Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Helena Małecka

Helena Małecka

Kobieta 1879 - 1970  (91 lat)

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Helena Małecka urodzony(a) 5 kwie. 1879, Budziska (córka Józef Małecki oraz Katarzyna Dzięcioł); zgon 21 paź. 1970, Laliny.

    Helena poślubił(a) Grzegorz Sabak 3 luty 1904, Latowicz. Grzegorz (syn Stanisław Sabak oraz Marianna Kowalska) urodzony(a) 6 wrz. 1878, Laliny; zgon 13 list. 1932, Laliny. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Stefania Sabak urodzony(a) 29 paź. 1904, Laliny.
    2. Stanisław Sabak urodzony(a) 2 kwie. 1907, Laliny; zgon 25 mar. 1985, Laliny.
    3. Anna Sabak urodzony(a) 20 lip. 1909, Laliny.
    4. Kazimierz Sabak urodzony(a) 17 luty 1914, Laliny; zgon 7 czer. 1926, Laliny.
    5. Henryk Sabak urodzony(a) 10 wrz. 1921, Laliny; zgon 21 czer. 1991, Laliny.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Józef Małecki urodzony(a) 6 mar. 1847, Budziska (syn Wojciech Wincenty Małecki oraz Karolina Ćmoch).

    Józef poślubił(a) Katarzyna Dzięcioł 17 luty 1867, Latowicz. Katarzyna (córka Wojciech Dzięcioł oraz Marianna Boniarczyk) urodzony(a) 10 luty 1849, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Katarzyna Dzięcioł urodzony(a) 10 luty 1849, Oleksianka (córka Wojciech Dzięcioł oraz Marianna Boniarczyk).
    Dzieci:
    1. Marianna Małecka urodzony(a) 29 paź. 1869, Budziska; zgon 22 lip. 1935, Laliny.
    2. Franciszek Małecki urodzony(a) 24 mar. 1872, Budziska.
    3. Jan Małecki urodzony(a) 7 mar. 1874, Budziska.
    4. Piotr Małecki urodzony(a) 25 mar. 1877, Budziska.
    5. 1. Helena Małecka urodzony(a) 5 kwie. 1879, Budziska; zgon 21 paź. 1970, Laliny.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Wojciech Wincenty Małecki urodzony(a) 13 kwie. 1818, Budziska (syn Kacper Małecki oraz Jadwiga Wielgopolanin).

    Wojciech poślubił(a) Karolina Ćmoch 5 luty 1837, Latowicz. Karolina (córka Kazimierz Ćmoch oraz Agnieszka Duszyńska) urodzony(a) 30 paź. 1821, Budziska. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Karolina Ćmoch urodzony(a) 30 paź. 1821, Budziska (córka Kazimierz Ćmoch oraz Agnieszka Duszyńska).
    Dzieci:
    1. Marcella Małecka urodzony(a) 20 sty. 1839, Budziska.
    2. Jan Małecki urodzony(a) 12 lip. 1840, Budziska.
    3. Katarzyna Małecka urodzony(a) 17 maj 1843, Budziska.
    4. Paulina Małecka urodzony(a) 28 maj 1844, Chyżyny.
    5. 2. Józef Małecki urodzony(a) 6 mar. 1847, Budziska.
    6. Weronika Małecka
    7. Piotr Małecki urodzony(a) 18 kwie. 1852, Budziska.
    8. Franciszek Małecki urodzony(a) 15 wrz. 1855, Budziska.
    9. Antoni Małecki urodzony(a) 15 sty. 1859, Budziska.
    10. Antoni Małecki urodzony(a) 9 sier. 1862, Budziska.

  3. 6.  Wojciech Dzięcioł urodzony(a) 15 kwie. 1824, Oleksianka (syn Feliks Dzięcioł oraz Elzbieta Marczak).

    Wojciech poślubił(a) Marianna Boniarczyk 3 luty 1846, Latowicz. Marianna (córka Józef Boniarczyk oraz Antonina Woźniak) urodzony(a) 23 wrz. 1826, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Boniarczyk urodzony(a) 23 wrz. 1826, Oleksianka (córka Józef Boniarczyk oraz Antonina Woźniak).
    Dzieci:
    1. Leon Dzięcioł urodzony(a) 11 kwie. 1847, Oleksianka.
    2. 3. Katarzyna Dzięcioł urodzony(a) 10 luty 1849, Oleksianka.
    3. Julianna Dzięcioł urodzony(a) 16 luty 1851, Oleksianka.
    4. Jan Dzięcioł urodzony(a) 9 lip. 1857, Oleksianka.
    5. Szczepan Dzięcioł urodzony(a) 25 gru. 1860, Oleksianka.
    6. Aleksandra Dzięcioł urodzony(a) 23 kwie. 1863, Oleksianka.
    7. Paulina Dzięcioł urodzony(a) 15 czer. 1866, Oleksianka.
    8. Paweł Dzięcioł urodzony(a) 25 wrz. 1870, Oleksianka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Kacper Małecki

    Kacper — Jadwiga Wielgopolanin. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Jadwiga Wielgopolanin
    Dzieci:
    1. Katarzyna Małecka urodzony(a) 1814, Budziska.
    2. 4. Wojciech Wincenty Małecki urodzony(a) 13 kwie. 1818, Budziska.

