Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Benedykta Jaworska

Benedykta Jaworska

Kobieta 1826 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Benedykta Jaworska urodzony(a) 26 paź. 1826, Chyżyny (córka Piotr Jaworski oraz Franciszka Goska).

    Benedykta poślubił(a) Balcer (Baltazar) Gajowniczek 29 sty. 1849, Latowicz. Balcer (syn Rafał Gajowniczek oraz Brygida Grzęda) urodzony(a) 5 sty. 1830, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Jan Gajowniczek urodzony(a) 24 paź. 1851, Chyżyny.
    2. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 21 luty 1853, Chyżyny.
    3. Michał Gajowniczek urodzony(a) 2 wrz. 1857, Chyżyny.
    4. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 24 paź. 1859, Chyżyny.
    5. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 5 lip. 1862, Chyżyny.
    6. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 5 kwie. 1866, Chyżyny.
    7. Agnieszka Gajowniczek urodzony(a) 24 gru. 1867, Chyżyny.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Piotr Jaworski urodzony(a) 2 czer. 1799, Chyżyny (syn Antoni Jaworski oraz Marianna Rybak); zgon 26 mar. 1876, Chyżyny.

    Piotr poślubił(a) Franciszka Goska 31 sty. 1819, Latowicz. Franciszka (córka Józef Goska oraz Katarzyna Śluzek) urodzony(a) 10 mar. 1802, Redzyńskie; zgon 28 sier. 1832, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Franciszka Goska urodzony(a) 10 mar. 1802, Redzyńskie (córka Józef Goska oraz Katarzyna Śluzek); zgon 28 sier. 1832, Chyżyny.
    Dzieci:
    1. Jan Jaworski urodzony(a) 15 paź. 1824, Chyżyny.
    2. 1. Benedykta Jaworska urodzony(a) 26 paź. 1826, Chyżyny.
    3. Balcer Jaworski urodzony(a) 21 wrz. 1829, Chyżyny.
    4. Jacek Jaworski urodzony(a) 19 sier. 1832, Chyżyny.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Antoni Jaworski urodzony(a) 14 czer. 1756, Chyżyny (syn Franciszek Jaworski oraz Zofia); zgon 27 sty. 1834, Chyżyny.

    Antoni poślubił(a) Marianna Rybak 4 luty 1781, Latowicz. Marianna (córka Laurenty Rybak oraz Zofia Wronowska) urodzony(a) 30 gru. 1761, Transbór; zgon 11 maj 1812, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Rybak urodzony(a) 30 gru. 1761, Transbór (córka Laurenty Rybak oraz Zofia Wronowska); zgon 11 maj 1812, Chyżyny.
    Dzieci:
    1. Sebastian Jaworski urodzony(a) 20 sty. 1782, Chyżyny; zgon 1 kwie. 1782, Chyżyny.
    2. Marianna Jaworska urodzony(a) 2 luty 1783, Chyżyny; zgon 9 luty 1783, Chyżyny.
    3. Jakub Jaworski urodzony(a) 25 lip. 1786, Chyżyny; zgon 17 luty 1846, Kamionka.
    4. Erazm Jaworski urodzony(a) 30 maj 1789, Chyżyny; zgon 6 kwie. 1790, Chyżyny.
    5. Mateusz Jaworski urodzony(a) 20 luty 1791, Chyżyny.
    6. Teresa Jaworska urodzony(a) 22 paź. 1793, Chyżyny; zgon 24 sty. 1799, Dębe Małe.
    7. Jan Jaworski urodzony(a) 31 maj 1796, Chyżyny; zgon 24 czer. 1815, Chyżyny.
    8. 2. Piotr Jaworski urodzony(a) 2 czer. 1799, Chyżyny; zgon 26 mar. 1876, Chyżyny.
    9. Agnieszka Jaworska urodzony(a) 3 sty. 1805, Chyżyny.

  3. 6.  Józef Goska urodzony(a) 13 mar. 1762, Redzyńskie (syn Józef Goska oraz Magdalena); zgon 18 list. 1825, Redzyńskie.

