Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Marcjanna Rechnio

Marcjanna Rechnio

Kobieta 1861 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Marcjanna Rechnio urodzony(a) 29 gru. 1861, Oleksianka (córka Kazimierz Rechnio oraz Zuzanna Kowalska).

    Marcjanna poślubił(a) Ludwik Stanisław Gajowniczek 10 luty 1890, Latowicz. Ludwik (syn Filip Gajowniczek oraz Marianna Gelo) urodzony(a) 28 paź. 1868, Laliny; zgon 22 czer. 1922, Laliny. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Stanisław Gajowniczek urodzony(a) 10 paź. 1891, Laliny.
    2. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 1 mar. 1895, Laliny; zgon 12 sty. 1921, Laliny.
    3. Bolesław Gajowniczek urodzony(a) 13 wrz. 1900, Laliny; zgon 2 list. 1903, Laliny.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Kazimierz Rechnio urodzony(a) 28 luty 1827, Oleksianka (syn Adam Janusz Rechnio oraz Klara Całka).

    Kazimierz poślubił(a) Zuzanna Kowalska 8 luty 1847, Latowicz. Zuzanna (córka Franciszek de Paulo Kowalski oraz Magdalena Świeczka) urodzony(a) 6 sier. 1828, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Zuzanna Kowalska urodzony(a) 6 sier. 1828, Redzyńskie (córka Franciszek de Paulo Kowalski oraz Magdalena Świeczka).
    Dzieci:
    1. Jan Rechnio urodzony(a) 6 luty 1849, Oleksianka.
    2. Aleksy Rechnio urodzony(a) 16 lip. 1851, Oleksianka.
    3. Marianna Rechnio urodzony(a) 6 gru. 1852, Oleksianka.
    4. Piotr Rechnio urodzony(a) 28 czer. 1855, Oleksianka; zgon 25 mar. 1930, Laliny.
    5. 1. Marcjanna Rechnio urodzony(a) 29 gru. 1861, Oleksianka.
    6. Agnieszka Rechnio urodzony(a) 18 kwie. 1865, Oleksianka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Adam Janusz Rechnio urodzony(a) 26 gru. 1803, Oleksianka (syn Grzegorz Rechnio oraz Brygida Płatek).

    Adam poślubił(a) Klara Całka 26 sty. 1823, Latowicz. Klara (córka Benedykt Całka oraz Elżbieta Pęśko) urodzony(a) 11 sier. 1803, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Klara Całka urodzony(a) 11 sier. 1803, Redzyńskie (córka Benedykt Całka oraz Elżbieta Pęśko).
    Dzieci:
    1. Wawrzyniec Rechnio urodzony(a) 9 sier. 1824, Oleksianka.
    2. 2. Kazimierz Rechnio urodzony(a) 28 luty 1827, Oleksianka.
    3. Feeliks Rechnio urodzony(a) 23 maj 1829, Oleksianka.
    4. Teodor Rechnio urodzony(a) 20 mar. 1831, Oleksianka.
    5. Andrzej Rechnio urodzony(a) 28 list. 1833, Oleksianka.

  3. 6.  Franciszek de Paulo Kowalski urodzony(a) 25 mar. 1782, Redzyńskie (syn Grzegorz Kowalski oraz Katarzyna Śluzek).

    Franciszek poślubił(a) Magdalena Świeczka 12 list. 1809, Latowicz. Magdalena (córka Tomasz Świeczka oraz Agnieszka Cygan) urodzony(a) 21 lip. 1790, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Magdalena Świeczka urodzony(a) 21 lip. 1790, Wielgolas (córka Tomasz Świeczka oraz Agnieszka Cygan).
    Dzieci:
    1. Tekla Kowalska urodzony(a) 1814, Redzyńskie.
    2. Agata Marta Kowalska urodzony(a) 2 luty 1820, Redzyńskie.
    3. Anastazja Kowalska urodzony(a) 27 gru. 1824, Redzyńskie.
    4. Katarzyna Kowalska urodzony(a) 18 list. 1825, Redzyńskie; zgon 2 gru. 1908, Laliny.
    5. 3. Zuzanna Kowalska urodzony(a) 6 sier. 1828, Redzyńskie.
    6. Apolonia Kowalska urodzony(a) 6 luty 1831, Redzyńskie; zgon 30 paź. 1891, Laliny.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Grzegorz Rechnio urodzony(a) 9 mar. 1760, Oleksianka (syn Marcin Rechnio oraz Anastazja).

