Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Piotr Gajowniczek

Piotr Gajowniczek

Mężczyzna 1895 - 1921  (25 lat)

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Piotr Gajowniczek urodzony(a) 1 mar. 1895, Laliny (syn Ludwik Stanisław Gajowniczek oraz Marcjanna Rechnio); zgon 12 sty. 1921, Laliny.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Ludwik Stanisław Gajowniczek urodzony(a) 28 paź. 1868, Laliny (syn Filip Gajowniczek oraz Marianna Gelo); zgon 22 czer. 1922, Laliny.

    Ludwik poślubił(a) Marcjanna Rechnio 10 luty 1890, Latowicz. Marcjanna (córka Kazimierz Rechnio oraz Zuzanna Kowalska) urodzony(a) 29 gru. 1861, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marcjanna Rechnio urodzony(a) 29 gru. 1861, Oleksianka (córka Kazimierz Rechnio oraz Zuzanna Kowalska).
    Dzieci:
    1. Stanisław Gajowniczek urodzony(a) 10 paź. 1891, Laliny.
    2. 1. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 1 mar. 1895, Laliny; zgon 12 sty. 1921, Laliny.
    3. Bolesław Gajowniczek urodzony(a) 13 wrz. 1900, Laliny; zgon 2 list. 1903, Laliny.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Filip Gajowniczek urodzony(a) 1 maj 1832, Strachomin (syn Błażej Gajowniczek oraz Józefa Gajowniczek); zgon 9 kwie. 1872, Laliny.

    Filip poślubił(a) Marianna Gelo 20 lip. 1856, Latowicz. Marianna (córka Benedykt Gielo oraz Scholastyka Rechnio) urodzony(a) 25 mar. 1837, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Gelo urodzony(a) 25 mar. 1837, Oleksianka (córka Benedykt Gielo oraz Scholastyka Rechnio).
    Dzieci:
    1. Józef Gajowniczek urodzony(a) 30 czer. 1857, Laliny.
    2. Antoni Gajowniczek urodzony(a) 10 sty. 1859, Laliny; zgon 26 luty 1859, Laliny.
    3. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 5 luty 1860, Laliny; zgon 12 mar. 1862, Laliny.
    4. Jan Gajowniczek urodzony(a) 17 sty. 1863, Laliny; zgon 8 list. 1863, Laliny.
    5. Rozalia Gajowniczek urodzony(a) 20 sier. 1864, Laliny; zgon 22 czer. 1865, Laliny.
    6. Jan Gajowniczek urodzony(a) 22 czer. 1866, Laliny; zgon 23 wrz. 1916, Laliny.
    7. 2. Ludwik Stanisław Gajowniczek urodzony(a) 28 paź. 1868, Laliny; zgon 22 czer. 1922, Laliny.
    8. Helena Gajowniczek urodzony(a) 5 kwie. 1871, Laliny; zgon 3 kwie. 1879, Laliny.

  3. 6.  Kazimierz Rechnio urodzony(a) 28 luty 1827, Oleksianka (syn Adam Janusz Rechnio oraz Klara Całka).

    Kazimierz poślubił(a) Zuzanna Kowalska 8 luty 1847, Latowicz. Zuzanna (córka Franciszek de Paulo Kowalski oraz Magdalena Świeczka) urodzony(a) 6 sier. 1828, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Zuzanna Kowalska urodzony(a) 6 sier. 1828, Redzyńskie (córka Franciszek de Paulo Kowalski oraz Magdalena Świeczka).
    Dzieci:
    1. Jan Rechnio urodzony(a) 6 luty 1849, Oleksianka.
    2. Aleksy Rechnio urodzony(a) 16 lip. 1851, Oleksianka.
    3. Marianna Rechnio urodzony(a) 6 gru. 1852, Oleksianka.
    4. Piotr Rechnio urodzony(a) 28 czer. 1855, Oleksianka; zgon 25 mar. 1930, Laliny.
    5. 3. Marcjanna Rechnio urodzony(a) 29 gru. 1861, Oleksianka.
    6. Agnieszka Rechnio urodzony(a) 18 kwie. 1865, Oleksianka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Błażej Gajowniczek urodzony(a) 1 luty 1790, Strachomin (syn Józef Gajowniczek oraz Marianna Wronowska).

