Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Franciszek Rechnio

Franciszek Rechnio

Mężczyzna 1874 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Franciszek Rechnio urodzony(a) 4 sier. 1874, Oleksianka (syn Tomasz Rechnio oraz Łucja Gajowniczek).

    Franciszek poślubił(a) Julianna Świeczka 9 list. 1903, Latowicz. Julianna (córka Paweł Świeczka oraz Paulina Małecka) urodzony(a) 1883, Dębe Małe. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Szczepan Rechnio urodzony(a) 25 gru. 1904, Oleksianka.
    2. Aleksandra Rechnio urodzony(a) 21 kwie. 1907, Oleksianka.
    3. Stefania Rechnio urodzony(a) 14 sty. 1911, Oleksianka.
    4. Bolesław Rechnio urodzony(a) 17 paź. 1913, Oleksianka.
    5. Żyjący
    6. Żyjący
    7. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Tomasz Rechnio urodzony(a) 9 gru. 1846, Oleksianka (syn Maciej Rechnio oraz Aniela Brygida Pazura).

    Tomasz poślubił(a) Łucja Gajowniczek 12 czer. 1865, Latowicz. Łucja (córka Piotr Gajowniczek oraz Marianna Świątek) urodzony(a) 6 gru. 1848, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Łucja Gajowniczek urodzony(a) 6 gru. 1848, Strachomin (córka Piotr Gajowniczek oraz Marianna Świątek).
    Dzieci:
    1. Jan Rechnio urodzony(a) 30 kwie. 1870, Oleksianka.
    2. 1. Franciszek Rechnio urodzony(a) 4 sier. 1874, Oleksianka.
    3. Rozalia Rechnio urodzony(a) 28 gru. 1876, Oleksianka.
    4. Kazimierz Rechnio urodzony(a) 3 mar. 1879, Oleksianka.
    5. Jan Rechnio urodzony(a) 25 sty. 1882, Oleksianka.
    6. Kazimierz Rechnio urodzony(a) 24 maj 1885, Oleksianka.
    7. Piotr Rechnio urodzony(a) 14 lip. 1887, Oleksianka.
    8. Wiktor Rechnio urodzony(a) 31 gru. 1889, Oleksianka.
    9. Aleksandra Józefa Rechnio urodzony(a) 10 sty. 1891, Oleksianka.
    10. Piotr Rechnio urodzony(a) 14 lip. 1887, Oleksianka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Maciej Rechnio urodzony(a) 24 luty 1805, Oleksianka (syn Karol Rechnio oraz Marianna Zadrożna).

    Maciej poślubił(a) Aniela Brygida Pazura 17 luty 1833, Latowicz. Aniela (córka Roch Pazura oraz Katarzyna Jesień) urodzony(a) 2 paź. 1816, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Aniela Brygida Pazura urodzony(a) 2 paź. 1816, Laliny (córka Roch Pazura oraz Katarzyna Jesień).
    Dzieci:
    1. Dominik Rechnio urodzony(a) 2 sier. 1834, Oleksianka.
    2. Julianna Rechnio urodzony(a) 14 luty 1839, Oleksianka.
    3. Brygida Rechnio urodzony(a) 4 paź. 1842, Oleksianka.
    4. Katarzyna Rechnio urodzony(a) 26 list. 1843, Oleksianka.
    5. 2. Tomasz Rechnio urodzony(a) 9 gru. 1846, Oleksianka.
    6. Weronika Rechnio urodzony(a) 3 luty 1849, Oleksianka.
    7. Paweł Rechnio urodzony(a) 21 gru. 1850, Oleksianka.
    8. Franciszek Rechnio urodzony(a) 2 paź. 1852, Oleksianka.
    9. Franciszka Rechnio urodzony(a) 3 paź. 1855, Oleksianka.
    10. Franciszka Rechnio urodzony(a) 16 wrz. 1857, Oleksianka.

