Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Katarzyna Gajowniczek

Katarzyna Gajowniczek

Kobieta 1866 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 5 kwie. 1866, Chyżyny (córka Balcer (Baltazar) Gajowniczek oraz Benedykta Jaworska).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Balcer (Baltazar) Gajowniczek urodzony(a) 5 sty. 1830, Chyżyny (syn Rafał Gajowniczek oraz Brygida Grzęda).

    Balcer poślubił(a) Benedykta Jaworska 29 sty. 1849, Latowicz. Benedykta (córka Piotr Jaworski oraz Franciszka Goska) urodzony(a) 26 paź. 1826, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Benedykta Jaworska urodzony(a) 26 paź. 1826, Chyżyny (córka Piotr Jaworski oraz Franciszka Goska).
    Dzieci:
    1. Jan Gajowniczek urodzony(a) 24 paź. 1851, Chyżyny.
    2. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 21 luty 1853, Chyżyny.
    3. Michał Gajowniczek urodzony(a) 2 wrz. 1857, Chyżyny.
    4. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 24 paź. 1859, Chyżyny.
    5. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 5 lip. 1862, Chyżyny.
    6. 1. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 5 kwie. 1866, Chyżyny.
    7. Agnieszka Gajowniczek urodzony(a) 24 gru. 1867, Chyżyny.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Rafał Gajowniczek urodzony(a) 22 paź. 1789, Chyżyny (syn Wincenty Gajowniczek oraz Rozalia Kaimek).

    Rafał poślubił(a) Brygida Grzęda 2 luty 1817, Latowicz. Brygida (córka Augustyn Grzenda oraz Magdalena Michna) urodzony(a) 24 paź. 1796, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Brygida Grzęda urodzony(a) 24 paź. 1796, Chyżyny (córka Augustyn Grzenda oraz Magdalena Michna).
    Dzieci:
    1. Anna Krystyna Gajowniczek urodzony(a) 27 lip. 1821, Chyżyny.
    2. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 23 maj 1824, Chyżyny.
    3. Paweł Gajowniczek urodzony(a) 24 sty. 1827, Chyżyny.
    4. 2. Balcer (Baltazar) Gajowniczek urodzony(a) 5 sty. 1830, Chyżyny.
    5. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 22 wrz. 1834, Chyżyny.
    6. Jan Gajowniczek urodzony(a) 15 czer. 1839, Chyżyny.

  3. 6.  Piotr Jaworski urodzony(a) 2 czer. 1799, Chyżyny (syn Antoni Jaworski oraz Marianna Rybak).

    Piotr poślubił(a) Franciszka Goska 31 sty. 1819, Latowicz. Franciszka (córka Józef Goska oraz Katarzyna Śluzek) urodzony(a) 10 mar. 1802, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Franciszka Goska urodzony(a) 10 mar. 1802, Redzyńskie (córka Józef Goska oraz Katarzyna Śluzek).
    Dzieci:
    1. Jan Jaworski urodzony(a) 15 paź. 1824, Chyżyny.
    2. 3. Benedykta Jaworska urodzony(a) 26 paź. 1826, Chyżyny.
    3. Balcer Jaworski urodzony(a) 21 wrz. 1829, Chyżyny.
    4. Jacek Jaworski urodzony(a) 19 sier. 1832, Chyżyny.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Wincenty Gajowniczek urodzony(a) 9 lip. 1759, Strachomin (syn Kilian Gajowniczek oraz Anna).

