Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Elżbieta Bieńko

Elżbieta Bieńko

Kobieta 1843 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Elżbieta Bieńko urodzony(a) 29 czer. 1843, Iwowe (córka Grzegorz Kazimierz Bieńko oraz Marianna Katarzyna Kosut).

    Elżbieta poślubił(a) Jan Śluzek 24 luty 1862, Latowicz. Jan (syn Jan Śluzek oraz Ludwika Świątek) urodzony(a) 5 lip. 1842, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Katarzyna Śluzek urodzony(a) 19 lip. 1863, Chyżyny.
    2. Stanisław Śluzek urodzony(a) 11 paź. 1865, Chyżyny.
    3. Marianna Śluzek urodzony(a) 26 sty. 1868, Chyżyny.
    4. Tomasz Śluzek urodzony(a) 9 gru. 1869, Chyżyny.
    5. Franciszka Śluzek urodzony(a) 15 sier. 1871, Chyżyny.
    6. Ignacy Śluzek urodzony(a) 12 lip. 1875, Chyżyny.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Grzegorz Kazimierz Bieńko urodzony(a) 8 mar. 1817, Iwowe (syn Jakub Bieńko oraz Pelagia Rogala).

    Grzegorz poślubił(a) Marianna Katarzyna Kosut 14 sty. 1838, Latowicz. Marianna (córka Feliks (Felicjan) Kosut oraz Scholastyka Świeczka) urodzony(a) 19 kwie. 1817, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Katarzyna Kosut urodzony(a) 19 kwie. 1817, Iwowe (córka Feliks (Felicjan) Kosut oraz Scholastyka Świeczka).
    Dzieci:
    1. Marianna Bieńko urodzony(a) 22 czer. 1839, Iwowe.
    2. Katarzyna Bieńko urodzony(a) 22 list. 1840, Iwowe.
    3. 1. Elżbieta Bieńko urodzony(a) 29 czer. 1843, Iwowe.
    4. Paweł Bieńko urodzony(a) 30 czer. 1847, Iwowe.
    5. Zofia Bieńko urodzony(a) 11 maj 1850, Iwowe.
    6. Zofia Bieńko urodzony(a) 15 maj 1853, Iwowe.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jakub Bieńko urodzony(a) 24 lip. 1774, Iwowe (syn Wit Bieńko oraz Marianna Pieniak).

    Jakub — Pelagia Rogala. Pelagia (córka Grzegorz Rogala oraz Katarzyna Sztynka) urodzony(a) 25 mar. 1784, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Pelagia Rogala urodzony(a) 25 mar. 1784, Iwowe (córka Grzegorz Rogala oraz Katarzyna Sztynka).
    Dzieci:
    1. Stanisław Bieńko urodzony(a) 20 list. 1800, Iwowe.
    2. Onufry Bieńko urodzony(a) 18 czer. 1802, Iwowe.
    3. Łukasz Bieńko urodzony(a) 13 paź. 1805, Iwowe.
    4. 2. Grzegorz Kazimierz Bieńko urodzony(a) 8 mar. 1817, Iwowe.
    5. Ignacy Bieńko urodzony(a) 20 lip. 1822, Iwowe.

  3. 6.  Feliks (Felicjan) Kosut urodzony(a) 21 list. 1774, Iwowe (syn Maciej Kosut oraz Elzbieta).

    Feliks poślubił(a) Scholastyka Świeczka 19 luty 1792, Latowicz. Scholastyka (córka Walenty Świeczka oraz Zofia Pazura) urodzony(a) 20 luty 1776, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Scholastyka Świeczka urodzony(a) 20 luty 1776, Iwowe (córka Walenty Świeczka oraz Zofia Pazura).
    Dzieci:
    1. Teresa Kosut urodzony(a) 18 paź. 1796, Iwowe.
    2. Stanisław Kosut urodzony(a) 13 maj 1798, Iwowe.
    3. Marianna Kosut urodzony(a) 9 paź. 1802, Iwowe.
    4. Karolina Kosut urodzony(a) 1 list. 1805, Iwowe.
    5. Benedykt Kosut urodzony(a) 1 kwie. 1810, Iwowe.
    6. Idzi Piotr Kosut urodzony(a) 1 wrz. 1813, Iwowe.
    7. 3. Marianna Katarzyna Kosut urodzony(a) 19 kwie. 1817, Iwowe.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Wit Bieńko urodzony(a) 1729, Iwowe (syn N Bieńko); zgon 20 kwie. 1789, Iwowe.

