Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Stanisław Rogala

Stanisław Rogala

Mężczyzna 1913 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Stanisław Rogala urodzony(a) 10 mar. 1913, Oleksianka (syn Walenty Rogala oraz Julianna Dzięcioł).

    Stanisław poślubił(a) Helena Rechnio 7 luty 1934, Latowicz. Helena (córka Jan Rechnio oraz Weronika Reda) urodzony(a) 24 sty. 1915, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. Żyjący
    4. Żyjący
    5. Żyjący
    6. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Walenty Rogala urodzony(a) 14 sty. 1880, Oleksianka (syn Piotr Rogala oraz Helena Bogusz).

    Walenty poślubił(a) Julianna Dzięcioł Julianna (córka Wawrzyniec Dzięcioł oraz Magdalena Całka) urodzony(a) 27 lip. 1890, Oleksianka; zgon 16 gru. 1944, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Julianna Dzięcioł urodzony(a) 27 lip. 1890, Oleksianka (córka Wawrzyniec Dzięcioł oraz Magdalena Całka); zgon 16 gru. 1944, Oleksianka.
    Dzieci:
    1. 1. Stanisław Rogala urodzony(a) 10 mar. 1913, Oleksianka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Piotr Rogala urodzony(a) 1 sier. 1846, Oleksianka (syn Filip Marcel Rogala oraz Antonina Małgorzata Płatek).

    Piotr poślubił(a) Helena Bogusz 19 czer. 1868, Latowicz. Helena (córka Walenty Bogusz oraz Krystyna Skorupa) urodzony(a) 22 luty 1848, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Helena Bogusz urodzony(a) 22 luty 1848, Iwowe (córka Walenty Bogusz oraz Krystyna Skorupa).
    Dzieci:
    1. Marianna Rogala urodzony(a) 27 lip. 1869, Oleksianka.
    2. Jan Rogala urodzony(a) 12 lip. 1871, Oleksianka.
    3. Katarzyna Rogala urodzony(a) 26 gru. 1873, Oleksianka.
    4. Jan Rogala urodzony(a) 31 maj 1877, Oleksianka.
    5. 2. Walenty Rogala urodzony(a) 14 sty. 1880, Oleksianka.
    6. Stanisław Rogala urodzony(a) 18 paź. 1882, Oleksianka.
    7. Natalia Rogala urodzony(a) 25 czer. 1885, Oleksianka.
    8. Magdalena Rogala urodzony(a) 13 lip. 1888, Oleksianka.

  3. 6.  Wawrzyniec Dzięcioł urodzony(a) 8 sier. 1843, Oleksianka (syn Jan Dzięcioł oraz Rozalia Gielo).

    Wawrzyniec poślubił(a) Magdalena Całka 19 luty 1871, Latowicz. Magdalena (córka Jan Stanisław Całka oraz Julianna Małgorzata Kosut) urodzony(a) 6 maj 1852, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Magdalena Całka urodzony(a) 6 maj 1852, Oleksianka (córka Jan Stanisław Całka oraz Julianna Małgorzata Kosut).
    Dzieci:
    1. Marianna Dzięcioł urodzony(a) 14 czer. 1874, Oleksianka.
    2. Jan Dzięcioł urodzony(a) 1 wrz. 1877, Oleksianka.
    3. Wiktoria Dzięcioł urodzony(a) 17 sty. 1880, Oleksianka.
    4. Piotr Dzięcioł urodzony(a) 20 mar. 1882, Oleksianka.
    5. Katarzyna Dzięcioł urodzony(a) 5 sty. 1884, Oleksianka.
    6. Julianna Dzięcioł urodzony(a) 2 lip. 1886, Oleksianka.
    7. 3. Julianna Dzięcioł urodzony(a) 27 lip. 1890, Oleksianka; zgon 16 gru. 1944, Oleksianka.
    8. Jan Dzięcioł urodzony(a) 30 sty. 1898, Oleksianka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Filip Marcel Rogala urodzony(a) 28 kwie. 1819, Iwowe (syn Walenty Rogala oraz Kunegunda Płatek).

    Filip poślubił(a) Antonina Małgorzata Płatek 21 sty. 1839, Latowicz. Antonina (córka Kazimierz Płatek oraz Helena Gielo) urodzony(a) 12 czer. 1819, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Antonina Małgorzata Płatek urodzony(a) 12 czer. 1819, Oleksianka (córka Kazimierz Płatek oraz Helena Gielo).
    Dzieci:
    1. Józef Rogala urodzony(a) 12 mar. 1840, Oleksianka.
    2. Marianna Rogala urodzony(a) 15 sier. 1842, Oleksianka.
    3. 4. Piotr Rogala urodzony(a) 1 sier. 1846, Oleksianka.
    4. Jan Rogala urodzony(a) 8 gru. 1857, Oleksianka.
    5. Katarzyna Rogala urodzony(a) 27 luty 1852, Oleksianka.