    Wincenty poślubił(a) Rozalia Kaimek 30 sty. 1785, Latowicz. Rozalia (córka Jakub Kaimek oraz Zofia) urodzony(a) 20 sier. 1763, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Rozalia Kaimek urodzony(a) 20 sier. 1763, Chyżyny (córka Jakub Kaimek oraz Zofia).
    Dzieci:
    1. Tomasz Gajowniczek urodzony(a) 21 12 1785, Chyżyny.
    2. Julianna Gajowniczek urodzony(a) 17 czer. 1787, Chyżyny.
    3. 4. Rafał Gajowniczek urodzony(a) 22 paź. 1789, Chyżyny.
    4. Kazimierz Gajowniczek urodzony(a) 1 mar. 1792, Chyżyny.
    5. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 8 kwie. 1794, Chyżyny.
    6. Paweł Gajowniczek urodzony(a) 25 sty. 1797, Chyżyny.
    7. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 25 mar. 1798, Chyżyny.
    8. Stefan Gajowniczek urodzony(a) 3 wrz. 1800, Chyżyny.
    9. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 16 sty. 1802, Chyżyny.
    10. Jan Gajowniczek urodzony(a) 26 czer. 1804, Chyżyny.
    11. Karol Gajowniczek urodzony(a) 3 list. 1806, Chyżyny.

  3. 10.  Augustyn Grzenda urodzony(a) 28 sier. 1768, Chyżyny (syn Józef Grzenda oraz Marianna Michna); zgon 3 sier. 1819, Chyżyny.

    Augustyn poślubił(a) Magdalena Michna 31 sty. 1790, Latowicz. Magdalena (córka Jan Michna oraz Magdalena Zadrożna) urodzony(a) 27 maj 1767, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Magdalena Michna urodzony(a) 27 maj 1767, Redzyńskie (córka Jan Michna oraz Magdalena Zadrożna).
    Dzieci:
    1. Bertylda Grzenda urodzony(a) 6 list. 1790, Chyżyny.
    2. Mateusz Grzenda urodzony(a) 15 sier. 1793, Chyżyny.
    3. 5. Brygida Grzęda urodzony(a) 24 paź. 1796, Chyżyny.
    4. Marianna Grzenda urodzony(a) 20 maj 1798, Chyżyny; zgon 7 wrz. 1799, Chyżyny.
    5. Bartłomiej Grzenda urodzony(a) 26 sier. 1800, Chyżyny.
    6. Apolinary Daniel Grzenda urodzony(a) 23 lip. 1803, Chyżyny.
    7. Petronella Grzenda urodzony(a) 3 czer. 1805, Chyżyny; zgon 25 sty. 1808, Chyżyny.
    8. Katarzyna Grzenda urodzony(a) 23 list. 1808, Chyżyny; zgon 14 lip. 1811, Chyżyny.

  5. 12.  Antoni Jaworski urodzony(a) 14 czer. 1756, Chyżyny (syn Franciszek Jaworski oraz Zofia).

    Antoni poślubił(a) Marianna Rybak 4 luty 1781, Latowicz. Marianna (córka Laurenty Rybak oraz Zofia Wronowska) urodzony(a) 30 gru. 1761, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Marianna Rybak urodzony(a) 30 gru. 1761, Transbór (córka Laurenty Rybak oraz Zofia Wronowska).
    Dzieci:
    1. Sebastian Jaworski urodzony(a) 20 sty. 1782, Chyżyny.
    2. Marianna Jaworska urodzony(a) 2 luty 1783, Chyżyny.
    3. Jakub Jaworski urodzony(a) 25 lip. 1786, Chyżyny.
    4. Erazm Jaworski urodzony(a) 30 maj 1789, Chyżyny.
    5. Mateusz Jaworski urodzony(a) 20 luty 1791, Chyżyny.
    6. Teresa Jaworska urodzony(a) 22 paź. 1793, Chyżyny.
    7. Jan Jaworski urodzony(a) 31 maj 1796, Chyżyny.
    8. 6. Piotr Jaworski urodzony(a) 2 czer. 1799, Chyżyny.
    9. Agnieszka Jaworska urodzony(a) 3 sty. 1805, Chyżyny.

  7. 14.  Józef Goska urodzony(a) 13 mar. 1762, Redzyńskie (syn Józef Goska oraz Magdalena); zgon 18 list. 1825, Redzyńskie.

