Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Bolesław Rechnio

Bolesław Rechnio

Mężczyzna 1913 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Bolesław Rechnio urodzony(a) 17 paź. 1913, Oleksianka (syn Franciszek Rechnio oraz Julianna Świeczka).

    Bolesław poślubił(a) Marianna Baran 28 kwie. 1937, Borowie. Marianna (córka Piotr Baran oraz Łucja Wójcik) urodzony(a) 1915, Brzuza. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Franciszek Rechnio urodzony(a) 4 sier. 1874, Oleksianka (syn Tomasz Rechnio oraz Łucja Gajowniczek).

    Franciszek poślubił(a) Julianna Świeczka 9 list. 1903, Latowicz. Julianna (córka Paweł Świeczka oraz Paulina Małecka) urodzony(a) 1883, Dębe Małe. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Julianna Świeczka urodzony(a) 1883, Dębe Małe (córka Paweł Świeczka oraz Paulina Małecka).
    Dzieci:
    1. Szczepan Rechnio urodzony(a) 25 gru. 1904, Oleksianka.
    2. Aleksandra Rechnio urodzony(a) 21 kwie. 1907, Oleksianka.
    3. Stefania Rechnio urodzony(a) 14 sty. 1911, Oleksianka.
    4. 1. Bolesław Rechnio urodzony(a) 17 paź. 1913, Oleksianka.
    5. Żyjący
    6. Żyjący
    7. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Tomasz Rechnio urodzony(a) 9 gru. 1846, Oleksianka (syn Maciej Rechnio oraz Aniela Brygida Pazura).

    Tomasz poślubił(a) Łucja Gajowniczek 12 czer. 1865, Latowicz. Łucja (córka Piotr Gajowniczek oraz Marianna Świątek) urodzony(a) 6 gru. 1848, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Łucja Gajowniczek urodzony(a) 6 gru. 1848, Strachomin (córka Piotr Gajowniczek oraz Marianna Świątek).
    Dzieci:
    1. Jan Rechnio urodzony(a) 30 kwie. 1870, Oleksianka.
    2. 2. Franciszek Rechnio urodzony(a) 4 sier. 1874, Oleksianka.
    3. Rozalia Rechnio urodzony(a) 28 gru. 1876, Oleksianka.
    4. Kazimierz Rechnio urodzony(a) 3 mar. 1879, Oleksianka.
    5. Jan Rechnio urodzony(a) 25 sty. 1882, Oleksianka.
    6. Kazimierz Rechnio urodzony(a) 24 maj 1885, Oleksianka.
    7. Piotr Rechnio urodzony(a) 14 lip. 1887, Oleksianka.
    8. Wiktor Rechnio urodzony(a) 31 gru. 1889, Oleksianka.
    9. Aleksandra Józefa Rechnio urodzony(a) 10 sty. 1891, Oleksianka.
    10. Piotr Rechnio urodzony(a) 14 lip. 1887, Oleksianka.

  3. 6.  Paweł Świeczka urodzony(a) 12 sty. 1840, Chyżyny (syn Jan Świeczka oraz Krystyna Sabak).

    Paweł poślubił(a) Paulina Małecka 17 luty 1862, Latowicz. Paulina (córka Wojciech Wincenty Małecki oraz Karolina Ćmoch) urodzony(a) 28 maj 1844, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Paulina Małecka urodzony(a) 28 maj 1844, Chyżyny (córka Wojciech Wincenty Małecki oraz Karolina Ćmoch).
    Dzieci:
    1. Tomasz Świeczka urodzony(a) 16 gru. 1867, Dębe Małe.
    2. Katarzyna Świeczka urodzony(a) 26 mar. 1869, Dębe Małe; zgon 9 czer. 1906, Dębe Małe.
    3. Jan Świeczka urodzony(a) 13 sier. 1875, Dębe Małe.
    4. Stanisław Świeczka urodzony(a) 21 wrz. 1878, Dębe Małe.
    5. 3. Julianna Świeczka urodzony(a) 1883, Dębe Małe.
    6. Franciszek Świeczka urodzony(a) 15 lip. 1884, Dębe Małe.
    7. Franciszek Świeczka urodzony(a) 27 paź. 1887, Dębe Małe.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Maciej Rechnio urodzony(a) 24 luty 1805, Oleksianka (syn Karol Rechnio oraz Marianna Zadrożna).

