Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Żyjący

Żyjący

Kobieta

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący

    Żyjący poślubił(a) W. Kozłowski [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 9 gru. 1897, Strachomin (syn Jan Gajowniczek oraz Marianna Świątek).

    Ignacy poślubił(a) Helena Kozłowska 23 czer. 1926, Latowicz. Helena (córka Filip Kozłowski oraz Franciszka Rechnio) urodzony(a) 20 kwie. 1899, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Helena Kozłowska urodzony(a) 20 kwie. 1899, Strachomin (córka Filip Kozłowski oraz Franciszka Rechnio).
    Dzieci:
    1. 1. Żyjący
    2. Florian Stanisław Gajowniczek urodzony(a) 4 maj 1928, Strachomin.
    3. Feliks Gajowniczek urodzony(a) 18 maj 1929, Strachomin.
    4. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jan Gajowniczek urodzony(a) 1870, Strachomin (syn Tomasz Gajowniczek oraz Weronika Chrust).

    Jan poślubił(a) Marianna Świątek 8 luty 1897, Latowicz. Marianna (córka Jan Świątek oraz Magdalena Świątek) urodzony(a) 5 paź. 1875, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Świątek urodzony(a) 5 paź. 1875, Strachomin (córka Jan Świątek oraz Magdalena Świątek).
    Dzieci:
    1. 2. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 9 gru. 1897, Strachomin.
    2. Helena Gajowniczek urodzony(a) 12 lip. 1902, Strachomin.

  3. 6.  Filip Kozłowski urodzony(a) 1854, Strachomin (syn Adam Tomasz Koza oraz Marianna Sadowska).

    Filip poślubił(a) Franciszka Rechnio 25 sty. 1874, Latowicz. Franciszka (córka Maciej Rechnio oraz Aniela Brygida Pazura) urodzony(a) 16 wrz. 1857, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Franciszka Rechnio urodzony(a) 16 wrz. 1857, Oleksianka (córka Maciej Rechnio oraz Aniela Brygida Pazura).
    Dzieci:
    1. Marianna Kozłowska urodzony(a) 17 gru. 1876, Strachomin.
    2. Katarzyna Kozłowska urodzony(a) 5 sty. 1878, Strachomin.
    3. Kunegunda Kozłowska urodzony(a) 24 lip. 1880, Strachomin; zgon 25 list. 1958, Redzyńskie.
    4. Jan Kozłowski urodzony(a) 26 mar. 1882, Strachomin.
    5. Aleksandra Kozłowska urodzony(a) 27 gru. 1883, Strachomin.
    6. Walenty Kozłowski urodzony(a) 16 mar. 1886, Strachomin.
    7. Franciszek Kozłowski urodzony(a) 2 paź. 1887, Strachomin.
    8. Józef Kozłowski urodzony(a) 9 mar. 1889, Strachomin.
    9. Franciszek Kozłowski urodzony(a) 17 lip. 1893, Strachomin.
    10. Wiktor Kozłowski urodzony(a) 8 luty 1896, Strachomin.
    11. Helena Kozłowska urodzony(a) 20 kwie. 1899, Strachomin.
    12. 3. Helena Kozłowska urodzony(a) 20 kwie. 1899, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Tomasz Gajowniczek urodzony(a) 12 gru. 1842, Strachomin (syn Paweł Walenty Gajowniczek oraz Teresa Jadwiga Świątek).

    Tomasz poślubił(a) Weronika Chrust Weronika (córka Adrian Chrust ( Chrustowski ) oraz Marianna Gadaj) urodzony(a) 13 sty. 1846, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Weronika Chrust urodzony(a) 13 sty. 1846, Chyżyny (córka Adrian Chrust ( Chrustowski ) oraz Marianna Gadaj).
    Dzieci:
    1. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 2 lip. 1866, Strachomin.
    2. 4. Jan Gajowniczek urodzony(a) 1870, Strachomin.
    3. Agnieszka Gajowniczek urodzony(a) 19 gru. 1871, Strachomin.
    4. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 26 lip. 1874, Strachomin.
    5. Stanisław Gajowniczek urodzony(a) 19 kwie. 1877, Strachomin.
    6. Franciszek Alojzy Gajowniczek urodzony(a) 13 czer. 1880, Strachomin.
    7. Wiktor Gajowniczek urodzony(a) 20 luty 1883, Strachomin.
    8. Weronika Gajowniczek urodzony(a) 2 sier. 1886, Strachomin.

