Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Natalia Bogusz

Natalia Bogusz

Kobieta 1880 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Natalia Bogusz urodzony(a) 25 list. 1880, Strachomin (córka Wojciech Bogusz oraz Franciszka Niedek).

    Natalia poślubił(a) Ignacy Świątek 6 luty 1898, Latowicz. Ignacy (syn Tomasz Świątek oraz Katarzyna Bieńko) urodzony(a) 31 sty. 1875, Iwowe. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Piotr Świątek urodzony(a) 31 lip. 1899, Iwowe.
    2. Franciszek Świątek urodzony(a) 16 wrz. 1901, Iwowe.
    3. Władysław Świątek urodzony(a) 26 czer. 1905, Iwowe.
    4. Bolesław Świątek urodzony(a) 3 sty. 1908, Iwowe.
    5. Czesław Świątek urodzony(a) 1 sier. 1910, Iwowe.
    6. Genowefa Świątek urodzony(a) 30 maj 1913, Iwowe.
    7. Żyjący
    8. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Wojciech Bogusz urodzony(a) 16 kwie. 1836, Iwowe (syn Grzegorz Bogusz oraz Martyna Julianna Skorupa).

    Wojciech poślubił(a) Franciszka Niedek 27 list. 1854, Latowicz. Franciszka (córka Filip Jakub Niedek oraz Teresa Dziugieł) urodzony(a) 2 paź. 1834, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Franciszka Niedek urodzony(a) 2 paź. 1834, Strachomin (córka Filip Jakub Niedek oraz Teresa Dziugieł).
    Dzieci:
    1. Józef Bogusz urodzony(a) 13 mar. 1858, Iwowe.
    2. Walenty Bogusz urodzony(a) 14 luty 1860, Iwowe.
    3. Katarzyna Bogusz urodzony(a) 16 paź. 1862, Iwowe.
    4. Marianna Bogusz urodzony(a) 20 czer. 1865, Iwowe.
    5. Weronika Bogusz urodzony(a) 3 kwie. 1868, Iwowe.
    6. Paweł Bogusz urodzony(a) 24 sty. 1871, Iwowe.
    7. Michał Bogusz urodzony(a) 28 wrz. 1873, Iwowe.
    8. Marianna Bogusz urodzony(a) 22 czer. 1876, Strachomin.
    9. 1. Natalia Bogusz urodzony(a) 25 list. 1880, Strachomin.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Grzegorz Bogusz urodzony(a) 11 maj 1804, Iwowe (syn Marek Bogus oraz Marianna Przybysz).

    Grzegorz poślubił(a) Martyna Julianna Skorupa 19 luty 1832, Latowicz. Martyna (córka Wincenty Skorupa oraz Ewa Gajowniczek) urodzony(a) 4 lip. 1812, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Martyna Julianna Skorupa urodzony(a) 4 lip. 1812, Iwowe (córka Wincenty Skorupa oraz Ewa Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Paweł Bogusz urodzony(a) 11 sty. 1833, Iwowe.
    2. Ewa Bogusz urodzony(a) 16 gru. 1834, Iwowe.
    3. 2. Wojciech Bogusz urodzony(a) 16 kwie. 1836, Iwowe.
    4. Jan Bogusz urodzony(a) 27 sty. 1839, Iwowe.
    5. Łukasz Bogusz urodzony(a) 15 paź. 1841, Iwowe.
    6. Antoni Bogusz urodzony(a) 10 czer. 1844, Iwowe.
    7. Kacper Bogusz urodzony(a) 31 gru. 1847, Iwowe.

  3. 6.  Filip Jakub Niedek urodzony(a) 25 maj 1813, Strachomin (syn Aleksy Miedek oraz Brygida Gajowniczek).

    Filip — Teresa Dziugieł. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Teresa Dziugieł
    Dzieci:
    1. 3. Franciszka Niedek urodzony(a) 2 paź. 1834, Strachomin.
    2. Michał Nidek urodzony(a) 22 wrz. 1838, Strachomin.
    3. Marianna Miedek urodzony(a) 21 czer. 1841, Strachomin.
    4. Jan Miedek urodzony(a) 6 czer. 1844, Strachomin.
    5. Karolina Nidek urodzony(a) 25 paź. 1846, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Marek Bogus urodzony(a) 23 kwie. 1767, Iwowe (syn Piotr Bogusz oraz Anna Pieniak).

