Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Żyjący

Żyjący

Kobieta

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Aleksander Brauła urodzony(a) 31 paź. 1899, Starogród (syn Jan Brauła oraz Ludwika Adamiec).

    Aleksander poślubił(a) Teofila Górska 21 luty 1927, Latowicz. Teofila (córka Michał Górski oraz Agnieszka Komorek) urodzony(a) 1905, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Teofila Górska urodzony(a) 1905, Borówek (córka Michał Górski oraz Agnieszka Komorek).
    Dzieci:
    1. 1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Żyjący
    4. Żyjący
    5. Żyjący
    6. Żyjący
    7. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jan Brauła urodzony(a) 26 mar. 1862, Wielgolas (syn Grzegorz Brauła oraz Apolonia Wójcik).

    Jan poślubił(a) Ludwika Adamiec 7 luty 1887, Latowicz. Ludwika (córka Szymon Adamiec oraz Kunegunda Dąbrowska) urodzony(a) 7 luty 1866, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Ludwika Adamiec urodzony(a) 7 luty 1866, Starogród (córka Szymon Adamiec oraz Kunegunda Dąbrowska).
    Dzieci:
    1. Józefa Brauła urodzony(a) 8 gru. 1887, Wielgolas.
    2. Piotr Paweł Brauła urodzony(a) 27 czer. 1890, Wielgolas.
    3. Marianna Brauła urodzony(a) 20 sty. 1895, Wielgolas.
    4. Antoni Brauła urodzony(a) 28 sty. 1896, Wielgolas.
    5. 2. Aleksander Brauła urodzony(a) 31 paź. 1899, Starogród.
    6. Franciszka Brauła urodzony(a) 4 luty 1907, Starogród.

  3. 6.  Michał Górski urodzony(a) 22 wrz. 1855, Borówek (syn Mikołaj Górski oraz Brygida Sadowska).

    Michał — Agnieszka Komorek. Agnieszka (córka Filip Komorek oraz Franciszka Jaszczak) urodzony(a) 4 sier. 1871, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Agnieszka Komorek urodzony(a) 4 sier. 1871, Kamionka (córka Filip Komorek oraz Franciszka Jaszczak).
    Dzieci:
    1. Aleksandra Górska urodzony(a) 22 gru. 1893, Borówek.
    2. Jan Górski urodzony(a) 17 paź. 1895, Borówek.
    3. Józef Górski urodzony(a) 10 mar. 1898, Borówek.
    4. Zofia Górska urodzony(a) 26 maj 1900, Borówek.
    5. 3. Teofila Górska urodzony(a) 1905, Borówek.
    6. Helena Górska urodzony(a) 1913, Borówek.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Grzegorz Brauła urodzony(a) 12 mar. 1828, Wielgolas (syn Łukasz Brauła oraz Antonina Świątek).

    Grzegorz poślubił(a) Apolonia Wójcik 29 sty. 1849, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Apolonia Wójcik (córka Jan Wójcik oraz Franciszka Reda).
    Dzieci:
    1. Tomasz Brauła urodzony(a) 20 gru. 1851, Wielgolas.
    2. Katarzyna Brauła urodzony(a) 13 list. 1854, Wielgolas.
    3. Stanisław Brauła urodzony(a) 28 gru. 1857, Wielgolas.
    4. Franciszek Brauła urodzony(a) 27 sier. 1859, Wielgolas.
    5. 4. Jan Brauła urodzony(a) 26 mar. 1862, Wielgolas.
    6. Ludwik Brauła urodzony(a) 30 lip. 1864, Wielgolas.
    7. Piotr Brauła urodzony(a) 11 paź. 1866, Wielgolas.
    8. Piotr Paweł Brauła urodzony(a) 27 czer. 1868, Wielgolas.
    9. Ignacy Brauła urodzony(a) 29 wrz. 1870, Wielgolas.
    10. Marianna Brauła urodzony(a) 6 list. 1873, Wielgolas.

  3. 10.  Szymon Adamiec urodzony(a) 1830, Dzielnik (syn Antoni Adamiec oraz Jadwiga Duszczyk).

    Szymon poślubił(a) Kunegunda Dąbrowska 18 paź. 1852, Latowicz. Kunegunda (córka Bonifacy Dąbrowski oraz Jadwiga Zawadka) urodzony(a) 23 lip. 1831, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Kunegunda Dąbrowska urodzony(a) 23 lip. 1831, Starogród (córka Bonifacy Dąbrowski oraz Jadwiga Zawadka).
    Dzieci:
    1. Józef Adamiec urodzony(a) 25 luty 1859, Starogród.
    2. Franciszek Adamiec urodzony(a) 20 wrz. 1861, Starogród.
    3. Wojciech Adamiec urodzony(a) 11 kwie. 1863, Starogród.
    4. 5. Ludwika Adamiec urodzony(a) 7 luty 1866, Starogród.
    5. Stanisław Adamiec urodzony(a) 2 maj 1869, Starogród.
    6. Jan Adamiec urodzony(a) 29 mar. 1873, Starogród.

