Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Stefania Pajda

Stefania Pajda

Kobieta 1898 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Stefania Pajda urodzony(a) 11 czer. 1898, Waliska (córka Andrzej Pajda oraz Krystyna Gajowniczek).

    Stefania poślubił(a) Jan Antoni Jesień 1919/19, Kuflew. Jan (syn Stanisław Jesień oraz Rozalia Zwierz) urodzony(a) 31 mar. 1892, Latowicz. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Stanisława Jesień urodzony(a) 29 kwie. 1920, Latowicz.
    2. Aleksander Jesień urodzony(a) 8 paź. 1921, Latowicz.
    3. Halina Marianna Jesień urodzony(a) 30 mar. 1924, Latowicz.
    4. Jan Jesień urodzony(a) 3 maj 1926, Latowicz.
    5. Żyjący
    6. Żyjący
    7. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Andrzej Pajda urodzony(a) 12 list. 1862, Waliska (syn Jan Pajda oraz Anna Elżbieta Wierzbicka).

    Andrzej poślubił(a) Krystyna Gajowniczek 24 sty. 1886, Latowicz. Krystyna (córka Franciszek Gajowniczek oraz Julianna Ochman) urodzony(a) 3 mar. 1858, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Krystyna Gajowniczek urodzony(a) 3 mar. 1858, Strachomin (córka Franciszek Gajowniczek oraz Julianna Ochman).
    Dzieci:
    1. Stanisław Pajda urodzony(a) 25 paź. 1886, Waliska.
    2. Jan Pajda urodzony(a) 9 czer. 1889, Waliska.
    3. Bronisław Pajda urodzony(a) 28 mar. 1893, Waliska.
    4. Aleksander Pajda urodzony(a) 26 lip. 1895, Waliska.
    5. 1. Stefania Pajda urodzony(a) 11 czer. 1898, Waliska.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jan Pajda urodzony(a) 21 list. 1808, Waliska (syn Łukasz Pajda oraz Franciszka Wierzbicka).

    Jan poślubił(a) Anna Elżbieta Wierzbicka 6 czer. 1859, Latowicz. Anna (córka Stanisław Wierzbicki oraz Marianna Maciejec) urodzony(a) 27 czer. 1829, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Anna Elżbieta Wierzbicka urodzony(a) 27 czer. 1829, Waliska (córka Stanisław Wierzbicki oraz Marianna Maciejec).
    Dzieci:
    1. Kazimierz Pajda urodzony(a) 27 luty 1860, Waliska.
    2. 2. Andrzej Pajda urodzony(a) 12 list. 1862, Waliska.
    3. Katarzyna Pajda urodzony(a) 22 list. 1865, Waliska.

  3. 6.  Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 25 mar. 1828, Strachomin (syn Hilary Gajowniczek oraz Anna Gajowniczek).

    Franciszek poślubił(a) Julianna Ochman 19 sty. 1852, Latowicz. Julianna (córka Wincenty Ochman oraz Agata Sadowska) urodzony(a) 1827, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Julianna Ochman urodzony(a) 1827, Wężyczyn (córka Wincenty Ochman oraz Agata Sadowska).
    Dzieci:
    1. Paweł Gajowniczek urodzony(a) 7 sty. 1853, Wężyczyn.
    2. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 15 sty. 1856, Strachomin.
    3. 3. Krystyna Gajowniczek urodzony(a) 3 mar. 1858, Strachomin.
    4. Michał Gajowniczek urodzony(a) 10 wrz. 1860, Strachomin.
    5. Jan Gajowniczek urodzony(a) 20 maj 1864, Strachomin.
    6. Szymon Gajowniczek urodzony(a) 15 paź. 1866, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Łukasz Pajda urodzony(a) 21 paź. 1779, Waliska (syn Józef Payda oraz Agnieszka Bajszczak).

    Łukasz poślubił(a) Franciszka Wierzbicka 11 sty. 1801, Latowicz. Franciszka (córka Jan Wierzbicki oraz Marianna) urodzony(a) 19 mar. 1780, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Franciszka Wierzbicka urodzony(a) 19 mar. 1780, Waliska (córka Jan Wierzbicki oraz Marianna).
    Dzieci:
    1. Andrzej Pajda urodzony(a) 28 paź. 1801, Waliska.
    2. Franciszek Pajda urodzony(a) 13 paź. 1803, Waliska.
    3. 4. Jan Pajda urodzony(a) 21 list. 1808, Waliska.
    4. Benedykt Józef Pajda urodzony(a) 20 mar. 1812, Waliska; zgon 20 wrz. 1815, Waliska.
    5. Klemens Grzegorz Pajda urodzony(a) 10 mar. 1814, Waliska; zgon 16 mar. 1814, Waliska.
    6. Bartłomiej Pajda urodzony(a) 20 sier. 1815, Waliska.
    7. Zuzanna Pajda urodzony(a) 20 sier. 1815, Waliska.
    8. Katarzyna Marianna Pajda urodzony(a) 17 list. 1820, Waliska.

