogród; zgon 17 sier. 1810, Starogród.
    4. Ewa Balbina Dąbrowska urodzony(a) 25 mar. 1792, Starogród; zgon 10 maj 1798, Starogród.
    5. Norbert (Edward) Dąbrowski urodzony(a) 7 czer. 1795, Starogród.
    6. 14. Bonifacy Dąbrowski urodzony(a) 21 czer. 1798, Starogród.

  9. 30.  Walenty Zawadka urodzony(a) 12 luty 1775, Kalonka (syn Franciszek Zawadka oraz Marianna Sątorek).

    Walenty poślubił(a) Ewa Sątorek 13 sty. 1799, Latowicz. Ewa urodzony(a) , Starogród. [Arkusz rodzinny]


  10. 31.  Ewa Sątorek urodzony(a) , Starogród.
    Dzieci:
    1. 15. Jadwiga Zawadka urodzony(a) 16 paź. 1799, Starogród.
    2. Stanisław Zawadka urodzony(a) 11 maj 1803, Starogród.
    3. Mikołaj Zawadka urodzony(a) 9 wrz. 1805, Starogród; zgon 5 lip. 1807, Starogród.
    4. Jakub Zawadka urodzony(a) 28 lip. 1808, Starogród.
    5. Mateusz Jędrzej Zawadka urodzony(a) 18 gru. 1811, Starogród.
    6. Marianna Zawadka urodzony(a) 1815, Starogród.
    7. Krystyna Gertruda Zawadka urodzony(a) 16 mar. 1817, Starogród; zgon 18 lip. 1818, Starogród.