  5. 12.  Mikołaj Górski urodzony(a) 4 gru. 1823, Borówek (syn Idzi Górski oraz Anastazja Mazek).

    Mikołaj poślubił(a) Brygida Sadowska 21 luty 1848, Latowicz. Brygida (córka Paweł Sadowski oraz Marianna Kotankiewicz) urodzony(a) 6 paź. 1827, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Brygida Sadowska urodzony(a) 6 paź. 1827, Starogród (córka Paweł Sadowski oraz Marianna Kotankiewicz).
    Dzieci:
    1. Jan Górski urodzony(a) 5 gru. 1848, Starogród.
    2. Apolonia Górska urodzony(a) 23 sty. 1850, Starogród.
    3. Wojciech Górski urodzony(a) 21 kwie. 1851, Starogród.
    4. 6. Michał Górski urodzony(a) 22 wrz. 1855, Borówek.
    5. Marianna Górska urodzony(a) 10 kwie. 1858, Borówek.
    6. Katarzyna Górska urodzony(a) 23 paź. 1860, Borówek.
    7. Jan Górski urodzony(a) 7 gru. 1861, Borówek.
    8. Andrzej Górski urodzony(a) 26 list. 1864, Borówek.
    9. Sylwester Górski urodzony(a) 29 gru. 1866, Borówek.

  7. 14.  Filip Komorek urodzony(a) 27 kwie. 1843, Kamionka (syn Walenty Paweł Komorek oraz Marianna Reda).

    Filip poślubił(a) Franciszka Jaszczak 19 luty 1865, Latowicz. Franciszka (córka Katarzyna Jaszczak) urodzony(a) 1847, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Franciszka Jaszczak urodzony(a) 1847, Wielgolas (córka Katarzyna Jaszczak).
    Dzieci:
    1. Marianna Komorek urodzony(a) 23 mar. 1866, Kamionka.
    2. 7. Agnieszka Komorek urodzony(a) 4 sier. 1871, Kamionka.
    3. Julianna Komorek urodzony(a) 17 maj 1879, Kamionka; zgon 7 kwie. 1963, Laliny.
    4. Ludwik Komorek urodzony(a) 22 sty. 1876, Kamionka.
    5. Piotr Komorek urodzony(a) 23 paź. 1882, Kamionka.
    6. Franciszek Komorek urodzony(a) 10 kwie. 1887, Kamionka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Łukasz Brauła urodzony(a) 16 paź. 1796, Wielgolas (syn Stanisław Brauła oraz Agnieszka Szwięch).

    Łukasz poślubił(a) Antonina Świątek 29 luty 1824, Latowicz. Antonina (córka Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek) urodzony(a) 1803, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Antonina Świątek urodzony(a) 1803, Strachomin (córka Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Małgorzata Brauła urodzony(a) 5 czer. 1825, Wielgolas.
    2. Karolina Brauła urodzony(a) 2 list. 1826, Wielgolas.
    3. 8. Grzegorz Brauła urodzony(a) 12 mar. 1828, Wielgolas.
    4. Cecylia Brauła urodzony(a) 4 list. 1830, Wielgolas; zgon 21 sier. 1886, Wielgolas.
    5. Ludwika Brauła urodzony(a) 25 mar. 1833, Wielgolas; zgon 25 list. 1913, Redzyńskie.
    6. Jakub Brauła urodzony(a) 22 lip. 1835, Wielgolas.
    7. Marcella Brauła urodzony(a) 13 sty. 1838, Wielgolas.
    8. Marianna Brauła urodzony(a) 4 lip. 1842, Wielgolas.

  3. 18.  Jan Wójcik urodzony(a) 14 kwie. 1800, Borówek (syn Adalbertus Wójt oraz Helena Sątorek).

    Jan poślubił(a) Franciszka Reda 6 luty 1820, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Franciszka Reda
    Dzieci:
    1. Teresa Wójcik urodzony(a) 17 paź. 1821, Borówek; zgon 30 paź. 1887, Budy Wielgoleskie.
    2. Marianna Wójcik urodzony(a) 19 sier. 1824, Borówek.
    3. Józef Wójcik urodzony(a) 19 mar. 1828, Borówek.
    4. 9. Apolonia Wójcik
    5. Franciszek Wójcik urodzony(a) 9 wrz. 1833, Borówek.
    6. Józefa Wójcik
    7. Franciszka Wójcik urodzony(a) 1838, Borówek.
    8. Walenty Wójcik urodzony(a) 1841, Borówek.
    9. Katarzyna Wójcik urodzony(a) 23 mar. 1844, Borówek.

  5. 20.  Antoni Adamiec

    Antoni poślubił(a) Jadwiga Duszczyk 1819, Siennica. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Jadwiga Duszczyk
    Dzieci:
    1. 10. Szymon Adamiec urodzony(a) 1830, Dzielnik.
    2. Franciszek Adamiec

  7. 22.  Bonifacy Dąbrowski urodzony(a) 21 czer. 1798, Starogród (syn Paweł Dąbrowski oraz Marianna Gąsiorowska).