  3. 10.  Walenty Bogusz urodzony(a) 13 luty 1809, Iwowe (syn Marek Bogus oraz Marianna Przybysz).

    Walenty poślubił(a) Krystyna Skorupa 17 luty 1833, Latowicz. Krystyna (córka Walenty Skorupa oraz Julianna Kosut) urodzony(a) 23 lip. 1815, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Krystyna Skorupa urodzony(a) 23 lip. 1815, Iwowe (córka Walenty Skorupa oraz Julianna Kosut).
    Dzieci:
    1. Karol Bogusz urodzony(a) 3 list. 1838, Iwowe.
    2. Józefa Bogusz urodzony(a) 22 czer. 1840, Iwowe.
    3. Wojciech Bogusz urodzony(a) 8 kwie. 1843, Iwowe.
    4. 5. Helena Bogusz urodzony(a) 22 luty 1848, Iwowe.

  5. 12.  Jan Dzięcioł urodzony(a) 22 paź. 1797, Oleksianka (syn Franciszek Dzięcioł oraz Agnieszka Woźniak).

    Jan poślubił(a) Rozalia Gielo 26 luty 1832, Latowicz. Rozalia (córka Marcin Gielo oraz Petronella Szostek) urodzony(a) 20 sier. 1800, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Rozalia Gielo urodzony(a) 20 sier. 1800, Oleksianka (córka Marcin Gielo oraz Petronella Szostek).
    Dzieci:
    1. Walenty Dzięcioł urodzony(a) 5 luty 1833, Oleksianka.
    2. Rafał Dzięcioł urodzony(a) 23 paź. 1837, Oleksianka.
    3. Aleksander Dzięcioł urodzony(a) 16 lip. 1840, Oleksianka.
    4. 6. Wawrzyniec Dzięcioł urodzony(a) 8 sier. 1843, Oleksianka.

  7. 14.  Jan Stanisław Całka urodzony(a) 16 maj 1812, Redzyńskie (syn Wit Całka oraz Hedwiga Malitka-Zbojna).

    Jan poślubił(a) Julianna Małgorzata Kosut 19 czer. 1842, Latowicz. Julianna (córka Bartłomiej Kosut oraz Ewa (Helena) Reda) urodzony(a) 19 czer. 1817, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Julianna Małgorzata Kosut urodzony(a) 19 czer. 1817, Oleksianka (córka Bartłomiej Kosut oraz Ewa (Helena) Reda).
    Dzieci:
    1. Marianna Całka urodzony(a) 5 maj 1843, Oleksianka.
    2. Ludwik Całka urodzony(a) 23 sier. 1844, Oleksianka.
    3. Zuzanna Całka urodzony(a) 6 sier. 1845, Oleksianka.
    4. Alojzy Całka urodzony(a) 22 czer. 1847, Oleksianka.
    5. Ludwik Całka urodzony(a) 6 paź. 1849, Oleksianka.
    6. 7. Magdalena Całka urodzony(a) 6 maj 1852, Oleksianka.
    7. Kajetan Całka urodzony(a) 7 sier. 1855, Oleksianka.
    8. Gertruda Całka urodzony(a) 13 mar. 1858, Oleksianka.
    9. Katarzyna Całka urodzony(a) 26 paź. 1860, Oleksianka.
    10. Katarzyna Całka urodzony(a) 2 list. 1865, Oleksianka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Walenty Rogala urodzony(a) 23 maj 1786, Iwowe (syn Paweł Rogala oraz Agnieszka Figiel).

    Walenty poślubił(a) Kunegunda Płatek Kunegunda (córka Jan Płatek oraz Jadwiga Jachówna) urodzony(a) 29 lip. 1793, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Kunegunda Płatek urodzony(a) 29 lip. 1793, Oleksianka (córka Jan Płatek oraz Jadwiga Jachówna).
    Dzieci:
    1. Błażej Ignacy Rogala urodzony(a) 3 luty 1817, Iwowe.
    2. 8. Filip Marcel Rogala urodzony(a) 28 kwie. 1819, Iwowe.
    3. Julianna Rogala urodzony(a) 23 luty 1829, Iwowe.
    4. Ludwik Rogala urodzony(a) 3 wrz. 1832, Iwowe.

  3. 18.  Kazimierz Płatek urodzony(a) 1796, Oleksianka (syn Jan Płatek oraz Małgorzata Świeczka).

