Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Marianna Kaczorek

Marianna Kaczorek

Kobieta 1897 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Marianna Kaczorek urodzony(a) 24 mar. 1897, Chyżyny (córka Ludwik Kaczorek oraz Agnieszka Gajowniczek).

    Marianna poślubił(a) Stanisław Gajowniczek 21 list. 1921, Latowicz. Stanisław (syn Daniel Gajowniczek oraz Marianna Dzięcioł) urodzony(a) 30 kwie. 1892, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Ludwik Kaczorek urodzony(a) 22 gru. 1860, Chyżyny (syn Andrzej Kaczorek oraz Teresa Górska).

    Ludwik poślubił(a) Agnieszka Gajowniczek 18 list. 1889, Latowicz. Agnieszka (córka Balcer (Baltazar) Gajowniczek oraz Benedykta Jaworska) urodzony(a) 24 gru. 1867, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Agnieszka Gajowniczek urodzony(a) 24 gru. 1867, Chyżyny (córka Balcer (Baltazar) Gajowniczek oraz Benedykta Jaworska).
    Dzieci:
    1. Julianna Kaczorek urodzony(a) 11 czer. 1891, Chyżyny.
    2. Waleria Kaczorek urodzony(a) 4 czer. 1894, Chyżyny.
    3. 1. Marianna Kaczorek urodzony(a) 24 mar. 1897, Chyżyny.
    4. Władysław Kaczorek urodzony(a) 28 sty. 1900, Chyżyny.
    5. Jan Kaczorek urodzony(a) 20 gru. 1902, Chyżyny.
    6. Stanisław Kaczorek urodzony(a) 7 gru. 1903, Chyżyny.
    7. Helena Kaczorek urodzony(a) 17 list. 1906, Chyżyny.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Andrzej Kaczorek urodzony(a) 23 list. 1833, Kamionka (syn Łukasz Kaczorek oraz Maonika Chrust).

    Andrzej poślubił(a) Teresa Górska 15 list. 1852, Latowicz. Teresa (córka Daniel Górski oraz Katarzyna Świątek) urodzony(a) 17 paź. 1834, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Teresa Górska urodzony(a) 17 paź. 1834, Chyżyny (córka Daniel Górski oraz Katarzyna Świątek).
    Dzieci:
    1. Piotr Kaczorek urodzony(a) 9 wrz. 1854, Chyżyny.
    2. Jan Kaczorek urodzony(a) 10 kwie. 1857, Chyżyny.
    3. Stanisław Kaczorek urodzony(a) 2 kwie. 1857, Chyżyny.
    4. 2. Ludwik Kaczorek urodzony(a) 22 gru. 1860, Chyżyny.
    5. Marianna Kaczorek urodzony(a) 1 sty. 1860, Chyżyny.
    6. Marianna Kaczorek urodzony(a) 8 sier. 1863, Chyżyny.
    7. Józefa Kaczorek urodzony(a) 11 mar. 1866, Chyżyny.
    8. Walenty Kaczorek urodzony(a) 6 luty 1869, Chyżyny.
    9. Katarzyna Kaczorek urodzony(a) 30 lip. 1871, Chyżyny.

  3. 6.  Balcer (Baltazar) Gajowniczek urodzony(a) 5 sty. 1830, Chyżyny (syn Rafał Gajowniczek oraz Brygida Grzęda).

    Balcer poślubił(a) Benedykta Jaworska 29 sty. 1849, Latowicz. Benedykta (córka Piotr Jaworski oraz Franciszka Goska) urodzony(a) 26 paź. 1826, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Benedykta Jaworska urodzony(a) 26 paź. 1826, Chyżyny (córka Piotr Jaworski oraz Franciszka Goska).
    Dzieci:
    1. Jan Gajowniczek urodzony(a) 24 paź. 1851, Chyżyny.
    2. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 21 luty 1853, Chyżyny.
    3. Michał Gajowniczek urodzony(a) 2 wrz. 1857, Chyżyny.
    4. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 24 paź. 1859, Chyżyny.
    5. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 5 lip. 1862, Chyżyny.
    6. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 5 kwie. 1866, Chyżyny.
    7. 3. Agnieszka Gajowniczek urodzony(a) 24 gru. 1867, Chyżyny.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Łukasz Kaczorek urodzony(a) 18 paź. 1801, Kamionka (syn Jan Kaczorek oraz Magdalena Jakusek).

