Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Józefa Gajowniczek

Józefa Gajowniczek

Kobieta 1842 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Józefa Gajowniczek urodzony(a) 10 mar. 1842, Strachomin (córka Mikołaj Ambroży Gajowniczek oraz Ludwika Górska).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Mikołaj Ambroży Gajowniczek urodzony(a) 6 gru. 1819, Strachomin (syn Hilary Gajowniczek oraz Anna Gajowniczek).

    Mikołaj poślubił(a) Ludwika Górska 8 czer. 1840, Latowicz. Ludwika (córka Daniel Górski oraz Katarzyna Świątek) urodzony(a) 20 sier. 1823, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Ludwika Górska urodzony(a) 20 sier. 1823, Chyżyny (córka Daniel Górski oraz Katarzyna Świątek).
    Dzieci:
    1. 1. Józefa Gajowniczek urodzony(a) 10 mar. 1842, Strachomin.
    2. Antonina Gajowniczek urodzony(a) 16 sty. 1844, Strachomin.
    3. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 1845, Strachomin.
    4. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 23 wrz. 1849, Strachomin.
    5. Weronika Gajowniczek urodzony(a) 26 wrz. 1851, Strachomin.
    6. Weronika Gajowniczek urodzony(a) 30 list. 1854, Strachomin.
    7. Anna Gajowniczek urodzony(a) 16 lip. 1857, Strachomin.
    8. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 1 wrz. 1860, Strachomin.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Hilary Gajowniczek urodzony(a) 15 sty. 1778, Strachomin (syn Ignacy Gajowniczek oraz Monika Grasiak).

    Hilary poślubił(a) Anna Gajowniczek 2 luty 1806, Latowicz. Anna (córka Laurenty (Wawrzyniec) Gajowniczek oraz Konstancja Miśta (Drabińska)) urodzony(a) 25 lip. 1791, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Anna Gajowniczek urodzony(a) 25 lip. 1791, Strachomin (córka Laurenty (Wawrzyniec) Gajowniczek oraz Konstancja Miśta (Drabińska)).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Antonina Gajowniczek urodzony(a) 10 sty. 1812, Strachomin.
    2. Ewa Marianna Gajowniczek urodzony(a) 17 gru. 1813, Strachomin.
    3. Wojciech Marek Gajowniczek urodzony(a) 16 kwie. 1815, Strachomin.
    4. Maciej Piotr Gajowniczek urodzony(a) 19 luty 1817, Strachomin.
    5. Szymon Gajowniczek urodzony(a) 28 paź. 1822, Strachomin.
    6. Paweł Gajowniczek urodzony(a) 30 sty. 1825, Strachomin.
    7. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 25 mar. 1828, Strachomin.
    8. Marcin Gajowniczek urodzony(a) 8 list. 1830, Strachomin.
    9. 2. Mikołaj Ambroży Gajowniczek urodzony(a) 6 gru. 1819, Strachomin.

  3. 6.  Daniel Górski urodzony(a) 13 mar. 1791, Chyżyny (syn Jakub Górski oraz Katarzyna Rybak).

    Daniel poślubił(a) Katarzyna Świątek 13 luty 1814, Latowicz. Katarzyna (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda) urodzony(a) 26 kwie. 1796, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Katarzyna Świątek urodzony(a) 26 kwie. 1796, Strachomin (córka Mikołaj Świątek oraz Małgorzata Reda).
    Dzieci:
    1. Anastazja Katarzyna Górska urodzony(a) 21 kwie. 1815, Chyżyny.
    2. Salomea Katarzyna Górska urodzony(a) 25 list. 1816, Chyżyny.
    3. Łucja Cecylia Górska urodzony(a) 9 gru. 1818, Chyżyny.
    4. Agata Agnieszka Górska urodzony(a) 4 luty 1820, Chyżyny.
    5. 3. Ludwika Górska urodzony(a) 20 sier. 1823, Chyżyny.
    6. Józefa Górska urodzony(a) 7 mar. 1826, Chyżyny.
    7. Piotr Górski urodzony(a) 16 maj 1827, Chyżyny.
    8. Marianna Górska urodzony(a) 10 sier. 1828, Chyżyny.
    9. Teresa Górska urodzony(a) 17 paź. 1834, Chyżyny.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 1750, Strachomin (syn Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).

    Ignacy — Monika Grasiak. Monika urodzony(a) 1755; zgon 9 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Monika Grasiak urodzony(a) 1755; zgon 9 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. 4. Hilary Gajowniczek urodzony(a) 15 sty. 1778, Strachomin.
    2. Dominik Gajowniczek urodzony(a) 5 sier. 1779, Strachomin.
    3. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 11 mar. 1781, Strachomin.
    4. Józef /Gajowniczek Gajewski urodzony(a) 11 mar. 1783, Strachomin; zgon 2 maj 1832, Zastów.
    5. Wincenty Gajowniczek urodzony(a) 4 kwie. 1785, Strachomin.
    6. Donat Gajowniczek urodzony(a) 7 sier. 1787, Strachomin; zgon 1 paź. 1788, Strachomin.
    7. Barbara Gajowniczek urodzony(a) 19 gru. 1789, Strachomin.
    8. Józefa Gajowniczek urodzony(a) 19 mar. 1792, Strachomin.
    9. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 13 kwie. 1794, Strachomin; zgon 8 luty 1795, Strachomin.