    Bonifacy poślubił(a) Jadwiga Zawadka 24 sty. 1819, Latowicz. Jadwiga (córka Walenty Zawadka oraz Ewa Sątorek) urodzony(a) 16 paź. 1799, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Jadwiga Zawadka urodzony(a) 16 paź. 1799, Starogród (córka Walenty Zawadka oraz Ewa Sątorek).
    Dzieci:
    1. Monika Petronella Dąbrowska urodzony(a) 28 maj 1820, Starogród.
    2. Marianna Dąbrowska urodzony(a) 31 mar. 1823, Starogród.
    3. Ewa Dąbrowska urodzony(a) 20 gru. 1825, Starogród.
    4. Hilary Dąbrowski urodzony(a) 13 sty. 1829, Starogród.
    5. 11. Kunegunda Dąbrowska urodzony(a) 23 lip. 1831, Starogród.
    6. Andrzej Dąbrowski urodzony(a) 25 list. 1834, Starogród.
    7. Piotr Dąbrowski urodzony(a) 12 maj 1837, Starogród.

  9. 24.  Idzi Górski urodzony(a) 6 wrz. 1803, Borówek (syn Paweł Górski oraz Marianna Santorek - Jarzębska).

    Idzi poślubił(a) Anastazja Mazek 2 luty 1823, Latowicz. Anastazja (córka Michał Mazek oraz Katarzyna Stanieta) urodzony(a) 30 gru. 1799, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Anastazja Mazek urodzony(a) 30 gru. 1799, Borówek (córka Michał Mazek oraz Katarzyna Stanieta).
    Dzieci:
    1. 12. Mikołaj Górski urodzony(a) 4 gru. 1823, Borówek.
    2. Agnieszka Górska urodzony(a) 3 sty. 1826, Borówek.
    3. Eleonora Górska urodzony(a) 20 luty 1829, Borówek.
    4. Weronika Górska urodzony(a) 31 mar. 1831, Borówek.
    5. Wojciech Górski urodzony(a) 12 kwie. 1833, Borówek.
    6. Elżbieta Górska urodzony(a) 18 list. 1835, Borówek.
    7. Kazimierz Górski urodzony(a) 25 luty 1838, Borówek.
    8. Franciszek Górski urodzony(a) 2 gru. 1840, Borówek.
    9. Klemens Górski urodzony(a) 18 list. 1843, Borówek.

  11. 26.  Paweł Sadowski urodzony(a) 29 sty. 1805, Starogród (syn Piotr Sadowski oraz Katarzyna Legat).

    Paweł poślubił(a) Marianna Kotankiewicz 3 luty 1822, Latowicz. Marianna (córka Mateusz Kotankiewicz oraz Elżbieta Suja) urodzony(a) 22 kwie. 1799, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Marianna Kotankiewicz urodzony(a) 22 kwie. 1799, Borówek (córka Mateusz Kotankiewicz oraz Elżbieta Suja).
    Dzieci:
    1. Franciszka Sadowska urodzony(a) 28 sty. 1823, Starogród.
    2. Apolonia Sadowska urodzony(a) 24 luty 1825, Starogród.
    3. 13. Brygida Sadowska urodzony(a) 6 paź. 1827, Starogród.
    4. Józefa Sadowska urodzony(a) 18 mar. 1830, Starogród.
    5. Magdalena Sadowska urodzony(a) 21 lip. 1832, Starogród.
    6. Franciszek Sadowski urodzony(a) 4 paź. 1834, Starogród.
    7. Jan Sadowski urodzony(a) 23 czer. 1837, Starogród.
    8. Szymon Sadowski urodzony(a) 18 lip. 1840, Starogród.

  13. 28.  Walenty Paweł Komorek urodzony(a) 11 luty 1812, Kamionka (syn Izydor Komorek oraz Jadwiga Pietrak).

    Walenty poślubił(a) Marianna Reda Marianna urodzony(a) 1808, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Marianna Reda urodzony(a) 1808, Wężyczyn.
    Dzieci:
    1. Franciszka Komorek urodzony(a) 3 paź. 1833, Kamionka.
    2. Michał Komorek urodzony(a) 22 wrz. 1835, Kamionka.
    3. Wawrzyniec Komorek urodzony(a) 9 sier. 1837, Kamionka.
    4. Jan Komorek urodzony(a) 13 maj 1840, Kamionka.
    5. 14. Filip Komorek urodzony(a) 27 kwie. 1843, Kamionka.
    6. Petronella Komorek urodzony(a) 31 maj 1845, Kamionka.

  15. 31.  Katarzyna Jaszczak
    Dzieci:
    1. 15. Franciszka Jaszczak urodzony(a) 1847, Wielgolas.