Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Żyjący

Żyjący

Mężczyzna

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Żyjący

    Żyjący poślubił(a) Żyjący [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Żyjący

Pokolenie: 2

  1. 2.  Stanisław Dąbrowski urodzony(a) 30 paź. 1892, Starogród (syn Wojciech Dąbrowski oraz Małgorzata Pajda).

    Stanisław poślubił(a) Stefania Brauła 11 luty 1917, Latowicz. Stefania (córka Franciszek Brauła oraz Marianna Baran) urodzony(a) 13 kwie. 1898, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Stefania BraułaStefania Brauła urodzony(a) 13 kwie. 1898, Starogród (córka Franciszek Brauła oraz Marianna Baran).
    Dzieci:
    1. Żyjący
    2. 1. Żyjący
    3. Żyjący
    4. Żyjący
    5. Żyjący
    6. Żyjący
    7. Żyjący
    8. Żyjący
    9. Żyjący
    10. Żyjący
    11. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Wojciech Dąbrowski urodzony(a) 1863, Starogród (syn Walenty Dąbrowski oraz Józefa Zwierz).

    Wojciech poślubił(a) Małgorzata Pajda 7 luty 1887, Latowicz. Małgorzata (córka Józef Pajda oraz Ewa Święch) urodzony(a) 9 lip. 1868, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Małgorzata Pajda urodzony(a) 9 lip. 1868, Wielgolas (córka Józef Pajda oraz Ewa Święch).
    Dzieci:
    1. Józefa Dąbrowska urodzony(a) 18 gru. 1887, Starogród.
    2. Stanisław Dąbrowski urodzony(a) 2341891, Starogród.
    3. 2. Stanisław Dąbrowski urodzony(a) 30 paź. 1892, Starogród.
    4. Stefania Dąbrowska urodzony(a) 14 czer. 1898, Starogród.
    5. Piotr Dąbrowski urodzony(a) 14 czer. 1898, Starogród.

  3. 6.  Franciszek Brauła urodzony(a) 27 sier. 1859, Wielgolas (syn Grzegorz Brauła oraz Apolonia Wójcik).

    Franciszek poślubił(a) Marianna Baran 94 luty 1883, Latowicz. Marianna (córka Teodor Karol Baran oraz Antonina Franciszka Anusz) urodzony(a) 4 sier. 1861, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Marianna Baran urodzony(a) 4 sier. 1861, Starogród (córka Teodor Karol Baran oraz Antonina Franciszka Anusz).
    Dzieci:
    1. Jan Brauła urodzony(a) 4 sty. 1884, Starogród.
    2. Stanisław Brauła urodzony(a) 1 gru. 1887, Starogród.
    3. Józef Brauła urodzony(a) 1 mar. 1893, Starogród.
    4. 3. Stefania Brauła urodzony(a) 13 kwie. 1898, Starogród.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Walenty Dąbrowski urodzony(a) 8 luty 1835, Starogród (syn Norbert (Edward) Dąbrowski oraz Salomea Karolina Sadowska).

    Walenty poślubił(a) Józefa Zwierz 15 luty 1857, Latowicz. Józefa (córka Mikołaj Zwierz oraz Katarzyna Rudka) urodzony(a) 19 mar. 1834, Borówek. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Józefa Zwierz urodzony(a) 19 mar. 1834, Borówek (córka Mikołaj Zwierz oraz Katarzyna Rudka).
    Dzieci:
    1. Józefa Dąbrowska urodzony(a) 25 mar. 1859, Starogród.
    2. 4. Wojciech Dąbrowski urodzony(a) 1863, Starogród.
    3. Jadwiga Dąbrowska urodzony(a) 7 paź. 1865, Starogród.
    4. Michał Dąbrowski urodzony(a) 25 wrz. 1868, Starogród.
    5. Marianna Dąbrowska urodzony(a) 15 lip. 1871, Starogród.
    6. Katarzyna Dąbrowska urodzony(a) 19 gru. 1874, Starogród.
    7. Katarzyna Dąbrowska urodzony(a) 7 wrz. 1878, Starogród.

  3. 10.  Józef Pajda urodzony(a) 6 lip. 1836, Waliska (syn Jan Pajda oraz Marianna Brygida Mućko).

