Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Marianna Kot

Marianna Kot

Kobieta 1871 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Marianna Kot urodzony(a) 19 sier. 1871, Iwowe (córka Błażej Kot oraz Agnieszka Brauła).

    Marianna poślubił(a) Franciszek Bogusz 8 luty 1893, Latowicz. Franciszek (syn Jan Bogusz oraz Małgorzata Bogusz) urodzony(a) 2 paź. 1863, Iwowe. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Władysław Bogusz urodzony(a) 28 gru. 1893, Iwowe.
    2. Stanisław Bogusz urodzony(a) 6 mar. 1897, Iwowe.
    3. Leokadia Bogusz urodzony(a) 27 luty 1900, Iwowe.
    4. Stefan Bogusz urodzony(a) 31 sier. 1903, Iwowe.
    5. Stanisława Bogusz urodzony(a) 14 sty. 1911, Iwowe.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Błażej Kot urodzony(a) 3 luty 1833, Iwowe (syn Karol Kot oraz Petronella Wronowska).

    Błażej poślubił(a) Agnieszka Brauła 29 sty. 1855, Latowicz. Agnieszka (córka Dydak Brauła oraz Marianna Gajowniczek) urodzony(a) 20 sty. 1835, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Agnieszka Brauła urodzony(a) 20 sty. 1835, Strachomin (córka Dydak Brauła oraz Marianna Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Marianna Kot urodzony(a) 9 sier. 1856, Iwowe.
    2. Antoni Kot urodzony(a) 10 czer. 1859, Iwowe.
    3. Jan Kot urodzony(a) 16 czer. 1860, Iwowe.
    4. Wojciech Kot urodzony(a) 13 kwie. 1863, Iwowe.
    5. Ludwik Kot urodzony(a) 10 sier. 1866, Iwowe.
    6. 1. Marianna Kot urodzony(a) 19 sier. 1871, Iwowe.
    7. Petronella Kot urodzony(a) 6 czer. 1874, Iwowe; zgon 29 czer. 1935, Iwowe.
    8. Katarzyna Kot urodzony(a) 13 paź. 1878, Iwowe.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Karol Kot urodzony(a) 1804, Rudnik (syn Gabriel Kot oraz Klara Gielo).

    Karol poślubił(a) Petronella Wronowska 12 czer. 1832, Latowicz. Petronella (córka Walenty Wronowski oraz Małgorzata Skorupa) urodzony(a) 24 czer. 1804, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Petronella Wronowska urodzony(a) 24 czer. 1804, Iwowe (córka Walenty Wronowski oraz Małgorzata Skorupa).
    Dzieci:
    1. 2. Błażej Kot urodzony(a) 3 luty 1833, Iwowe.
    2. Tomasz Kot urodzony(a) 19 gru. 1833, Iwowe.
    3. Józefa Kot urodzony(a) 15 mar. 1836, Iwowe.
    4. Walenty Kot urodzony(a) 17 luty 1837, Iwowe.
    5. Małgorzata Kot urodzony(a) 6 lip. 1838, Iwowe.
    6. Piotr Kot urodzony(a) 26 kwie. 1841, Iwowe.
    7. Antoni Kot urodzony(a) 10 czer. 1843, Iwowe.
    8. Małgorzata Kot urodzony(a) 4 kwie. 1850, Iwowe.

  3. 6.  Dydak Brauła urodzony(a) 17 list. 1789, Wielgolas (syn Stanisław Brauła oraz Agnieszka Szwięch).

    Dydak poślubił(a) Marianna Gajowniczek 7 luty 1813, Latowicz. Marianna (córka Ludwik Gajowniczek oraz Franciszka Paśnik) urodzony(a) 15 sier. 1793, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Gajowniczek urodzony(a) 15 sier. 1793, Strachomin (córka Ludwik Gajowniczek oraz Franciszka Paśnik).
    Dzieci:
    1. Apolonia Brygida Brauła urodzony(a) 8 luty 1814, Strachomin.
    2. Kacper Maycher Brauła urodzony(a) 4 sty. 1817, Strachomin.
    3. Franciszek Izydor Brauła urodzony(a) 25 mar. 1820, Strachomin.
    4. Jan Brauła urodzony(a) 23 paź. 1822, Strachomin.
    5. Ludwik Brauła urodzony(a) 11 sier. 1824, Strachomin.
    6. 3. Agnieszka Brauła urodzony(a) 20 sty. 1835, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Gabriel Kot urodzony(a) 1780, Rudnik (syn Paweł Kot oraz Marianna Stosio); zgon 1831, Rudnik.

    Gabriel poślubił(a) Klara Gielo 18 luty 1798, Latowicz. Klara (córka Andrzej Gielo oraz Agata Rowicka) urodzony(a) 15 sier. 1778, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Klara Gielo urodzony(a) 15 sier. 1778, Oleksianka (córka Andrzej Gielo oraz Agata Rowicka).
    Dzieci:
    1. Helena Kot urodzony(a) 1801, Rudnik.
    2. Antoni Kot urodzony(a) 1803, Rudnik.
    3. 4. Karol Kot urodzony(a) 1804, Rudnik.
    4. Dominik Kot urodzony(a) 1808, Rudnik; zgon 1854, Rudnik.
    5. Małgorzata Kot urodzony(a) 1811, Rudnik.
    6. Jan Kanty Kot urodzony(a) 1813, Rudnik; zgon 1815, Rudnik.
    7. Katarzyna Kot urodzony(a) 1816, Rudnik; zgon 1874, Seroczyn.
    8. Karolina Kot urodzony(a) 1818, Rudnik.
    9. Marianna Kot urodzony(a) 1821, Rudnik.

  3. 10.  Walenty Wronowski urodzony(a) 14 luty 1768, Iwowe (syn Piotr Wronoski oraz Katarzyna).

    Walenty poślubił(a) Małgorzata Skorupa 15 luty 1795, Latowicz. Małgorzata (córka Józef Skorupa oraz Anastazja Dzięcioł) urodzony(a) 7 lip. 1776, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Małgorzata Skorupa urodzony(a) 7 lip. 1776, Iwowe (córka Józef Skorupa oraz Anastazja Dzięcioł).
    Dzieci:
    1. Marcella Wronowska urodzony(a) 2 czer. 1799, Iwowe; zgon 5 sier. 1799, Iwowe.
    2. Marianna Wronowska urodzony(a) 11 sty. 1801, Iwowe.
    3. 5. Petronella Wronowska urodzony(a) 24 czer. 1804, Iwowe.
    4. Józef Wronowski urodzony(a) 30 sier. 1807, Iwowe; zgon 12 mar. 1808, Iwowe.
    5. Brygida Wronowska urodzony(a) 8 paź. 1809, Iwowe.

  5. 12.  Stanisław Brauła urodzony(a) 27 wrz. 1757, Wielgolas (syn Tomasz Brauła oraz Ewa Zwierz).

    Stanisław poślubił(a) Agnieszka Szwięch 11 luty 1787, Latowicz. Agnieszka (córka Jan Szwięch oraz Marianna Grzendowa) urodzony(a) 19 sty. 1769, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Agnieszka Szwięch urodzony(a) 19 sty. 1769, Wielgolas (córka Jan Szwięch oraz Marianna Grzendowa).
    Dzieci:
    1. 6. Dydak Brauła urodzony(a) 17 list. 1789, Wielgolas.
    2. Elżbieta Brauła urodzony(a) 1 list. 1792, Wielgolas.
    3. Łukasz Brauła urodzony(a) 16 paź. 1796, Wielgolas.
    4. Sylwester Brauła urodzony(a) 1 sty. 1802, Wielgolas.
    5. Jan Brauła urodzony(a) 19 czer. 1806, Wielgolas.
    6. Agata Brauła urodzony(a) 4 luty 1810, Wielgolas.
    7. Jan Brauła urodzony(a) 19 czer. 1806, Wielgolas; zgon 6 kwie. 1807, Wielgolas.
    8. Agata Brauła urodzony(a) 4 luty 1810, Wielgolas.

  7. 14.  Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 1759, Strachomin (syn Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).

    Ludwik — Franciszka Paśnik. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Franciszka Paśnik
    Dzieci:
    1. Cyprian Gajowniczek urodzony(a) 26 wrz. 1791, Strachomin; zgon 26 sty. 1796, Strachomin.
    2. 7. Marianna Gajowniczek urodzony(a) 15 sier. 1793, Strachomin.
    3. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 19 sty. 1796, Strachomin; zgon 6 mar. 1796, Strachomin.
    4. Agnieszka Gajowniczek urodzony(a) 22 sty. 1797, Strachomin; zgon 5 maj 1805, Strachomin.
    5. Walenty Gajowniczek urodzony(a) 14 luty 1799, Strachomin; zgon 23 maj 1805, Strachomin.
    6. Elżbieta Gajowniczek urodzony(a) 19 wrz. 1802, Strachomin.
    7. Karol Gajowniczek urodzony(a) 2 list. 1805, Strachomin; zgon 3 kwie. 1806, Strachomin.
    8. Ewa Gajowniczek urodzony(a) 24 gru. 1788, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Paweł Kot (syn N Kot).

    Paweł — Marianna Stosio. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Marianna Stosio
    Dzieci:
    1. 8. Gabriel Kot urodzony(a) 1780, Rudnik; zgon 1831, Rudnik.
    2. Wawrzyniec Kot urodzony(a) 1783, Rudnik.

  3. 18.  Andrzej Gielo (syn N Gielo).

    Andrzej — Agata Rowicka. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Agata Rowicka
    Dzieci:
    1. 9. Klara Gielo urodzony(a) 15 sier. 1778, Oleksianka.
    2. Baltazar Gielo urodzony(a) 19 sty. 1780, Oleksianka.
    3. Stanisław Gielo urodzony(a) 9 maj 1782, Oleksianka.
    4. Leopold Gielo urodzony(a) 29 list. 1784, Oleksianka.
    5. Julianna Gielo urodzony(a) 20 czer. 1787, Oleksianka.
    6. Łukasz Gielo urodzony(a) 16 paź. 1788, Oleksianka.
    7. Gerwazy Protazy Gielo urodzony(a) 23 czer. 1791, Oleksianka.
    8. Helena Gielo urodzony(a) 28 luty 1793, Oleksianka.
    9. Katarzyna Gielo urodzony(a) 22 list. 1795, Oleksianka.

