Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Żyjący

Żyjący

Mężczyzna

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jan Osiak urodzony(a) 1901, Starowola (syn Piotr Osiak oraz Józefa Soska).

    Jan poślubił(a) Katarzyna Gajowniczek 24 list. 1926, Latowicz. Katarzyna (córka Jan Gajowniczek oraz Marianna Kowalska) urodzony(a) 4 maj 1900, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 4 maj 1900, Redzyńskie (córka Jan Gajowniczek oraz Marianna Kowalska).
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. Żyjący
    3. 1. Żyjący
    4. Żyjący
    5. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Piotr Osiak

    Piotr — Józefa Soska. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Józefa Soska
    Dzieci:
    1. 2. Jan Osiak urodzony(a) 1901, Starowola.

  3. 6.  Jan Gajowniczek urodzony(a) 22 sier. 1857, Chyżyny (syn Walenty Gajowniczek oraz Agnieszka Reda).

    Jan poślubił(a) Marianna Kowalska 29 maj 1882, Latowicz. Marianna (córka Franciszek Kowalski oraz Tekla Wiechetek) urodzony(a) 16.7., Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Kowalska urodzony(a) 16.7., Redzyńskie (córka Franciszek Kowalski oraz Tekla Wiechetek).
    Dzieci:
    1. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 8 lip. 1883, Redzyńskie.
    2. Aleksandra Gajowniczek urodzony(a) 7 kwie. 1886, Redzyńskie.
    3. Agnieszka Gajowniczek urodzony(a) 19 lip. 1889, Redzyńskie.
    4. Aleksandra Gajowniczek urodzony(a) 18 maj 1891, Redzyńskie.
    5. 3. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 4 maj 1900, Redzyńskie.


Pokolenie: 4

  1. 12.  Walenty Gajowniczek urodzony(a) 13 luty 1825, Chyżyny (syn Kazimierz Gajowniczek oraz Agnieszka Jaworska).

    Walenty poślubił(a) Agnieszka Reda 7 luty 1848, Latowicz. Agnieszka (córka Romuald Reda oraz Ewa Miszta) urodzony(a) 2 sty. 1827, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 13.  Agnieszka Reda urodzony(a) 2 sty. 1827, Strachomin (córka Romuald Reda oraz Ewa Miszta).
    Dzieci:
    1. Teresa Gajowniczek urodzony(a) 9 paź. 1850, Chyżyny.
    2. Teresa Gajowniczek urodzony(a) 20 wrz. 1853, Chyżyny.
    3. 6. Jan Gajowniczek urodzony(a) 22 sier. 1857, Chyżyny.
    4. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 8 sier. 1860, Chyżyny.
    5. Piotr Gajowniczek urodzony(a) 17 sty. 1864, Chyżyny.
    6. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 5 mar. 1867, Chyżyny.
    7. Julianna Gajowniczek urodzony(a) 27 list. 1870, Chyżyny.

  3. 14.  Franciszek Kowalski urodzony(a) 3 paź. 1824, Redzyńskie (syn Walenty Kowalski oraz Franciszka Gielo).

    Franciszek poślubił(a) Tekla Wiechetek 1 luty 1847, Latowicz. Tekla (córka Adalbertus Wiechetek oraz Apolonia Śluzek) urodzony(a) 11 wrz. 1824, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 15.  Tekla Wiechetek urodzony(a) 11 wrz. 1824, Redzyńskie (córka Adalbertus Wiechetek oraz Apolonia Śluzek).
    Dzieci:
    1. Weronika Kowalska urodzony(a) 9 sty. 1849, Redzyńskie.
    2. Piotr Kowalski urodzony(a) 8 lip. 1851, Redzyńskie.
    3. Magdalena Kowalska urodzony(a) 21 lip. 1853, Redzyńskie.
    4. Katarzyna Kowalska urodzony(a) 22 list. 1856, Redzyńskie.
    5. Agnieszka Kowalska urodzony(a) 16 list. 1856, Redzyńskie.
    6. Jan Kowalski urodzony(a) 9 mar. 1861, Redzyńskie.
    7. 7. Marianna Kowalska urodzony(a) 16.7., Redzyńskie.
    8. Marcjanna Kowalska urodzony(a) 13 sty. 1867, Redzyńskie.


Pokolenie: 5

  1. 24.  Kazimierz Gajowniczek urodzony(a) 1 mar. 1792, Chyżyny (syn Wincenty Gajowniczek oraz Rozalia Kaimek).