    Błażej poślubił(a) Józefa Gajowniczek 13 luty 1814, Latowicz. Józefa (córka Ignacy Gajowniczek oraz Monika Grasiak) urodzony(a) 19 mar. 1792, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Józefa Gajowniczek urodzony(a) 19 mar. 1792, Strachomin (córka Ignacy Gajowniczek oraz Monika Grasiak).
    Dzieci:
    1. Walenty Jan Gajowniczek urodzony(a) 6 luty 1815, Strachomin.
    2. Katarzyna Teresa Gajowniczek urodzony(a) 22 kwie. 1817, Strachomin.
    3. Marianna Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 6 wrz. 1818, Strachomin.
    4. Faustyn Walenty Gajowniczek urodzony(a) 13 luty 1820, Strachomin.
    5. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 30 lip. 1823, Strachomin.
    6. Cecylia Gajowniczek urodzony(a) 5 list. 1824, Strachomin.
    7. Romuald Gajowniczek urodzony(a) 10 luty 1826, Strachomin.
    8. Małgorzata Gajowniczek urodzony(a) 7 lip. 1827, Strachomin.
    9. Krystyna Gajowniczek urodzony(a) 12 mar. 1829, Strachomin.
    10. 4. Filip Gajowniczek urodzony(a) 1 maj 1832, Strachomin; zgon 9 kwie. 1872, Laliny.

  3. 10.  Benedykt Gielo urodzony(a) 16 lip. 1797, Oleksianka (syn Marcin Gielo oraz Petronella Szostek).

    Benedykt poślubił(a) Scholastyka Rechnio Scholastyka (córka Karol Rechnio oraz Marianna Zadrożna) urodzony(a) 19 luty 1809, Oleksianka; zgon 27 mar. 1884, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Scholastyka Rechnio urodzony(a) 19 luty 1809, Oleksianka (córka Karol Rechnio oraz Marianna Zadrożna); zgon 27 mar. 1884, Laliny.
    Dzieci:
    1. Łucja Gielo urodzony(a) 13 gru. 1828, Oleksianka.
    2. Jakub Gielo urodzony(a) 23 lip. 1832, Oleksianka.
    3. Małgorzata Gielo urodzony(a) 30 maj 1834, Oleksianka.
    4. 5. Marianna Gelo urodzony(a) 25 mar. 1837, Oleksianka.

  5. 12.  Adam Janusz Rechnio urodzony(a) 26 gru. 1803, Oleksianka (syn Grzegorz Rechnio oraz Brygida Płatek).

    Adam poślubił(a) Klara Całka 26 sty. 1823, Latowicz. Klara (córka Benedykt Całka oraz Elżbieta Pęśko) urodzony(a) 11 sier. 1803, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Klara Całka urodzony(a) 11 sier. 1803, Redzyńskie (córka Benedykt Całka oraz Elżbieta Pęśko).
    Dzieci:
    1. Wawrzyniec Rechnio urodzony(a) 9 sier. 1824, Oleksianka.
    2. 6. Kazimierz Rechnio urodzony(a) 28 luty 1827, Oleksianka.
    3. Feeliks Rechnio urodzony(a) 23 maj 1829, Oleksianka.
    4. Teodor Rechnio urodzony(a) 20 mar. 1831, Oleksianka.
    5. Andrzej Rechnio urodzony(a) 28 list. 1833, Oleksianka.

  7. 14.  Franciszek de Paulo Kowalski urodzony(a) 25 mar. 1782, Redzyńskie (syn Grzegorz Kowalski oraz Katarzyna Śluzek).

    Franciszek poślubił(a) Magdalena Świeczka 12 list. 1809, Latowicz. Magdalena (córka Tomasz Świeczka oraz Agnieszka Cygan) urodzony(a) 21 lip. 1790, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Magdalena Świeczka urodzony(a) 21 lip. 1790, Wielgolas (córka Tomasz Świeczka oraz Agnieszka Cygan).
    Dzieci:
    1. Tekla Kowalska urodzony(a) 1814, Redzyńskie.
    2. Agata Marta Kowalska urodzony(a) 2 luty 1820, Redzyńskie.
    3. Anastazja Kowalska urodzony(a) 27 gru. 1824, Redzyńskie.
    4. Katarzyna Kowalska urodzony(a) 18 list. 1825, Redzyńskie; zgon 2 gru. 1908, Laliny.
    5. 7. Zuzanna Kowalska urodzony(a) 6 sier. 1828, Redzyńskie.
    6. Apolonia Kowalska urodzony(a) 6 luty 1831, Redzyńskie; zgon 30 paź. 1891, Laliny.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Józef Gajowniczek urodzony(a) 19 mar. 1761, Strachomin (syn Stefan Gajowniczek oraz Małgorzata).