    Kazimierz poślubił(a) Helena Gielo Helena (córka Andrzej Gielo oraz Agata Rowicka) urodzony(a) 28 luty 1793, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Helena Gielo urodzony(a) 28 luty 1793, Oleksianka (córka Andrzej Gielo oraz Agata Rowicka).
    Dzieci:
    1. Wawrzyniec Dominik Płatek urodzony(a) 11 sier. 1814, Oleksianka.
    2. 9. Antonina Małgorzata Płatek urodzony(a) 12 czer. 1819, Oleksianka.
    3. Magdalena Joanna Płatek urodzony(a) 20 maj 1821, Oleksianka.
    4. Jędrzej Płatek urodzony(a) 4 list. 1823, Oleksianka.
    5. Jan Płatek urodzony(a) 12 gru. 1824, Oleksianka.
    6. Marianna Płatek urodzony(a) 5 wrz. 1828, Oleksianka.
    7. Katarzyna Płatek urodzony(a) 27 wrz. 1830, Oleksianka.

  5. 20.  Marek Bogus urodzony(a) 23 kwie. 1767, Iwowe (syn Piotr Bogusz oraz Anna Pieniak).

    Marek poślubił(a) Marianna Przybysz 24 sty. 1796, Latowicz. Marianna (córka Antoni Przybysz oraz Zofia Gałązkowa) urodzony(a) 18 sier. 1780, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Marianna Przybysz urodzony(a) 18 sier. 1780, Iwowe (córka Antoni Przybysz oraz Zofia Gałązkowa).
    Dzieci:
    1. Fabian Bogusz urodzony(a) 22 sty. 1799, Iwowe.
    2. Hedwiga Bogusz urodzony(a) 1 gru. 1801, Iwowe.
    3. Grzegorz Bogusz urodzony(a) 11 maj 1804, Iwowe.
    4. Elżbieta Bogusz urodzony(a) 14 wrz. 1806, Iwowe.
    5. Józefa Franciszka Bogusz urodzony(a) 17 wrz. 1811, Iwowe.
    6. Zachariasz Karol Bogusz urodzony(a) 5 list. 1815, Iwowe.
    7. 10. Walenty Bogusz urodzony(a) 13 luty 1809, Iwowe.
    8. Józef Damazy Bogusz urodzony(a) 9 gru. 1819, Iwowe.

  7. 22.  Walenty Skorupa urodzony(a) 12 luty 1783, Iwowe (syn Adalbertus Skorupa oraz Zofia Koza).

    Walenty poślubił(a) Julianna Kosut 24 sty. 1808, Latowicz. Julianna (córka Kazimierz Kosut oraz Agata Domoń) urodzony(a) 25 maj 1790, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Julianna Kosut urodzony(a) 25 maj 1790, Iwowe (córka Kazimierz Kosut oraz Agata Domoń).
    Dzieci:
    1. Marianna Skorupa urodzony(a) 19 sier. 1809, Iwowe.
    2. Ignacy Piotr Skorupa urodzony(a) 29 lip. 1812, Iwowe.
    3. Piotr Paweł Skorupa urodzony(a) 3 czer. 1814, Iwowe.
    4. Jan Feliks Skorupa urodzony(a) 3 czer. 1814, Iwowe.
    5. 11. Krystyna Skorupa urodzony(a) 23 lip. 1815, Iwowe.
    6. Benedykt Józef Skorupa urodzony(a) 23 lip. 1815, Iwowe.
    7. Ambroży Mikołaj Skorupa urodzony(a) 7 gru. 1817, Iwowe.
    8. Tekla Krystyna Skorupa urodzony(a) 9 sier. 1820, Iwowe.
    9. Kunegunda Skorupa urodzony(a) 26 luty 1823, Iwowe.
    10. Klemens Skorupa urodzony(a) 27 list. 1825, Iwowe.
    11. Tekla Skorupa urodzony(a) 6 lip. 1829, Iwowe.
    12. Mateusz Skorupa urodzony(a) 29 paź. 1831, Iwowe.
    13. Karolina Skorupa urodzony(a) 29 paź. 1831, Iwowe.
    14. Katarzyna Skorupa urodzony(a) 24 list. 1835, Iwowe.

  9. 24.  Franciszek Dzięcioł urodzony(a) 2 gru. 1765, Strachomin (syn Stanisław Dzięcioł oraz Marianna).