  3. 10.  Kazimierz Ćmoch urodzony(a) 5 mar. 1800, Budziska (syn Ambroży Ćmoch oraz Agnieszka Mucha).

    Kazimierz poślubił(a) Agnieszka Duszyńska 30 sty. 1820, Latowicz. Agnieszka (córka Felicjan Dusiński oraz Weronika Cupkówna) urodzony(a) 25 sty. 1800, Budziska. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Agnieszka Duszyńska urodzony(a) 25 sty. 1800, Budziska (córka Felicjan Dusiński oraz Weronika Cupkówna).
    Dzieci:
    1. 5. Karolina Ćmoch urodzony(a) 30 paź. 1821, Budziska.
    2. Marianna Ćmoch urodzony(a) 26 sier. 1824, Budziska.
    3. Piotr Ćmoch urodzony(a) 31 lip. 1827, Budziska.
    4. Piotr Ćmoch urodzony(a) 26 czer. 1830, Budziska.
    5. Franciszka Ćmoch urodzony(a) 1834, Budziska.
    6. Kunegunda Czmoch urodzony(a) 1 gru. 1836, Budziska.

  5. 12.  Feliks Dzięcioł urodzony(a) 4 sier. 1791, Oleksianka (syn Maciej Dzięcioł oraz Bibianna Gielo).

    Feliks poślubił(a) Elzbieta Marczak 26 sty. 1823, Latowicz. Elzbieta (córka Tomasz Marcak oraz Apolonia Ożarek) urodzony(a) 18 list. 1807, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Elzbieta Marczak urodzony(a) 18 list. 1807, Oleksianka (córka Tomasz Marcak oraz Apolonia Ożarek).
    Dzieci:
    1. 6. Wojciech Dzięcioł urodzony(a) 15 kwie. 1824, Oleksianka.
    2. Aleksy Dzięcioł urodzony(a) 12 lip. 1825, Oleksianka.
    3. Marianna Dzięcioł urodzony(a) 5 sty. 1827, Oleksianka.
    4. Katarzyna Dzięcioł urodzony(a) 15 wrz. 1828, Oleksianka.
    5. Zuzanna Dzięcioł urodzony(a) 13 wrz. 1830, Oleksianka.
    6. Piotr Dzięcioł urodzony(a) 29 lip. 1832, Oleksianka.
    7. Andrzej Dzięcioł urodzony(a) 22 list. 1834, Oleksianka.
    8. Walenty Dzięcioł urodzony(a) 13 luty 1837, Oleksianka.
    9. Marcin Dzięcioł urodzony(a) 5 list. 1838, Oleksianka.

  7. 14.  Józef Boniarczyk urodzony(a) 1804, Węgry (syn Józef Boniarczyk oraz Anna).

    Józef poślubił(a) Antonina Woźniak 25 czer. 1826, Latowicz. Antonina (córka Antoni Woźniak oraz Anastazja Piórek) urodzony(a) 17 sty. 1797, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Antonina Woźniak urodzony(a) 17 sty. 1797, Oleksianka (córka Antoni Woźniak oraz Anastazja Piórek).
    Dzieci:
    1. Małgorzata Boniarczyk urodzony(a) 8 lip. 1829, Oleksianka.
    2. 7. Marianna Boniarczyk urodzony(a) 23 wrz. 1826, Oleksianka.
    3. Jakub Baniarek urodzony(a) 1834, Oleksianka.


Pokolenie: 5

  1. 20.  Ambroży Ćmoch urodzony(a) 4 gru. 1769, Budziska (syn Maciej Ćmoch oraz Krystyna Cegiełka).

    Ambroży poślubił(a) Agnieszka Mucha 7 luty 1794, Latowicz. Agnieszka (córka Jakub Mucha oraz Katarzyna) urodzony(a) 30 sty. 1779, Budziska. [Arkusz rodzinny]


  2. 21.  Agnieszka Mucha urodzony(a) 30 sty. 1779, Budziska (córka Jakub Mucha oraz Katarzyna).
    Dzieci:
    1. Fabian Ćmoch urodzony(a) 20 sty. 1798, Budziska.
    2. 10. Kazimierz Ćmoch urodzony(a) 5 mar. 1800, Budziska.
    3. Katarzyna Cmoch urodzony(a) 29 kwie. 1804, Budziska.
    4. Brygida Ćmoch urodzony(a) 28 mar. 1807, Budziska.
    5. Flawa Ćmoch urodzony(a) 30 lip. 1809, Budziska.
    6. Marianna Rozalia Ćmoch urodzony(a) 1 mar. 1812, Budziska.