  3. 10.  Stanisław Wierzbicki urodzony(a) 1786, Waliska (syn Walenty Wierzbicki oraz Marianna Payda).

    Stanisław poślubił(a) Marianna Maciejec 29 czer. 1832, Latowicz. Marianna (córka Błażej Maciejec oraz Małgorzata Szostek) urodzony(a) 28 kwie. 1801, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Marianna Maciejec urodzony(a) 28 kwie. 1801, Wężyczyn (córka Błażej Maciejec oraz Małgorzata Szostek).
    Dzieci:
    1. 5. Anna Elżbieta Wierzbicka urodzony(a) 27 czer. 1829, Waliska.

  5. 12.  Hilary Gajowniczek urodzony(a) 15 sty. 1778, Strachomin (syn Ignacy Gajowniczek oraz Monika Grasiak).

    Hilary poślubił(a) Anna Gajowniczek 2 luty 1806, Latowicz. Anna (córka Laurenty (Wawrzyniec) Gajowniczek oraz Konstancja Miśta (Drabińska)) urodzony(a) 25 lip. 1791, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Anna Gajowniczek urodzony(a) 25 lip. 1791, Strachomin (córka Laurenty (Wawrzyniec) Gajowniczek oraz Konstancja Miśta (Drabińska)).
    Dzieci:
    1. Agnieszka Antonina Gajowniczek urodzony(a) 10 sty. 1812, Strachomin.
    2. Ewa Marianna Gajowniczek urodzony(a) 17 gru. 1813, Strachomin.
    3. Wojciech Marek Gajowniczek urodzony(a) 16 kwie. 1815, Strachomin.
    4. Maciej Piotr Gajowniczek urodzony(a) 19 luty 1817, Strachomin.
    5. Szymon Gajowniczek urodzony(a) 28 paź. 1822, Strachomin.
    6. Paweł Gajowniczek urodzony(a) 30 sty. 1825, Strachomin.
    7. 6. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 25 mar. 1828, Strachomin.
    8. Marcin Gajowniczek urodzony(a) 8 list. 1830, Strachomin.
    9. Mikołaj Ambroży Gajowniczek urodzony(a) 6 gru. 1819, Strachomin.

  7. 14.  Wincenty Ochman urodzony(a) 1785.

    Wincenty — Agata Sadowska. Agata urodzony(a) 1793, Mała Wieś p. Kuflew. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Agata Sadowska urodzony(a) 1793, Mała Wieś p. Kuflew.
    Dzieci:
    1. Telesfor Uchman urodzony(a) 1811/29, Gdulda p. Kuflew.
    2. Anastazja Konstancja Sadowska, 371775 urodzony(a) 16 kwie. 1813, Waliska; zgon 20 gru. 1825, Waliska.
    3. Jan Florian Sadowska, 371775 urodzony(a) 15 czer. 1817, Waliska.
    4. Jędrzej Mikołaj Ochman urodzony(a) 29 list. 1819, Wężyczyn.
    5. Weronika Ochman urodzony(a) 26 paź. 1822, Wężyczyn.
    6. 7. Julianna Ochman urodzony(a) 1827, Wężyczyn.
    7. Wawrzyniec Ochman urodzony(a) 6 sier. 1828, Wężyczyn.
    8. Józefa Uchman urodzony(a) 11 mar. 1834, Wężyczyn.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Józef Payda urodzony(a) 1730, Waliska (syn N Pajda); zgon 28 wrz. 1810, Waliska.

    Józef — Agnieszka Bajszczak. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Agnieszka Bajszczak
    Dzieci:
    1. 8. Łukasz Pajda urodzony(a) 21 paź. 1779, Waliska.
    2. Franciszka Payda urodzony(a) 16 mar. 1781, Waliska.
    3. Mateusz Payda urodzony(a) 23 luty 1784, Waliska.
    4. Augustyn Payda urodzony(a) 7 maj 1785, Waliska.
    5. Grzegorz Payda urodzony(a) 11 mar. 1787, Waliska.
    6. Antoni Pajda urodzony(a) 17 sty. 1793, Waliska.

  3. 18.  Jan Wierzbicki urodzony(a) 1748 (syn Krzysztof Wierzbicki oraz Anna); zgon 11 list. 1818, Waliska.

    Jan — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Marianna
    Dzieci:
    1. Jan Wierzbicki urodzony(a) 9 lip. 1775, Waliska.
    2. 9. Franciszka Wierzbicka urodzony(a) 19 mar. 1780, Waliska.
    3. Kunegunda Wierzbicka urodzony(a) 28 lip. 1783, Waliska.

  5. 20.  Walenty Wierzbicki urodzony(a) 5 luty 1761, Waliska (syn Krzysztof Wierzbicki oraz Anna).