    Franciszek poślubił(a) Agnieszka Woźniak 22 sty. 1792, Latowicz. Agnieszka (córka Julian Woźniak oraz Małgorzata) urodzony(a) 31 sty. 1775, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Agnieszka Woźniak urodzony(a) 31 sty. 1775, Oleksianka (córka Julian Woźniak oraz Małgorzata).
    Dzieci:
    1. Wiktor Dzięcioł urodzony(a) 6 mar. 1793, Oleksianka.
    2. Franciszka Dzięcioł urodzony(a) 11 mar. 1795, Oleksianka.
    3. 12. Jan Dzięcioł urodzony(a) 22 paź. 1797, Oleksianka.
    4. Marcin Dzięcioł urodzony(a) 18 list. 1800, Oleksianka.
    5. Kunegunda Dzięcioł urodzony(a) 3 sier. 1803, Oleksianka.
    6. Apolonia Dzięcioł urodzony(a) 14 luty 1806, Oleksianka.
    7. Andrzej Dzięcioł urodzony(a) 20 wrz. 1808, Oleksianka.
    8. Katarzyna Dzięcioł urodzony(a) 26 wrz. 1809, Oleksianka.
    9. Wojciech Jerzy Dzięcioł urodzony(a) 17 kwie. 1813, Oleksianka.

  11. 26.  Marcin Gielo urodzony(a) 2 list. 1756, Oleksianka (syn Krzysztof Gielo oraz Marianna Wiechetek).

    Marcin poślubił(a) Petronella Szostek 22 list. 1789, Latowicz. Petronella (córka Laurenty Szostek oraz Małgorzata Zbroch) urodzony(a) 26 maj 1774, Dąbrówka. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Petronella Szostek urodzony(a) 26 maj 1774, Dąbrówka (córka Laurenty Szostek oraz Małgorzata Zbroch).
    Dzieci:
    1. Benedykt Gielo urodzony(a) 16 lip. 1797, Oleksianka.
    2. 13. Rozalia Gielo urodzony(a) 20 sier. 1800, Oleksianka.

  13. 28.  Wit Całka urodzony(a) 16 czer. 1771, Redzyńskie (syn Feliks (Szczęsny) Całka oraz Marianna Śluzek).

    Wit poślubił(a) Hedwiga Malitka-Zbojna 20 list. 1796, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Hedwiga Malitka-Zbojna
    Dzieci:
    1. Jan Całka urodzony(a) 24 paź. 1797, Redzyńskie; zgon 26 paź. 1797, Redzyńskie.
    2. Hieronim Całka urodzony(a) 30 wrz. 1798, Redzyńskie.
    3. Jakub Całka urodzony(a) 26 lip. 1801, Redzyńskie.
    4. Izydor Całka urodzony(a) 1 sier. 1804, Redzyńskie.
    5. Franciszek Całka urodzony(a) 9 paź. 1806, Redzyńskie.
    6. Benedykt Całka urodzony(a) 31 mar. 1809, Redzyńskie.
    7. 14. Jan Stanisław Całka urodzony(a) 16 maj 1812, Redzyńskie.
    8. Barbara Gertruda Całka urodzony(a) 2 gru. 1814, Redzyńskie.
    9. Michał Władysław Całka urodzony(a) 27 wrz. 1816, Redzyńskie.

  15. 30.  Bartłomiej Kosut (syn Grzegorz Kosut oraz Marianna).

    Bartłomiej poślubił(a) Ewa (Helena) Reda 21 list. 1790, Latowicz. Ewa (córka Paweł Reda oraz Katarzna Sęcek) urodzony(a) 28 paź. 1772, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Ewa (Helena) Reda urodzony(a) 28 paź. 1772, Strachomin (córka Paweł Reda oraz Katarzna Sęcek).
    Dzieci:
    1. Dorota Kosut urodzony(a) 12 luty 1792, Oleksianka; zgon 26 luty 1801, Oleksianka.
    2. Franciszek Kosut urodzony(a) 15 mar. 1795, Oleksianka; zgon 22 luty 1796, Oleksianka.
    3. Małgorzata Kosut urodzony(a) 18 lip. 1797, Oleksianka; zgon 17 mar. 1801, Oleksianka.
    4. Walenty Kosut urodzony(a) 7 luty 1799, Oleksianka; zgon 26 mar. 1800, Oleksianka.
    5. Brygida Kosut urodzony(a) 17 list. 1800, Oleksianka.
    6. Marianna Kosut urodzony(a) 7 wrz. 1802, Oleksianka.
    7. Katarzyna Kosut urodzony(a) 24 kwie. 1804, Oleksianka; zgon 26 lip. 1805, Oleksianka.
    8. Krystyna Kosut urodzony(a) 2 list. 1805, Oleksianka.
    9. Antonina Monika Kosut urodzony(a) 11 maj 1807, Oleksianka.
    10. Wincenty Kosut urodzony(a) 18 lip. 1809, Oleksianka.
    11. Dorota Marianna Kosut urodzony(a) 27 sty. 1811, Oleksianka.
    12. Agnieszka Anastazja Kosut urodzony(a) 22 sty. 1813, Oleksianka.
    13. Mikołaj Piotr Kosut urodzony(a) 5 gru. 1814, Oleksianka.
    14. 15. Julianna Małgorzata Kosut urodzony(a) 19 czer. 1817, Oleksianka.