    Marek poślubił(a) Marianna Przybysz 24 sty. 1796, Latowicz. Marianna (córka Antoni Przybysz oraz Zofia Gałązkowa) urodzony(a) 18 sier. 1780, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Przybysz urodzony(a) 18 sier. 1780, Iwowe (córka Antoni Przybysz oraz Zofia Gałązkowa).
    Dzieci:
    1. Fabian Bogusz urodzony(a) 22 sty. 1799, Iwowe.
    2. Hedwiga Bogusz urodzony(a) 1 gru. 1801, Iwowe.
    3. 4. Grzegorz Bogusz urodzony(a) 11 maj 1804, Iwowe.
    4. Elżbieta Bogusz urodzony(a) 14 wrz. 1806, Iwowe.
    5. Józefa Franciszka Bogusz urodzony(a) 17 wrz. 1811, Iwowe.
    6. Zachariasz Karol Bogusz urodzony(a) 5 list. 1815, Iwowe.
    7. Walenty Bogusz urodzony(a) 13 luty 1809, Iwowe.
    8. Józef Damazy Bogusz urodzony(a) 9 gru. 1819, Iwowe.

  3. 10.  Wincenty Skorupa urodzony(a) 22 sty. 1777, Iwowe (syn Michał Skorupa oraz Katarzyna Pieniak).

    Wincenty poślubił(a) Ewa Gajowniczek 5 luty 1804, Latowicz. Ewa (córka Ludwik Gajowniczek oraz Franciszka Paśnik) urodzony(a) 24 gru. 1788, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Ewa Gajowniczek urodzony(a) 24 gru. 1788, Strachomin (córka Ludwik Gajowniczek oraz Franciszka Paśnik).
    Dzieci:
    1. Helena Skorupa urodzony(a) 5 mar. 1808, Iwowe.
    2. Marianna Skorupa urodzony(a) 28 sier. 1809, Iwowe; zgon 6 list. 1809, Iwowe.
    3. Katarzyna Marianna Skorupa urodzony(a) 8.9.11810, Iwowe.
    4. Katarzyna Skorupa urodzony(a) 9 wrz. 1810, Iwowe; zgon 24 luty 1890, Laliny.
    5. 5. Martyna Julianna Skorupa urodzony(a) 4 lip. 1812, Iwowe.
    6. Marianna Agnieszka Skorupa urodzony(a) 28 sty. 1816, Iwowe.
    7. Łucja Barbara Skorupa urodzony(a) 1 gru. 1817, Iwowe.
    8. Grzegorz Franciszek Skorupa urodzony(a) 7 mar. 1820, Iwowe.
    9. Józefa Skorupa urodzony(a) 4 kwie. 1824, Iwowe.

  5. 12.  Aleksy Miedek urodzony(a) 4 lip. 1771, Strachomin (syn Maciej Miedek oraz Barbara Kowalówna).

    Aleksy poślubił(a) Brygida Gajowniczek 9 luty 1806, Latowicz. Brygida (córka Franciszek Gajowniczek oraz Konstancja Świątek) urodzony(a) 9 paź. 1789, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Brygida Gajowniczek urodzony(a) 9 paź. 1789, Strachomin (córka Franciszek Gajowniczek oraz Konstancja Świątek).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Niedek urodzony(a) 18 sty. 1807, Strachomin; zgon 23 kwie. 1807, Strachomin.
    2. Apolonia Nidek urodzony(a) 16 luty 1808, Strachomin.
    3. Paweł Hilary Niedek urodzony(a) 14 sty. 1811, Strachomin; zgon 30 sty. 1815, Strachomin.
    4. 6. Filip Jakub Niedek urodzony(a) 25 maj 1813, Strachomin.
    5. Piotr Paweł Niedek urodzony(a) 24 luty 1816, Strachomin.
    6. Eleonora Franciszka Niedek urodzony(a) 19 luty 1818, Strachomin.
    7. Feliks Nidek urodzony(a) 16 lip. 1831, Strachomin.
    8. Ewa Niedek urodzony(a) 1824, Strachomin.
    9. Jakub Niedek urodzony(a) 16 lip. 1831, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Piotr Bogusz urodzony(a) 1722 (syn N Bogusz); zgon 13 kwie. 1782, Iwowe.

    Piotr poślubił(a) Anna Pieniak 14 luty 1762, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Anna Pieniak
    Dzieci:
    1. Krystyna Bogusz urodzony(a) 25 lip. 1764, Iwowe.
    2. 8. Marek Bogus urodzony(a) 23 kwie. 1767, Iwowe.
    3. Agnieszka Bogusz urodzony(a) 28 sty. 1770, Iwowe.
    4. Marianna Bogusz urodzony(a) 21 wrz. 1772, Iwowe.
    5. Konstancja Bogusz urodzony(a) 20 luty 1775, Iwowe.
    6. Helena Bogusz urodzony(a) 15 mar. 1778, Iwowe; zgon 7 wrz. 1781, Iwowe.

  3. 18.  Antoni Przybysz urodzony(a) 1742 (syn N Przybysz); zgon 26 czer. 1798, Iwowe.

