Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Katarzyna Gajowniczek

Katarzyna Gajowniczek

Kobieta 1900 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 4 maj 1900, Redzyńskie (córka Jan Gajowniczek oraz Marianna Kowalska).

    Katarzyna poślubił(a) Jan Osiak 24 list. 1926, Latowicz. Jan (syn Piotr Osiak oraz Józefa Soska) urodzony(a) 1901, Starowola. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Żyjący
    4. Żyjący
    5. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Gajowniczek urodzony(a) 22 sier. 1857, Chyżyny (syn Walenty Gajowniczek oraz Agnieszka Reda).

    Jan poślubił(a) Marianna Kowalska 29 maj 1882, Latowicz. Marianna (córka Franciszek Kowalski oraz Tekla Wiechetek) urodzony(a) 16.7., Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Kowalska urodzony(a) 16.7., Redzyńskie (córka Franciszek Kowalski oraz Tekla Wiechetek).
    Dzieci:
    1. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 8 lip. 1883, Redzyńskie.
    2. Aleksandra Gajowniczek urodzony(a) 7 kwie. 1886, Redzyńskie.
    3. Agnieszka Gajowniczek urodzony(a) 19 lip. 1889, Redzyńskie.
    4. Aleksandra Gajowniczek urodzony(a) 18 maj 1891, Redzyńskie.
    5. 1. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 4 maj 1900, Redzyńskie.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Walenty Gajowniczek urodzony(a) 13 luty 1825, Chyżyny (syn Kazimierz Gajowniczek oraz Agnieszka Jaworska).

    Walenty poślubił(a) Agnieszka Reda 7 luty 1848, Latowicz. Agnieszka (córka Romuald Reda oraz Ewa Miszta) urodzony(a) 2 sty. 1827, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Agnieszka Reda urodzony(a) 2 sty. 1827, Strachomin (córka Romuald Reda oraz Ewa Miszta).
    Dzieci:
    1. Teresa Gajowniczek urodzony(a) 9 paź. 1850, Chyżyny.
    2. Teresa Gajowniczek urodzony(a) 20 wrz. 1853, Chyżyny.
    3. 2. Jan Gajowniczek urodzony(a) 22 sier. 1857, Chyżyny.
    4. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 8 sier. 1860, Chyżyny.
    5. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 17 sty. 1864, Chyżyny.
    6. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 5 mar. 1867, Chyżyny.
    7. Julianna Gajowniczek urodzony(a) 27 list. 1870, Chyżyny.

  3. 6.  Franciszek Kowalski urodzony(a) 3 paź. 1824, Redzyńskie (syn Walenty Kowalski oraz Franciszka Gielo).

    Franciszek poślubił(a) Tekla Wiechetek 1 luty 1847, Latowicz. Tekla (córka Adalbertus Wiechetek oraz Apolonia Śluzek) urodzony(a) 11 wrz. 1824, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Tekla Wiechetek urodzony(a) 11 wrz. 1824, Redzyńskie (córka Adalbertus Wiechetek oraz Apolonia Śluzek).
    Dzieci:
    1. Weronika Kowalska urodzony(a) 9 sty. 1849, Redzyńskie.
    2. Piotr Kowalski urodzony(a) 8 lip. 1851, Redzyńskie.
    3. Magdalena Kowalska urodzony(a) 21 lip. 1853, Redzyńskie.
    4. Katarzyna Kowalska urodzony(a) 22 list. 1856, Redzyńskie.
    5. Agnieszka Kowalska urodzony(a) 16 list. 1856, Redzyńskie.
    6. Jan Kowalski urodzony(a) 9 mar. 1861, Redzyńskie.
    7. 3. Marianna Kowalska urodzony(a) 16.7., Redzyńskie.
    8. Marcjanna Kowalska urodzony(a) 13 sty. 1867, Redzyńskie.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Kazimierz Gajowniczek urodzony(a) 1 mar. 1792, Chyżyny (syn Wincenty Gajowniczek oraz Rozalia Kaimek).