    Józef poślubił(a) Katarzyna Śluzek 13 sty. 1799, Latowicz. Katarzyna (córka Józef Śluzek oraz Marianna Wronowska) urodzony(a) 15 list. 1779, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Katarzyna Śluzek urodzony(a) 15 list. 1779, Redzyńskie (córka Józef Śluzek oraz Marianna Wronowska).
    Dzieci:
    1. Antoni Goska urodzony(a) 13 sty. 1800, Redzyńskie.
    2. 7. Franciszka Goska urodzony(a) 10 mar. 1802, Redzyńskie.
    3. Gertruda Goska urodzony(a) 25 wrz. 1804, Redzyńskie.
    4. Barbara Goska urodzony(a) 4 gru. 1807, Redzyńskie.
    5. Agnieszka Marianna Goska urodzony(a) 21 kwie. 1811, Redzyńskie.
    6. Grzegorz Tomasz Goska urodzony(a) 8 mar. 1814, Redzyńskie; zgon 8 maj 1823, Redzyńskie.
    7. Teresa Bregida Goska urodzony(a) 17 paź. 1817, Redzyńskie.
    8. Urszula Jadwiga Goska urodzony(a) 18 paź. 1820, Redzyńskie.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Kilian Gajowniczek urodzony(a) 1712 (syn N Gajowniczek); zgon 30 maj 1767, Strachomin.

    Kilian — Anna. Anna urodzony(a) 1721; zgon 2 lip. 1774, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Anna urodzony(a) 1721; zgon 2 lip. 1774, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Laurenty (Wawrzyniec) Gajowniczek urodzony(a) 1737, Strachomin; zgon 3 maj 1807, Strachomin.
    2. Jakub Gajowniczek
    3. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 11 kwie. 1757, Strachomin.
    4. 8. Wincenty Gajowniczek urodzony(a) 9 lip. 1759, Strachomin.

  3. 18.  Jakub Kaimek urodzony(a) 1724 (syn N Kaimek); zgon 2 mar. 1783, Chyżyny.

    Jakub — Zofia. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Zofia
    Dzieci:
    1. 9. Rozalia Kaimek urodzony(a) 20 sier. 1763, Chyżyny.
    2. Krzysztof Kaimek urodzony(a) 21 lip. 1765, Chyżyny.
    3. Magdalena Kaimek urodzony(a) 21 lip. 1765, Chyżyny.
    4. Franciszka Kaimek urodzony(a) 9 mar. 1769, Chyżyny; zgon 31 mar. 1770, Chyżyny.

  5. 20.  Józef Grzenda urodzony(a) 1744, Chyżyny (syn N Grzenda); zgon 8 maj 1814, Chyżyny.

    Józef poślubił(a) Marianna Michna 12 luty 1764, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Marianna Michna
    Dzieci:
    1. Benedykt Grzenda urodzony(a) 12 mar. 1765, Chyżyny; zgon 11 paź. 1824, Chyżyny.
    2. Rozalia Grzenda urodzony(a) 16 wrz. 1766, Chyżyny; zgon 13 maj 1770, Chyżyny.
    3. 10. Augustyn Grzenda urodzony(a) 28 sier. 1768, Chyżyny; zgon 3 sier. 1819, Chyżyny.
    4. Tekla Grzenda urodzony(a) 19 wrz. 1770, Chyżyny; zgon 26 sty. 1773, Chyżyny.
    5. Adam Grzenda urodzony(a) 30 paź. 1772, Chyżyny; zgon 8 list. 1772, Chyżyny.

  7. 22.  Jan Michna urodzony(a) 1731 (syn Żyjący); zgon 24 kwie. 1771, Redzyńskie.

    Jan poślubił(a) Magdalena Zadrożna 14 luty 1762, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Magdalena Zadrożna
    Dzieci:
    1. Franciszek Michna urodzony(a) 2 mar. 1763, Redzyńskie.
    2. Joanna Michna urodzony(a) 2 mar. 1767, Redzyńskie.
    3. Adalbertus (Wojciech) Michna urodzony(a) 21 kwie. 1765, Redzyńskie.
    4. 11. Magdalena Michna urodzony(a) 27 maj 1767, Redzyńskie.
    5. Justyna Michna urodzony(a) 19 wrz. 1770, Redzyńskie; zgon 10 list. 1771, Redzyńskie.