    Wit poślubił(a) Marianna Pieniak 27 sty. 1765, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Pieniak
    Dzieci:
    1. Magdalena Bieńko urodzony(a) , Iwowe.
    2. katarzyna Bieńko urodzony(a) 27 kwie. 1766, Iwowe; zgon 29 maj 1773, Iwowe.
    3. Klemens Bieńko urodzony(a) 27 list. 1768, Iwowe; zgon 2 luty 1777, Iwowe.
    4. Dominik Bieńko urodzony(a) 4 sier. 1771, Iwowe; zgon 29 maj 1773, Iwowe.
    5. 4. Jakub Bieńko urodzony(a) 24 lip. 1774, Iwowe.
    6. Scholastyka Bieńko urodzony(a) 10 luty 1777, Iwowe.
    7. Grzegorz Bieńko urodzony(a) 10 maj 1778, Iwowe.
    8. Tomasz Bieńko urodzony(a) 21 gru. 1780, Iwowe.
    9. Daniel Bieńko urodzony(a) 14 lip. 1783, Iwowe.

  3. 10.  Grzegorz Rogala urodzony(a) 1736 (syn N Rogala); zgon 9 list. 1786, Iwowe.

    Grzegorz poślubił(a) Katarzyna Sztynka 7 luty 1768, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Katarzyna Sztynka
    Dzieci:
    1. Cecylia Rogala urodzony(a) 27 list. 1770, Iwowe; zgon 10 lip. 1772, Iwowe.
    2. Sylwester Rogala urodzony(a) 2 sty. 1774, Iwowe.
    3. Agnieszka Rogala urodzony(a) 23 sty. 1778, Iwowe; zgon 5 lip. 1781, Iwowe.
    4. 5. Pelagia Rogala urodzony(a) 25 mar. 1784, Iwowe.

  5. 12.  Maciej Kosut urodzony(a) 1720, Iwowe (syn N Kosut); zgon 27 sty. 1800, Iwowe.

    Maciej poślubił(a) Elzbieta Elzbieta urodzony(a) 1740; zgon 27 luty 1800, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Elzbieta urodzony(a) 1740; zgon 27 luty 1800, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Petronella Kosut urodzony(a) 2 czer. 1771, Iwowe; zgon 24 gru. 1771, Iwowe.
    2. Agnieszka Kosut urodzony(a) 18 sty. 1773, Iwowe; zgon 2 sier. 1773, Iwowe.
    3. 6. Feliks (Felicjan) Kosut urodzony(a) 21 list. 1774, Iwowe.
    4. Filip Benedykt Kosut urodzony(a) 23 sier. 1777, Iwowe.
    5. Grzegorz Kosut urodzony(a) 10 maj 1780, Iwowe; zgon 26 czer. 1785, Iwowe.
    6. Karolina Kosut urodzony(a) 2 list. 1783, Iwowe.

  7. 14.  Walenty Świeczka urodzony(a) 1748, Iwowe (syn N Świeczka); zgon 27 list. 1778, Iwowe.

    Walenty poślubił(a) Zofia Pazura 20 list. 1774, Latowicz. Zofia (córka Jakub Pazura oraz Marianna) urodzony(a) 1750, Laliny; zgon 8 czer. 1800, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Zofia Pazura urodzony(a) 1750, Laliny (córka Jakub Pazura oraz Marianna); zgon 8 czer. 1800, Iwowe.
    Dzieci:
    1. 7. Scholastyka Świeczka urodzony(a) 20 luty 1776, Iwowe.
    2. Tomasz Świeczka urodzony(a) 23 gru. 1778, Iwowe.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Bieńko
    Dzieci:
    1. 8. Wit Bieńko urodzony(a) 1729, Iwowe; zgon 20 kwie. 1789, Iwowe.
    2. Adalbert Bieńko urodzony(a) 1739, Iwowe; zgon 7 czer. 1799, Iwowe.
    3. Piotr Bieńko urodzony(a) 1741, Iwowe; zgon 28 mar. 1796, Iwowe.
    4. Łukasz Bieńko urodzony(a) 1744, Iwowe; zgon 19 sty. 1814, Latowicz.
    5. Marcin Bieńko urodzony(a) 1746, Iwowe; zgon 3 kwie. 1796, Iwowe.
    6. Krzysztof Bieńko urodzony(a) 1759, Iwowe; zgon 31 sty. 1773, Iwowe.
    7. Adalbertus Bieńko Bieńko urodzony(a) 1747; zgon 16 czer. 1812, Iwowe.