  3. 22.  Felicjan Dusiński urodzony(a) 10 czer. 1773, Dębe Małe (syn Tomasz Dusiński oraz Katarzyna Uścińska).

    Felicjan poślubił(a) Weronika Cupkówna 16 luty 1794, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 23.  Weronika Cupkówna
    Dzieci:
    1. Salomea Duszyńska urodzony(a) 6 kwie. 1795, Dębe Małe.
    2. Benedykt Duszyński urodzony(a) 24 mar. 1797, Dębe Małe.
    3. 11. Agnieszka Duszyńska urodzony(a) 25 sty. 1800, Budziska.
    4. Grzegorz Duszyński urodzony(a) 13 mar. 1803, Budziska.
    5. Jan Duszyński urodzony(a) 27 paź. 1805, Dębe Małe.
    6. Marianna Duszyńska urodzony(a) 3 sier. 1808, Dębe Małe.
    7. Franciszka Katarzyna Duszyńska urodzony(a) 29 mar. 1811, Budziska.

  5. 24.  Maciej Dzięcioł urodzony(a) 25 luty 1762, Strachomin (syn Stanisław Dzięcioł oraz Marianna).

    Maciej poślubił(a) Bibianna Gielo 1 luty 1789, Latowicz. Bibianna (córka Grzegorz Gielo oraz Teresa Koc) urodzony(a) 3 gru. 1768, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  6. 25.  Bibianna Gielo urodzony(a) 3 gru. 1768, Oleksianka (córka Grzegorz Gielo oraz Teresa Koc).
    Dzieci:
    1. Gracjan Dzięcioł urodzony(a) 19 gru. 1789, Oleksianka.
    2. 12. Feliks Dzięcioł urodzony(a) 4 sier. 1791, Oleksianka.
    3. Beatrycze Dzięcioł urodzony(a) 18 sier. 1793, Oleksianka.
    4. Justyna Dzięcioł urodzony(a) 20 wrz. 1795, Oleksianka.
    5. Anna Dzięcioł urodzony(a) 21 czer. 1799, Oleksianka.
    6. Fabian Dzięcioł urodzony(a) 20 sty. 1801, Oleksianka.

  7. 26.  Tomasz Marcak (syn Adalbertus Marcak oraz Jadwiga).

    Tomasz — Apolonia Ożarek. [Arkusz rodzinny]


  8. 27.  Apolonia Ożarek
    Dzieci:
    1. Julianna Marczak urodzony(a) 22 czer. 1793, Oleksianka.
    2. Jan Marczak urodzony(a) 14 lip. 1795, Oleksianka.
    3. Piotr Marczak urodzony(a) 1 sier. 1796, Oleksianka.
    4. Małgorzata Marczak urodzony(a) 13 czer. 1799, Oleksianka.
    5. Stanisław Marczak urodzony(a) 17 list. 1800, Oleksianka.
    6. Marianna Marczak urodzony(a) 25 gru. 1802, Oleksianka.
    7. Bernard Marczak urodzony(a) 20 maj 1805, Oleksianka.
    8. 13. Elzbieta Marczak urodzony(a) 18 list. 1807, Oleksianka.
    9. Katarzyna Marczak urodzony(a) 17 sty. 1810, Oleksianka.
    10. Regina Marianna Marczak urodzony(a) 4 wrz. 1812, Oleksianka.
    11. Florian Marek Marczak urodzony(a) 8 maj 1817, Oleksianka.

  9. 28.  Józef Boniarczyk

    Józef — Anna. [Arkusz rodzinny]


  10. 29.  Anna
    Dzieci:
    1. 14. Józef Boniarczyk urodzony(a) 1804, Węgry.

  11. 30.  Antoni Woźniak urodzony(a) 13 czer. 1756, Oleksianka (syn Jan Woźniak oraz Anna Perzanka).

    Antoni poślubił(a) Anastazja Piórek 21 list. 1790, Latowicz. Anastazja (córka Michał Piórek oraz Marianna Gielo) urodzony(a) 7 sty. 1767, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  12. 31.  Anastazja Piórek urodzony(a) 7 sty. 1767, Oleksianka (córka Michał Piórek oraz Marianna Gielo).
    Dzieci:
    1. Roch Woźniak urodzony(a) 17 sier. 1791, Oleksianka.
    2. Eufrazja Woźniak urodzony(a) 13 wrz. 1792, Oleksianka.
    3. 15. Antonina Woźniak urodzony(a) 17 sty. 1797, Oleksianka.
    4. Szczepan Woźniak urodzony(a) 24 gru. 1799, Oleksianka.
    5. Jakub Woźniak urodzony(a) 26 lip. 1802, Oleksianka.
    6. Grzegorz Woźniak urodzony(a) 9 mar. 1806, Oleksianka.
    7. Paweł Woźniak urodzony(a) 22 sty. 1809, Oleksianka.
    8. Agata Woźniak urodzony(a) 3 luty 1810, Oleksianka.
    9. Benedykt Józef Woźniak urodzony(a) 25 mar. 1811, Oleksianka.