Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Józef Kozłowski

Józef Kozłowski

Mężczyzna 1889 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Józef Kozłowski urodzony(a) 9 mar. 1889, Strachomin (syn Filip Kozłowski oraz Franciszka Rechnio).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Filip Kozłowski urodzony(a) 1854, Strachomin (syn Adam Tomasz Koza oraz Marianna Sadowska).

    Filip poślubił(a) Franciszka Rechnio 25 sty. 1874, Latowicz. Franciszka (córka Maciej Rechnio oraz Aniela Brygida Pazura) urodzony(a) 16 wrz. 1857, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Franciszka Rechnio urodzony(a) 16 wrz. 1857, Oleksianka (córka Maciej Rechnio oraz Aniela Brygida Pazura).
    Dzieci:
    1. Marianna Kozłowska urodzony(a) 17 gru. 1876, Strachomin.
    2. Katarzyna Kozłowska urodzony(a) 5 sty. 1878, Strachomin.
    3. Kunegunda Kozłowska urodzony(a) 24 lip. 1880, Strachomin; zgon 25 list. 1958, Redzyńskie.
    4. Jan Kozłowski urodzony(a) 26 mar. 1882, Strachomin.
    5. Aleksandra Kozłowska urodzony(a) 27 gru. 1883, Strachomin.
    6. Walenty Kozłowski urodzony(a) 16 mar. 1886, Strachomin.
    7. Franciszek Kozłowski urodzony(a) 2 paź. 1887, Strachomin.
    8. 1. Józef Kozłowski urodzony(a) 9 mar. 1889, Strachomin.
    9. Franciszek Kozłowski urodzony(a) 17 lip. 1893, Strachomin.
    10. Wiktor Kozłowski urodzony(a) 8 luty 1896, Strachomin.
    11. Helena Kozłowska urodzony(a) 20 kwie. 1899, Strachomin.
    12. Helena Kozłowska urodzony(a) 20 kwie. 1899, Strachomin.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Adam Tomasz Koza urodzony(a) 1820, Strachomin (syn Franciszek Koza oraz Małgorzata Płatek).

    Adam poślubił(a) Marianna Sadowska 8 luty 1841, Latowicz. Marianna (córka Andrzej Sadowski oraz Agnieszka Szczotkowska) urodzony(a) 18 sty. 1823, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Sadowska urodzony(a) 18 sty. 1823, Transbór (córka Andrzej Sadowski oraz Agnieszka Szczotkowska).
    Dzieci:
    1. Jan Kozłowski (Koza) urodzony(a) 1864, Strachomin.
    2. 2. Filip Kozłowski urodzony(a) 1854, Strachomin.
    3. Katarzyna Koza urodzony(a) 20 paź. 1849, Strachomin.

  3. 6.  Maciej Rechnio urodzony(a) 24 luty 1805, Oleksianka (syn Karol Rechnio oraz Marianna Zadrożna).

    Maciej poślubił(a) Aniela Brygida Pazura 17 luty 1833, Latowicz. Aniela (córka Roch Pazura oraz Katarzyna Jesień) urodzony(a) 2 paź. 1816, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Aniela Brygida Pazura urodzony(a) 2 paź. 1816, Laliny (córka Roch Pazura oraz Katarzyna Jesień).
    Dzieci:
    1. Dominik Rechnio urodzony(a) 2 sier. 1834, Oleksianka.
    2. Julianna Rechnio urodzony(a) 14 luty 1839, Oleksianka.
    3. Brygida Rechnio urodzony(a) 4 paź. 1842, Oleksianka.
    4. Katarzyna Rechnio urodzony(a) 26 list. 1843, Oleksianka.
    5. Tomasz Rechnio urodzony(a) 9 gru. 1846, Oleksianka.
    6. Weronika Rechnio urodzony(a) 3 luty 1849, Oleksianka.
    7. Paweł Rechnio urodzony(a) 21 gru. 1850, Oleksianka.
    8. Franciszek Rechnio urodzony(a) 2 paź. 1852, Oleksianka.
    9. Franciszka Rechnio urodzony(a) 3 paź. 1855, Oleksianka.
    10. 3. Franciszka Rechnio urodzony(a) 16 wrz. 1857, Oleksianka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Franciszek Koza urodzony(a) 10 paź. 1797, Strachomin (syn Tomasz Koza oraz Wiktoria Gielo).