  3. 10.  Laurenty (Wawrzyniec) Gajowniczek urodzony(a) 1737, Strachomin (syn Kilian Gajowniczek oraz Anna); zgon 3 maj 1807, Strachomin.

    Laurenty poślubił(a) Konstancja Miśta (Drabińska) 16 paź. 1785, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Konstancja Miśta (Drabińska)
    Dzieci:
    1. Zuzanna Gajowniczek urodzony(a) 10 sier. 1786, Strachomin; zgon 19 kwie. 1787, Strachomin.
    2. Konstancja Gajowniczek urodzony(a) 27 luty 1788, Strachomin; zgon 15 gru. 1812, Oleksianka.
    3. Róża Gajowniczek urodzony(a) 7 wrz. 1790, Strachomin; zgon 9 wrz. 1790, Strachomin.
    4. 5. Anna Gajowniczek urodzony(a) 25 lip. 1791, Strachomin.
    5. Julianna Gajowniczek urodzony(a) 7 kwie. 1794, Strachomin; zgon 15 mar. 1796, Strachomin.
    6. Joanna Gajowniczek urodzony(a) 12 lip. 1796, Strachomin.
    7. Kunegunda Gajowniczek urodzony(a) 24 luty 1799, Strachomin.
    8. Jan Nepomucen Gajowniczek urodzony(a) 18 maj 1802, Strachomin.
    9. Klara Gajowniczek urodzony(a) 8 sier. 1804, Strachomin; zgon 10 lip. 1805, Strachomin.
    10. Cecylia Gajowniczek urodzony(a) 9 wrz. 1806, Strachomin; zgon 12 lip. 1807, Strachomin.

  5. 12.  Jakub Górski urodzony(a) 1733 (syn N Górski); zgon 15 list. 1813, Chyżyny.

    Jakub poślubił(a) Katarzyna Rybak 26 sty. 1783, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Katarzyna Rybak (córka Baltazar Rybak oraz Marianna).
    Dzieci:
    1. Pelagia Górska urodzony(a) 22 mar. 1784, Chyżyny.
    2. Jan Górski urodzony(a) 22 czer. 1787, Chyżyny.
    3. Stanisław Konstanty Górski urodzony(a) 17 list. 1788, Chyżyny.
    4. 6. Daniel Górski urodzony(a) 13 mar. 1791, Chyżyny.
    5. Joanna Górska urodzony(a) 26 gru. 1793, Chyżyny.
    6. Grzegorz Górski urodzony(a) 10 mar. 1796, Chyżyny.
    7. Antoni Górski urodzony(a) 1797, Chyżyny.
    8. Franciszek Górski urodzony(a) 11 paź. 1801, Chyżyny.
    9. Marianna Górska urodzony(a) 3 luty 1805, Chyżyny.

  7. 14.  Mikołaj Świątek urodzony(a) 11 gru. 1764, Strachomin (syn Walenty Świątek oraz Katarzyna Gajowniczek).

    Mikołaj poślubił(a) Małgorzata Reda 23 luty 1794, Latowicz. Małgorzata (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio) urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin (córka Franciszek Reda oraz Marianna Rechnio).
    Dzieci:
    1. 7. Katarzyna Świątek urodzony(a) 26 kwie. 1796, Strachomin.
    2. Jan Świątek urodzony(a) 28 sty. 1798, Strachomin.
    3. Kunegunda Świątek urodzony(a) 24 czer. 1800, Strachomin; zgon 5 maj 1805, Strachomin.
    4. Konstancja Świątek urodzony(a) 19 luty 1803, Strachomin; zgon 12 maj 1805, Strachomin.
    5. Ludwika Świątek urodzony(a) 25 kwie. 1805, Strachomin.
    6. Franciszek Świątek urodzony(a) 12 paź. 1807, Strachomin.
    7. Izydor Świątek urodzony(a) 4 kwie. 1810, Strachomin.
    8. Roch Piotr Świątek urodzony(a) 13 sier. 1812, Strachomin.
    9. Bonifacy Jan Świątek urodzony(a) 19 czer. 1815, Strachomin.
    10. Teresa Jadwiga Świątek urodzony(a) 16 paź. 1820, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Szymon Gajowniczek urodzony(a) 1701, Strachomin (syn N Gajowniczek); zgon 18 maj 1785, Strachomin.