    Józef poślubił(a) Katarzyna Śluzek 13 sty. 1799, Latowicz. Katarzyna (córka Józef Śluzek oraz Marianna Wronowska) urodzony(a) 15 list. 1779, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Katarzyna Śluzek urodzony(a) 15 list. 1779, Redzyńskie (córka Józef Śluzek oraz Marianna Wronowska).
    Dzieci:
    1. Antoni Goska urodzony(a) 13 sty. 1800, Redzyńskie.
    2. 3. Franciszka Goska urodzony(a) 10 mar. 1802, Redzyńskie; zgon 28 sier. 1832, Chyżyny.
    3. Gertruda Goska urodzony(a) 25 wrz. 1804, Redzyńskie; zgon 19 sty. 1881, Dębe Małe.
    4. Barbara Goska urodzony(a) 4 gru. 1807, Redzyńskie.
    5. Agnieszka Marianna Goska urodzony(a) 21 kwie. 1811, Redzyńskie; zgon 27 sty. 1858, Redzyńskie.
    6. Grzegorz Tomasz Goska urodzony(a) 8 mar. 1814, Redzyńskie; zgon 8 maj 1823, Redzyńskie.
    7. Teresa Bregida Goska urodzony(a) 17 paź. 1817, Redzyńskie; zgon 20 sty. 1851, Redzyńskie.
    8. Urszula Jadwiga Goska urodzony(a) 18 paź. 1820, Redzyńskie.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Franciszek Jaworski urodzony(a) 1721 (syn N Jaworski); zgon 25 sty. 1788, Chyżyny.

    Franciszek — Zofia. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Zofia
    Dzieci:
    1. 4. Antoni Jaworski urodzony(a) 14 czer. 1756, Chyżyny; zgon 27 sty. 1834, Chyżyny.
    2. Benedykt Jaworski urodzony(a) 25 mar. 1759, Chyżyny; zgon 21 gru. 1812, Chyżyny.
    3. Petronella Jaworska urodzony(a) 3 lip. 1761, Chyżyny.
    4. Marcin Jaworski urodzony(a) 13 list. 1763, Chyżyny.

  3. 10.  Laurenty Rybak urodzony(a) 1725, Transbór (syn N Rybak); zgon 14 sty. 1805, Transbór.

    Laurenty poślubił(a) Zofia Wronowska 9 luty 1756, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Zofia Wronowska
    Dzieci:
    1. Paweł Rybak urodzony(a) 21 sty. 1757, Transbór; zgon 13 sty. 1798, Transbór.
    2. Katarzyna Rybak urodzony(a) 8 list. 1759, Transbór; zgon 10 mar. 1806, Transbór.
    3. 5. Marianna Rybak urodzony(a) 30 gru. 1761, Transbór; zgon 11 maj 1812, Chyżyny.
    4. Elżbieta Rybak urodzony(a) 9 lip. 1764, Transbór.
    5. Franciszka Rybak urodzony(a) 8 mar. 1767, Transbór; zgon 6 sty. 1829, Transbór.
    6. Gabriel Rybak urodzony(a) 23 mar. 1770, Transbór; zgon 20 luty 1773, Transbór.
    7. Kunegunda Rybak urodzony(a) 10 sier. 1772, Transbór; zgon 20 luty 1773, Transbór.
    8. Wiktoria Rybak urodzony(a) 5 sty. 1774, Transbór.
    9. Grzegorz Rybak urodzony(a) 11 mar. 1777, Transbór; zgon 2 gru. 1826, Transbór.

  5. 12.  Józef Goska urodzony(a) 1723 (syn N Goska , Gąska); zgon 27 list. 1793, Redzyńskie.

    Józef — Magdalena. Magdalena urodzony(a) 1719; zgon 19 lip. 1799, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Magdalena urodzony(a) 1719; zgon 19 lip. 1799, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Aleksander Goska urodzony(a) 1753, Redzyńskie; zgon 18 lip. 1758, Redzyńskie.
    2. Katarzyna Goska urodzony(a) 21 kwie. 1757, Redzyńskie; zgon 4 paź. 1783, Laliny.
    3. Marianna Goska urodzony(a) 20 sier. 1759, Redzyńskie; zgon 9 paź. 1792, Redzyńskie.
    4. 6. Józef Goska urodzony(a) 13 mar. 1762, Redzyńskie; zgon 18 list. 1825, Redzyńskie.
    5. Jan Goska urodzony(a) 4 luty 1765, Redzyńskie; zgon 22 sty. 1815, Redzyńskie.
    6. Marcella Goska urodzony(a) 27 czer. 1767, Redzyńskie; zgon 4 sty. 1845, Chyżyny.
    7. Maciej Goska urodzony(a) 21 luty 1770, Redzyńskie; zgon 18 wrz. 1770, Redzyńskie.
    8. Kazimierz Goska urodzony(a) 1 mar. 1772, Redzyńskie; zgon 26 lip. 1773, Redzyńskie.

  7. 14.  Józef Śluzek urodzony(a) 1742, Redzyńskie (syn N Śluzek); zgon 14 czer. 1822, Redzyńskie.