    Łukasz poślubił(a) Maonika Chrust 26 list. 1820, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Maonika Chrust
    Dzieci:
    1. Grzegorz Urban Kaczorek urodzony(a) 24 maj 1824, Kamionka.
    2. Florian Kaczorek urodzony(a) 10 maj 1829, Kamionka.
    3. 4. Andrzej Kaczorek urodzony(a) 23 list. 1833, Kamionka.
    4. Antonina Kaczorek urodzony(a) 15 sty. 1838, Kamionka.
    5. Wincenty Kaczorek urodzony(a) 4 kwie. 1840, Kamionka.

  3. 10.  Daniel Górski urodzony(a) 13 mar. 1791, Chyżyny (syn Jakub Górski oraz Katarzyna Rybak).

    Daniel poślubił(a) Katarzyna Świątek 13 luty 1814, Latowicz. Katarzyna (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda) urodzony(a) 26 kwie. 1796, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Katarzyna Świątek urodzony(a) 26 kwie. 1796, Strachomin (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda).
    Dzieci:
    1. Anastazja Katarzyna Górska urodzony(a) 21 kwie. 1815, Chyżyny.
    2. Salomea Katarzyna Górska urodzony(a) 25 list. 1816, Chyżyny.
    3. Łucja Cecylia Górska urodzony(a) 9 gru. 1818, Chyżyny.
    4. Agata Agnieszka Górska urodzony(a) 4 luty 1820, Chyżyny.
    5. Ludwika Górska urodzony(a) 20 sier. 1823, Chyżyny.
    6. Józefa Górska urodzony(a) 7 mar. 1826, Chyżyny.
    7. Piotr Górski urodzony(a) 16 maj 1827, Chyżyny.
    8. Marianna Górska urodzony(a) 10 sier. 1828, Chyżyny.
    9. 5. Teresa Górska urodzony(a) 17 paź. 1834, Chyżyny.

  5. 12.  Rafał Gajowniczek urodzony(a) 22 paź. 1789, Chyżyny (syn Wincenty Gajowniczek oraz Rozalia Kaimek).

    Rafał poślubił(a) Brygida Grzęda 2 luty 1817, Latowicz. Brygida (córka Augustyn Grzenda oraz Magdalena Michna) urodzony(a) 24 paź. 1796, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Brygida Grzęda urodzony(a) 24 paź. 1796, Chyżyny (córka Augustyn Grzenda oraz Magdalena Michna).
    Dzieci:
    1. Anna Krystyna Gajowniczek urodzony(a) 27 lip. 1821, Chyżyny.
    2. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 23 maj 1824, Chyżyny.
    3. Paweł Gajowniczek urodzony(a) 24 sty. 1827, Chyżyny.
    4. 6. Balcer (Baltazar) Gajowniczek urodzony(a) 5 sty. 1830, Chyżyny.
    5. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 22 wrz. 1834, Chyżyny.
    6. Jan Gajowniczek urodzony(a) 15 czer. 1839, Chyżyny.

  7. 14.  Piotr Jaworski urodzony(a) 2 czer. 1799, Chyżyny (syn Antoni Jaworski oraz Marianna Rybak).

    Piotr poślubił(a) Franciszka Goska 31 sty. 1819, Latowicz. Franciszka (córka Józef Goska oraz Katarzyna Śluzek) urodzony(a) 10 mar. 1802, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Franciszka Goska urodzony(a) 10 mar. 1802, Redzyńskie (córka Józef Goska oraz Katarzyna Śluzek).
    Dzieci:
    1. Jan Jaworski urodzony(a) 15 paź. 1824, Chyżyny.
    2. 7. Benedykta Jaworska urodzony(a) 26 paź. 1826, Chyżyny.
    3. Balcer Jaworski urodzony(a) 21 wrz. 1829, Chyżyny.
    4. Jacek Jaworski urodzony(a) 19 sier. 1832, Chyżyny.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Jan Kaczorek (syn N Kaczorek).