    Józef poślubił(a) Marianna Wronowska 1 luty 1789, Latowicz. Marianna (córka Piotr Wronoski oraz Katarzyna) urodzony(a) 10 gru. 1764, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna Wronowska urodzony(a) 10 gru. 1764, Iwowe (córka Piotr Wronoski oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. 8. Błażej Gajowniczek urodzony(a) 1 luty 1790, Strachomin.
    2. Benedykt Gajowniczek urodzony(a) 21 mar. 1793, Strachomin.
    3. Mikołaj Gajowniczek urodzony(a) 9 gru. 1794, Strachomin.
    4. Romuald Gajowniczek urodzony(a) 5 luty 1797, Strachomin.
    5. Kazimierz Gajowniczek urodzony(a) 27 luty 1799, Strachomin; zgon 7 kwie. 1844, Laliny.
    6. Benedykt Gajowniczek urodzony(a) 22 mar. 1802, Strachomin.
    7. Łukasz Gajowniczek urodzony(a) 19 paź. 1805, Strachomin.

  3. 18.  Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 1750, Strachomin (syn Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).

    Ignacy — Monika Grasiak. Monika urodzony(a) 1755; zgon 9 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Monika Grasiak urodzony(a) 1755; zgon 9 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Hilary Gajowniczek urodzony(a) 15 sty. 1778, Strachomin.
    2. Dominik Gajowniczek urodzony(a) 5 sier. 1779, Strachomin.
    3. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 11 mar. 1781, Strachomin.
    4. Józef /Gajowniczek Gajewski urodzony(a) 11 mar. 1783, Strachomin; zgon 2 maj 1832, Zastów.
    5. Wincenty Gajowniczek urodzony(a) 4 kwie. 1785, Strachomin.
    6. Donat Gajowniczek urodzony(a) 7 sier. 1787, Strachomin; zgon 1 paź. 1788, Strachomin.
    7. Barbara Gajowniczek urodzony(a) 19 gru. 1789, Strachomin.
    8. 9. Józefa Gajowniczek urodzony(a) 19 mar. 1792, Strachomin.
    9. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 13 kwie. 1794, Strachomin; zgon 8 luty 1795, Strachomin.

  5. 20.  Marcin Gielo urodzony(a) 2 list. 1756, Oleksianka (syn Krzysztof Gielo oraz Marianna Wiechetek).

    Marcin poślubił(a) Petronella Szostek 22 list. 1789, Latowicz. Petronella (córka Laurenty Szostek oraz Małgorzata Zbroch) urodzony(a) 26 maj 1774, Dąbrówka. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Petronella Szostek urodzony(a) 26 maj 1774, Dąbrówka (córka Laurenty Szostek oraz Małgorzata Zbroch).
    Dzieci:
    1. 10. Benedykt Gielo urodzony(a) 16 lip. 1797, Oleksianka.
    2. Rozalia Gielo urodzony(a) 20 sier. 1800, Oleksianka.

  7. 22.  Karol Rechnio urodzony(a) 4 list. 1779, Oleksianka (syn Szymon Rechnio oraz Katarzyna Reda).

    Karol — Marianna Zadrożna. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Marianna Zadrożna
    Dzieci:
    1. Teodor Rechnio urodzony(a) 7 list. 1803, Oleksianka.
    2. Maciej Rechnio urodzony(a) 24 luty 1805, Oleksianka.
    3. Krystyna Rechnio urodzony(a) 1 mar. 1807, Oleksianka.
    4. 11. Scholastyka Rechnio urodzony(a) 19 luty 1809, Oleksianka; zgon 27 mar. 1884, Laliny.
    5. Magdalena Anna Rechnio urodzony(a) 20 lip. 1812, Oleksianka.
    6. Franciszka Rechnio urodzony(a) 11 mar. 1825, Oleksianka; zgon 20 luty 1898, Laliny.
    7. Jan Rechnio urodzony(a) 11 mar. 1825, Oleksianka.
    8. Józefa Rechnio urodzony(a) 27 luty 1827, Oleksianka.

  9. 24.  Grzegorz Rechnio urodzony(a) 9 mar. 1760, Oleksianka (syn Marcin Rechnio oraz Anastazja).