    Szymon — Zuzanna Reda. Zuzanna urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Zuzanna Reda urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. 8. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 1750, Strachomin.
    2. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 17 list. 1756, Strachomin; zgon 13 luty 1759, Strachomin.
    3. Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 1759, Strachomin.
    4. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 30 sty. 1760, Strachomin.
    5. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 15 list. 1761, Strachomin.
    6. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin.
    7. Bartłomiej Gajowniczek urodzony(a) 24 sier. 1765, Strachomin.
    8. Marek Gajowniczek urodzony(a) 25 kwie. 1767, Strachomin.
    9. Barbara Gajowniczek urodzony(a) 6 gru. 1770, Strachomin; zgon 19 mar. 1772, Strachomin.

  3. 20.  Kilian Gajowniczek urodzony(a) 1712 (syn N Gajowniczek); zgon 30 maj 1767, Strachomin.

    Kilian — Anna. Anna urodzony(a) 1721; zgon 2 lip. 1774, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 21.  Anna urodzony(a) 1721; zgon 2 lip. 1774, Strachomin.
    Dzieci:
    1. 10. Laurenty (Wawrzyniec) Gajowniczek urodzony(a) 1737, Strachomin; zgon 3 maj 1807, Strachomin.
    2. Jakub Gajowniczek
    3. Franciszka Gajowniczek urodzony(a) 11 kwie. 1757, Strachomin.
    4. Wincenty Gajowniczek urodzony(a) 9 lip. 1759, Strachomin.

  5. 24.  N Górski
    Dzieci:
    1. Jan Górski urodzony(a) 1711; zgon 9 luty 1789, Chyżyny.
    2. Andrzej Górski urodzony(a) 1719; zgon 30 wrz. 1799, Borówek.
    3. Mateusz Górski urodzony(a) 1722; zgon 16 luty 1767, Borówek.
    4. 12. Jakub Górski urodzony(a) 1733; zgon 15 list. 1813, Chyżyny.
    5. Laurenty Górski urodzony(a) 1739; zgon 19 luty 1819, Chyżyny.
    6. Fabian Górski urodzony(a) 1745; zgon 20 wrz. 1795, Borówek.

  6. 26.  Baltazar Rybak (syn N Rybak); zgon 30 paź. 1795, Transbór.

    Baltazar — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  7. 27.  Marianna
    Dzieci:
    1. Jan Rybak urodzony(a) , Transbór.
    2. Magdalena Rybak urodzony(a) 6 maj 1759, Transbór.
    3. Krystyna Rybak urodzony(a) 25 lip. 1761, Transbór.
    4. 13. Katarzyna Rybak
    5. Stanisław Rybak urodzony(a) 24 list. 1765, Transbór.
    6. Fryderyk Rybak urodzony(a) 10 mar. 1768, Transbór; zgon 28 czer. 1769, Transbór.
    7. Jan Gwalbert Rybak urodzony(a) 3 lip. 1770, Transbór; zgon 5 luty 1773, Transbór.
    8. Gertruda Rybak urodzony(a) 18 list. 1773, Transbór.

  8. 28.  Walenty Świątek urodzony(a) 1728, Strachomin (syn N Świątek); zgon 24 gru. 1792, Strachomin.

    Walenty — Katarzyna Gajowniczek. Katarzyna urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 13 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  9. 29.  Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 1735, Strachomin; zgon 13 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Krystyna Świątek urodzony(a) 12 wrz. 1756, Strachomin.
    2. Katarzyna Świątek
    3. Anastazja Świątek urodzony(a) 27 gru. 1761, Strachomin.
    4. 14. Mikołaj Świątek urodzony(a) 11 gru. 1764, Strachomin.
    5. Benedykt Świątek urodzony(a) 16 lip. 1767, Strachomin.
    6. Paweł Świątek urodzony(a) 1 lip. 1770, Strachomin.
    7. Grzegorz Świątek urodzony(a) 28 maj 1773, Strachomin.
    8. Aleksander Świątek urodzony(a) 3 maj 1776, Strachomin.
    9. Scholastyka Świątek urodzony(a) 17 luty 1779, Strachomin.

  10. 30.  Franciszek Reda (syn N Reda); zgon 20 luty 1813, Strachomin.

    Franciszek poślubił(a) Marianna Rechnio 15 luty 1767, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  11. 31.  Marianna Rechnio
    Dzieci:
    1. Karol Reda urodzony(a) 7 list. 1768, Strachomin.
    2. Cyprian Reda urodzony(a) 14 wrz. 1771, Strachomin; zgon 21 wrz. 1771, Strachomin.
    3. Katarzyna Reda urodzony(a) 24 list. 1772, Strachomin; zgon 18 wrz. 1799, Redzyńskie.
    4. Franciszek Reda Reda urodzony(a) 11 paź. 1775, Strachomin; zgon 24 sier. 1776, Strachomin.
    5. 15. Małgorzata Reda urodzony(a) 13 lip. 1777, Strachomin.
    6. Krystyna Reda urodzony(a) 14 wrz. 1780, Strachomin.
    7. Jędrzej Reda urodzony(a) 16 paź. 1783, Strachomin.
    8. Jan Reda urodzony(a) 26 czer. 1787, Strachomin.
    9. Damazy Reda urodzony(a) 13 gru. 1791, Strachomin; zgon 30 kwie. 1808, Strachomin.