    Kazimierz poślubił(a) Agnieszka Jaworska 29 luty 1824, Latowicz. Agnieszka (córka Antoni Jaworski oraz Marianna Rybak) urodzony(a) 3 sty. 1805, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Agnieszka Jaworska urodzony(a) 3 sty. 1805, Chyżyny (córka Antoni Jaworski oraz Marianna Rybak).
    Dzieci:
    1. 4. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 13 luty 1825, Chyżyny.
    2. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 7 mar. 1827, Chyżyny.
    3. Maciej Gajowniczek urodzony(a) 19 luty 1830, Chyżyny.
    4. Maciej Gajowniczek urodzony(a) 19 luty 1833, Chyżyny.
    5. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 12 sty. 1835, Chyżyny.
    6. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 16 luty 1838, Chyżyny.
    7. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 5 wrz. 1840, Chyżyny.

  3. 10.  Romuald Reda urodzony(a) 6 luty 1789, Strachomin (syn Bartłomiej Reda oraz Marianna Kusio).

    Romuald poślubił(a) Ewa Miszta 26 maj 1811, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Ewa Miszta
    Dzieci:
    1. Piotr Paweł Reda urodzony(a) 29 czer. 1812, Strachomin.
    2. Marianna Julianna Reda urodzony(a) 25 czer. 1814, Strachomin.
    3. Elżbieta Petronella Reda urodzony(a) 7 lip. 1816, Strachomin.
    4. Brygida Marianna Reda urodzony(a) 9 paź. 1818, Strachomin.
    5. Grzegorz Marcin Reda urodzony(a) 15 list. 1820, Strachomin.
    6. Kajetan Reda urodzony(a) 7 sier. 1823, Strachomin.
    7. Marcella Reda urodzony(a) 5 mar. 1825, Strachomin.
    8. 5. Agnieszka Reda urodzony(a) 2 sty. 1827, Strachomin.
    9. Marianna Reda urodzony(a) 5 gru. 1830, Strachomin.

  5. 12.  Walenty Kowalski urodzony(a) 24 luty 1796, Redzyńskie (syn Maciej Kowalski oraz Brygida Olko).

    Walenty — Franciszka Gielo. Franciszka (córka Gabriel Gielo oraz Monika Reda) urodzony(a) 1 wrz. 1800, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Franciszka Gielo urodzony(a) 1 wrz. 1800, Strachomin (córka Gabriel Gielo oraz Monika Reda).
    Dzieci:
    1. Augustyn Bartłomiej Kowalski urodzony(a) 25 sier. 1821, Redzyńskie.
    2. Walenty Kowalski urodzony(a) 14 luty 1821, Redzyńskie.
    3. 6. Franciszek Kowalski urodzony(a) 3 paź. 1824, Redzyńskie.
    4. Barbara Kowalska urodzony(a) 25 list. 1829, Redzyńskie.
    5. Jan Kowalski urodzony(a) 24 czer. 1832, Redzyńskie.
    6. Michał Kowalski urodzony(a) 28 wrz. 1834, Redzyńskie.
    7. Maciej Kowalski urodzony(a) 22 luty 1838, Redzyńskie.
    8. Władysław Kowalski urodzony(a) 21 wrz. 1844, Redzyńskie.

  7. 14.  Adalbertus Wiechetek urodzony(a) 28 kwie. 1778, Redzyńskie (syn Augustyn Wiechetek oraz Krystyna Kusio).