    Maciej poślubił(a) Aniela Brygida Pazura 17 luty 1833, Latowicz. Aniela (córka Roch Pazura oraz Katarzyna Jesień) urodzony(a) 2 paź. 1816, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Aniela Brygida Pazura urodzony(a) 2 paź. 1816, Laliny (córka Roch Pazura oraz Katarzyna Jesień).
    Dzieci:
    1. Dominik Rechnio urodzony(a) 2 sier. 1834, Oleksianka.
    2. Julianna Rechnio urodzony(a) 14 luty 1839, Oleksianka.
    3. Brygida Rechnio urodzony(a) 4 paź. 1842, Oleksianka.
    4. Katarzyna Rechnio urodzony(a) 26 list. 1843, Oleksianka.
    5. 4. Tomasz Rechnio urodzony(a) 9 gru. 1846, Oleksianka.
    6. Weronika Rechnio urodzony(a) 3 luty 1849, Oleksianka.
    7. Paweł Rechnio urodzony(a) 21 gru. 1850, Oleksianka.
    8. Franciszek Rechnio urodzony(a) 2 paź. 1852, Oleksianka.
    9. Franciszka Rechnio urodzony(a) 3 paź. 1855, Oleksianka.
    10. Franciszka Rechnio urodzony(a) 16 wrz. 1857, Oleksianka.

  3. 10.  Piotr Gajowniczek urodzony(a) 12 paź. 1825, Strachomin (syn Benedykt Gajowniczek oraz Teresa Świątek).

    Piotr poślubił(a) Marianna Świątek 24 list. 1845, Latowicz. Marianna (córka Szczęsny Świątek oraz Julianna Reda) urodzony(a) 17 list. 1826, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Marianna Świątek urodzony(a) 17 list. 1826, Oleksianka (córka Szczęsny Świątek oraz Julianna Reda).
    Dzieci:
    1. Julianna Gajowniczek urodzony(a) 30 sty. 1847, Strachomin.
    2. 5. Łucja Gajowniczek urodzony(a) 6 gru. 1848, Strachomin.
    3. Jan Gajowniczek urodzony(a) 22 mar. 1851, Strachomin.
    4. Agata Gajowniczek urodzony(a) 25 sty. 1853, Strachomin.
    5. Józef Gajowniczek urodzony(a) 13 mar. 1856, Strachomin.
    6. Jan Gajowniczek urodzony(a) 16 gru. 1857, Strachomin.
    7. Stanisław Gajowniczek urodzony(a) 26 kwie. 1859, Strachomin.
    8. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 25 kwie. 1860, Strachomin.
    9. Marek Gajowniczek urodzony(a) 25 kwie. 1860, Strachomin.
    10. Paweł Gajowniczek urodzony(a) 28 czer. 1861, Strachomin.

  5. 12.  Jan Świeczka urodzony(a) 28 gru. 1806, Chyżyny (syn Jacenty Świeczka oraz Małgorzata Janus).

    Jan poślubił(a) Krystyna Sabak 4 luty 1827, Latowicz. Krystyna (córka Feliks Sabak oraz Katarzyna Bogusz) urodzony(a) 15 mar. 1807, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Krystyna Sabak urodzony(a) 15 mar. 1807, Redzyńskie (córka Feliks Sabak oraz Katarzyna Bogusz).
    Dzieci:
    1. Tomasz Świeczka urodzony(a) 15 gru. 1827, Chyżyny; zgon 4 luty 1880, Chyżyny.
    2. Wojciech Świeczka urodzony(a) 20 kwie. 1830, Chyżyny.
    3. Franciszka Świeczka urodzony(a) 24 paź. 1832, Chyżyny.
    4. Helena Świeczka urodzony(a) 1 mar. 1835, Chyżyny.
    5. Anna Świeczka urodzony(a) 23 lip. 1837, Chyzynach.
    6. 6. Paweł Świeczka urodzony(a) 12 sty. 1840, Chyżyny.
    7. Karolina Świeczka urodzony(a) 29 paź. 1842, Chyżyny.
    8. Marianna Świeczka urodzony(a) 1 lip. 1845, Chyżyny.
    9. Ludwika Świeczka urodzony(a) 5 maj 1848, Chyżyny.