    Walenty poślubił(a) Marianna Payda 5 luty 1786, Latowicz. Marianna (córka Adalbertus Payda oraz Marianna) urodzony(a) 5 kwie. 1764, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Marianna Payda urodzony(a) 5 kwie. 1764, Waliska (córka Adalbertus Payda oraz Marianna).
    Dzieci:
    1. 10. Stanisław Wierzbicki urodzony(a) 1786, Waliska.
    2. Scholastyka Wierzbicka urodzony(a) 11 luty 1790, Osmolanka.
    3. Antoni Wierzbicki urodzony(a) 18 maj 1792, Osmolanka; zgon 21 lip. 1794, Osmolanka.
    4. Petronella Wierzbicka urodzony(a) 31 maj 1795, Waliska.
    5. Antoni Wierzbicki urodzony(a) 12 czer. 1796, Waliska.
    6. Klara Wierzbicka urodzony(a) 7 sier. 1798, Osmolanka.
    7. Julianna Wierzbicka urodzony(a) 28 maj 1801, Osmolanka.

  7. 22.  Błażej Maciejec urodzony(a) 2 luty 1769, Dąbrówka (syn Adalbertus Maciejec oraz Teresa Cierzniowa).

    Błażej poślubił(a) Małgorzata Szostek Małgorzata (córka Adalbertus Szostak oraz Żyjący) urodzony(a) 26 lip. 1763, Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Małgorzata Szostek urodzony(a) 26 lip. 1763, Wężyczyn (córka Adalbertus Szostak oraz Żyjący).
    Dzieci:
    1. Joachim Maciejec urodzony(a) 4 wrz. 1792, Wężyczyn; zgon 26 lip. 1812, Wężyczyn.
    2. Jan Maciejec urodzony(a) 12 list. 1794, Wężyczyn.
    3. Scholastyka (Małgorzata) Maciejec urodzony(a) 9 luty 1797, Wężyczyn.
    4. Adalbertus Maciejec urodzony(a) 30 mar. 1799, Wężyczyn; zgon 6 kwie. 1799, Wężyczyn.
    5. Grzegorz Maciejec urodzony(a) 12 mar. 1800, Wężyczyn; zgon 24 mar. 1800, Wężyczyn.
    6. 11. Marianna Maciejec urodzony(a) 28 kwie. 1801, Wężyczyn.
    7. Franciszka Maciejec urodzony(a) 27 mar. 1804, Wężyczyn; zgon 18 sty. 1805, Wężyczyn.
    8. Agnieszka Maciejec urodzony(a) 22 sty. 1807, Wężyczyn.

  9. 24.  Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 1750, Strachomin (syn Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).

    Ignacy — Monika Grasiak. Monika urodzony(a) 1755; zgon 9 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Monika Grasiak urodzony(a) 1755; zgon 9 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. 12. Hilary Gajowniczek urodzony(a) 15 sty. 1778, Strachomin.
    2. Dominik Gajowniczek urodzony(a) 5 sier. 1779, Strachomin.
    3. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 11 mar. 1781, Strachomin.
    4. Józef /Gajowniczek Gajewski urodzony(a) 11 mar. 1783, Strachomin; zgon 2 maj 1832, Zastów.
    5. Wincenty Gajowniczek urodzony(a) 4 kwie. 1785, Strachomin.
    6. Donat Gajowniczek urodzony(a) 7 sier. 1787, Strachomin; zgon 1 paź. 1788, Strachomin.
    7. Barbara Gajowniczek urodzony(a) 19 gru. 1789, Strachomin.
    8. Józefa Gajowniczek urodzony(a) 19 mar. 1792, Strachomin.
    9. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 13 kwie. 1794, Strachomin; zgon 8 luty 1795, Strachomin.

  11. 26.  Laurenty (Wawrzyniec) Gajowniczek urodzony(a) 1737, Strachomin (syn Kilian Gajowniczek oraz Anna); zgon 3 maj 1807, Strachomin.

    Laurenty poślubił(a) Konstancja Miśta (Drabińska) 16 paź. 1785, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Konstancja Miśta (Drabińska)
    Dzieci:
    1. Zuzanna Gajowniczek urodzony(a) 10 sier. 1786, Strachomin; zgon 19 kwie. 1787, Strachomin.
    2. Konstancja Gajowniczek urodzony(a) 27 luty 1788, Strachomin; zgon 15 gru. 1812, Oleksianka.
    3. Róża Gajowniczek urodzony(a) 7 wrz. 1790, Strachomin; zgon 9 wrz. 1790, Strachomin.
    4. 13. Anna Gajowniczek urodzony(a) 25 lip. 1791, Strachomin.
    5. Julianna Gajowniczek urodzony(a) 7 kwie. 1794, Strachomin; zgon 15 mar. 1796, Strachomin.
    6. Joanna Gajowniczek urodzony(a) 12 lip. 1796, Strachomin.
    7. Kunegunda Gajowniczek urodzony(a) 24 luty 1799, Strachomin.
    8. Jan Nepomucen Gajowniczek urodzony(a) 18 maj 1802, Strachomin.
    9. Klara Gajowniczek urodzony(a) 8 sier. 1804, Strachomin; zgon 10 lip. 1805, Strachomin.
    10. Cecylia Gajowniczek urodzony(a) 9 wrz. 1806, Strachomin; zgon 12 lip. 1807, Strachomin.