  3. 10.  Jan Świątek urodzony(a) 11 maj 1842, Strachomin (syn Sylwester Świątek oraz Eleonora Scholastyka Reda).

    Jan poślubił(a) Magdalena Świątek 21 11.1873, Latowicz. Magdalena (córka Jan Bonifacy Świątek oraz Franciszka Marianna Płatek) urodzony(a) 23 czer. 1843, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Magdalena Świątek urodzony(a) 23 czer. 1843, Oleksianka (córka Jan Bonifacy Świątek oraz Franciszka Marianna Płatek).
    Dzieci:
    1. 5. Marianna Świątek urodzony(a) 5 paź. 1875, Strachomin.
    2. Stanisław Świątek urodzony(a) 31 sier. 1878, Strachomin.
    3. Aleksandra Świątek urodzony(a) 11 lip. 1881, Strachomin.
    4. Helena Świątek urodzony(a) 15 sier. 1884, Strachomin.

  5. 12.  Adam Tomasz Koza urodzony(a) 1820, Strachomin (syn Franciszek Koza oraz Małgorzata Płatek).

    Adam poślubił(a) Marianna Sadowska 8 luty 1841, Latowicz. Marianna (córka Andrzej Sadowski oraz Agnieszka Szczotkowska) urodzony(a) 18 sty. 1823, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Marianna Sadowska urodzony(a) 18 sty. 1823, Transbór (córka Andrzej Sadowski oraz Agnieszka Szczotkowska).
    Dzieci:
    1. Jan Kozłowski (Koza) urodzony(a) 1864, Strachomin.
    2. 6. Filip Kozłowski urodzony(a) 1854, Strachomin.
    3. Katarzyna Koza urodzony(a) 20 paź. 1849, Strachomin.

  7. 14.  Maciej Rechnio urodzony(a) 24 luty 1805, Oleksianka (syn Karol Rechnio oraz Marianna Zadrożna).

    Maciej poślubił(a) Aniela Brygida Pazura 17 luty 1833, Latowicz. Aniela (córka Roch Pazura oraz Katarzyna Jesień) urodzony(a) 2 paź. 1816, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Aniela Brygida Pazura urodzony(a) 2 paź. 1816, Laliny (córka Roch Pazura oraz Katarzyna Jesień).
    Dzieci:
    1. Dominik Rechnio urodzony(a) 2 sier. 1834, Oleksianka.
    2. Julianna Rechnio urodzony(a) 14 luty 1839, Oleksianka.
    3. Brygida Rechnio urodzony(a) 4 paź. 1842, Oleksianka.
    4. Katarzyna Rechnio urodzony(a) 26 list. 1843, Oleksianka.
    5. Tomasz Rechnio urodzony(a) 9 gru. 1846, Oleksianka.
    6. Weronika Rechnio urodzony(a) 3 luty 1849, Oleksianka.
    7. Paweł Rechnio urodzony(a) 21 gru. 1850, Oleksianka.
    8. Franciszek Rechnio urodzony(a) 2 paź. 1852, Oleksianka.
    9. Franciszka Rechnio urodzony(a) 3 paź. 1855, Oleksianka.
    10. 7. Franciszka Rechnio urodzony(a) 16 wrz. 1857, Oleksianka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Paweł Walenty Gajowniczek urodzony(a) 18 sty. 1818, Strachomin (syn Grzegorz Gajowniczek oraz Scholastyka Nidek).

    Paweł poślubił(a) Teresa Jadwiga Świątek 22 sty. 1837, Latowicz. Teresa (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda) urodzony(a) 16 paź. 1820, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Teresa Jadwiga Świątek urodzony(a) 16 paź. 1820, Strachomin (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda).
    Dzieci:
    1. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 13 luty 1840, Strachomin.
    2. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 24 paź. 1841, Strachomin.
    3. 8. Tomasz Gajowniczek urodzony(a) 12 gru. 1842, Strachomin.
    4. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 10 kwie. 1846, Strachomin.
    5. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 28 list. 1848, Strachomin.

  3. 18.  Adrian Chrust ( Chrustowski ) urodzony(a) 3 wrz. 1822, Chyżyny (syn Krzysztof Chróst oraz Katarzyna Śluzek).

