Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Agnieszka Gajowniczek

Agnieszka Gajowniczek

Kobieta 1847 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Agnieszka Gajowniczek urodzony(a) 8 sty. 1847, Strachomin (córka Walenty Jan Gajowniczek oraz Eleonora Franciszka Niedek).

    Agnieszka poślubił(a) Marcin Kluska 18 kwie. 1875, Latowicz. Marcin (syn Piotr Kluska oraz Salomea Gajowniczek) urodzony(a) 1815, Rudnik. [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Walenty Jan Gajowniczek urodzony(a) 6 luty 1815, Strachomin (syn Błażej Gajowniczek oraz Józefa Gajowniczek).

    Walenty poślubił(a) Eleonora Franciszka Niedek 4 luty 1839, Latowicz. Eleonora (córka Aleksy Miedek oraz Brygida Gajowniczek) urodzony(a) 19 luty 1818, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Eleonora Franciszka Niedek urodzony(a) 19 luty 1818, Strachomin (córka Aleksy Miedek oraz Brygida Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 7 paź. 1839, Strachomin.
    2. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 1 sier. 1841, Strachomin.
    3. Andrzej Gajowniczek urodzony(a) 28 list. 1844, Strachomin.
    4. 1. Agnieszka Gajowniczek urodzony(a) 8 sty. 1847, Strachomin.
    5. Apolonia Gajowniczek urodzony(a) 6 luty 1849, Strachomin.
    6. Jakub Gajowniczek urodzony(a) 19 lip. 1851, Strachomin.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Błażej Gajowniczek urodzony(a) 1 luty 1790, Strachomin (syn Józef Gajowniczek oraz Marianna Wronowska).

    Błażej poślubił(a) Józefa Gajowniczek 13 luty 1814, Latowicz. Józefa (córka Ignacy Gajowniczek oraz Monika Grasiak) urodzony(a) 19 mar. 1792, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Józefa Gajowniczek urodzony(a) 19 mar. 1792, Strachomin (córka Ignacy Gajowniczek oraz Monika Grasiak).
    Dzieci:
    1. 2. Walenty Jan Gajowniczek urodzony(a) 6 luty 1815, Strachomin.
    2. Katarzyna Teresa Gajowniczek urodzony(a) 22 kwie. 1817, Strachomin.
    3. Marianna Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 6 wrz. 1818, Strachomin.
    4. Faustyn Walenty Gajowniczek urodzony(a) 13 luty 1820, Strachomin.
    5. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 30 lip. 1823, Strachomin.
    6. Cecylia Gajowniczek urodzony(a) 5 list. 1824, Strachomin.
    7. Romuald Gajowniczek urodzony(a) 10 luty 1826, Strachomin.
    8. Małgorzata Gajowniczek urodzony(a) 7 lip. 1827, Strachomin.
    9. Krystyna Gajowniczek urodzony(a) 12 mar. 1829, Strachomin.
    10. Filip Gajowniczek urodzony(a) 1 maj 1832, Strachomin; zgon 9 kwie. 1872, Laliny.

  3. 6.  Aleksy Miedek urodzony(a) 4 lip. 1771, Strachomin (syn Maciej Miedek oraz Barbara Kowalówna).

    Aleksy poślubił(a) Brygida Gajowniczek 9 luty 1806, Latowicz. Brygida (córka Franciszek Gajowniczek oraz Konstancja Świątek) urodzony(a) 9 paź. 1789, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Brygida Gajowniczek urodzony(a) 9 paź. 1789, Strachomin (córka Franciszek Gajowniczek oraz Konstancja Świątek).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Niedek urodzony(a) 18 sty. 1807, Strachomin; zgon 23 kwie. 1807, Strachomin.
    2. Apolonia Nidek urodzony(a) 16 luty 1808, Strachomin.
    3. Paweł Hilary Niedek urodzony(a) 14 sty. 1811, Strachomin; zgon 30 sty. 1815, Strachomin.
    4. Filip Jakub Niedek urodzony(a) 25 maj 1813, Strachomin.
    5. Piotr Paweł Niedek urodzony(a) 24 luty 1816, Strachomin.
    6. 3. Eleonora Franciszka Niedek urodzony(a) 19 luty 1818, Strachomin.
    7. Feliks Nidek urodzony(a) 16 lip. 1831, Strachomin.
    8. Ewa Niedek urodzony(a) 1824, Strachomin.
    9. Jakub Niedek urodzony(a) 16 lip. 1831, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Józef Gajowniczek urodzony(a) 19 mar. 1761, Strachomin (syn Stefan Gajowniczek oraz Małgorzata).

