Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Andrzej Niedek

Andrzej Niedek

Mężczyzna 1825 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Andrzej Niedek urodzony(a) 20 list. 1825, Kamionka (syn Grzegorz Nidek oraz Monika Komorek).

    Andrzej — Agnieszka Szafrańska. Agnieszka (córka Wawrzyniec Szafrański oraz Katarzyna Maciejec) urodzony(a) 15 luty 1833, Kamionka. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Marianna Miedek urodzony(a) 17 mar. 1857, Kamionka.
    2. Katarzyna Miedek urodzony(a) 25 czer. 1859, Kamionka.
    3. Franciszek Niedek urodzony(a) 10 wrz. 1862, Kamionka.
    4. Jan Niedek urodzony(a) 10 mar. 1865, Kamionka.
    5. Wojciech Niedek urodzony(a) 15 maj 1868, Kamionka.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Grzegorz Nidek urodzony(a) 13 mar. 1782, Strachomin (syn Kazimierz Miedek (Nidek) oraz Franciszka Kozianka).

    Grzegorz poślubił(a) Monika Komorek 5 luty 1809, Latowicz. Monika (córka Paweł Komorek oraz Teresa Prus) urodzony(a) 12 maj 1793, Kamionka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Monika Komorek urodzony(a) 12 maj 1793, Kamionka (córka Paweł Komorek oraz Teresa Prus).
    Dzieci:
    1. Marianna Salomea Niedek urodzony(a) 27 sier. 1811, Kamionka; zgon 17 list. 1815, Kamionka.
    2. Magdalena Franciszka Nidek urodzony(a) 23 maj 1816, Kamionka.
    3. Antoni Jan Nidek urodzony(a) 6 czer. 1821, Kamionka.
    4. 1. Andrzej Niedek urodzony(a) 20 list. 1825, Kamionka.
    5. Weronika Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1830, Kamionka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744 (syn N Niedek); zgon 18 luty 1820, Strachomin.

    Kazimierz poślubił(a) Franciszka Kozianka Franciszka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Franciszka Kozianka urodzony(a) 1744; zgon 28 sty. 1814, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Andrzej Miedek urodzony(a) 4 luty 1770, Strachomin.
    2. Karol Niedek urodzony(a) 10 list. 1772, Strachomin; zgon 17 list. 1772, Strachomin.
    3. Franciszek Miedek urodzony(a) 10 kwie. 1774, Strachomin; zgon 14 maj 1775, Strachomin.
    4. Bernard Niedek urodzony(a) 19 maj 1775, Strachomin.
    5. Justyna Nidek urodzony(a) 27 czer. 1779, Strachomin.
    6. 2. Grzegorz Nidek urodzony(a) 13 mar. 1782, Strachomin.
    7. Komelia Nidek urodzony(a) 18 wrz. 1785, Strachomin.
    8. Julianna Niedek urodzony(a) 13 sier. 1788, Strachomin.
    9. Helena Nidek urodzony(a) 2 sier. 1790, Strachomin.
    10. Aleksandra Niedek urodzony(a) 14 kwie. 1793, Strachomin.

  3. 6.  Paweł Komorek urodzony(a) 29 czer. 1762, Kamionka (syn Krzysztof Komorek oraz Marianna); zgon 9 maj 1805, Kamionka.

    Paweł — Teresa Prus. Teresa (córka Adalbert Prus oraz Apolonia) urodzony(a) 9 list. 1764, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Teresa Prus urodzony(a) 9 list. 1764, Chyżyny (córka Adalbert Prus oraz Apolonia).
    Dzieci:
    1. Andrzej Komorek urodzony(a) 29 list. 1791, Kamionka; zgon 7 gru. 1793, Kamionka.
    2. 3. Monika Komorek urodzony(a) 12 maj 1793, Kamionka.
    3. Jan Komorek urodzony(a) 18 czer. 1796, Kamionka; zgon 28 lip. 1797, Kamionka.
    4. Łucja Komorek urodzony(a) 13 gru. 1797, Kamionka; zgon 6 czer. 1799, Kamionka.
    5. Cyprian Komorek urodzony(a) 15 wrz. 1799, Kamionka; zgon 15 sier. 1808, Kamionka.
    6. Franciszka Komorek urodzony(a) 11 sty. 1801, Kamionka; zgon 26 list. 1803, Kamionka.
    7. Elżbieta Komorek urodzony(a) 19 czer. 1803, Kamionka; zgon 6 sier. 1805, Kamionka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  N Niedek
    Dzieci:
    1. Antoni Nidek urodzony(a) 1723; zgon 26 mar. 1800, Latowicz.
    2. Maciej Miedek urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 6 mar. 1825, Strachomin.
    3. 4. Kazimierz Miedek (Nidek) urodzony(a) 1744; zgon 18 luty 1820, Strachomin.
    4. Grzegorz Midek urodzony(a) 1745; zgon 21 sty. 1825, Latowicz.
    5. Andrzej Nidek
    6. Żyjący

  2. 12.  Krzysztof Komorek urodzony(a) 1748; zgon 21 mar. 1798, Kamionka.

    Krzysztof — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  3. 13.  Marianna
    Dzieci:
    1. Agnieszka Komorek urodzony(a) 8 sty. 1758, Kamionka; zgon 13 sty. 1758, Kamionka.
    2. Mikołaj Komorek urodzony(a) 1 gru. 1759, Kamionka.
    3. 6. Paweł Komorek urodzony(a) 29 czer. 1762, Kamionka; zgon 9 maj 1805, Kamionka.
    4. Klara Komorek urodzony(a) 5 list. 1765, Kamionka.
    5. Józef Komorek urodzony(a) 19 mar. 1769, Kamionka; zgon 27 list. 1770, Kamionka.
    6. Kunegunda Komorek urodzony(a) 2 sier. 1772, Kamionka; zgon 19 lip. 1773, Kamionka.
    7. Izydor Komorek urodzony(a) 7 kwie. 1777, Kamionka.

  4. 14.  Adalbert Prus (syn N Prus oraz Marianna).

    Adalbert — Apolonia. [Arkusz rodzinny]


  5. 15.  Apolonia
    Dzieci:
    1. Scholastyka Prus urodzony(a) 12 luty 1757, Chyżyny.
    2. Marianna Prus urodzony(a) 21 czer. 1759, Chyżyny.
    3. Andrzej Prus urodzony(a) 23 gru. 1760, Chyżyny.
    4. Małgorzata Prus urodzony(a) 4 lip. 1762, Chyżyny.
    5. 7. Teresa Prus urodzony(a) 9 list. 1764, Chyżyny.
    6. Konstancja Prus urodzony(a) 4 mar. 1766, Chyżyny.
    7. Roch Prus urodzony(a) 12 sier. 1769, Chyżyny; zgon 12 kwie. 1771, Chyżyny.


Pokolenie: 5

  1. 28.  N Prus

    N — Marianna. Marianna urodzony(a) 1687; zgon 31 sier. 1777, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 29.  Marianna urodzony(a) 1687; zgon 31 sier. 1777, Chyżyny.
    Dzieci:
    1. Maciej Prus urodzony(a) 1708; zgon 11 mar. 1778, Latowicz.
    2. Mateusz Prus urodzony(a) 1717, Chyżyny; zgon 22 wrz. 1757, Chyżyny.
    3. 14. Adalbert Prus