    Adrian poślubił(a) Marianna Gadaj 22 sty. 1843, Latowicz. Marianna urodzony(a) 1827, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Marianna Gadaj urodzony(a) 1827, Chyżyny.
    Dzieci:
    1. 9. Weronika Chrust urodzony(a) 13 sty. 1846, Chyżyny.
    2. Anastazja Chrust urodzony(a) 20 gru. 1848, Chyżyny.
    3. Agnieszka Chrustowska urodzony(a) 16 sty. 1852, Chyżyny.
    4. Piotr Franciszek Chrustowski urodzony(a) 29 czer. 1854, Chyżyny.
    5. Jan Chrustowski urodzony(a) 18 paź. 1855, Chyżyny.
    6. Ignacy Błażej Chrustowski urodzony(a) 31 sty. 1858, Chyżyny.
    7. Jan Chrustowski urodzony(a) 1 czer. 1861, Chyżyny.
    8. Julianna Chrustowska urodzony(a) 24 czer. 1864, Chyżyny.
    9. Stanisław Chrustowski urodzony(a) 17 kwie. 1868, Chyżyny.
    10. Marianna Chrustowska urodzony(a) 27 lip. 1871, Chyżyny.

  5. 20.  Sylwester Świątek urodzony(a) 31 gru. 1810, Strachomin (syn Walenty Świątek oraz Julianna Niedek).

    Sylwester poślubił(a) Eleonora Scholastyka Reda 13 luty 1831, Latowicz. Eleonora (córka Szymon Reda oraz Marianna Plichta) urodzony(a) 17 luty 1813, Wężyczyn; zgon 23 luty 1858, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Eleonora Scholastyka Reda urodzony(a) 17 luty 1813, Wężyczyn (córka Szymon Reda oraz Marianna Plichta); zgon 23 luty 1858, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Walenty Świątek urodzony(a) 15 2 1833, Strachomin; zgon 22 czer. 1879, Laliny.
    2. Jakub Świątek urodzony(a) 25 lip. 1834, Strachomin; zgon 3 gru. 1891, Iwowe.
    3. Petronella Świątek urodzony(a) 22 kwie. 1836, Strachomin; zgon 2 list. 1911, Laliny.
    4. Piotr Świątek urodzony(a) 25 paź. 1837, Strachomin.
    5. 10. Jan Świątek urodzony(a) 11 maj 1842, Strachomin.
    6. Franciszek Świątek urodzony(a) 1 czer. 1845, Strachomin.
    7. Marianna Świątek urodzony(a) 30 kwie. 1849, Strachomin.
    8. Marianna Świątek urodzony(a) 5 sier. 1850, Strachomin.

  7. 22.  Jan Bonifacy Świątek urodzony(a) 23 czer. 1815, Oleksianka (syn Urban Świątek oraz Magdalena Skorupa).

    Jan poślubił(a) Franciszka Marianna Płatek 10.021840, Latowicz. Franciszka (córka Piotr Płatek oraz Katarzyna Śluzek) urodzony(a) 3 wrz. 1817, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Franciszka Marianna Płatek urodzony(a) 3 wrz. 1817, Oleksianka (córka Piotr Płatek oraz Katarzyna Śluzek).
    Dzieci:
    1. 11. Magdalena Świątek urodzony(a) 23 czer. 1843, Oleksianka.
    2. Andrzej Świątek urodzony(a) 26 list. 1845, Oleksianka.
    3. Kajetan Świątek urodzony(a) 6 sier. 1848, Oleksianka.
    4. Wincenty Świątek urodzony(a) 6 lip. 1851, Oleksianka.
    5. Piotr Świątek urodzony(a) 16 sier. 1857, Oleksianka.

  9. 24.  Franciszek Koza urodzony(a) 10 paź. 1797, Strachomin (syn Tomasz Koza oraz Wiktoria Gielo).

    Franciszek poślubił(a) Małgorzata Płatek Małgorzata (córka Maciej Płatek oraz Katarzyna Woźniak) urodzony(a) 13 lip. 1802, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Małgorzata Płatek urodzony(a) 13 lip. 1802, Oleksianka (córka Maciej Płatek oraz Katarzyna Woźniak).
    Dzieci:
    1. 12. Adam Tomasz Koza urodzony(a) 1820, Strachomin.

  11. 26.  Andrzej Sadowski urodzony(a) 2 gru. 1799, Transbór (syn Kacper Sadowski oraz Marianna Kuchta).

    Andrzej poślubił(a) Agnieszka Szczotkowska 6 luty 1820, Latowicz. Agnieszka (córka Hiacynt (Jacek) Szczotkowski oraz Marianna Gębicka) urodzony(a) 28 sty. 1804, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Agnieszka Szczotkowska urodzony(a) 28 sty. 1804, Transbór (córka Hiacynt (Jacek) Szczotkowski oraz Marianna Gębicka).
    Dzieci:
    1. 13. Marianna Sadowska urodzony(a) 18 sty. 1823, Transbór.
    2. Józef Sadowski urodzony(a) 18 mar. 1826, Transbór.
    3. Tomasz Sadowski urodzony(a) 16 gru. 1829, Transbór.
    4. Stanisław Sadowski urodzony(a) 7 maj 1834, Transbór.
    5. Agata Sadowska urodzony(a) 10 sty. 1838, Transbór.
    6. Katarzyna Sadowska urodzony(a) 24 gru. 1840, Transbór.
    7. Julianna Sadowska urodzony(a) 15 gru. 1844, Transbór.

  13. 28.  Karol Rechnio urodzony(a) 4 list. 1779, Oleksianka (syn Szymon Rechnio oraz Katarzyna Reda).

    Karol — Marianna Zadrożna. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Marianna Zadrożna
    Dzieci:
    1. Teodor Rechnio urodzony(a) 7 list. 1803, Oleksianka.
    2. 14. Maciej Rechnio urodzony(a) 24 luty 1805, Oleksianka.
    3. Krystyna Rechnio urodzony(a) 1 mar. 1807, Oleksianka.
    4. Scholastyka Rechnio urodzony(a) 19 luty 1809, Oleksianka; zgon 27 mar. 1884, Laliny.
    5. Magdalena Anna Rechnio urodzony(a) 20 lip. 1812, Oleksianka.
    6. Franciszka Rechnio urodzony(a) 11 mar. 1825, Oleksianka; zgon 20 luty 1898, Laliny.
    7. Jan Rechnio urodzony(a) 11 mar. 1825, Oleksianka.
    8. Józefa Rechnio urodzony(a) 27 luty 1827, Oleksianka.

  15. 30.  Roch Pazura urodzony(a) 15 sier. 1778, Laliny (syn Jan Pazura oraz Urszula (Marianna) Sabak); zgon 20 gru. 1832, Laliny.

    Roch poślubił(a) Katarzyna Jesień 20 sty. 1805, Latowicz. Katarzyna (córka Antoni Jesień oraz Jadwiga) urodzony(a) 21 mar. 1784, Redzyńskie; zgon 7 luty 1859, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Katarzyna Jesień urodzony(a) 21 mar. 1784, Redzyńskie (córka Antoni Jesień oraz Jadwiga); zgon 7 luty 1859, Laliny.
    Dzieci:
    1. Klemens Pazura urodzony(a) 23 wrz. 1805, Laliny; zgon 3 paź. 1829, Laliny.
    2. Marianna Pazura urodzony(a) 7 gru. 1807, Laliny; zgon 21 lip. 1848, Laliny.
    3. Agnieszka Scholastyka Pazura urodzony(a) 13 luty 1811, Laliny; zgon 22 wrz. 1885, Laliny.
    4. 15. Aniela Brygida Pazura urodzony(a) 2 paź. 1816, Laliny.
    5. Balbina Józefa Pazura urodzony(a) 26 mar. 1819, Laliny; zgon 15 luty 1821, Laliny.
    6. Grzegorz Pazura urodzony(a) 8 mar. 1822, Laliny; zgon 7 maj 1822, Laliny.
    7. Karol Pazura urodzony(a) 30 paź. 1823, Laliny; zgon 18 gru. 1823, Laliny.
    8. Balbina Pazura urodzony(a) 29 paź. 1824, Laliny; zgon 27 luty 1829, Laliny.
    9. Urszula Pazura urodzony(a) 29 paź. 1824, Laliny.
    10. Wojciech Pazura urodzony(a) 18 kwie. 1827, Laliny; zgon 1 kwie. 1875, Laliny.