    Franciszek poślubił(a) Małgorzata Płatek Małgorzata (córka Maciej Płatek oraz Katarzyna Woźniak) urodzony(a) 13 lip. 1802, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Małgorzata Płatek urodzony(a) 13 lip. 1802, Oleksianka (córka Maciej Płatek oraz Katarzyna Woźniak).
    Dzieci:
    1. 4. Adam Tomasz Koza urodzony(a) 1820, Strachomin.

  3. 10.  Andrzej Sadowski urodzony(a) 2 gru. 1799, Transbór (syn Kacper Sadowski oraz Marianna Kuchta).

    Andrzej poślubił(a) Agnieszka Szczotkowska 6 luty 1820, Latowicz. Agnieszka (córka Hiacynt (Jacek) Szczotkowski oraz Marianna Gębicka) urodzony(a) 28 sty. 1804, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Agnieszka Szczotkowska urodzony(a) 28 sty. 1804, Transbór (córka Hiacynt (Jacek) Szczotkowski oraz Marianna Gębicka).
    Dzieci:
    1. 5. Marianna Sadowska urodzony(a) 18 sty. 1823, Transbór.
    2. Józef Sadowski urodzony(a) 18 mar. 1826, Transbór.
    3. Tomasz Sadowski urodzony(a) 16 gru. 1829, Transbór.
    4. Stanisław Sadowski urodzony(a) 7 maj 1834, Transbór.
    5. Agata Sadowska urodzony(a) 10 sty. 1838, Transbór.
    6. Katarzyna Sadowska urodzony(a) 24 gru. 1840, Transbór.
    7. Julianna Sadowska urodzony(a) 15 gru. 1844, Transbór.

  5. 12.  Karol Rechnio urodzony(a) 4 list. 1779, Oleksianka (syn Szymon Rechnio oraz Katarzyna Reda).

    Karol — Marianna Zadrożna. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Marianna Zadrożna
    Dzieci:
    1. Teodor Rechnio urodzony(a) 7 list. 1803, Oleksianka.
    2. 6. Maciej Rechnio urodzony(a) 24 luty 1805, Oleksianka.
    3. Krystyna Rechnio urodzony(a) 1 mar. 1807, Oleksianka.
    4. Scholastyka Rechnio urodzony(a) 19 luty 1809, Oleksianka; zgon 27 mar. 1884, Laliny.
    5. Magdalena Anna Rechnio urodzony(a) 20 lip. 1812, Oleksianka.
    6. Franciszka Rechnio urodzony(a) 11 mar. 1825, Oleksianka; zgon 20 luty 1898, Laliny.
    7. Jan Rechnio urodzony(a) 11 mar. 1825, Oleksianka.
    8. Józefa Rechnio urodzony(a) 27 luty 1827, Oleksianka.

  7. 14.  Roch Pazura urodzony(a) 15 sier. 1778, Laliny (syn Jan Pazura oraz Urszula (Marianna) Sabak); zgon 20 gru. 1832, Laliny.

    Roch poślubił(a) Katarzyna Jesień 20 sty. 1805, Latowicz. Katarzyna (córka Antoni Jesień oraz Jadwiga) urodzony(a) 21 mar. 1784, Redzyńskie; zgon 7 luty 1859, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Katarzyna Jesień urodzony(a) 21 mar. 1784, Redzyńskie (córka Antoni Jesień oraz Jadwiga); zgon 7 luty 1859, Laliny.
    Dzieci:
    1. Klemens Pazura urodzony(a) 23 wrz. 1805, Laliny; zgon 3 paź. 1829, Laliny.
    2. Marianna Pazura urodzony(a) 7 gru. 1807, Laliny; zgon 21 lip. 1848, Laliny.
    3. Agnieszka Scholastyka Pazura urodzony(a) 13 luty 1811, Laliny; zgon 22 wrz. 1885, Laliny.
    4. 7. Aniela Brygida Pazura urodzony(a) 2 paź. 1816, Laliny.
    5. Balbina Józefa Pazura urodzony(a) 26 mar. 1819, Laliny; zgon 15 luty 1821, Laliny.
    6. Grzegorz Pazura urodzony(a) 8 mar. 1822, Laliny; zgon 7 maj 1822, Laliny.
    7. Karol Pazura urodzony(a) 30 paź. 1823, Laliny; zgon 18 gru. 1823, Laliny.
    8. Balbina Pazura urodzony(a) 29 paź. 1824, Laliny; zgon 27 luty 1829, Laliny.
    9. Urszula Pazura urodzony(a) 29 paź. 1824, Laliny.
    10. Wojciech Pazura urodzony(a) 18 kwie. 1827, Laliny; zgon 1 kwie. 1875, Laliny.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Tomasz Koza urodzony(a) 9 gru. 1759, Strachomin (syn Marcin Koza oraz Ewa).