    Antoni poślubił(a) Zofia Gałązkowa 26 sty. 1772, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Zofia Gałązkowa
    Dzieci:
    1. Sylwester Przybysz urodzony(a) 31 gru. 1773, Iwowe.
    2. Łucja Przybysz urodzony(a) 12 gru. 1776, Iwowe.
    3. 9. Marianna Przybysz urodzony(a) 18 sier. 1780, Iwowe.
    4. Żyjący

  5. 20.  Michał Skorupa (syn N Skorupa).

    Michał poślubił(a) Katarzyna Pieniak 20 list. 1774, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Katarzyna Pieniak
    Dzieci:
    1. 10. Wincenty Skorupa urodzony(a) 22 sty. 1777, Iwowe.
    2. Mikołaj Skorupa urodzony(a) 10 wrz. 1780, Iwowe.
    3. Anastazja Skorupa urodzony(a) 6 sty. 1783, Iwowe; zgon 12 sty. 1783, Iwowe.
    4. Pium Skorupa urodzony(a) 28 mar. 1784, Iwowe.
    5. Kornelia Skorupa urodzony(a) 8 paź. 1786, Iwowe; zgon 14 sier. 1788, Iwowe.
    6. Piotr Skorupa urodzony(a) 29 sty. 1789, Iwowe.
    7. Franciszek Skorupa urodzony(a) 12 paź. 1791, Iwowe; zgon 31 sier. 1794, Iwowe.
    8. Cyprian Skorupa urodzony(a) 27 wrz. 1795, Iwowe.

  7. 22.  Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 1759, Strachomin (syn Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).

    Ludwik — Franciszka Paśnik. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Franciszka Paśnik
    Dzieci:
    1. Cyprian Gajowniczek urodzony(a) 26 wrz. 1791, Strachomin; zgon 26 sty. 1796, Strachomin.
    2. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 15 sier. 1793, Strachomin.
    3. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 19 sty. 1796, Strachomin; zgon 6 mar. 1796, Strachomin.
    4. Agnieszka Gajowniczek urodzony(a) 22 sty. 1797, Strachomin; zgon 5 maj 1805, Strachomin.
    5. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 14 luty 1799, Strachomin; zgon 23 maj 1805, Strachomin.
    6. Elżbieta Gajowniczek urodzony(a) 19 wrz. 1802, Strachomin.
    7. Karol Gajowniczek urodzony(a) 2 list. 1805, Strachomin; zgon 3 kwie. 1806, Strachomin.
    8. 11. Ewa Gajowniczek urodzony(a) 24 gru. 1788, Strachomin.

  9. 24.  Maciej Miedek urodzony(a) 1735, Strachomin (syn N Niedek); zgon 6 mar. 1825, Strachomin.

    Maciej poślubił(a) Barbara Kowalówna 24 luty 1767, Latowicz. Barbara urodzony(a) , Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Barbara Kowalówna urodzony(a) , Iwowe.
    Dzieci:
    1. Benedykt Nidek urodzony(a) 24 mar. 1768, Strachomin; zgon 10 wrz. 1791, Strachomin.
    2. 12. Aleksy Miedek urodzony(a) 4 lip. 1771, Strachomin.
    3. Błażej Miedek urodzony(a) 3 luty 1775, Strachomin.
    4. Stanisław Miedek urodzony(a) 6 maj 1780, Strachomin.
    5. Elżbieta Nidek urodzony(a) 9 list. 1783, Strachomin; zgon 22 paź. 1799, Strachomin.
    6. Scholastyka Nidek urodzony(a) 18 luty 1790, Strachomin.

  11. 26.  Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 30 sty. 1760, Strachomin (syn Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).

    Franciszek poślubił(a) Konstancja Świątek 16 list. 1788, Latowicz. Konstancja (córka Józef Świątek oraz Marianna Kosutowa) urodzony(a) 19 luty 1769, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Konstancja Świątek urodzony(a) 19 luty 1769, Oleksianka (córka Józef Świątek oraz Marianna Kosutowa).
    Dzieci:
    1. 13. Brygida Gajowniczek urodzony(a) 9 paź. 1789, Strachomin.
    2. Filip Gajowniczek urodzony(a) 28 maj 1791, Strachomin.
    3. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 6 list. 1793, Strachomin; zgon 27 czer. 1810, Strachomin.
    4. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 21 luty 1796, Strachomin.
    5. Antoni Gajowniczek urodzony(a) 16 sty. 1798, Strachomin.
    6. Jan Gajowniczek urodzony(a) 13 gru. 1800, Strachomin; zgon 17 wrz. 1804, Strachomin.
    7. Alojzy Gajowniczek urodzony(a) 21 czer. 1803, Strachomin; zgon 10 czer. 1805, Strachomin.
    8. Marcjanna Gajowniczek urodzony(a) 8 wrz. 1805, Strachomin.
    9. Petronella Marianna Gajowniczek urodzony(a) 24 maj 1811, Strachomin.