    Józef poślubił(a) Ewa Święch 7 list. 1859, Latowicz. Ewa (córka Feliks Święch oraz Urszula Miziarska) urodzony(a) 1839, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Ewa Święch urodzony(a) 1839, Wielgolas (córka Feliks Święch oraz Urszula Miziarska).
    Dzieci:
    1. Franciszka Pajda urodzony(a) 15 kwie. 1861, Wielgolas.
    2. Antoni Pajda urodzony(a) 11 sty. 1864, Wielgolas.
    3. 5. Małgorzata Pajda urodzony(a) 9 lip. 1868, Wielgolas.
    4. Jan Pajda urodzony(a) 5 luty 1872, Wielgolas.
    5. Weronika Pajda urodzony(a) 21 mar. 1875, Wielgolas.
    6. Piotr Pajda urodzony(a) 31 mar. 1878, Wielgolas.

  5. 12.  Grzegorz Brauła urodzony(a) 12 mar. 1828, Wielgolas (syn Łukasz Brauła oraz Antonina Świątek).

    Grzegorz poślubił(a) Apolonia Wójcik 29 sty. 1849, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Apolonia Wójcik (córka Jan Wójcik oraz Franciszka Reda).
    Dzieci:
    1. Tomasz Brauła urodzony(a) 20 gru. 1851, Wielgolas.
    2. Katarzyna Brauła urodzony(a) 13 list. 1854, Wielgolas.
    3. Stanisław Brauła urodzony(a) 28 gru. 1857, Wielgolas.
    4. 6. Franciszek Brauła urodzony(a) 27 sier. 1859, Wielgolas.
    5. Jan Brauła urodzony(a) 26 mar. 1862, Wielgolas.
    6. Ludwik Brauła urodzony(a) 30 lip. 1864, Wielgolas.
    7. Piotr Brauła urodzony(a) 11 paź. 1866, Wielgolas.
    8. Piotr Paweł Brauła urodzony(a) 27 czer. 1868, Wielgolas.
    9. Ignacy Brauła urodzony(a) 29 wrz. 1870, Wielgolas.
    10. Marianna Brauła urodzony(a) 6 list. 1873, Wielgolas.

  7. 14.  Teodor Karol Baran urodzony(a) 4 list. 1820, Starogród (syn Franciszek Baran oraz Ewa Dąbrowska).

    Teodor poślubił(a) Antonina Franciszka Anusz 8 list. 1852, Latowicz. Antonina (córka Władysław Janus oraz Marianna Cieślak) urodzony(a) 13 maj 1820, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Antonina Franciszka Anusz urodzony(a) 13 maj 1820, Chyżyny (córka Władysław Janus oraz Marianna Cieślak).
    Dzieci:
    1. Agata Baran urodzony(a) 1856, Starogród.
    2. Agnieszka Baran urodzony(a) 1858, Starogród.
    3. Paweł Baran urodzony(a) 25 czer. 1860, Starogród.
    4. 7. Marianna Baran urodzony(a) 4 sier. 1861, Starogród.
    5. Helena Baran urodzony(a) 2 lip. 1864, Starogród.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Norbert (Edward) Dąbrowski urodzony(a) 7 czer. 1795, Starogród (syn Paweł Dąbrowski oraz Marianna Gąsiorowska).

    Norbert poślubił(a) Salomea Karolina Sadowska 16 czer. 1833, Latowicz. Salomea (córka Piotr Sadowski oraz Katarzyna Legat) urodzony(a) 5 list. 1815, Starogród. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Salomea Karolina Sadowska urodzony(a) 5 list. 1815, Starogród (córka Piotr Sadowski oraz Katarzyna Legat).
    Dzieci:
    1. 8. Walenty Dąbrowski urodzony(a) 8 luty 1835, Starogród.
    2. Weronika Dąbrowska urodzony(a) 1 luty 1837, Starogród.
    3. Antonina Dąbrowska urodzony(a) 13 sty. 1840, Starogród.
    4. Andrzej Dąbrowski urodzony(a) 31.11.1844, Starogród.
    5. Jakub Dąbrowski urodzony(a) 29 lip. 1847, Starogród.
    6. Anna Dąbrowska urodzony(a) 20 lip. 1850, Starogród.