  7. 14.  Wojciech Wincenty Małecki urodzony(a) 13 kwie. 1818, Budziska (syn Kacper Małecki oraz Jadwiga Wielgopolanin).

    Wojciech poślubił(a) Karolina Ćmoch 5 luty 1837, Latowicz. Karolina (córka Kazimierz Ćmoch oraz Agnieszka Duszyńska) urodzony(a) 30 paź. 1821, Budziska. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Karolina Ćmoch urodzony(a) 30 paź. 1821, Budziska (córka Kazimierz Ćmoch oraz Agnieszka Duszyńska).
    Dzieci:
    1. Marcella Małecka urodzony(a) 20 sty. 1839, Budziska.
    2. Jan Małecki urodzony(a) 12 lip. 1840, Budziska.
    3. Katarzyna Małecka urodzony(a) 17 maj 1843, Budziska.
    4. 7. Paulina Małecka urodzony(a) 28 maj 1844, Chyżyny.
    5. Józef Małecki urodzony(a) 6 mar. 1847, Budziska.
    6. Weronika Małecka
    7. Piotr Małecki urodzony(a) 18 kwie. 1852, Budziska.
    8. Franciszek Małecki urodzony(a) 15 wrz. 1855, Budziska.
    9. Antoni Małecki urodzony(a) 15 sty. 1859, Budziska.
    10. Antoni Małecki urodzony(a) 9 sier. 1862, Budziska.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Karol Rechnio urodzony(a) 4 list. 1779, Oleksianka (syn Szymon Rechnio oraz Katarzyna Reda).

    Karol — Marianna Zadrożna. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna Zadrożna
    Dzieci:
    1. Teodor Rechnio urodzony(a) 7 list. 1803, Oleksianka.
    2. 8. Maciej Rechnio urodzony(a) 24 luty 1805, Oleksianka.
    3. Krystyna Rechnio urodzony(a) 1 mar. 1807, Oleksianka.
    4. Scholastyka Rechnio urodzony(a) 19 luty 1809, Oleksianka; zgon 27 mar. 1884, Laliny.
    5. Magdalena Anna Rechnio urodzony(a) 20 lip. 1812, Oleksianka.
    6. Franciszka Rechnio urodzony(a) 11 mar. 1825, Oleksianka; zgon 20 luty 1898, Laliny.
    7. Jan Rechnio urodzony(a) 11 mar. 1825, Oleksianka.
    8. Józefa Rechnio urodzony(a) 27 luty 1827, Oleksianka.

  3. 18.  Roch Pazura urodzony(a) 15 sier. 1778, Laliny (syn Jan Pazura oraz Urszula (Marianna) Sabak); zgon 20 gru. 1832, Laliny.