    Adalbertus poślubił(a) Apolonia Śluzek 20 sty. 1800, Latowicz. Apolonia (córka Józef Śluzek oraz Apolonia Rechnio) urodzony(a) 20 luty 1781, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Apolonia Śluzek urodzony(a) 20 luty 1781, Redzyńskie (córka Józef Śluzek oraz Apolonia Rechnio).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Wiechetek urodzony(a) 27 sty. 1802, Redzyńskie; zgon 28 sty. 1874, Laliny.
    2. Józefa Wiechetek urodzony(a) 18 mar. 1804, Redzyńskie; zgon 6 kwie. 1805, Redzyńskie.
    3. Onufry Wiechetek urodzony(a) 1 czer. 1806, Redzyńskie; zgon 10 sier. 1807, Redzyńskie.
    4. Marianna Wiechetek urodzony(a) 19 sier. 1808, Redzyńskie; zgon 4 wrz. 1809, Redzyńskie.
    5. Piotr Wiechetek urodzony(a) 24 lip. 1810, Redzyńskie.
    6. Monika Katarzyna Wiechetek urodzony(a) 8 maj 1813, Redzyńskie.
    7. Szymon Rafał Wiechetek urodzony(a) 22 paź. 1815, Redzyńskie.
    8. Kazimierz Ignacy Wiechetek urodzony(a) 17 luty 1818, Redzyńskie.
    9. Krzysztof Piotr Wiechetek urodzony(a) 26 lip. 1820, Redzyńskie.
    10. 7. Tekla Wiechetek urodzony(a) 11 wrz. 1824, Redzyńskie.
    11. Franciszek Wiechetek urodzony(a) 27 mar. 1827, Redzyńskie.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Wincenty Gajowniczek urodzony(a) 9 lip. 1759, Strachomin (syn Kilian Gajowniczek oraz Anna).

    Wincenty poślubił(a) Rozalia Kaimek 30 sty. 1785, Latowicz. Rozalia (córka Jakub Kaimek oraz Zofia) urodzony(a) 20 sier. 1763, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Rozalia Kaimek urodzony(a) 20 sier. 1763, Chyżyny (córka Jakub Kaimek oraz Zofia).
    Dzieci:
    1. Tomasz Gajowniczek urodzony(a) 21 12 1785, Chyżyny.
    2. Julianna Gajowniczek urodzony(a) 17 czer. 1787, Chyżyny.
    3. Rafał Gajowniczek urodzony(a) 22 paź. 1789, Chyżyny.
    4. 8. Kazimierz Gajowniczek urodzony(a) 1 mar. 1792, Chyżyny.
    5. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 8 kwie. 1794, Chyżyny.
    6. Paweł Gajowniczek urodzony(a) 25 sty. 1797, Chyżyny.
    7. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 25 mar. 1798, Chyżyny.
    8. Stefan Gajowniczek urodzony(a) 3 wrz. 1800, Chyżyny.
    9. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 16 sty. 1802, Chyżyny.
    10. Jan Gajowniczek urodzony(a) 26 czer. 1804, Chyżyny.
    11. Karol Gajowniczek urodzony(a) 3 list. 1806, Chyżyny.

  3. 18.  Antoni Jaworski urodzony(a) 14 czer. 1756, Chyżyny (syn Franciszek Jaworski oraz Zofia).

    Antoni poślubił(a) Marianna Rybak 4 luty 1781, Latowicz. Marianna (córka Laurenty Rybak oraz Zofia Wronowska) urodzony(a) 30 gru. 1761, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Marianna Rybak urodzony(a) 30 gru. 1761, Transbór (córka Laurenty Rybak oraz Zofia Wronowska).
    Dzieci:
    1. Sebastian Jaworski urodzony(a) 20 sty. 1782, Chyżyny.
    2. Marianna Jaworska urodzony(a) 2 luty 1783, Chyżyny.
    3. Jakub Jaworski urodzony(a) 25 lip. 1786, Chyżyny.
    4. Erazm Jaworski urodzony(a) 30 maj 1789, Chyżyny.
    5. Mateusz Jaworski urodzony(a) 20 luty 1791, Chyżyny.
    6. Teresa Jaworska urodzony(a) 22 paź. 1793, Chyżyny.
    7. Jan Jaworski urodzony(a) 31 maj 1796, Chyżyny.
    8. Piotr Jaworski urodzony(a) 2 czer. 1799, Chyżyny.
    9. 9. Agnieszka Jaworska urodzony(a) 3 sty. 1805, Chyżyny.