    Grzegorz poślubił(a) Brygida Płatek 8 luty 1789, Latowicz. Brygida (córka Paweł Płatek oraz Petronella Jesionówna) urodzony(a) 1 paź. 1771, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Brygida Płatek urodzony(a) 1 paź. 1771, Oleksianka (córka Paweł Płatek oraz Petronella Jesionówna).
    Dzieci:
    1. Julianna Rechnio urodzony(a) 16 maj 1791, Oleksianka.
    2. Gertruda Rechnio urodzony(a) 28 paź. 1793, Oleksianka.
    3. Magdalena Rechnio urodzony(a) 24 mar. 1796, Oleksianka.
    4. Mateusz Rechnio urodzony(a) 1798, Oleksianka.
    5. Hiacynt Rechnio urodzony(a) 16 sier. 1801, Oleksianka.
    6. 4. Adam Janusz Rechnio urodzony(a) 26 gru. 1803, Oleksianka.
    7. Anastazja Rechnio urodzony(a) 28 gru. 1807, Oleksianka.
    8. Jan Rechnio urodzony(a) 4 czer. 1809, Oleksianka.
    9. Barbara Bibianna Rechnio urodzony(a) 26 list. 1811, Oleksianka.
    10. Paweł Hilary Rechnio urodzony(a) 8 sty. 1813, Oleksianka.
    11. Marcella Teresa Rechnio urodzony(a) 20 kwie. 1817, Oleksianka.

  3. 10.  Benedykt Całka urodzony(a) 21 mar. 1762, Redzyńskie (syn Kazimierz Całka oraz Jadwiga).

    Benedykt poślubił(a) Elżbieta Pęśko 11 luty 1787, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Elżbieta Pęśko
    Dzieci:
    1. Wiktoria Całka urodzony(a) 22 gru. 1787, Redzyńskie; zgon 13 sty. 1791.
    2. Gertruda Całka urodzony(a) 14 mar. 1790, Redzyńskie.
    3. Mateusz Całka urodzony(a) 25 luty 1792, Redzyńskie; zgon 21 czer. 1792, Redzyńskie.
    4. Katarzyna Całka urodzony(a) 17 list. 1793, Redzyńskie; zgon 24 luty 1795, Redzyńskie.
    5. Czesław Całka urodzony(a) 21 lip. 1795, Redzyńskie.
    6. Scholastyka Całka urodzony(a) 13 luty 1797, Redzyńskie; zgon 14 list. 1798, Redzyńskie.
    7. Julianna Całka urodzony(a) 19 czer. 1798, Redzyńskie.
    8. 5. Klara Całka urodzony(a) 11 sier. 1803, Redzyńskie.

  5. 12.  Grzegorz Kowalski urodzony(a) 1737, Redzyńskie (syn N Kowalski); zgon 8 lip. 1802, Redzyńskie.

    Grzegorz poślubił(a) Katarzyna Śluzek 19 sty. 1777, Latowicz. Katarzyna urodzony(a) 1755, Redzyńskie; zgon 27 maj 1798, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Katarzyna Śluzek urodzony(a) 1755, Redzyńskie; zgon 27 maj 1798, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Łucja Kowalska urodzony(a) 15 gru. 1779, Redzyńskie.
    3. 6. Franciszek de Paulo Kowalski urodzony(a) 25 mar. 1782, Redzyńskie.
    4. Żyjący
    5. Konstancja Kowalska urodzony(a) 14 luty 1788, Redzyńskie.
    6. Żyjący
    7. Dawid Dominik Kowalski urodzony(a) 1793, Redzyńskie.
    8. Magdalena Kowalska urodzony(a) 26 maj 1798, Redzyńskie; zgon 28 sty. 1800, Redzyńskie.
    9. Petronella Kowalska urodzony(a) 26 maj 1798, Redzyńskie; zgon 27 czer. 1798, Redzyńskie.

  7. 14.  Tomasz Świeczka urodzony(a) 1749, Wielgolas (syn N Świeczka); zgon 6 sty. 1795, Wielgolas.

    Tomasz poślubił(a) Agnieszka Cygan 2 luty 1777, Latowicz. Agnieszka (córka N Cygan) urodzony(a) , Borówek. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Agnieszka Cygan urodzony(a) , Borówek (córka N Cygan).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Świeczka urodzony(a) 17 mar. 1779, Wielgolas.
    2. Marianna Świeczka urodzony(a) 9 gru. 1781, Wielgolas.
    3. Klara Świeczka urodzony(a) 12 sier. 1787, Wielgolas.
    4. 7. Magdalena Świeczka urodzony(a) 21 lip. 1790, Wielgolas.
    5. Scholastyka Świeczka urodzony(a) 17 luty 1793, Wielgolas; zgon 6 sier. 1794, Wielgolas.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Marcin Rechnio (syn N Rechnio).

    Marcin — Anastazja. Anastazja urodzony(a) 1719; zgon 23 mar. 1799, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Anastazja urodzony(a) 1719; zgon 23 mar. 1799, Oleksianka.
    Dzieci:
    1. Dionizy Rechnio urodzony(a) 1745, Oleksianka.
    2. Szymon Rechnio urodzony(a) 1753, Oleksianka.
    3. Apolonia Rechnio urodzony(a) 1756, Oleksianka; zgon 12 mar. 1824, Redzyńskie.
    4. Mateusz Rechnio urodzony(a) 11 wrz. 1757, Oleksianka.
    5. 8. Grzegorz Rechnio urodzony(a) 9 mar. 1760, Oleksianka.
    6. Józef Rechnio urodzony(a) 19 mar. 1763, Oleksianka; zgon 1787, Oleksianka.