  3. 18.  Mikołaj Zwierz urodzony(a) 11 gru. 1797, Borówek (syn Adalbertus (Wojciech) Zwierz oraz Petronella Jarzębska - Cygan).

    Mikołaj poślubił(a) Katarzyna Rudka 15 luty 1819, Latowicz. Katarzyna (córka Jakub Rutka oraz Franciszka Rybak) urodzony(a) 27 mar. 1800, Transbór. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Katarzyna Rudka urodzony(a) 27 mar. 1800, Transbór (córka Jakub Rutka oraz Franciszka Rybak).
    Dzieci:
    1. Augustyn Zwierz urodzony(a) 25 sier. 1822, Borówek.
    2. Julianna Zwierz urodzony(a) 15 luty 1824, Borówek.
    3. Jan Zwierz urodzony(a) 19.101825, Borówek.
    4. Paweł Zwierz urodzony(a) 18 sty. 1829, Borówek.
    5. Józef Zwierz urodzony(a) 23 mar. 1831, Borówek.
    6. 9. Józefa Zwierz urodzony(a) 19 mar. 1834, Borówek.
    7. Wawrzyniec Zwierz urodzony(a) 5 sier. 1839, Borówek.

  5. 20.  Jan Pajda urodzony(a) 21 list. 1808, Waliska (syn Łukasz Pajda oraz Franciszka Wierzbicka).

    Jan poślubił(a) Marianna Brygida Mućko 22 sty. 1832, Latowicz. Marianna (córka Jan Mućko oraz Helena Mańkowska) urodzony(a) 30 wrz. 1812, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Marianna Brygida Mućko urodzony(a) 30 wrz. 1812, Waliska (córka Jan Mućko oraz Helena Mańkowska).
    Dzieci:
    1. Antonina Payda urodzony(a) 16 czer. 1833, Waliska.
    2. 10. Józef Pajda urodzony(a) 6 lip. 1836, Waliska.
    3. Walenty Pajda urodzony(a) 1 luty 1839, Waliska.
    4. Petronella Pajda urodzony(a) 20 czer. 1841, Waliska.
    5. Małgorzata Pajda urodzony(a) 27 lip. 1843, Waliska.
    6. Katarzyna Pajda urodzony(a) 8 wrz. 1845, Waliska.
    7. Ludwika Pajda urodzony(a) 13 luty 1849, Waliska.
    8. Michał Pajda urodzony(a) 22 wrz. 1851, Waliska.

  7. 22.  Feliks Święch (syn Wincenty Święch oraz Marianna Świeczka).

    Feliks poślubił(a) Urszula Miziarska 13 luty 1825, Latowicz. Urszula (córka Bartłomiej Miziarski oraz Gertruda Kowalczyk) urodzony(a) 25 paź. 1807, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Urszula Miziarska urodzony(a) 25 paź. 1807, Wielgolas (córka Bartłomiej Miziarski oraz Gertruda Kowalczyk).
    Dzieci:
    1. Marianna Święch urodzony(a) 23 czer. 1827, Wielgolas.
    2. Agnieszka Święch urodzony(a) 1 sty. 1830, Wielgolas; zgon 3 kwie. 1859, Laliny.
    3. Wawrzyniec Święch urodzony(a) 10 sier. 1832, Wielgolas.
    4. Wojciech Święch urodzony(a) 22 kwie. 1835, Wielgolas.
    5. Józefa Święch urodzony(a) 25 wrz. 1837, Wielgolas.
    6. 11. Ewa Święch urodzony(a) 1839, Wielgolas.
    7. Rozalia Święch urodzony(a) 8 wrz. 1842, Wielgolas.
    8. Ignacy Święch urodzony(a) 26 lip. 1845, Wielgolas.
    9. Mikołaj Święch urodzony(a) 10 wrz. 1848, Wielgolas.
    10. Franciszka Święch urodzony(a) 10 wrz. 1848, Wielgolas.
    11. Jan Święch urodzony(a) 24 czer. 1853, Wielgolas.

  9. 24.  Łukasz Brauła urodzony(a) 16 paź. 1796, Wielgolas (syn Stanisław Brauła oraz Agnieszka Szwięch).