  3. 6.  Piotr Gajowniczek urodzony(a) 12 paź. 1825, Strachomin (syn Benedykt Gajowniczek oraz Teresa Świątek).

    Piotr poślubił(a) Marianna Świątek 24 list. 1845, Latowicz. Marianna (córka Szczęsny Świątek oraz Julianna Reda) urodzony(a) 17 list. 1826, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Świątek urodzony(a) 17 list. 1826, Oleksianka (córka Szczęsny Świątek oraz Julianna Reda).
    Dzieci:
    1. Julianna Gajowniczek urodzony(a) 30 sty. 1847, Strachomin.
    2. 3. Łucja Gajowniczek urodzony(a) 6 gru. 1848, Strachomin.
    3. Jan Gajowniczek urodzony(a) 22 mar. 1851, Strachomin.
    4. Agata Gajowniczek urodzony(a) 25 sty. 1853, Strachomin.
    5. Józef Gajowniczek urodzony(a) 13 mar. 1856, Strachomin.
    6. Jan Gajowniczek urodzony(a) 16 gru. 1857, Strachomin.
    7. Stanisław Gajowniczek urodzony(a) 26 kwie. 1859, Strachomin.
    8. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 25 kwie. 1860, Strachomin.
    9. Marek Gajowniczek urodzony(a) 25 kwie. 1860, Strachomin.
    10. Paweł Gajowniczek urodzony(a) 28 czer. 1861, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Karol Rechnio urodzony(a) 4 list. 1779, Oleksianka (syn Szymon Rechnio oraz Katarzyna Reda).

    Karol — Marianna Zadrożna. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Zadrożna
    Dzieci:
    1. Teodor Rechnio urodzony(a) 7 list. 1803, Oleksianka.
    2. 4. Maciej Rechnio urodzony(a) 24 luty 1805, Oleksianka.
    3. Krystyna Rechnio urodzony(a) 1 mar. 1807, Oleksianka.
    4. Scholastyka Rechnio urodzony(a) 19 luty 1809, Oleksianka; zgon 27 mar. 1884, Laliny.
    5. Magdalena Anna Rechnio urodzony(a) 20 lip. 1812, Oleksianka.
    6. Franciszka Rechnio urodzony(a) 11 mar. 1825, Oleksianka; zgon 20 luty 1898, Laliny.
    7. Jan Rechnio urodzony(a) 11 mar. 1825, Oleksianka.
    8. Józefa Rechnio urodzony(a) 27 luty 1827, Oleksianka.

  3. 10.  Roch Pazura urodzony(a) 15 sier. 1778, Laliny (syn Jan Pazura oraz Urszula (Marianna) Sabak); zgon 20 gru. 1832, Laliny.

    Roch poślubił(a) Katarzyna Jesień 20 sty. 1805, Latowicz. Katarzyna (córka Antoni Jesień oraz Jadwiga) urodzony(a) 21 mar. 1784, Redzyńskie; zgon 7 luty 1859, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Katarzyna Jesień urodzony(a) 21 mar. 1784, Redzyńskie (córka Antoni Jesień oraz Jadwiga); zgon 7 luty 1859, Laliny.
    Dzieci:
    1. Klemens Pazura urodzony(a) 23 wrz. 1805, Laliny; zgon 3 paź. 1829, Laliny.
    2. Marianna Pazura urodzony(a) 7 gru. 1807, Laliny; zgon 21 lip. 1848, Laliny.
    3. Agnieszka Scholastyka Pazura urodzony(a) 13 luty 1811, Laliny; zgon 22 wrz. 1885, Laliny.
    4. 5. Aniela Brygida Pazura urodzony(a) 2 paź. 1816, Laliny.
    5. Balbina Józefa Pazura urodzony(a) 26 mar. 1819, Laliny; zgon 15 luty 1821, Laliny.
    6. Grzegorz Pazura urodzony(a) 8 mar. 1822, Laliny; zgon 7 maj 1822, Laliny.
    7. Karol Pazura urodzony(a) 30 paź. 1823, Laliny; zgon 18 gru. 1823, Laliny.
    8. Balbina Pazura urodzony(a) 29 paź. 1824, Laliny; zgon 27 luty 1829, Laliny.
    9. Urszula Pazura urodzony(a) 29 paź. 1824, Laliny.
    10. Wojciech Pazura urodzony(a) 18 kwie. 1827, Laliny; zgon 1 kwie. 1875, Laliny.