  3. 18.  Paweł Płatek urodzony(a) 1731, Oleksianka (syn N Płatek); zgon 11 kwie. 1810, Oleksianka.

    Paweł poślubił(a) Petronella Jesionówna 23 sty. 1763, Latowicz. Petronella urodzony(a) 1741; zgon 6 sier. 1786, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Petronella Jesionówna urodzony(a) 1741; zgon 6 sier. 1786, Oleksianka.
    Dzieci:
    1. Anastazja Płatek urodzony(a) 21 gru. 1763, Oleksianka.
    2. Antoni Płatek urodzony(a) 22 sty. 1765, Oleksianka; zgon 29 czer. 1766, Oleksianka.
    3. Baltazar Płatek urodzony(a) 29 sty. 1766, Oleksianka.
    4. Ludwik Płatek urodzony(a) 4 wrz. 1768, Oleksianka.
    5. 9. Brygida Płatek urodzony(a) 1 paź. 1771, Oleksianka.

  5. 20.  Kazimierz Całka urodzony(a) 1723, Redzyńskie (syn N Całka); zgon 12 maj 1778, Redzyńskie.

    Kazimierz — Jadwiga. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Jadwiga
    Dzieci:
    1. Marcin Całka urodzony(a) 11 list. 1758, Redzyńskie.
    2. 10. Benedykt Całka urodzony(a) 21 mar. 1762, Redzyńskie.

  7. 24.  N Kowalski
    Dzieci:
    1. Szymon Kowalski urodzony(a) 1722, Redzyńskie; zgon 2 maj 1772, Redzyńskie.
    2. Maycher Kowalski urodzony(a) 1735, Redzyńskie; zgon 12 maj 1795, Redzyńskie.
    3. Baltazar Kowalski urodzony(a) 1736; zgon 5 mar. 1796, Latowicz.
    4. 12. Grzegorz Kowalski urodzony(a) 1737, Redzyńskie; zgon 8 lip. 1802, Redzyńskie.
    5. Andrzej Kowalski urodzony(a) 1739, Redzyńskie; zgon 1 mar. 1798, Redzyńskie.
    6. Walenty Kowalski urodzony(a) 1740, Redzyńskie; zgon 29 wrz. 1770, Redzyńskie.
    7. Kazimierz Kowalski urodzony(a) 1752, Redzyńskie; zgon 7 gru. 1822, Redzyńskie.
    8. Adalbertus Kowalski urodzony(a) 1752, Redzyńskie.
    9. Wincenty Kowalski urodzony(a) 1755, Redzyńskie; zgon 25 sty. 1814, Redzyńskie.
    10. Tomasz Kowalski urodzony(a) 1740; zgon 17 maj 1805, Latowicz.
    11. Jan Kowalski urodzony(a) 1736, Latowicz; zgon 22 wrz. 1791, Latowicz.

  8. 28.  N Świeczka
    Dzieci:
    1. Bartłomiej Świeczka urodzony(a) 1727; zgon 18 sty. 1805, Latowicz.
    2. Szymon Świeczka urodzony(a) 1731; zgon 14 mar. 1797, Strachomin.
    3. Jakub Świeczka urodzony(a) 1734; zgon 27 lip. 1794, Latowicz.
    4. 14. Tomasz Świeczka urodzony(a) 1749, Wielgolas; zgon 6 sty. 1795, Wielgolas.
    5. Walenty Świeczka urodzony(a) 1748, Iwowe; zgon 27 list. 1778, Iwowe.
    6. Jakub Świeczka urodzony(a) 1752; zgon 29 maj 1812, Strachomin.
    7. Adalbertus Świeczka
    8. Baltazar Świeczka

  9. 30.  N Cygan
    Dzieci:
    1. Bartłomiej Cygan urodzony(a) 1692; zgon 18 list. 1772, Transbór.
    2. Grzegorz Cygan - Jarzębski urodzony(a) 1728; zgon 24 sty. 1808, Transbór.
    3. Szymon Cygan urodzony(a) 1731; zgon 8 kwie. 1788, Borówek.
    4. Walenty Cygan urodzony(a) 1736, Borówek; zgon 31 sty. 1812, Borówek.
    5. Adalbertus Cygan urodzony(a) 1741; zgon 26 sty. 1766, Borówek.
    6. Augustyn Cygan urodzony(a) 1743; zgon 13 kwie. 1813, Wielgolas.
    7. Baltazar Cygan urodzony(a) 1745, Transbór; zgon 31 maj 1795, Chyżyny.
    8. Adalbertus Cygan urodzony(a) 1745; zgon 29 mar. 1795, Transbór.
    9. Józef Cygan urodzony(a) 1747, Transbór; zgon 16 maj 1817, Transbór.
    10. Tomasz Cygan urodzony(a) 1752; zgon 4 kwie. 1818, Transbór.
    11. Salomea Cygan urodzony(a) 1743; zgon 3 sty. 1798, Iwowe.
    12. 15. Agnieszka Cygan urodzony(a) , Borówek.
    13. Żyjący