    Tomasz poślubił(a) Wiktoria Gielo Wiktoria (córka Krzysztof Gielo oraz Marianna Wiechetek) urodzony(a) 18 kwie. 1768, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Wiktoria Gielo urodzony(a) 18 kwie. 1768, Oleksianka (córka Krzysztof Gielo oraz Marianna Wiechetek).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Koza urodzony(a) 19 sty. 1789, Strachomin.
    2. Kunegunda Koza urodzony(a) 1 sier. 1790, Strachomin; zgon 26 paź. 1790, Strachomin.
    3. Franciszek Koza urodzony(a) 12 wrz. 1791, Strachomin.
    4. Stanisław Koza urodzony(a) 21 list. 1793, Strachomin; zgon 29 list. 1793, Strachomin.
    5. Karolina Koza urodzony(a) 1 list. 1794, Strachomin; zgon 10 list. 1794, Strachomin.
    6. 8. Franciszek Koza urodzony(a) 10 paź. 1797, Strachomin.
    7. Katarzyna Koza urodzony(a) 5 czer. 1796, Strachomin; zgon 11 czer. 1796, Strachomin.
    8. Paweł Koza urodzony(a) 11 mar. 1800, Strachomin.
    9. Scholastyka Koza urodzony(a) 1802, Strachomin.
    10. Jan Koza urodzony(a) 8 mar. 1804, Strachomin.
    11. Marianna Koza urodzony(a) 2 mar. 1806, Strachomin.
    12. Paweł Koza urodzony(a) 22 mar. 1808, Strachomin; zgon 20 czer. 1820, Strachomin.

  3. 18.  Maciej Płatek urodzony(a) 19 luty 1765, Oleksianka (syn Kazimierz Płatek oraz Marianna Jachówna).

    Maciej poślubił(a) Katarzyna Woźniak 17 list. 1782, Latowicz. Katarzyna (córka Walenty Woźniak oraz Krystyna) urodzony(a) 28 list. 1762, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Katarzyna Woźniak urodzony(a) 28 list. 1762, Oleksianka (córka Walenty Woźniak oraz Krystyna).
    Dzieci:
    1. Franciszka Płatek urodzony(a) 10 mar. 1785, Oleksianka.
    2. Karolina Płatek urodzony(a) 14 paź. 1787, Oleksianka.
    3. Cyprian Płatek urodzony(a) 27 wrz. 1789, Oleksianka.
    4. Julianna Płatek urodzony(a) 1 kwie. 1792, Oleksianka.
    5. Kazimierz Płatek urodzony(a) 1 mar. 1794, Oleksianka.
    6. Hilary Płatek urodzony(a) 14 sty. 1796, Oleksianka.
    7. Faustyn Płatek urodzony(a) 24 luty 1799, Oleksianka; zgon 19 sty. 1801, Oleksianka.
    8. 9. Małgorzata Płatek urodzony(a) 13 lip. 1802, Oleksianka.
    9. Agnieszka Płatek urodzony(a) 2 sty. 1806, Oleksianka; zgon 11 sty. 1806, Oleksianka.

  5. 20.  Kacper Sadowski urodzony(a) 13 sty. 1771, Starogród (syn Krzysztof Sadowski oraz Cecylia Czarnecka).

    Kacper poślubił(a) Marianna Kuchta 17 paź. 1790, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Marianna Kuchta
    Dzieci:
    1. Ludwika Sadowska urodzony(a) 4 paź. 1791, Starogród.
    2. Józefa Sadowskia urodzony(a) 19 mar. 1798, Starogród.
    3. 10. Andrzej Sadowski urodzony(a) 2 gru. 1799, Transbór.
    4. Józef Sadowski urodzony(a) 18 mar. 1802, Starogród.
    5. Piotr Sadowski urodzony(a) 1 lip. 1804, Starogród.
    6. Magdalena Sadowska urodzony(a) 15 maj 1806, Starogród.
    7. Urszula Sadowska urodzony(a) 29 wrz. 1808, Starogród.