  5. 20.  Bartłomiej Reda urodzony(a) 1739, Strachomin (syn N Reda); zgon 8 kwie. 1795, Strachomin.

    Bartłomiej poślubił(a) Marianna Kusio 26 sty. 1766, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Marianna Kusio (córka Tomasz Kusio oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. Wincenty Reda urodzony(a) 18 kwie. 1768, Strachomin; zgon 16 lip. 1772, Strachomin.
    2. Bibianna Reda urodzony(a) 30 list. 1770, Strachomin.
    3. Brygida Reda urodzony(a) 2 luty 1772, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    4. Wiktoria Reda urodzony(a) 25 gru. 1773, Strachomin.
    5. Klara Reda urodzony(a) 20 sier. 1776, Strachomin.
    6. Brygida Reda urodzony(a) 4 paź. 1779, Strachomin.
    7. Tekla Reda urodzony(a) 1 list. 1782, Strachomin; zgon 15 mar. 1785, Strachomin.
    8. Monika Reda urodzony(a) 5 maj 1785, Strachomin; zgon 28 wrz. 1789, Strachomin.
    9. Walerian Reda urodzony(a) 16 gru. 1787, Strachomin; zgon 21 gru. 1787, Strachomin.
    10. 10. Romuald Reda urodzony(a) 6 luty 1789, Strachomin.
    11. Marianna Reda urodzony(a) 30 mar. 1794, Strachomin; zgon 2 mar. 1796, Strachomin.

  7. 24.  Maciej Kowalski urodzony(a) 26 luty 1764, Redzyńskie (syn Szymon Kowalski oraz Agnieszka Zadrożna).

    Maciej poślubił(a) Brygida Olko 18 list. 1787, Latowicz. Brygida (córka Bartłomiej Olko oraz Katarzyna Michna) urodzony(a) 1 paź. 1770, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  8. 25.  Brygida Olko urodzony(a) 1 paź. 1770, Chyżyny (córka Bartłomiej Olko oraz Katarzyna Michna).
    Dzieci:
    1. Piotr Kowalski urodzony(a) 30 sty. 1794, Redzyńskie; zgon 6 gru. 1794, Redzyńskie.
    2. Maciej Kowalski urodzony(a) 1797, Redzyńskie.
    3. 12. Walenty Kowalski urodzony(a) 24 luty 1796, Redzyńskie.
    4. Małgorzata Kowalska urodzony(a) 10 lip. 1798, Redzyńskie.
    5. Antonina Kowalska urodzony(a) 18 sty. 1801, Redzyńskie.
    6. Marek Kowalski urodzony(a) 11 kwie. 1803, Redzyńskie; zgon 18 sier. 1811, Redzyńskie.
    7. Ludwika Kowalska urodzony(a) 6 maj 1805, Redzyńskie.
    8. Józef Kowalski urodzony(a) 7 kwie. 1808, Redzyńskie; zgon 23 list. 1809, Redzyńskie.
    9. Agnieszka Kowalska urodzony(a) 8 kwie. 1810, Redzyńskie.

  9. 26.  Gabriel Gielo urodzony(a) 25 mar. 1761, Strachomin (syn Andrzej Gielo oraz Krystyna).

