Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Wacław Gajowniczek

Wacław Gajowniczek

Mężczyzna 1918 - 2010  (91 lat)

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Wacław Gajowniczek urodzony(a) 12 sier. 1918, Latowicz (syn Michał Gajowniczek oraz Marianna Szeląg); zgon 1 luty 2010, Latowicz; was buried 3 luty 2010, Latowicz.

    Wacław poślubił(a) Wanda Wołkowiecka 26 gru. 1940, Latowicz. Wanda (córka Stanisław Wołkowiecki oraz Aleksandra Krystosiak) urodzony(a) 12 sier. 1916, Latowicz; zgon 29 lip. 1999, Latowicz. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Alina Marianna Gajowniczek urodzony(a) 17 kwie. 1941, Latowicz; zgon 14 lip. 1941, Latowicz.
    2. Żyjący
    3. Żyjący
    4. Żyjący
    5. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Michał GajowniczekMichał Gajowniczek urodzony(a) 10 wrz. 1860, Strachomin (syn Franciszek Gajowniczek oraz Julianna Ochman).

    Michał poślubił(a) Marianna Szeląg 25 list. 1914, Latowicz. Marianna (córka Kacper Melchior Baltazar Szeląg oraz Wiktoria Świeczka) urodzony(a) 13 lip. 1883, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna SzelągMarianna Szeląg urodzony(a) 13 lip. 1883, Latowicz (córka Kacper Melchior Baltazar Szeląg oraz Wiktoria Świeczka).
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. 1. Wacław Gajowniczek urodzony(a) 12 sier. 1918, Latowicz; zgon 1 luty 2010, Latowicz; was buried 3 luty 2010, Latowicz.
    3. Żyjący
    4. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 25 mar. 1828, Strachomin (syn Hilary Gajowniczek oraz Anna Gajowniczek).

    Franciszek poślubił(a) Julianna Ochman 19 sty. 1852, Latowicz. Julianna (córka Wincenty Ochman oraz Agata Sadowska) urodzony(a) 1827, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Julianna Ochman urodzony(a) 1827, Wężyczyn (córka Wincenty Ochman oraz Agata Sadowska).
    Dzieci:
    1. Paweł Gajowniczek urodzony(a) 7 sty. 1853, Wężyczyn.
    2. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 15 sty. 1856, Strachomin.
    3. Krystyna Gajowniczek urodzony(a) 3 mar. 1858, Strachomin.
    4. 2. Michał Gajowniczek urodzony(a) 10 wrz. 1860, Strachomin.
    5. Jan Gajowniczek urodzony(a) 20 maj 1864, Strachomin.
    6. Szymon Gajowniczek urodzony(a) 15 paź. 1866, Strachomin.

  3. 6.  Kacper Melchior Baltazar Szeląg urodzony(a) 1 sty. 1843, Latowicz (syn Wojciech Izydor Szeląg oraz Jadwiga Teresa Zioło).

    Kacper poślubił(a) Wiktoria Świeczka 27 maj 1872, Latowicz. Wiktoria (córka Piotr Józef Świeczka oraz Agnieszka Marianna Konderska) urodzony(a) 1849, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Wiktoria Świeczka urodzony(a) 1849, Latowicz (córka Piotr Józef Świeczka oraz Agnieszka Marianna Konderska).
    Dzieci:
    1. Franciszek Szeląg urodzony(a) 10 sier. 1873, Latowicz.
    2. Waleria Szeląg urodzony(a) 15 list. 1878, Latowicz.
    3. 3. Marianna Szeląg urodzony(a) 13 lip. 1883, Latowicz.
    4. Józef Jan Szeląg urodzony(a) 18 list. 1887, Latowicz.
    5. Aleksandra Bronisława Szeląg urodzony(a) 9 gru. 1888, Latowicz.
    6. Józefa Szeląg urodzony(a) 17 mar. 1892, Latowicz.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Hilary Gajowniczek urodzony(a) 15 sty. 1778, Strachomin (syn Ignacy Gajowniczek oraz Monika Grasiak).

    Hilary poślubił(a) Anna Gajowniczek 2 luty 1806, Latowicz. Anna (córka Laurenty (Wawrzyniec) Gajowniczek oraz Konstancja Miśta (Drabińska)) urodzony(a) 25 lip. 1791, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Anna Gajowniczek urodzony(a) 25 lip. 1791, Strachomin (córka Laurenty (Wawrzyniec) Gajowniczek oraz Konstancja Miśta (Drabińska)).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Antonina Gajowniczek urodzony(a) 10 sty. 1812, Strachomin.
    2. Ewa Marianna Gajowniczek urodzony(a) 17 gru. 1813, Strachomin.
    3. Wojciech Marek Gajowniczek urodzony(a) 16 kwie. 1815, Strachomin.
    4. Maciej Piotr Gajowniczek urodzony(a) 19 luty 1817, Strachomin.
    5. Szymon Gajowniczek urodzony(a) 28 paź. 1822, Strachomin.
    6. Paweł Gajowniczek urodzony(a) 30 sty. 1825, Strachomin.
    7. 4. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 25 mar. 1828, Strachomin.
    8. Marcin Gajowniczek urodzony(a) 8 list. 1830, Strachomin.
    9. Mikołaj Ambroży Gajowniczek urodzony(a) 6 gru. 1819, Strachomin.