  5. 20.  Piotr Wronoski urodzony(a) 1725, Iwowe (syn N Wronowski); zgon 18 sier. 1775, Iwowe.

    Piotr — Katarzyna. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Katarzyna
    Dzieci:
    1. Filip Wronoski urodzony(a) 1743, Iwowe; zgon 27 mar. 1778, Iwowe.
    2. Marcin Wronowski urodzony(a) 1747, Iwowe; zgon 2 wrz. 1797, Iwowe.
    3. Paweł Wronowski urodzony(a) 1 sty. 1759, Iwowe.
    4. Agnieszka Wronowska urodzony(a) 19 sty. 1762, Iwowe.
    5. Marianna Wronowska urodzony(a) 10 gru. 1764, Iwowe.
    6. 10. Walenty Wronowski urodzony(a) 14 luty 1768, Iwowe.
    7. Bartłomiej Wronowski urodzony(a) 25 sier. 1771, Iwowe.

  7. 22.  Józef Skorupa (syn N Skorupa).

    Józef poślubił(a) Anastazja Dzięcioł 20 list. 1774, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Anastazja Dzięcioł
    Dzieci:
    1. 11. Małgorzata Skorupa urodzony(a) 7 lip. 1776, Iwowe.
    2. Marianna Skorupa urodzony(a) 8 gru. 1778, Iwowe; zgon 11 kwie. 1782, Iwowe.
    3. Ludwika Skorupa urodzony(a) 8 wrz. 1785, Iwowe.

  9. 24.  Tomasz Brauła urodzony(a) 1732 (syn N Brauła); zgon 21 kwie. 1772, Waliska.

    Tomasz — Ewa Zwierz. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Ewa Zwierz
    Dzieci:
    1. Barbara Brauła urodzony(a) 1756, Wielgolas; zgon 23 wrz. 1814, Wielgolas.
    2. 12. Stanisław Brauła urodzony(a) 27 wrz. 1757, Wielgolas.
    3. Magdalena Brauła urodzony(a) 19 lip. 1760, Wielgolas.
    4. Scholastyka Brauła urodzony(a) 12 luty 1763, Wielgolas.
    5. Maciej Brauła urodzony(a) 23 luty 1766, Wielgolas.
    6. Klemens Brauła urodzony(a) 23 list. 1768, Wielgolas; zgon 19 gru. 1774, Wielgolas.
    7. Fabian Brauła urodzony(a) 21 sty. 1772, Wielgolas; zgon 19 maj 1778, Wielgolas.

  11. 26.  Jan Szwięch urodzony(a) 1725, Wielgolas; zgon 23 gru. 1785, Wielgolas.

    Jan poślubił(a) Marianna Grzendowa 7 luty 1768, Latowicz. Marianna urodzony(a) , Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Marianna Grzendowa urodzony(a) , Chyżyny.
    Dzieci:
    1. 13. Agnieszka Szwięch urodzony(a) 19 sty. 1769, Wielgolas.
    2. Marcin Święch urodzony(a) 6 sty. 1771, Wielgolas.
    3. Feliks Święch urodzony(a) 16 maj 1773, Wielgolas.
    4. Romuald Święch urodzony(a) 4 luty 1776, Wielgolas.
    5. Katarzyna Święch urodzony(a) 26 kwie. 1778, Wielgolas.
    6. Wincenty Święch urodzony(a) 15 kwie. 1779, Wielgolas.
    7. Teresa Święch urodzony(a) 14 paź. 1781, Wielgolas.
    8. Onufry Święch urodzony(a) 10 czer. 1783, Wielgolas.
    9. Małgorzata Święch urodzony(a) 10 czer. 1783, Wielgolas.
    10. Hipolit Cyprian Święch urodzony(a) 15 sier. 1784, Wielgolas.

  13. 28.  Szymon Gajowniczek urodzony(a) 1701, Strachomin (syn N Gajowniczek); zgon 18 maj 1785, Strachomin.

    Szymon — Zuzanna Reda. Zuzanna urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Zuzanna Reda urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 1750, Strachomin.
    2. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 17 list. 1756, Strachomin; zgon 13 luty 1759, Strachomin.
    3. 14. Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 1759, Strachomin.
    4. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 30 sty. 1760, Strachomin.
    5. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 15 list. 1761, Strachomin.
    6. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin.
    7. Bartłomiej Gajowniczek urodzony(a) 24 sier. 1765, Strachomin.
    8. Marek Gajowniczek urodzony(a) 25 kwie. 1767, Strachomin.
    9. Barbara Gajowniczek urodzony(a) 6 gru. 1770, Strachomin; zgon 19 mar. 1772, Strachomin.