    Kazimierz poślubił(a) Agnieszka Jaworska 29 luty 1824, Latowicz. Agnieszka (córka Antoni Jaworski oraz Marianna Rybak) urodzony(a) 3 sty. 1805, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 25.  Agnieszka Jaworska urodzony(a) 3 sty. 1805, Chyżyny (córka Antoni Jaworski oraz Marianna Rybak).
    Dzieci:
    1. 12. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 13 luty 1825, Chyżyny.
    2. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 7 mar. 1827, Chyżyny.
    3. Maciej Gajowniczek urodzony(a) 19 luty 1830, Chyżyny.
    4. Maciej Gajowniczek urodzony(a) 19 luty 1833, Chyżyny.
    5. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 12 sty. 1835, Chyżyny.
    6. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 16 luty 1838, Chyżyny.
    7. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 5 wrz. 1840, Chyżyny.

  3. 26.  Romuald Reda urodzony(a) 6 luty 1789, Strachomin (syn Bartłomiej Reda oraz Marianna Kusio).

    Romuald poślubił(a) Ewa Miszta 26 maj 1811, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 27.  Ewa Miszta
    Dzieci:
    1. Piotr Paweł Reda urodzony(a) 29 czer. 1812, Strachomin.
    2. Marianna Julianna Reda urodzony(a) 25 czer. 1814, Strachomin.
    3. Elżbieta Petronella Reda urodzony(a) 7 lip. 1816, Strachomin.
    4. Brygida Marianna Reda urodzony(a) 9 paź. 1818, Strachomin.
    5. Grzegorz Marcin Reda urodzony(a) 15 list. 1820, Strachomin.
    6. Kajetan Reda urodzony(a) 7 sier. 1823, Strachomin.
    7. Marcella Reda urodzony(a) 5 mar. 1825, Strachomin.
    8. 13. Agnieszka Reda urodzony(a) 2 sty. 1827, Strachomin.
    9. Marianna Reda urodzony(a) 5 gru. 1830, Strachomin.

  5. 28.  Walenty Kowalski urodzony(a) 24 luty 1796, Redzyńskie (syn Maciej Kowalski oraz Brygida Olko).

    Walenty — Franciszka Gielo. Franciszka (córka Gabriel Gielo oraz Monika Reda) urodzony(a) 1 wrz. 1800, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 29.  Franciszka Gielo urodzony(a) 1 wrz. 1800, Strachomin (córka Gabriel Gielo oraz Monika Reda).
    Dzieci:
    1. Augustyn Bartłomiej Kowalski urodzony(a) 25 sier. 1821, Redzyńskie.
    2. Walenty Kowalski urodzony(a) 14 luty 1821, Redzyńskie.
    3. 14. Franciszek Kowalski urodzony(a) 3 paź. 1824, Redzyńskie.
    4. Barbara Kowalska urodzony(a) 25 list. 1829, Redzyńskie.
    5. Jan Kowalski urodzony(a) 24 czer. 1832, Redzyńskie.
    6. Michał Kowalski urodzony(a) 28 wrz. 1834, Redzyńskie.
    7. Maciej Kowalski urodzony(a) 22 luty 1838, Redzyńskie.
    8. Władysław Kowalski urodzony(a) 21 wrz. 1844, Redzyńskie.

  7. 30.  Adalbertus Wiechetek urodzony(a) 28 kwie. 1778, Redzyńskie (syn Augustyn Wiechetek oraz Krystyna Kusio).

    Adalbertus poślubił(a) Apolonia Śluzek 20 sty. 1800, Latowicz. Apolonia (córka Józef Śluzek oraz Apolonia Rechnio) urodzony(a) 20 luty 1781, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  8. 31.  Apolonia Śluzek urodzony(a) 20 luty 1781, Redzyńskie (córka Józef Śluzek oraz Apolonia Rechnio).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Wiechetek urodzony(a) 27 sty. 1802, Redzyńskie; zgon 28 sty. 1874, Laliny.
    2. Józefa Wiechetek urodzony(a) 18 mar. 1804, Redzyńskie; zgon 6 kwie. 1805, Redzyńskie.
    3. Onufry Wiechetek urodzony(a) 1 czer. 1806, Redzyńskie; zgon 10 sier. 1807, Redzyńskie.
    4. Marianna Wiechetek urodzony(a) 19 sier. 1808, Redzyńskie; zgon 4 wrz. 1809, Redzyńskie.
    5. Piotr Wiechetek urodzony(a) 24 lip. 1810, Redzyńskie.
    6. Monika Katarzyna Wiechetek urodzony(a) 8 maj 1813, Redzyńskie.
    7. Szymon Rafał Wiechetek urodzony(a) 22 paź. 1815, Redzyńskie.
    8. Kazimierz Ignacy Wiechetek urodzony(a) 17 luty 1818, Redzyńskie.
    9. Krzysztof Piotr Wiechetek urodzony(a) 26 lip. 1820, Redzyńskie.
    10. 15. Tekla Wiechetek urodzony(a) 11 wrz. 1824, Redzyńskie.
    11. Franciszek Wiechetek urodzony(a) 27 mar. 1827, Redzyńskie.