  5. 12.  Benedykt Gajowniczek urodzony(a) 22 mar. 1802, Strachomin (syn Józef Gajowniczek oraz Marianna Wronowska).

    Benedykt poślubił(a) Teresa Świątek 25 luty 1821, Latowicz. Teresa (córka Łukasz Świątek oraz Zofia Gertruda Dzięcioł) urodzony(a) 31 paź. 1802, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Teresa Świątek urodzony(a) 31 paź. 1802, Oleksianka (córka Łukasz Świątek oraz Zofia Gertruda Dzięcioł).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 16 wrz. 1823, Strachomin.
    2. 6. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 12 paź. 1825, Strachomin.
    3. Szymon Gajowniczek urodzony(a) 7 paź. 1827, Strachomin.
    4. Elżbieta Gajowniczek urodzony(a) 31 paź. 1829, Strachomin.

  7. 14.  Szczęsny Świątek urodzony(a) 9 sty. 1806, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek).

    Szczęsny poślubił(a) Julianna Reda 13 luty 1825, Latowicz. Julianna (córka Tomasz Reda oraz Helena Gielo) urodzony(a) 19 luty 1809, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Julianna Reda urodzony(a) 19 luty 1809, Oleksianka (córka Tomasz Reda oraz Helena Gielo).
    Dzieci:
    1. 7. Marianna Świątek urodzony(a) 17 list. 1826, Oleksianka.
    2. Szczepan Świątek urodzony(a) 4 sier. 1828, Oleksianka.
    3. Anna Świątek urodzony(a) 24 lip. 1830, Oleksianka.
    4. Ludwika Świątek urodzony(a) 16 sier. 1835, Oleksianka.
    5. Magdalena Świątek urodzony(a) 4 kwie. 1839, Oleksianka.
    6. Leon Świątek urodzony(a) 7 kwie. 1840, Oleksianka.
    7. Stanisław Świątek urodzony(a) 8 maj 1844, Oleksianka.
    8. Stanisław Świątek urodzony(a) 3 maj 1845, Oleksianka.
    9. Katarzyna Świątek urodzony(a) 17 paź. 1847, Oleksianka.
    10. Franciszek Świątek urodzony(a) 25 mar. 1849, Oleksianka.
    11. Agnieszka Świątek urodzony(a) 21 sty. 1853, Oleksianka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Szymon Rechnio urodzony(a) 1753, Oleksianka (syn Marcin Rechnio oraz Anastazja).

    Szymon poślubił(a) Katarzyna Reda 23 list. 1778, Latowicz. Katarzyna (córka Maciej Reda oraz Marianna Chrzanowska) urodzony(a) 25 list. 1756, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Katarzyna Reda urodzony(a) 25 list. 1756, Strachomin (córka Maciej Reda oraz Marianna Chrzanowska).
    Dzieci:
    1. 8. Karol Rechnio urodzony(a) 4 list. 1779, Oleksianka.
    2. Dominik Rechnio urodzony(a) 7 sier. 1781, Oleksianka; zgon 6 list. 1786, Oleksianka.
    3. Józefa Rechnio urodzony(a) 23 mar. 1783, Oleksianka; zgon 25 kwie. 1783, Oleksianka.
    4. Zofia Rechnio urodzony(a) 9 maj 1784, Oleksianka.
    5. Dionizy Rechnio urodzony(a) 25 mar. 1787, Oleksianka.
    6. Eleonora Rechnio urodzony(a) 25 mar. 1787, Oleksianka; zgon 11 sty. 1789, Oleksianka.
    7. Józef Rechnio urodzony(a) 21 mar. 1790, Oleksianka.