    Grzegorz poślubił(a) Brygida Płatek 8 luty 1789, Latowicz. Brygida (córka Paweł Płatek oraz Petronella Jesionówna) urodzony(a) 1 paź. 1771, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Brygida Płatek urodzony(a) 1 paź. 1771, Oleksianka (córka Paweł Płatek oraz Petronella Jesionówna).
    Dzieci:
    1. Julianna Rechnio urodzony(a) 16 maj 1791, Oleksianka.
    2. Gertruda Rechnio urodzony(a) 28 paź. 1793, Oleksianka.
    3. Magdalena Rechnio urodzony(a) 24 mar. 1796, Oleksianka.
    4. Mateusz Rechnio urodzony(a) 1798, Oleksianka.
    5. Hiacynt Rechnio urodzony(a) 16 sier. 1801, Oleksianka.
    6. 12. Adam Janusz Rechnio urodzony(a) 26 gru. 1803, Oleksianka.
    7. Anastazja Rechnio urodzony(a) 28 gru. 1807, Oleksianka.
    8. Jan Rechnio urodzony(a) 4 czer. 1809, Oleksianka.
    9. Barbara Bibianna Rechnio urodzony(a) 26 list. 1811, Oleksianka.
    10. Paweł Hilary Rechnio urodzony(a) 8 sty. 1813, Oleksianka.
    11. Marcella Teresa Rechnio urodzony(a) 20 kwie. 1817, Oleksianka.

  11. 26.  Benedykt Całka urodzony(a) 21 mar. 1762, Redzyńskie (syn Kazimierz Całka oraz Jadwiga).

    Benedykt poślubił(a) Elżbieta Pęśko 11 luty 1787, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Elżbieta Pęśko
    Dzieci:
    1. Wiktoria Całka urodzony(a) 22 gru. 1787, Redzyńskie; zgon 13 sty. 1791.
    2. Gertruda Całka urodzony(a) 14 mar. 1790, Redzyńskie.
    3. Mateusz Całka urodzony(a) 25 luty 1792, Redzyńskie; zgon 21 czer. 1792, Redzyńskie.
    4. Katarzyna Całka urodzony(a) 17 list. 1793, Redzyńskie; zgon 24 luty 1795, Redzyńskie.
    5. Czesław Całka urodzony(a) 21 lip. 1795, Redzyńskie.
    6. Scholastyka Całka urodzony(a) 13 luty 1797, Redzyńskie; zgon 14 list. 1798, Redzyńskie.
    7. Julianna Całka urodzony(a) 19 czer. 1798, Redzyńskie.
    8. 13. Klara Całka urodzony(a) 11 sier. 1803, Redzyńskie.

  13. 28.  Grzegorz Kowalski urodzony(a) 1737, Redzyńskie (syn N Kowalski); zgon 8 lip. 1802, Redzyńskie.

    Grzegorz poślubił(a) Katarzyna Śluzek 19 sty. 1777, Latowicz. Katarzyna urodzony(a) 1755, Redzyńskie; zgon 27 maj 1798, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Katarzyna Śluzek urodzony(a) 1755, Redzyńskie; zgon 27 maj 1798, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Łucja Kowalska urodzony(a) 15 gru. 1779, Redzyńskie.
    3. 14. Franciszek de Paulo Kowalski urodzony(a) 25 mar. 1782, Redzyńskie.
    4. Żyjący
    5. Konstancja Kowalska urodzony(a) 14 luty 1788, Redzyńskie.
    6. Żyjący
    7. Dawid Dominik Kowalski urodzony(a) 1793, Redzyńskie.
    8. Magdalena Kowalska urodzony(a) 26 maj 1798, Redzyńskie; zgon 28 sty. 1800, Redzyńskie.
    9. Petronella Kowalska urodzony(a) 26 maj 1798, Redzyńskie; zgon 27 czer. 1798, Redzyńskie.

  15. 30.  Tomasz Świeczka urodzony(a) 1749, Wielgolas (syn N Świeczka); zgon 6 sty. 1795, Wielgolas.

    Tomasz poślubił(a) Agnieszka Cygan 2 luty 1777, Latowicz. Agnieszka (córka N Cygan) urodzony(a) , Borówek. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Agnieszka Cygan urodzony(a) , Borówek (córka N Cygan).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Świeczka urodzony(a) 17 mar. 1779, Wielgolas.
    2. Marianna Świeczka urodzony(a) 9 gru. 1781, Wielgolas.
    3. Klara Świeczka urodzony(a) 12 sier. 1787, Wielgolas.
    4. 15. Magdalena Świeczka urodzony(a) 21 lip. 1790, Wielgolas.
    5. Scholastyka Świeczka urodzony(a) 17 luty 1793, Wielgolas; zgon 6 sier. 1794, Wielgolas.