Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Leonard Seweryn Świątek

Leonard Seweryn Świątek

Mężczyzna 1873 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Leonard Seweryn Świątek urodzony(a) 8 sty. 1873, Oleksianka (syn Jakub Świątek oraz Marianna Wiechetek).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Jakub Świątek urodzony(a) 24 lip. 1847, Oleksianka (syn Walenty Maciej Świątek oraz Ludwika Franciszka Kempkowicz).

    Jakub poślubił(a) Marianna Wiechetek 17 sty. 1869, Latowicz. Marianna (córka Filip Jakub Wiechetek oraz Julianna Antonina Kowalska) urodzony(a) 1849, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Wiechetek urodzony(a) 1849, Oleksianka (córka Filip Jakub Wiechetek oraz Julianna Antonina Kowalska).
    Dzieci:
    1. Izabella Świątek urodzony(a) 9 sty. 1870, Oleksianka.
    2. 1. Leonard Seweryn Świątek urodzony(a) 8 sty. 1873, Oleksianka.
    3. Bronisław Świątek urodzony(a) 10 wrz. 1874, Oleksianka.
    4. Józefa Świątek urodzony(a) 13 mar. 1877, Oleksianka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Walenty Maciej Świątek urodzony(a) 15 luty 1816, Oleksianka (syn Józef Świątek oraz Tekla Dzięcioł).

    Walenty poślubił(a) Ludwika Franciszka Kempkowicz 5 luty 1837, Latowicz. Ludwika (córka Jan de Matha Kępkowicz oraz Helena Dyła) urodzony(a) 1 kwie. 1819, Wielgolas. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Ludwika Franciszka Kempkowicz urodzony(a) 1 kwie. 1819, Wielgolas (córka Jan de Matha Kępkowicz oraz Helena Dyła).
    Dzieci:
    1. Faustyn Świątek urodzony(a) 10 luty 1841, Oleksianka.
    2. Łukasz Świątek urodzony(a) 14 paź. 1843, Oleksianka.
    3. 2. Jakub Świątek urodzony(a) 24 lip. 1847, Oleksianka.
    4. Stanisław Świątek urodzony(a) 18 maj 1850, Oleksianka.
    5. Piotr Świątek urodzony(a) 27 lip. 1859, Oleksianka.
    6. Marianna Świątek urodzony(a) 6 czer. 1867, Oleksianka.

  3. 6.  Filip Jakub Wiechetek urodzony(a) 25 kwie. 1825, Redzyńskie (syn Kacper Wiechetek oraz Franciszka Łodyga).

    Filip poślubił(a) Julianna Antonina Kowalska 1 maj 1843, Latowicz. Julianna (córka Adalbertus (Wojciech) Kowalski oraz Gertruda Całka) urodzony(a) 12 czer. 1821, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Julianna Antonina Kowalska urodzony(a) 12 czer. 1821, Redzyńskie (córka Adalbertus (Wojciech) Kowalski oraz Gertruda Całka).
    Dzieci:
    1. Marcella Wiechetek urodzony(a) 1 czer. 1847, Oleksianka.
    2. 3. Marianna Wiechetek urodzony(a) 1849, Oleksianka.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Józef Świątek urodzony(a) 4 lip. 1784, Oleksianka (syn Michał Świątek oraz Małgorzata Świeczka).

    Józef poślubił(a) Tekla Dzięcioł 22 sty. 1804, Latowicz. Tekla (córka Wincenty Dzięcioł oraz Agnieszka) urodzony(a) 21 wrz. 1783, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Tekla Dzięcioł urodzony(a) 21 wrz. 1783, Oleksianka (córka Wincenty Dzięcioł oraz Agnieszka).
    Dzieci:
    1. Krystyna Świątek urodzony(a) 1 mar. 1807, Oleksianka.
    2. Paweł Świątek urodzony(a) 17 sty. 1810, Oleksianka.
    3. Anna Krystyna Świątek urodzony(a) 22 lip. 1812, Oleksianka.
    4. 4. Walenty Maciej Świątek urodzony(a) 15 luty 1816, Oleksianka.
    5. Teodor Franciszek Świątek urodzony(a) 12 kwie. 1821, Oleksianka.
    6. Zuzanna Świątek urodzony(a) 6 sier. 1824, Oleksianka.
    7. Katarzyna Świątek urodzony(a) 28 paź. 1828, Oleksianka.

  3. 10.  Jan de Matha Kępkowicz urodzony(a) 8 luty 1776, Iwowe (syn Krzysztof Kępkowicz oraz Rozalia Skorupa).

    Jan — Helena Dyła. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Helena Dyła (córka Adalbertus Dyła oraz Katarzyna Leszek).
    Dzieci:
    1. Tomasz Kępkowicz urodzony(a) 15 gru. 1801, Wielgolas; zgon 24 lip. 1804, Wielgolas.
    2. Agata Kępkowicz urodzony(a) 3 luty 1804, Wielgolas; zgon 29 mar. 1806, Wielgolas.
    3. Franciszek Kempkowicz urodzony(a) 29 mar. 1806, Wielgolas.
    4. Franciszka Kempkowicz urodzony(a) 16 luty 1809, Wielgolas.
    5. Grzegorz Maciej Kępkowicz urodzony(a) 23 luty 1812, Wielgolas.
    6. Piotr Paweł Kępkowicz urodzony(a) 29 sty. 1815, Wielgolas.
    7. 5. Ludwika Franciszka Kempkowicz urodzony(a) 1 kwie. 1819, