Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Marcella Marianna Jaworska

Marcella Marianna Jaworska

Kobieta 1818 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Marcella Marianna Jaworska urodzony(a) 25 kwie. 1818, Wielgolas (córka Kacper Melchior Jaworski oraz Marianna Świątek).

    Marcella poślubił(a) Piotr Paweł Kępkowicz 2 luty 1836, Latowicz. Piotr (syn Jan de Matha Kępkowicz oraz Helena Dyła) urodzony(a) 29 sty. 1815, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Jan Kępkowicz urodzony(a) 25 luty 1838, Wielgolas.
    2. Marianna Kempkowicz urodzony(a) 27 lip. 1840, Wielgolas.
    3. Wojciech Kempkowicz urodzony(a) 17 kwie. 1843, Wielgolas.
    4. Urszula Kępkowicz urodzony(a) 17 paź. 1846, Wężyczyn.
    5. Monika Kępkowicz urodzony(a) 1 maj 1850, Wielgolas.
    6. Stanisław Kempkowicz urodzony(a) 17 kwie. 1853, Wielgolas.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Kacper Melchior Jaworski urodzony(a) 11 sty. 1794, Wielgolas (syn Jędrzej Jaworski oraz Marianna Łukaszek).

    Kacper poślubił(a) Marianna Świątek 26 sty. 1817, Latowicz. Marianna (córka Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek) urodzony(a) 16 lip. 1797, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Świątek urodzony(a) 16 lip. 1797, Strachomin (córka Andrzej Świątek oraz Anastazja Gajowniczek).
    Dzieci:
    1. 1. Marcella Marianna Jaworska urodzony(a) 25 kwie. 1818, Wielgolas.
    2. Elżbieta Marianna Jaworska urodzony(a) 11 lip. 1820, Wielgolas.
    3. Maciej Jaworski urodzony(a) 18 luty 1823, Wielgolas.
    4. Mateusz Jaworski urodzony(a) 21 list. 1824, Wielgolas.
    5. Tomasz Jaworski urodzony(a) 18 gru. 1826, Wielgolas.
    6. Scholastyka Jaworska urodzony(a) 22 luty 1829, Wielgolas.
    7. Franciszek Jaworski urodzony(a) 30 mar. 1832, Wielgolas.
    8. Kunegunda Jaworska urodzony(a) 29 lip. 1835, Wielgolas.
    9. Mikołaj Jaworski urodzony(a) 3 gru. 1837, Wielgolas.
    10. Szymon Jaworski urodzony(a) 14 lip. 1840, Wielgolas.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Jędrzej Jaworski urodzony(a) 1767 (syn N Jaworski); zgon 25 mar. 1812, Wielgolas.

    Jędrzej poślubił(a) Marianna Łukaszek 10 sty. 1790, Latowicz. Marianna (córka Michał Łukaszek oraz Anna) urodzony(a) 12 sier. 1756, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Łukaszek urodzony(a) 12 sier. 1756, Wielgolas (córka Michał Łukaszek oraz Anna).
    Dzieci:
    1. Gertruda Jaworska urodzony(a) 13 mar. 1791, Wielgolas.
    2. 2. Kacper Melchior Jaworski urodzony(a) 11 sty. 1794, Wielgolas.
    3. Franciszka Jaworska urodzony(a) 19 sier. 1797, Wielgolas.
    4. Paweł Jaworski urodzony(a) 30 czer. 1800, Wielgolas.

  3. 6.  Andrzej Świątek urodzony(a) 30 list. 1756, Strachomin (syn Andrzej Świątek oraz Marianna).

    Andrzej poślubił(a) Anastazja Gajowniczek 3 luty 1782, Latowicz. Anastazja (córka Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda) urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin (córka Szymon Gajowniczek oraz Zuzanna Reda).
    Dzieci:
    1. Cecylia Świątek urodzony(a) 22 list. 1782, Strachomin; zgon 20 mar. 1785, Strachomin.
    2. Teresa Świątek urodzony(a) 17 paź. 1784, Strachomin.
    3. Walenty Świątek urodzony(a) 8 kwie. 1786, Strachomin.
    4. Janina Świątek urodzony(a) 29 paź. 1788, Strachomin; zgon 20 gru. 1799, Strachomin.
    5. Dydak Świątek urodzony(a) 13 list. 1790, Strachomin; zgon 7 maj 1792, Strachomin.
    6. Franciszka Świątek urodzony(a) 11.031793, Strachomin; zgon 20 sty. 1796, Strachomin.
    7. 3. Marianna Świątek urodzony(a) 16 lip. 1797, Strachomin.
    8. Jan Świątek urodzony(a) 4 luty 1800, Strachomin.
    9. Antonina Świątek urodzony(a) 1803, Strachomin.
    10. Szczęsny Świątek urodzony(a) 9 sty. 1806, Strachomin.


Pokolenie: 4

  1. 8.  N Jaworski
    Dzieci:
    1. Franciszek Jaworski urodzony(a) 1721; zgon 25 sty. 1788, Chyżyny.
    2. Michał Jaworski urodzony(a) 1755; zgon 16 mar. 1795, Wielgolas.
    3. 4. Jędrzej Jaworski urodzony(a) 1767; zgon 25 mar. 1812, Wielgolas.

  2. 10.  Michał Łukaszek urodzony(a) 1707; was buried 31 sty. 1767, Wielgolas.

    Michał — Anna. Anna urodzony(a) 1683; was buried 21 sty. 1773, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  3. 11.  Anna urodzony(a) 1683; was buried 21 sty. 1773, Wielgolas.
    Dzieci:
    1. Jan Łukaszek urodzony(a) 1727, Wielgolas; zgon 1 kwie. 1787, Wielgolas.
    2. Józef Łukaszek urodzony(a) 1743, Wielgolas; zgon 8 wrz. 1793, Wielgolas.
    3. Krzysztof Łukaszek urodzony(a) 1744, Wielgolas; zgon 20 paź. 1787, Wielgolas.
    4. Franciszek Łukaszek urodzony(a) 1746, Wielgolas; zgon 2 lip. 1793, Latowicz.
    5. Mikołaj Łukaszek urodzony(a) 14 wrz. 1764, Wielgolas.
    6. Małgorzata Łukaszek urodzony(a) 1747, Wielgolas; was buried 16 kwie. 1807, Wielgolas.
    7. 5. Marianna Łukaszek urodzony(a) 12 sier. 1756, Wielgolas.

  4. 12.  Andrzej Świątek urodzony(a) 1736, Strachomin (syn N Świątek); zgon 27 paź. 1781, Strachomin.

    Andrzej — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  5. 13.  Marianna
    Dzieci:
    1. 6. Andrzej Świątek urodzony(a) 30 list. 1756, Strachomin.
    2. Rozalia i Ludwika Świątek urodzony(a) 6 wrz. 1764, Strachomin.

  6. 14.  Szymon Gajowniczek urodzony(a) 1701, Strachomin (syn N Gajowniczek); zgon 18 maj 1785, Strachomin.

    Szymon — Zuzanna Reda. Zuzanna urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  7. 15.  Zuzanna Reda urodzony(a) 1725; zgon 28 sty. 1795, Strachomin.
    Dzieci:
    1. Ignacy Gajowniczek urodzony(a) 1750, Strachomin.
    2. Grzegorz Gajowniczek urodzony(a) 17 list. 1756, Strachomin; zgon 13 luty 1759, Strachomin.
    3. Ludwik Gajowniczek urodzony(a) 1759, Strachomin.
    4. Franciszek Gajowniczek urodzony(a) 30 sty. 1760, Strachomin.
    5. Katarzyna Gajowniczek urodzony(a) 15 list. 1761, Strachomin.
    6. 7. Anastazja Gajowniczek urodzony(a) 21 gru. 1763, Strachomin.
    7. Bartłomiej Gajowniczek urodzony(a) 24 sier. 1765, Strachomin.
    8. Marek Gajowniczek urodzony(a) 25 kwie. 1767, Strachomin.
    9. Barbara Gajowniczek urodzony(a) 6 gru. 1770, Strachomin; zgon 19 mar. 1772, Strachomin.


Pokolenie: 5

  1. 24.  N Świątek
    Dzieci:
    1. Walenty Świątek urodzony(a) 1728, Strachomin; zgon 24 gru. 1792, Strachomin.
    2. Maciej Świątek urodzony(a) 1733; zgon 26 mar. 1793, Strachomin.
    3. Maciej Świątek urodzony(a) 1734; zgon 28 gru. 1789, Latowicz.
    4. 12. Andrzej Świątek urodzony(a) 1736, Strachomin; zgon 27 paź. 1781, Strachomin.
    5. Józef Świątek urodzony(a) 1740; zgon 22 sier. 1810, Oleksianka.
    6. Józef Świątek urodzony(a) 1740, Latowicz; zgon 5 maj 1791, Latowicz.
    7. Franciszek Świątek urodzony(a) 1750; zgon 6 lip. 1805, Oleksianka.
    8. Augustyn Świątek urodzony(a) 1750; zgon 26 kwie. 1810, Wężyczyn.
    9. Michał Świątek urodzony(a) , Oleksianka.

  2. 28.  N Gajowniczek
    Dzieci:
    1. 14. Szymon Gajowniczek urodzony(a) 1701, Strachomin; zgon 18 maj 1785, Strachomin.
    2. Kilian Gajowniczek urodzony(a) 1712; zgon 30 maj 1767, Strachomin.
    3. Tomasz Gajowniczek urodzony(a) 1720, Laliny; zgon 5 czer. 1770, Laliny.
    4. Stefan Gajowniczek urodzony(a) 1722, Strachomin; zgon 17 gru. 1789, Strachomin.
    5. Bartłomiej Gajowniczek