    Roch poślubił(a) Katarzyna Jesień 20 sty. 1805, Latowicz. Katarzyna (córka Antoni Jesień oraz Jadwiga) urodzony(a) 21 mar. 1784, Redzyńskie; zgon 7 luty 1859, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Katarzyna Jesień urodzony(a) 21 mar. 1784, Redzyńskie (córka Antoni Jesień oraz Jadwiga); zgon 7 luty 1859, Laliny.
    Dzieci:
    1. Klemens Pazura urodzony(a) 23 wrz. 1805, Laliny; zgon 3 paź. 1829, Laliny.
    2. Marianna Pazura urodzony(a) 7 gru. 1807, Laliny; zgon 21 lip. 1848, Laliny.
    3. Agnieszka Scholastyka Pazura urodzony(a) 13 luty 1811, Laliny; zgon 22 wrz. 1885, Laliny.
    4. 9. Aniela Brygida Pazura urodzony(a) 2 paź. 1816, Laliny.
    5. Balbina Józefa Pazura urodzony(a) 26 mar. 1819, Laliny; zgon 15 luty 1821, Laliny.
    6. Grzegorz Pazura urodzony(a) 8 mar. 1822, Laliny; zgon 7 maj 1822, Laliny.
    7. Karol Pazura urodzony(a) 30 paź. 1823, Laliny; zgon 18 gru. 1823, Laliny.
    8. Balbina Pazura urodzony(a) 29 paź. 1824, Laliny; zgon 27 luty 1829, Laliny.
    9. Urszula Pazura urodzony(a) 29 paź. 1824, Laliny.
    10. Wojciech Pazura urodzony(a) 18 kwie. 1827, Laliny; zgon 1 kwie. 1875, Laliny.

  5. 20.  Benedykt Gajowniczek urodzony(a) 22 mar. 1802, Strachomin (syn Józef Gajowniczek oraz Marianna Wronowska).

    Benedykt poślubił(a) Teresa Świątek 25 luty 1821, Latowicz. Teresa (córka Łukasz Świątek oraz Zofia Gertruda Dzięcioł) urodzony(a) 31 paź. 1802, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Teresa Świątek urodzony(a) 31 paź. 1802, Oleksianka (córka Łukasz Świątek oraz Zofia Gertruda Dzięcioł).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 16 wrz. 1823, Strachomin.
    2. 10. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 12 paź. 1825, Strachomin.
    3. Szymon Gajowniczek urodzony(a) 7 paź. 1827, Strachomin.
    4. Elżbieta Gajowniczek urodzony(a) 31 paź. 1829, Strachomin.

  7. 22.  Szczęsny Świątek urodzony(a) 9 sty. 1806, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek).

    Szczęsny poślubił(a) Julianna Reda 13 luty 1825, Latowicz. Julianna (córka Tomasz Reda oraz Helena Gielo) urodzony(a) 19 luty 1809, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Julianna Reda urodzony(a) 19 luty 1809, Oleksianka (córka Tomasz Reda oraz Helena Gielo).
    Dzieci:
    1. 11. Marianna Świątek urodzony(a) 17 list. 1826, Oleksianka.
    2. Szczepan Świątek urodzony(a) 4 sier. 1828, Oleksianka.
    3. Anna Świątek urodzony(a) 24 lip. 1830, Oleksianka.
    4. Ludwika Świątek urodzony(a) 16 sier. 1835, Oleksianka.
    5. Magdalena Świątek urodzony(a) 4 kwie. 1839, Oleksianka.
    6. Leon Świątek urodzony(a) 7 kwie. 1840, Oleksianka.
    7. Stanisław Świątek urodzony(a) 8 maj 1844, Oleksianka.
    8. Stanisław Świątek urodzony(a) 3 maj 1845, Oleksianka.
    9. Katarzyna Świątek urodzony(a) 17 paź. 1847, Oleksianka.
    10. Franciszek Świątek urodzony(a) 25 mar. 1849, Oleksianka.
    11. Agnieszka Świątek urodzony(a) 21 sty. 1853, Oleksianka.

  9. 24.  Jacenty Świeczka

    Jacenty — Małgorzata Janus. Małgorzata (córka Kazimierz Janusz (Anusz) oraz Marianna Dejakówna) urodzony(a) 13 lip. 1765, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Małgorzata Janus urodzony(a) 13 lip. 1765, Wielgolas (córka Kazimierz Janusz (Anusz) oraz Marianna Dejakówna).
    Dzieci:
    1. Łukasz Świeczka urodzony(a) 17 paź. 1790, Chyżyny; zgon 12 kwie. 1795, Chyżyny.
    2. Piotr Świeczka urodzony(a) 2 lip. 1792, Chyżyny.
    3. Julianna Świeczka urodzony(a) 17 czer. 1793, Chyżyny.
    4. Paweł Świeczka urodzony(a) 1794, Chyżyny.
    5. Mikołaj Świeczka urodzony(a) 15 gru. 1799, Chyżyny.
    6. Monika Świeczka urodzony(a) 13 maj 1801, Chyżyny.
    7. Bernard Świeczka urodzony(a) 21 maj 1803, Chyżyny; zgon 30 maj 1803, Chyżyny.
    8. 12. Jan Świeczka urodzony(a) 28 gru. 1806, Chyżyny.
    9. Andrzej Świeczka urodzony(a) 10 luty 1810, Chyżyny; zgon 12 luty 1812, Chyżyny.