    Łukasz poślubił(a) Antonina Świątek 29 luty 1824, Latowicz. Antonina (córka Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek) urodzony(a) 1803, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Antonina Świątek urodzony(a) 1803, Strachomin (córka Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. Małgorzata Brauła urodzony(a) 5 czer. 1825, Wielgolas.
    2. Karolina Brauła urodzony(a) 2 list. 1826, Wielgolas.
    3. 12. Grzegorz Brauła urodzony(a) 12 mar. 1828, Wielgolas.
    4. Cecylia Brauła urodzony(a) 4 list. 1830, Wielgolas; zgon 21 sier. 1886, Wielgolas.
    5. Ludwika Brauła urodzony(a) 25 mar. 1833, Wielgolas; zgon 25 list. 1913, Redzyńskie.
    6. Jakub Brauła urodzony(a) 22 lip. 1835, Wielgolas.
    7. Marcella Brauła urodzony(a) 13 sty. 1838, Wielgolas.
    8. Marianna Brauła urodzony(a) 4 lip. 1842, Wielgolas.

  11. 26.  Jan Wójcik urodzony(a) 14 kwie. 1800, Borówek (syn Adalbertus Wójt oraz Helena Sątorek).

    Jan poślubił(a) Franciszka Reda 6 luty 1820, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Franciszka Reda
    Dzieci:
    1. Teresa Wójcik urodzony(a) 17 paź. 1821, Borówek; zgon 30 paź. 1887, Budy Wielgoleskie.
    2. Marianna Wójcik urodzony(a) 19 sier. 1824, Borówek.
    3. Józef Wójcik urodzony(a) 19 mar. 1828, Borówek.
    4. 13. Apolonia Wójcik
    5. Franciszek Wójcik urodzony(a) 9 wrz. 1833, Borówek.
    6. Józefa Wójcik
    7. Franciszka Wójcik urodzony(a) 1838, Borówek.
    8. Walenty Wójcik urodzony(a) 1841, Borówek.
    9. Katarzyna Wójcik urodzony(a) 23 mar. 1844, Borówek.

  13. 28.  Franciszek Baran urodzony(a) 1769.

    Franciszek poślubił(a) Ewa Dąbrowska 22 list. 1801, Latowicz. Ewa urodzony(a) 1779. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Ewa Dąbrowska urodzony(a) 1779.
    Dzieci:
    1. Barbara Baran urodzony(a) 20 gru. 1802, Starogród.
    2. Jan Baran urodzony(a) 8 luty 1805, Starogród.
    3. Katarzyna Baran urodzony(a) 2 maj 1806, Starogród.
    4. Jan Baran urodzony(a) 16 lip. 1808, Starogród.
    5. Marianna Baran urodzony(a) 1810, Starogród.
    6. Walenty Piotr Baran urodzony(a) 17 luty 1812, Starogród.
    7. Zuzanna Marianna Baran urodzony(a) 5 sier. 1815, Starogród.
    8. Konstancja Baran urodzony(a) 15 luty 1818, Starogród.
    9. 14. Teodor Karol Baran urodzony(a) 4 list. 1820, Starogród.
    10. Franciszka Baran urodzony(a) 6 mar. 1824, Starogród.

  15. 30.  Władysław Janus urodzony(a) 28 wrz. 1788, Chyżyny (syn Maciej Janusz oraz Konstancja Świeczka).

    Władysław — Marianna Cieślak. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Marianna Cieślak
    Dzieci:
    1. Walenty Eustachy Anusz urodzony(a) 6 luty 1812, Chyżyny.
    2. Józefa Bogumiła Anusz urodzony(a) 12 mar. 1815, Chyżyny.
    3. Katarzyna Bogumiła Anusz urodzony(a) 22 list. 1817, Chyżyny.
    4. 15. Antonina Franciszka Anusz urodzony(a) 13 maj 1820, Chyżyny.
    5. Piotr Janus urodzony(a) 22 maj 1824, Chyżyny.
    6. Marianna Anusz Janus urodzony(a) 24 mar. 1827, Chyżyny.
    7. Zofia Anusz urodzony(a) 14 maj 1828, Chyżyny.
    8. Jan Anusz urodzony(a) 7 wrz. 1832, Chyżyny.