  7. 22.  Hiacynt (Jacek) Szczotkowski urodzony(a) 1778.

    Hiacynt poślubił(a) Marianna Gębicka 13 luty 1803, Latowicz. Marianna urodzony(a) 1783. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Marianna Gębicka urodzony(a) 1783.
    Dzieci:
    1. 11. Agnieszka Szczotkowska urodzony(a) 28 sty. 1804, Transbór.
    2. Euzebi Szczotkowski urodzony(a) 17 gru. 1806, Transbór.

  9. 24.  Szymon Rechnio urodzony(a) 1753, Oleksianka (syn Marcin Rechnio oraz Anastazja).

    Szymon poślubił(a) Katarzyna Reda 23 list. 1778, Latowicz. Katarzyna (córka Maciej Reda oraz Marianna Chrzanowska) urodzony(a) 25 list. 1756, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Katarzyna Reda urodzony(a) 25 list. 1756, Strachomin (córka Maciej Reda oraz Marianna Chrzanowska).
    Dzieci:
    1. 12. Karol Rechnio urodzony(a) 4 list. 1779, Oleksianka.
    2. Dominik Rechnio urodzony(a) 7 sier. 1781, Oleksianka; zgon 6 list. 1786, Oleksianka.
    3. Józefa Rechnio urodzony(a) 23 mar. 1783, Oleksianka; zgon 25 kwie. 1783, Oleksianka.
    4. Zofia Rechnio urodzony(a) 9 maj 1784, Oleksianka.
    5. Dionizy Rechnio urodzony(a) 25 mar. 1787, Oleksianka.
    6. Eleonora Rechnio urodzony(a) 25 mar. 1787, Oleksianka; zgon 11 sty. 1789, Oleksianka.
    7. Józef Rechnio urodzony(a) 21 mar. 1790, Oleksianka.

  11. 28.  Jan Pazura urodzony(a) 1734, Laliny (syn Laurenty Pazura oraz Hedwiga Dębińska); zgon 5 wrz. 1794, Laliny.

    Jan poślubił(a) Urszula (Marianna) Sabak 20 list. 1763, Latowicz. Urszula urodzony(a) 1746, Laliny; zgon 26 luty 1820, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  12. 29.  Urszula (Marianna) Sabak urodzony(a) 1746, Laliny; zgon 26 luty 1820, Laliny.
    Dzieci:
    1. Szymon Pazura urodzony(a) 25 paź. 1764, Laliny; zgon 8 lip. 1798, Laliny.
    2. Benedykt Pazura urodzony(a) 25 mar. 1766, Laliny.
    3. Brygida Pazura urodzony(a) 24 paź. 1768, Laliny; zgon 28 czer. 1773, Laliny.
    4. Gabriel Pazura urodzony(a) 30 mar. 1771, Laliny; zgon 23 luty 1772, Laliny.
    5. Franciszka Pazura urodzony(a) 21 sier. 1773, Laliny.
    6. Helena Pazura urodzony(a) 21 sier. 1773, Laliny; zgon 7 lip. 1781, Laliny.
    7. 14. Roch Pazura urodzony(a) 15 sier. 1778, Laliny; zgon 20 gru. 1832, Laliny.
    8. Apolonia Pazura urodzony(a) 8 luty 1781, Laliny; zgon 17 sier. 1781, Laliny.
    9. Agnieszka Pazura urodzony(a) 17 list. 1782, Laliny; zgon 26 list. 1782, Laliny.
    10. Marianna Pazura urodzony(a) 5 wrz. 1784, Laliny; zgon 7 lip. 1789, Laliny.

  13. 30.  Antoni Jesień urodzony(a) 1725 (syn Andrzej Jesień); zgon 15 kwie. 1793, Redzyńskie.

    Antoni — Jadwiga. [Arkusz rodzinny]


  14. 31.  Jadwiga
    Dzieci:
    1. Szymon Jesień urodzony(a) 26 paź. 1771, Redzyńskie.
    2. Wit Jesień urodzony(a) 15 czer. 1776, Redzyńskie.
    3. Piotr Jesień urodzony(a) 15 czer. 1776, Redzyńskie; zgon 16 czer. 1776, Redzyńskie.
    4. 15. Katarzyna Jesień urodzony(a) 21 mar. 1784, Redzyńskie; zgon 7 luty 1859, Laliny.