  11. 26.  Feliks Sabak urodzony(a) 13 lip. 1774, Redzyńskie (syn Franciszek Sabak oraz Magdalena Kusio); zgon 23 sty. 1842, Redzyńskie.

    Feliks poślubił(a) Katarzyna Bogusz 24 sty. 1796, Latowicz. Katarzyna (córka Grzegorz Bogus oraz Marianna Pieniak) urodzony(a) 1779, Iwowe; zgon 27 list. 1839, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Katarzyna Bogusz urodzony(a) 1779, Iwowe (córka Grzegorz Bogus oraz Marianna Pieniak); zgon 27 list. 1839, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Tomasz Sabak urodzony(a) 30 gru. 1797, Redzyńskie; zgon 14 kwie. 1852, Redzyńskie.
    2. Franciszek Sabak urodzony(a) 9 wrz. 1800, Redzyńskie; zgon 27 kwie. 1802, Redzyńskie.
    3. Monika Sabak urodzony(a) 14 maj 1803, Redzyńskie; zgon 22 maj 1803, Redzyńskie.
    4. Wincenty Sabak urodzony(a) 14 lip. 1804, Redzyńskie; zgon 30 lip. 1811, Redzyńskie.
    5. 13. Krystyna Sabak urodzony(a) 15 mar. 1807, Redzyńskie.
    6. Faustyn Sabak urodzony(a) 12 luty 1810, Redzyńskie; zgon 22 sier. 1811, Redzyńskie.
    7. Jadwiga Teresa Sabak urodzony(a) 4 paź. 1812, Redzyńskie; zgon 14 maj 1816, Redzyńskie.
    8. Wojciech Franciszek Sabak urodzony(a) 16 kwie. 1816, Redzyńskie; zgon 2 list. 1900, Laliny.
    9. Marianna Franciszka Sabak urodzony(a) 28 mar. 1819, Redzyńskie; zgon 20 list. 1820, Laliny.

  13. 28.  Kacper Małecki

    Kacper — Jadwiga Wielgopolanin. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Jadwiga Wielgopolanin
    Dzieci:
    1. Katarzyna Małecka urodzony(a) 1814, Budziska.
    2. 14. Wojciech Wincenty Małecki urodzony(a) 13 kwie. 1818, Budziska.

  15. 30.  Kazimierz Ćmoch urodzony(a) 5 mar. 1800, Budziska (syn Ambroży Ćmoch oraz Agnieszka Mucha).

    Kazimierz poślubił(a) Agnieszka Duszyńska 30 sty. 1820, Latowicz. Agnieszka (córka Felicjan Dusiński oraz Weronika Cupkówna) urodzony(a) 25 sty. 1800, Budziska. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Agnieszka Duszyńska urodzony(a) 25 sty. 1800, Budziska (córka Felicjan Dusiński oraz Weronika Cupkówna).
    Dzieci:
    1. 15. Karolina Ćmoch urodzony(a) 30 paź. 1821, Budziska.
    2. Marianna Ćmoch urodzony(a) 26 sier. 1824, Budziska.
    3. Piotr Ćmoch urodzony(a) 31 lip. 1827, Budziska.
    4. Piotr Ćmoch urodzony(a) 26 czer. 1830, Budziska.
    5. Franciszka Ćmoch urodzony(a) 1834, Budziska.
    6. Kunegunda Czmoch urodzony(a) 1 gru. 1836, Budziska.