    Jan — Magdalena Jakusek. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Magdalena Jakusek
    Dzieci:
    1. Katarzyna Kaczorek urodzony(a) 26 list. 1797, Kamionka.
    2. Marianna Kaczorek urodzony(a) 10 kwie. 1800, Kamionka.
    3. 8. Łukasz Kaczorek urodzony(a) 18 paź. 1801, Kamionka.
    4. Wojciech Kaczorek urodzony(a) 21 kwie. 1804, Kamionka.
    5. Marianna Kaczorek urodzony(a) 27 kwie. 1806, Kamionka; zgon 17 mar. 1808, Kamionka.
    6. Łucja Kaczorek urodzony(a) 13 paź. 1808, Kamionka; zgon 23 list. 1811, Kamionka.
    7. Józefa Marianna Kaczorek urodzony(a) 15 mar. 1812, Kamionka; zgon 21 mar. 1815, Kamionka.
    8. Aniela Marianna Kaczorek urodzony(a) 3 sty. 1815, Kamionka.
    9. Józefa Marianna Kaczorek urodzony(a) 18 mar. 1820, Kamionka.

  3. 20.  Jakub Górski urodzony(a) 1733 (syn N Górski); zgon 15 list. 1813, Chyżyny.

    Jakub poślubił(a) Katarzyna Rybak 26 sty. 1783, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 21.  Katarzyna Rybak (córka Baltazar Rybak oraz Marianna).
    Dzieci:
    1. Pelagia Górska urodzony(a) 22 mar. 1784, Chyżyny.
    2. Jan Górski urodzony(a) 22 czer. 1787, Chyżyny.
    3. Stanisław Konstanty Górski urodzony(a) 17 list. 1788, Chyżyny.
    4. 10. Daniel Górski urodzony(a) 13 mar. 1791, Chyżyny.
    5. Joanna Górska urodzony(a) 26 gru. 1793, Chyżyny.
    6. Grzegorz Górski urodzony(a) 10 mar. 1796, Chyżyny.
    7. Antoni Górski urodzony(a) 1797, Chyżyny.
    8. Franciszek Górski urodzony(a) 11 paź. 1801, Chyżyny.
    9. Marianna Górska urodzony(a) 3 luty 1805, Chyżyny.

  5. 22.  Mikołaj Świątek urodzony(a) 11 gru. 1764, Strachomin (syn Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek).

    Mikołaj poślubił(a) Małgorzata Reda 23 luty 1794, Latowicz. Małgorzata (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio) urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 23.  Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio).
    Dzieci:
    1. 11. Katarzyna Świątek urodzony(a) 26 kwie. 1796, Strachomin.
    2. Jan Świątek urodzony(a) 28 sty. 1798, Strachomin.
    3. Kunegunda Świątek urodzony(a) 24 czer. 1800, Strachomin; zgon 5 maj 1805, Strachomin.
    4. Konstancja Świątek urodzony(a) 19 luty 1803, Strachomin; zgon 12 maj 1805, Strachomin.
    5. Ludwika Świątek urodzony(a) 25 kwie. 1805, Strachomin.
    6. Franciszek Świątek urodzony(a) 12 paź. 1807, Strachomin.
    7. Izydor Świątek urodzony(a) 4 kwie. 1810, Strachomin.
    8. Roch Piotr Świątek urodzony(a) 13 sier. 1812, Strachomin.
    9. Bonifacy Jan Świątek urodzony(a) 19 czer. 1815, Strachomin.
    10. Teresa Jadwiga Świątek urodzony(a) 16 paź. 1820, Strachomin.

  7. 24.  Wincenty Gajowniczek urodzony(a) 9 lip. 1759, Strachomin (syn Kilian Gajowniczek oraz Anna).

    Wincenty poślubił(a) Rozalia Kaimek 30 sty. 1785, Latowicz. Rozalia (córka Jakub Kaimek oraz Zofia) urodzony(a) 20 sier. 1763, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  8. 25.  Rozalia Kaimek urodzony(a) 20 sier. 1763, Chyżyny (córka Jakub Kaimek oraz Zofia).
    Dzieci:
    1. Tomasz Gajowniczek urodzony(a) 21 12 1785, Chyżyny.
    2. Julianna Gajowniczek urodzony(a) 17 czer. 1787, Chyżyny.
    3. 12. Rafał Gajowniczek urodzony(a) 22 paź. 1789, Chyżyny.
    4. Kazimierz Gajowniczek urodzony(a) 1 mar. 1792, Chyżyny.
    5. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 8 kwie. 1794, Chyżyny.
    6. Paweł Gajowniczek urodzony(a) 25 sty. 1797, Chyżyny.
    7. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 25 mar. 1798, Chyżyny.
    8. Stefan Gajowniczek urodzony(a) 3 wrz. 1800, Chyżyny.
    9. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 16 sty. 1802, Chyżyny.
    10. Jan Gajowniczek urodzony(a) 26 czer. 1804, Chyżyny.
    11. Karol Gajowniczek urodzony(a) 3 list. 1806, Chyżyny.