    Józef poślubił(a) Marianna Wronowska 1 luty 1789, Latowicz. Marianna (córka Piotr Wronoski oraz Katarzyna) urodzony(a) 10 gru. 1764, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Wronowska urodzony(a) 10 gru. 1764, Iwowe (córka Piotr Wronoski oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. 4. Błażej Gajowniczek urodzony(a) 1 luty 1790, Strachomin.
    2. Benedykt Gajowniczek urodzony(a) 21 mar. 1793, Strachomin.
    3. Mikołaj Gajowniczek urodzony(a) 9 gru. 1794, Strachomin.
    4. Romuald Gajowniczek urodzony(a) 5 luty 1797, Strachomin.
    5. Kazimierz Gajowniczek urodzony(a) 27 luty 1799, Strachomin; zgon 7 kwie. 1844, Laliny.
    6. Benedykt Gajowniczek urodzony(a) 22 mar. 1802, Strachomin.
    7. Łukasz Gajowniczek urodzony(a) 19 paź. 1805, Strachomin.

  3. 10.  Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 1750, Strachomin (syn Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).

    Ignacy — Monika Grasiak. Monika urodzony(a) 1755; zgon 9 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Monika Grasiak urodzony(a) 1755; zgon 9 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Hilary Gajowniczek urodzony(a) 15 sty. 1778, Strachomin.
    2. Dominik Gajowniczek urodzony(a) 5 sier. 1779, Strachomin.
    3. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 11 mar. 1781, Strachomin.
    4. Józef /Gajowniczek Gajewski urodzony(a) 11 mar. 1783, Strachomin; zgon 2 maj 1832, Zastów.
    5. Wincenty Gajowniczek urodzony(a) 4 kwie. 1785, Strachomin.
    6. Donat Gajowniczek urodzony(a) 7 sier. 1787, Strachomin; zgon 1 paź. 1788, Strachomin.
    7. Barbara Gajowniczek urodzony(a) 19 gru. 1789, Strachomin.
    8. 5. Józefa Gajowniczek urodzony(a) 19 mar. 1792, Strachomin.
    9. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 13 kwie. 1794, Strachomin; zgon 8 luty 1795, Strachomin.

  5. 12.  Maciej Miedek urodzony(a) 1735, Strachomin (syn N Niedek); zgon 6 mar. 1825, Strachomin.

    Maciej poślubił(a) Barbara Kowalówna 24 luty 1767, Latowicz. Barbara urodzony(a) , Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Barbara Kowalówna urodzony(a) , Iwowe.
    Dzieci:
    1. Benedykt Nidek urodzony(a) 24 mar. 1768, Strachomin; zgon 10 wrz. 1791, Strachomin.
    2. 6. Aleksy Miedek urodzony(a) 4 lip. 1771, Strachomin.
    3. Błażej Miedek urodzony(a) 3 luty 1775, Strachomin.
    4. Stanisław Miedek urodzony(a) 6 maj 1780, Strachomin.
    5. Elżbieta Nidek urodzony(a) 9 list. 1783, Strachomin; zgon 22 paź. 1799, Strachomin.
    6. Scholastyka Nidek urodzony(a) 18 luty 1790, Strachomin.

  7. 14.  Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 30 sty. 1760, Strachomin (syn Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).

    Franciszek poślubił(a) Konstancja Świątek 16 list. 1788, Latowicz. Konstancja (córka Józef Świątek oraz Marianna Kosutowa) urodzony(a) 19 luty 1769, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Konstancja Świątek urodzony(a) 19 luty 1769, Oleksianka (córka Józef Świątek oraz Marianna Kosutowa).
    Dzieci:
    1. 7. Brygida Gajowniczek urodzony(a) 9 paź. 1789, Strachomin.
    2. Filip Gajowniczek urodzony(a) 28 maj 1791, Strachomin.
    3. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 6 list. 1793, Strachomin; zgon 27 czer. 1810, Strachomin.
    4. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 21 luty 1796, Strachomin.
    5. Antoni Gajowniczek urodzony(a) 16 sty. 1798, Strachomin.
    6. Jan Gajowniczek urodzony(a) 13 gru. 1800, Strachomin; zgon 17 wrz. 1804, Strachomin.
    7. Alojzy Gajowniczek urodzony(a) 21 czer. 1803, Strachomin; zgon 10 czer. 1805, Strachomin.
    8. Marcjanna Gajowniczek urodzony(a) 8 wrz. 1805, Strachomin.
    9. Petronella Marianna Gajowniczek urodzony(a) 24 maj 1811, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Stefan Gajowniczek urodzony(a) 1722, Strachomin (syn N Gajowniczek); zgon 17 gru. 1789, Strachomin.