    Gabriel poślubił(a) Monika Reda 15 luty 1789, Latowicz. Monika (córka Paweł Reda oraz Agnieszka) urodzony(a) 8 kwie. 1766, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  10. 27.  Monika Reda urodzony(a) 8 kwie. 1766, Strachomin (córka Paweł Reda oraz Agnieszka).
    Dzieci:
    1. Chryzostom Gielo urodzony(a) 26 list. 1789, Strachomin.
    2. Filip Gielo urodzony(a) 27 maj 1791, Strachomin; zgon 5 czer. 1791, Strachomin.
    3. Antoni Gielo urodzony(a) 18 sty. 1795, Strachomin.
    4. Franciszka Gielo urodzony(a) 4 gru. 1796, Strachomin; zgon 16 gru. 1796, Strachomin.
    5. Błażej Gielo urodzony(a) 4 luty 1798, Strachomin.
    6. 13. Franciszka Gielo urodzony(a) 1 wrz. 1800, Strachomin.
    7. Agata Gielo urodzony(a) 28 sty. 1802, Strachomin; zgon 7 paź. 1804, Strachomin.
    8. Tadeusz Gielo urodzony(a) 30 paź. 1803, Strachomin; zgon 16 paź. 1804, Strachomin.
    9. Jan Gielo urodzony(a) 3 sty. 1805, Strachomin.
    10. Piotr Gielo urodzony(a) 6 lip. 1806, Strachomin.
    11. Elzbieta Gielo urodzony(a) 12 lip. 1808, Strachomin; zgon 16 gru. 1817, Strachomin.
    12. Petronella Gielo urodzony(a) 28 maj 1810, Strachomin; zgon 17 lip. 1813, Strachomin.

  11. 28.  Augustyn Wiechetek urodzony(a) 1733, Redzyńskie (syn N Wiechetek); zgon 30 mar. 1818, Redzyńskie.

    Augustyn poślubił(a) Krystyna Kusio 22 list. 1772, Latowicz. Krystyna (córka Piotr Kusio oraz Łucja) urodzony(a) 1748; zgon 14 mar. 1808, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Krystyna Kusio urodzony(a) 1748 (córka Piotr Kusio oraz Łucja); zgon 14 mar. 1808, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Rozalia Wiechetek urodzony(a) 3 paź. 1773, Redzyńskie.
    2. Łucja Wiechetek urodzony(a) 12 gru. 1775, Redzyńskie.
    3. 14. Adalbertus Wiechetek urodzony(a) 28 kwie. 1778, Redzyńskie.
    4. Jan Wiechetek urodzony(a) 22 paź. 1780, Redzyńskie; zgon 21 czer. 1781, Redzyńskie.
    5. Wincenty Wiechetek urodzony(a) 16 lip. 1782, Redzyńskie.
    6. Teodozja Wiechetek urodzony(a) 3 kwie. 1785, Redzyńskie; zgon 1 paź. 1806, Redzyńskie.
    7. Emericella Wiechetek urodzony(a) 30 sty. 1788, Redzyńskie.

  13. 30.  Józef Śluzek urodzony(a) 17 mar. 1756, Redzyńskie (syn Jakub Śluzek oraz Marianna).

    Józef poślubił(a) Apolonia Rechnio 23 luty 1778, Latowicz. Apolonia (córka Marcin Rechnio oraz Anastazja) urodzony(a) 1756, Oleksianka; zgon 12 mar. 1824, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Apolonia Rechnio urodzony(a) 1756, Oleksianka (córka Marcin Rechnio oraz Anastazja); zgon 12 mar. 1824, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Salomea Śluzek urodzony(a) 22 list. 1778, Redzyńskie.
    2. 15. Apolonia Śluzek urodzony(a) 20 luty 1781, Redzyńskie.
    3. Anna Śluzek urodzony(a) 29 lip. 1783, Redzyńskie; zgon 19 sty. 1785, Redzyńskie.
    4. Damazy Śluzek urodzony(a) 12 gru. 1785, Redzyńskie.
    5. Euzebiusz Śluzek urodzony(a) 16 gru. 1786, Redzyńskie.
    6. Izabella Śluzek urodzony(a) 28 czer. 1789, Redzyńskie; zgon 17 luty 1845, Redzyńskie.
    7. Agnieszka Śluzek urodzony(a) 22 kwie. 1792, Redzyńskie.
    8. Baltazar Śluzek urodzony(a) 9 sty. 1795, Redzyńskie; zgon 22 paź. 1795, Redzyńskie.
    9. Maciej Śluzek urodzony(a) 25 luty 1797, Redzyńskie.