  9. 26.  Augustyn Grzenda urodzony(a) 28 sier. 1768, Chyżyny (syn Józef Grzenda oraz Marianna Michna); zgon 3 sier. 1819, Chyżyny.

    Augustyn poślubił(a) Magdalena Michna 31 sty. 1790, Latowicz. Magdalena (córka Jan Michna oraz Magdalena Zadrożna) urodzony(a) 27 maj 1767, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  10. 27.  Magdalena Michna urodzony(a) 27 maj 1767, Redzyńskie (córka Jan Michna oraz Magdalena Zadrożna).
    Dzieci:
    1. Bertylda Grzenda urodzony(a) 6 list. 1790, Chyżyny.
    2. Mateusz Grzenda urodzony(a) 15 sier. 1793, Chyżyny.
    3. 13. Brygida Grzęda urodzony(a) 24 paź. 1796, Chyżyny.
    4. Marianna Grzenda urodzony(a) 20 maj 1798, Chyżyny; zgon 7 wrz. 1799, Chyżyny.
    5. Bartłomiej Grzenda urodzony(a) 26 sier. 1800, Chyżyny.
    6. Apolinary Daniel Grzenda urodzony(a) 23 lip. 1803, Chyżyny.
    7. Petronella Grzenda urodzony(a) 3 czer. 1805, Chyżyny; zgon 25 sty. 1808, Chyżyny.
    8. Katarzyna Grzenda urodzony(a) 23 list. 1808, Chyżyny; zgon 14 lip. 1811, Chyżyny.

  11. 28.  Antoni Jaworski urodzony(a) 14 czer. 1756, Chyżyny (syn Franciszek Jaworski oraz Zofia).

    Antoni poślubił(a) Marianna Rybak 4 luty 1781, Latowicz. Marianna (córka Laurenty Rybak oraz Zofia Wronowska) urodzony(a) 30 gru. 1761, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Marianna Rybak urodzony(a) 30 gru. 1761, Transbór (córka Laurenty Rybak oraz Zofia Wronowska).
    Dzieci:
    1. Sebastian Jaworski urodzony(a) 20 sty. 1782, Chyżyny.
    2. Marianna Jaworska urodzony(a) 2 luty 1783, Chyżyny.
    3. Jakub Jaworski urodzony(a) 25 lip. 1786, Chyżyny.
    4. Erazm Jaworski urodzony(a) 30 maj 1789, Chyżyny.
    5. Mateusz Jaworski urodzony(a) 20 luty 1791, Chyżyny.
    6. Teresa Jaworska urodzony(a) 22 paź. 1793, Chyżyny.
    7. Jan Jaworski urodzony(a) 31 maj 1796, Chyżyny.
    8. 14. Piotr Jaworski urodzony(a) 2 czer. 1799, Chyżyny.
    9. Agnieszka Jaworska urodzony(a) 3 sty. 1805, Chyżyny.

  13. 30.  Józef Goska urodzony(a) 13 mar. 1762, Redzyńskie (syn Józef Goska oraz Magdalena); zgon 18 list. 1825, Redzyńskie.

    Józef poślubił(a) Katarzyna Śluzek 13 sty. 1799, Latowicz. Katarzyna (córka Józef Śluzek oraz Marianna Wronowska) urodzony(a) 15 list. 1779, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Katarzyna Śluzek urodzony(a) 15 list. 1779, Redzyńskie (córka Józef Śluzek oraz Marianna Wronowska).
    Dzieci:
    1. Antoni Goska urodzony(a) 13 sty. 1800, Redzyńskie.
    2. 15. Franciszka Goska urodzony(a) 10 mar. 1802, Redzyńskie.
    3. Gertruda Goska urodzony(a) 25 wrz. 1804, Redzyńskie.
    4. Barbara Goska urodzony(a) 4 gru. 1807, Redzyńskie.
    5. Agnieszka Marianna Goska urodzony(a) 21 kwie. 1811, Redzyńskie.
    6. Grzegorz Tomasz Goska urodzony(a) 8 mar. 1814, Redzyńskie; zgon 8 maj 1823, Redzyńskie.
    7. Teresa Bregida Goska urodzony(a) 17 paź. 1817, Redzyńskie.
    8. Urszula Jadwiga Goska urodzony(a) 18 paź. 1820, Redzyńskie.