    Stefan — Małgorzata. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Małgorzata
    Dzieci:
    1. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 5 luty 1760, Strachomin.
    2. 8. Józef Gajowniczek urodzony(a) 19 mar. 1761, Strachomin.
    3. Marcin Gajowniczek urodzony(a) 1 list. 1763, Strachomin; zgon 6 czer. 1768, Strachomin.
    4. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 28 lip. 1766, Strachomin; zgon 7 mar. 1768, Strachomin.
    5. Dionizy Gajowniczek urodzony(a) 22 paź. 1768, Strachomin.
    6. Dominika Gajowniczek urodzony(a) 5 sier. 1771, Strachomin.
    7. Róża Gajowniczek urodzony(a) 11 wrz. 1774, Strachomin; zgon 15 wrz. 1774, Strachomin.
    8. Julianna Gajowniczek urodzony(a) 11 czer. 1776, Strachomin; zgon 3 czer. 1778, Strachomin.
    9. Elżbieta Gajowniczek urodzony(a) 8 lip. 1779, Strachomin; zgon 14 kwie. 1793, Strachomin.

  3. 18.  Piotr Wronoski urodzony(a) 1725, Iwowe (syn N Wronowski); zgon 18 sier. 1775, Iwowe.

    Piotr — Katarzyna. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Katarzyna
    Dzieci:
    1. Filip Wronoski urodzony(a) 1743, Iwowe; zgon 27 mar. 1778, Iwowe.
    2. Marcin Wronowski urodzony(a) 1747, Iwowe; zgon 2 wrz. 1797, Iwowe.
    3. Paweł Wronowski urodzony(a) 1 sty. 1759, Iwowe.
    4. Agnieszka Wronowska urodzony(a) 19 sty. 1762, Iwowe.
    5. 9. Marianna Wronowska urodzony(a) 10 gru. 1764, Iwowe.
    6. Walenty Wronowski urodzony(a) 14 luty 1768, Iwowe.
    7. Bartłomiej Wronowski urodzony(a) 25 sier. 1771, Iwowe.

  5. 20.  Szymon Gajowniczek urodzony(a) 1701, Strachomin (syn N Gajowniczek); zgon 18 maj 1785, Strachomin.

    Szymon — Zuzanna Reda. Zuzanna urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Zuzanna Reda urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. 10. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 1750, Strachomin.
    2. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 17 list. 1756, Strachomin; zgon 13 luty 1759, Strachomin.
    3. Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 1759, Strachomin.
    4. 14. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 30 sty. 1760, Strachomin.
    5. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 15 list. 1761, Strachomin.
    6. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin.
    7. Bartłomiej Gajowniczek urodzony(a) 24 sier. 1765, Strachomin.
    8. Marek Gajowniczek urodzony(a) 25 kwie. 1767, Strachomin.
    9. Barbara Gajowniczek urodzony(a) 6 gru. 1770, Strachomin; zgon 19 mar. 1772, Strachomin.

  7. 24.  N Niedek
    Dzieci:
    1. Antoni Nidek urodzony(a) 1723; zgon 26 mar. 1800, Latowicz.
    2. 12. Maciej Miedek urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 6 mar. 1825, Strachomin.
    3. Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744; zgon 18 luty 1820, Strachomin.
    4. Grzegorz Midek urodzony(a) 1745; zgon 21 sty. 1825, Latowicz.
    5. Andrzej Nidek
    6. Żyjący

  8. 30.  Józef Świątek urodzony(a) 1740 (syn N Świątek); zgon 22 sier. 1810, Oleksianka.

    Józef poślubił(a) Marianna Kosutowa 8 luty 1767, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  9. 31.  Marianna Kosutowa
    Dzieci:
    1. Łucja Świątek urodzony(a) 13 gru. 1767, Oleksianka; zgon 5 luty 1768, Oleksianka.
    2. 15. Konstancja Świątek urodzony(a) 19 luty 1769, Oleksianka.
    3. Agnieszka Świątek urodzony(a) 4 sty. 1772, Oleksianka.
    4. Bibianna Świątek urodzony(a) 29 list. 1774, Oleksianka.
    5. Dorota Świątek urodzony(a) 1 mar. 1778, Oleksianka.
    6. Piotr Świątek urodzony(a) 29 czer. 1783, Oleksianka.