  9. 24.  Franciszek Jaworski urodzony(a) 1721 (syn N Jaworski); zgon 25 sty. 1788, Chyżyny.

    Franciszek — Zofia. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Zofia
    Dzieci:
    1. 12. Antoni Jaworski urodzony(a) 14 czer. 1756, Chyżyny.
    2. Benedykt Jaworski urodzony(a) 25 mar. 1759, Chyżyny.
    3. Petronella Jaworska urodzony(a) 3 lip. 1761, Chyżyny.
    4. Marcin Jaworski urodzony(a) 13 list. 1763, Chyżyny.

  11. 26.  Laurenty Rybak urodzony(a) 1725, Transbór (syn N Rybak); zgon 14 sty. 1805, Transbór.

    Laurenty poślubił(a) Zofia Wronowska 9 luty 1756, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Zofia Wronowska
    Dzieci:
    1. Paweł Rybak urodzony(a) 21 sty. 1757, Transbór.
    2. Katarzyna Rybak urodzony(a) 8 list. 1759, Transbór.
    3. 13. Marianna Rybak urodzony(a) 30 gru. 1761, Transbór.
    4. Elżbieta Rybak urodzony(a) 9 lip. 1764, Transbór.
    5. Franciszka Rybak urodzony(a) 8 mar. 1767, Transbór.
    6. Gabriel Rybak urodzony(a) 23 mar. 1770, Transbór; zgon 20 luty 1773, Transbór.
    7. Kunegunda Rybak urodzony(a) 10 sier. 1772, Transbór; zgon 20 luty 1773, Transbór.
    8. Wiktoria Rybak urodzony(a) 5 sty. 1774, Transbór.
    9. Grzegorz Rybak urodzony(a) 11 mar. 1777, Transbór.

  13. 28.  Józef Goska urodzony(a) 1723 (syn Żyjący); zgon 27 list. 1793, Redzyńskie.

    Józef — Magdalena. Magdalena urodzony(a) 1719; zgon 19 lip. 1799, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Magdalena urodzony(a) 1719; zgon 19 lip. 1799, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Aleksander Goska urodzony(a) 1753, Redzyńskie; zgon 18 lip. 1758, Redzyńskie.
    2. Katarzyna Goska urodzony(a) 21 kwie. 1757, Redzyńskie; zgon 4 paź. 1783, Laliny.
    3. Marianna Goska urodzony(a) 20 sier. 1759, Redzyńskie.
    4. 14. Józef Goska urodzony(a) 13 mar. 1762, Redzyńskie; zgon 18 list. 1825, Redzyńskie.
    5. Jan Goska urodzony(a) 4 luty 1765, Redzyńskie.
    6. Marcella Goska urodzony(a) 27 czer. 1767, Redzyńskie.
    7. Maciej Goska urodzony(a) 21 luty 1770, Redzyńskie; zgon 18 wrz. 1770, Redzyńskie.
    8. Kazimierz Goska urodzony(a) 1 mar. 1772, Redzyńskie; zgon 26 lip. 1773, Redzyńskie.

  15. 30.  Józef Śluzek urodzony(a) 1742, Redzyńskie (syn N Śluzek); zgon 14 czer. 1822, Redzyńskie.

    Józef poślubił(a) Marianna Wronowska 24 list. 1776, Latowicz. Marianna (córka Jan Wronowski oraz Zofia) urodzony(a) 1759, Oleksianka; zgon 14 maj 1809, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Marianna Wronowska urodzony(a) 1759, Oleksianka (córka Jan Wronowski oraz Zofia); zgon 14 maj 1809, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. 15. Katarzyna Śluzek urodzony(a) 15 list. 1779, Redzyńskie.
    3. Mateusz Śluzek urodzony(a) 19 wrz. 1780, Redzyńskie.
    4. Żyjący
    5. Żyjący
    6. Żyjący