  2. 20.  N Rogala
    Dzieci:
    1. Jakub Rogala urodzony(a) 1721, Latowicz; zgon 15 luty 1789, Latowicz.
    2. Walenty Rogala urodzony(a) 1727, Iwowe; zgon 5 list. 1777, Iwowe.
    3. Jan Rogala urodzony(a) 1727; zgon 6 mar. 1784, Iwowe.
    4. Andrzej Rogala urodzony(a) 1730, Iwowe; zgon 16 wrz. 1783, Iwowe.
    5. Adalbertus Rogala urodzony(a) 1735; zgon 27 sty. 1795, Latowicz.
    6. 10. Grzegorz Rogala urodzony(a) 1736; zgon 9 list. 1786, Iwowe.
    7. Roch Rogala urodzony(a) 1741; zgon 30 lip. 1811, Latowicz.
    8. Paweł Rogala urodzony(a) 1755; zgon 4 mar. 1795, Iwowe.
    9. Piotr Rogala urodzony(a) 1758; zgon 3 mar. 1806, Iwowe.
    10. Stanisław Rogala urodzony(a) 1760; zgon 20 sty. 1820, Latowicz.
    11. Józef Rogala
    12. Marcin Rogala urodzony(a) 1769.

  3. 24.  N Kosut
    Dzieci:
    1. Paweł Kosut urodzony(a) 1678; zgon 16 lip. 1768, Iwowe.
    2. 12. Maciej Kosut urodzony(a) 1720, Iwowe; zgon 27 sty. 1800, Iwowe.
    3. Łukasz Kosut urodzony(a) 1724, Iwowe; zgon 18 maj 1774, Iwowe.
    4. Adalbertus Kosut urodzony(a) 1724, Iwowe; zgon 7 list. 1794, Iwowe.
    5. Bartłomiej Kosut urodzony(a) 1735, Iwowe; zgon 30 wrz. 1795, Iwowe.
    6. Marcin Kosut urodzony(a) 1741, Iwowe; zgon 7 wrz. 1811, Iwowe.
    7. Krystyna Kosut
    8. Kazimierz Kosut urodzony(a) , Iwowe.
    9. Adalbertus Kosut
    10. Tomasz Kosut
    11. Grzegorz Kosut
    12. Antoni Kosut urodzony(a) 1751, Iwowe; zgon 7 maj 1801, Iwowe.
    13. Walenty Kosut urodzony(a) 1753, Iwowe; zgon 25 wrz. 1793, Iwowe.
    14. Marianna Kosut urodzony(a) 1753, Iwowe; zgon 11 paź. 1773, Iwowe.
    15. Marianna Kosut urodzony(a) , Iwowe; zgon 1763, Iwowe.
    16. Teresa Kosut urodzony(a) 1760, Iwowe; zgon 23 mar. 1793, Iwowe.

  4. 28.  N Świeczka
    Dzieci:
    1. Bartłomiej Świeczka urodzony(a) 1727; zgon 18 sty. 1805, Latowicz.
    2. Szymon Świeczka urodzony(a) 1731; zgon 14 mar. 1797, Strachomin.
    3. Jakub Świeczka urodzony(a) 1734; zgon 27 lip. 1794, Latowicz.
    4. Tomasz Świeczka urodzony(a) 1749, Wielgolas; zgon 6 sty. 1795, Wielgolas.
    5. 14. Walenty Świeczka urodzony(a) 1748, Iwowe; zgon 27 list. 1778, Iwowe.
    6. Jakub Świeczka urodzony(a) 1752; zgon 29 maj 1812, Strachomin.
    7. Adalbertus Świeczka
    8. Baltazar Świeczka

  5. 30.  Jakub Pazura urodzony(a) 1709 (syn N Pazura); zgon 10 wrz. 1779, Laliny.

    Jakub — Marianna. Marianna urodzony(a) 1733; zgon 18 kwie. 1795, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  6. 31.  Marianna urodzony(a) 1733; zgon 18 kwie. 1795, Laliny.
    Dzieci:
    1. Wiktoria Pazura urodzony(a) 1734, Laliny; zgon 22 wrz. 1794, Laliny.
    2. Jan Pazura urodzony(a) 1739, Laliny; zgon 17 lip. 1799, Laliny.
    3. 15. Zofia Pazura urodzony(a) 1750, Laliny; zgon 8 czer. 1800, Iwowe.
    4. Jakub Pazura urodzony(a) 1754; zgon 8 sty. 1804, Laliny.
    5. Józef Pazura urodzony(a) 16 mar. 1756, Laliny; zgon 28 czer. 1756, Laliny.
    6. Szymon Pazura urodzony(a) 2 list. 1757, Laliny; zgon 8 lip. 1798, Laliny.
    7. Wojciech Pazura urodzony(a) 3 kwie. 1760, Laliny.
    8. Zuzanna Pazura urodzony(a) 2 maj 1761, Laliny.
    9. Antonina Pazura urodzony(a) 2 wrz. 1764, Laliny; zgon 13 kwie. 1809, Laliny.
    10. Łucja Pazura urodzony(a) 28 wrz. 1766, Laliny.
    11. Katarzyna Pazura urodzony(a) 31 mar. 1768, Laliny; zgon 25 kwie. 1768, Laliny.
    12. Regina Pazura urodzony(a) 14 wrz. 1770, Laliny; zgon 5 mar. 1771, Laliny.