  3. 10.  Wincenty Ochman urodzony(a) 1785.

    Notatki:

    Nazwisko:
    W p. Kuflew występuje jako Hufman.

    Wincenty — Agata Sadowska. Agata urodzony(a) 1793, Mała Wieś p. Kuflew. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Agata Sadowska urodzony(a) 1793, Mała Wieś p. Kuflew.
    Dzieci:
    1. Telesfor Uchman urodzony(a) 1811/29, Gdulda p. Kuflew.
    2. Anastazja Konstancja Sadowska, 371775 urodzony(a) 16 kwie. 1813, Waliska; zgon 20 gru. 1825, Waliska.
    3. Jan Florian Sadowska, 371775 urodzony(a) 15 czer. 1817, Waliska.
    4. Jędrzej Mikołaj Ochman urodzony(a) 29 list. 1819, Wężyczyn.
    5. Weronika Ochman urodzony(a) 26 paź. 1822, Wężyczyn.
    6. 5. Julianna Ochman urodzony(a) 1827, Wężyczyn.
    7. Wawrzyniec Ochman urodzony(a) 6 sier. 1828, Wężyczyn.
    8. Józefa Uchman urodzony(a) 11 mar. 1834, Wężyczyn.

  5. 12.  Wojciech Izydor Szeląg urodzony(a) 21 kwie. 1818, Latowicz (syn Jan Szeląg oraz Marianna Osińska).

    Wojciech poślubił(a) Jadwiga Teresa Zioło Jadwiga (córka Stanisław Konstanty Zioło oraz Małgorzata Krycka) urodzony(a) 10 paź. 1818, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Jadwiga Teresa Zioło urodzony(a) 10 paź. 1818, Latowicz (córka Stanisław Konstanty Zioło oraz Małgorzata Krycka).
    Dzieci:
    1. 6. Kacper Melchior Baltazar Szeląg urodzony(a) 1 sty. 1843, Latowicz.
    2. Ludwik Szeląg urodzony(a) 16 sier. 1845, Latowicz.
    3. Franciszka Szeląg urodzony(a) 6 paź. 1850, Latowicz.
    4. Rozalia Szeląg urodzony(a) 2 wrz. 1853, Latowicz.

  7. 14.  Piotr Józef Świeczka urodzony(a) 17 luty 1819, Latowicz (syn Stanisław Konstanty Świeczka oraz Józefa Wągel).

    Piotr poślubił(a) Agnieszka Marianna Konderska 12 luty 1844, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Agnieszka Marianna Konderska
    Dzieci:
    1. Marianna Świeczka urodzony(a) 22 lip. 1846, Latowicz.
    2. 7. Wiktoria Świeczka urodzony(a) 1849, Latowicz.
    3. Ludwika Świeczka urodzony(a) 24 maj 1853, Latowicz.
    4. Stanisław Świeczka urodzony(a) 5 kwie. 1857, Latowicz.
    5. Franciszek Świeczka urodzony(a) 26 wrz. 1862, Latowicz.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 1750, Strachomin (syn Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).

    Ignacy — Monika Grasiak. Monika urodzony(a) 1755; zgon 9 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Monika Grasiak urodzony(a) 1755; zgon 9 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. 8. Hilary Gajowniczek urodzony(a) 15 sty. 1778, Strachomin.
    2. Dominik Gajowniczek urodzony(a) 5 sier. 1779, Strachomin.
    3. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 11 mar. 1781, Strachomin.
    4. Józef /Gajowniczek Gajewski urodzony(a) 11 mar. 1783, Strachomin; zgon 2 maj 1832, Zastów.
    5. Wincenty Gajowniczek urodzony(a) 4 kwie. 1785, Strachomin.
    6. Donat Gajowniczek urodzony(a) 7 sier. 1787, Strachomin; zgon 1 paź. 1788, Strachomin.
    7. Barbara Gajowniczek urodzony(a) 19 gru. 1789, Strachomin.
    8. Józefa Gajowniczek urodzony(a) 19 mar. 1792, Strachomin.
    9. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 13 kwie. 1794, Strachomin; zgon 8 luty 1795, Strachomin.