    Józef poślubił(a) Marianna Wronowska 24 list. 1776, Latowicz. Marianna (córka Jan Wronowski oraz Zofia) urodzony(a) 1759, Oleksianka; zgon 14 maj 1809, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Marianna Wronowska urodzony(a) 1759, Oleksianka (córka Jan Wronowski oraz Zofia); zgon 14 maj 1809, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Bernard Śluzek urodzony(a) 20 maj 1777, Oleksianka; zgon 11 czer. 1777, Oleksianka.
    2. 7. Katarzyna Śluzek urodzony(a) 15 list. 1779, Redzyńskie.
    3. Mateusz Śluzek urodzony(a) 19 wrz. 1780, Redzyńskie; zgon 26 kwie. 1841, Redzyńskie.
    4. Dawid Śluzek urodzony(a) 17 lip. 1790, Redzyńskie; zgon 4 maj 1791, Redzyńskie.
    5. Józef Śluzek urodzony(a) 7 lip. 1792, Redzyńskie.
    6. Ludwik Śluzek urodzony(a) 26 sier. 1794, Redzyńskie; zgon 23 kwie. 1795, Redzyńskie.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Jaworski
    Dzieci:
    1. 8. Franciszek Jaworski urodzony(a) 1721; zgon 25 sty. 1788, Chyżyny.
    2. Michał Jaworski urodzony(a) 1755; zgon 16 mar. 1795, Wielgolas.
    3. Jędrzej Jaworski urodzony(a) 1767; zgon 25 mar. 1812, Wielgolas.

  2. 20.  N Rybak
    Dzieci:
    1. 10. Laurenty Rybak urodzony(a) 1725, Transbór; zgon 14 sty. 1805, Transbór.
    2. Baltazar Rybak zgon 30 paź. 1795, Transbór.
    3. Andrzej Rybak urodzony(a) 1740; zgon 13 paź. 1790, Transbór.

  3. 24.  N Goska , Gąska
    Dzieci:
    1. 12. Józef Goska urodzony(a) 1723; zgon 27 list. 1793, Redzyńskie.
    2. Idzi Goska urodzony(a) 1749, Dąbrówka; zgon 25 kwie. 1797, Wężyczyn.
    3. Żyjący
    4. Karol Gąska
    5. Marcin Gąska
    6. Walenty Gąska

  4. 28.  N Śluzek
    Dzieci:
    1. Walenty Śluzek urodzony(a) 1716; zgon 11 lip. 1776, Transbór.
    2. Jakub Śluzek urodzony(a) 1717; zgon 19 mar. 1784, Chyżyny.
    3. Jakub Śluzek urodzony(a) 1722; zgon 23 lip. 1782, Redzyńskie.
    4. Jakub Śluzek urodzony(a) 1729, Chyżyny; zgon 17 maj 1769, Chyżyny.
    5. Bartłomiej Śluzek urodzony(a) 1729, Chyżyny; zgon 10 kwie. 1809, Chyżyny.
    6. Adam Śluzek urodzony(a) 1738, Redzyńskie; zgon 15 kwie. 1798, Redzyńskie.
    7. Krzysztof Śluzek urodzony(a) 1738; zgon 3 paź. 1803, Redzyńskie.
    8. Maciej Śluzek urodzony(a) 1739; zgon 13 kwie. 1809, Latowicz.
    9. 14. Józef Śluzek urodzony(a) 1742, Redzyńskie; zgon 14 czer. 1822, Redzyńskie.
    10. Maciej Śluzek urodzony(a) 1746, Wielgolas; zgon 19 maj 1795, Chyżyny.
    11. Baltazar Śluzek

  5. 30.  Jan Wronowski urodzony(a) 1715 (syn N Wronowski); zgon 13 list. 1765, Oleksianka.

    Jan — Zofia. Zofia urodzony(a) 1724. [Arkusz rodzinny]


  6. 31.  Zofia urodzony(a) 1724.
    Dzieci:
    1. Antoni Wronowski urodzony(a) 1742, Oleksianka; zgon 31 paź. 1782, Oleksianka.
    2. Magdalena Wronowska urodzony(a) 6 lip. 1756, Oleksianka.
    3. Franciszek Wronowski urodzony(a) 8 paź. 1758, Oleksianka; zgon 15 paź. 1758, Oleksianka.
    4. 15. Marianna Wronowska urodzony(a) 1759, Oleksianka; zgon 14 maj 1809, Redzyńskie.
    5. Barbara Wronowska urodzony(a) 1 list. 1759, Oleksianka.
    6. Małgorzata Wronowska urodzony(a) 12 lip. 1761, Oleksianka.
    7. Grzegorz Wronowski urodzony(a) 4 mar. 1766, Oleksianka.