  3. 20.  Jan Pazura urodzony(a) 1734, Laliny (syn Laurenty Pazura oraz Hedwiga Dębińska); zgon 5 wrz. 1794, Laliny.

    Jan poślubił(a) Urszula (Marianna) Sabak 20 list. 1763, Latowicz. Urszula urodzony(a) 1746, Laliny; zgon 26 luty 1820, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  4. 21.  Urszula (Marianna) Sabak urodzony(a) 1746, Laliny; zgon 26 luty 1820, Laliny.
    Dzieci:
    1. Szymon Pazura urodzony(a) 25 paź. 1764, Laliny; zgon 8 lip. 1798, Laliny.
    2. Benedykt Pazura urodzony(a) 25 mar. 1766, Laliny.
    3. Brygida Pazura urodzony(a) 24 paź. 1768, Laliny; zgon 28 czer. 1773, Laliny.
    4. Gabriel Pazura urodzony(a) 30 mar. 1771, Laliny; zgon 23 luty 1772, Laliny.
    5. Franciszka Pazura urodzony(a) 21 sier. 1773, Laliny.
    6. Helena Pazura urodzony(a) 21 sier. 1773, Laliny; zgon 7 lip. 1781, Laliny.
    7. 10. Roch Pazura urodzony(a) 15 sier. 1778, Laliny; zgon 20 gru. 1832, Laliny.
    8. Apolonia Pazura urodzony(a) 8 luty 1781, Laliny; zgon 17 sier. 1781, Laliny.
    9. Agnieszka Pazura urodzony(a) 17 list. 1782, Laliny; zgon 26 list. 1782, Laliny.
    10. Marianna Pazura urodzony(a) 5 wrz. 1784, Laliny; zgon 7 lip. 1789, Laliny.

  5. 22.  Antoni Jesień urodzony(a) 1725 (syn Andrzej Jesień); zgon 15 kwie. 1793, Redzyńskie.

    Antoni — Jadwiga. [Arkusz rodzinny]


  6. 23.  Jadwiga
    Dzieci:
    1. Szymon Jesień urodzony(a) 26 paź. 1771, Redzyńskie.
    2. Wit Jesień urodzony(a) 15 czer. 1776, Redzyńskie.
    3. Piotr Jesień urodzony(a) 15 czer. 1776, Redzyńskie; zgon 16 czer. 1776, Redzyńskie.
    4. 11. Katarzyna Jesień urodzony(a) 21 mar. 1784, Redzyńskie; zgon 7 luty 1859, Laliny.

  7. 24.  Józef Gajowniczek urodzony(a) 19 mar. 1761, Strachomin (syn Stefan Gajowniczek oraz Małgorzata).

    Józef poślubił(a) Marianna Wronowska 1 luty 1789, Latowicz. Marianna (córka Piotr Wronoski oraz Katarzyna) urodzony(a) 10 gru. 1764, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  8. 25.  Marianna Wronowska urodzony(a) 10 gru. 1764, Iwowe (córka Piotr Wronoski oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. Błażej Gajowniczek urodzony(a) 1 luty 1790, Strachomin.
    2. Benedykt Gajowniczek urodzony(a) 21 mar. 1793, Strachomin.
    3. Mikołaj Gajowniczek urodzony(a) 9 gru. 1794, Strachomin.
    4. Romuald Gajowniczek urodzony(a) 5 luty 1797, Strachomin.
    5. Kazimierz Gajowniczek urodzony(a) 27 luty 1799, Strachomin; zgon 7 kwie. 1844, Laliny.
    6. 12. Benedykt Gajowniczek urodzony(a) 22 mar. 1802, Strachomin.
    7. Łukasz Gajowniczek urodzony(a) 19 paź. 1805, Strachomin.

  9. 26.  Łukasz Świątek urodzony(a) 18 paź. 1778, Iwowe (syn Franciszek Świątek oraz Franciszka Pieniak).