  3. 18.  Laurenty (Wawrzyniec) Gajowniczek urodzony(a) 1737, Strachomin (syn Kilian Gajowniczek oraz Anna); zgon 3 maj 1807, Strachomin.

    Laurenty poślubił(a) Konstancja Miśta (Drabińska) 16 paź. 1785, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Konstancja Miśta (Drabińska)
    Dzieci:
    1. Zuzanna Gajowniczek urodzony(a) 10 sier. 1786, Strachomin; zgon 19 kwie. 1787, Strachomin.
    2. Konstancja Gajowniczek urodzony(a) 27 luty 1788, Strachomin; zgon 15 gru. 1812, Oleksianka.
    3. Róża Gajowniczek urodzony(a) 7 wrz. 1790, Strachomin; zgon 9 wrz. 1790, Strachomin.
    4. 9. Anna Gajowniczek urodzony(a) 25 lip. 1791, Strachomin.
    5. Julianna Gajowniczek urodzony(a) 7 kwie. 1794, Strachomin; zgon 15 mar. 1796, Strachomin.
    6. Joanna Gajowniczek urodzony(a) 12 lip. 1796, Strachomin.
    7. Kunegunda Gajowniczek urodzony(a) 24 luty 1799, Strachomin.
    8. Jan Nepomucen Gajowniczek urodzony(a) 18 maj 1802, Strachomin.
    9. Klara Gajowniczek urodzony(a) 8 sier. 1804, Strachomin; zgon 10 lip. 1805, Strachomin.
    10. Cecylia Gajowniczek urodzony(a) 9 wrz. 1806, Strachomin; zgon 12 lip. 1807, Strachomin.

  5. 24.  Jan Szeląg urodzony(a) 1794, Latowicz (syn Jakub Szeląg oraz Elżbieta Chrzanowska).

    Jan poślubił(a) Marianna Osińska 3 luty 1817, Latowicz. Marianna urodzony(a) 1798, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 25.  Marianna Osińska urodzony(a) 1798, Latowicz.
    Dzieci:
    1. 12. Wojciech Izydor Szeląg urodzony(a) 21 kwie. 1818, Latowicz.
    2. Agnieszka Agata Szeląg urodzony(a) 15 sty. 1821, Latowicz.

  7. 26.  Stanisław Konstanty Zioło urodzony(a) 15 list. 1784, Latowicz (syn Maciej Zioło oraz Łucja Gortat).

    Stanisław — Małgorzata Krycka. [Arkusz rodzinny]


  8. 27.  Małgorzata Krycka
    Dzieci:
    1. Augustyn Zioło urodzony(a) 27 sier. 1807, Latowicz.
    2. Feliks Zioło urodzony(a) 20 list. 1808, Latowicz.
    3. Jakub Ignacy Zioło urodzony(a) 19 lip. 1811, Latowicz.
    4. Jakub Zioło urodzony(a) 24 lip. 1811, Latowicz.
    5. Leopold Zioło urodzony(a) 12 list. 1812, Latowicz.
    6. Leopold Marcin Zioło urodzony(a) 12 list. 1812, Latowicz.
    7. Tomasz Jan Zioło urodzony(a) 28 gru. 1815, Latowicz.
    8. 13. Jadwiga Teresa Zioło urodzony(a) 10 paź. 1818, Latowicz.
    9. Józef Piotr Zioło urodzony(a) 30 wrz. 1821, Latowicz.
    10. Aleksander Zioło urodzony(a) 26 lip. 1824, Latowicz.
    11. Brygida Zioło urodzony(a) 8 paź. 1828, Latowicz.

  9. 28.  Stanisław Konstanty Świeczka urodzony(a) 25 list. 1786, Latowicz (syn Paweł Świeczka oraz Jadwiga Jesień).

    Stanisław poślubił(a) Józefa Wągel 10 maj 1818, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  10. 29.  Józefa Wągel
    Dzieci:
    1. 14. Piotr Józef Świeczka urodzony(a) 17 luty 1819, Latowicz.
    2. Marianna Świeczka urodzony(a) 1 czer. 1822, Latowicz.
    3. Jakub Świeczka urodzony(a) 13 lip. 1824, Latowicz.
    4. Michał Świeczka urodzony(a) 26 wrz. 1826, Latowicz.
    5. Magdalena Świeczka urodzony(a) 28 maj 1829, Latowicz.
    6. Balbina Świeczka urodzony(a) 26 mar. 1831, Latowicz.
    7. Katarzyna Świeczka urodzony(a) 18 paź. 1833, Latowicz.
    8. Franciszka Świeczka urodzony(a) 22 list. 1836, Latowicz.
    9. Paulina Świeczka urodzony(a) 2 czer. 1838, Latowicz.