    Łukasz poślubił(a) Zofia Gertruda Dzięcioł 06.111.1796, Latowicz. Zofia (córka Wincenty Dzięcioł oraz Małgorzata Płatek) urodzony(a) 11 list. 1777, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  10. 27.  Zofia Gertruda Dzięcioł urodzony(a) 11 list. 1777, Oleksianka (córka Wincenty Dzięcioł oraz Małgorzata Płatek).
    Dzieci:
    1. Marcin Świątek urodzony(a) 12 list. 1797, Oleksianka.
    2. Klara Świątek urodzony(a) 8 sier. 1800, Oleksianka.
    3. 13. Teresa Świątek urodzony(a) 31 paź. 1802, Oleksianka.
    4. Błażej Świątek urodzony(a) 3 luty 1805, Oleksianka.
    5. Franciszka Świątek urodzony(a) 7 mar. 1807, Oleksianka.
    6. Piotr Świątek urodzony(a) 29 lip. 1810, Oleksianka.
    7. Katarzyna Franciszka Świątek urodzony(a) 28 kwie. 1813, Oleksianka.

  11. 28.  Andrzej Świątek urodzony(a) 30 list. 1756, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Marianna).

    Andrzej poślubił(a) Anastazja Gajowniczek 3 luty 1782, Latowicz. Anastazja (córka Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda) urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin (córka Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).
    Dzieci:
    1. Cecylia Świątek urodzony(a) 22 list. 1782, Strachomin; zgon 20 mar. 1785, Strachomin.
    2. Teresa Świątek urodzony(a) 17 paź. 1784, Strachomin.
    3. Walenty Świątek urodzony(a) 8 kwie. 1786, Strachomin.
    4. Janina Świątek urodzony(a) 29 paź. 1788, Strachomin; zgon 20 gru. 1799, Strachomin.
    5. Dydak Świątek urodzony(a) 13 list. 1790, Strachomin; zgon 7 maj 1792, Strachomin.
    6. Franciszka Świątek urodzony(a) 11.031793, Strachomin; zgon 20 sty. 1796, Strachomin.
    7. Marianna Świątek urodzony(a) 16 lip. 1797, Strachomin.
    8. Jan Świątek urodzony(a) 4 luty 1800, Strachomin.
    9. Antonina Świątek urodzony(a) 1803, Strachomin.
    10. 14. Szczęsny Świątek urodzony(a) 9 sty. 1806, Strachomin.

  13. 30.  Tomasz Reda urodzony(a) 6 mar. 1781, Strachomin (syn Paweł Reda oraz Katarzna Sęcek).

    Tomasz poślubił(a) Helena Gielo 29 sty. 1804, Latowicz. Helena (córka Michał Gielo oraz Elżbieta Woźniak) urodzony(a) 3 sier. 1785, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Helena Gielo urodzony(a) 3 sier. 1785, Oleksianka (córka Michał Gielo oraz Elżbieta Woźniak).
    Dzieci:
    1. Paweł Reda urodzony(a) 27 sty. 1807, Oleksianka.
    2. 15. Julianna Reda urodzony(a) 19 luty 1809, Oleksianka.
    3. Antonina Petronella Reda urodzony(a) 11 czer. 1811, Oleksianka.
    4. Grzegorz Franciszek Reda urodzony(a) 28 mar. 1814, Oleksianka.
    5. Maciej Kazimierz Reda urodzony(a) 26 luty 1816, Oleksianka.
    6. Salomea Józefa Reda urodzony(a) 21 mar. 1819, Oleksianka.
    7. Teodor Franciszek Reda urodzony(a) 14 kwie. 1821, Oleksianka.
    8. Antoni Bonifacy Reda urodzony(a) 13 maj 1823, Oleksianka.
    9. Katarzyna Reda urodzony(a) 12 maj 1826, Oleksianka.
    10. Agnieszka Reda urodzony(a) 1809, Oleksianka.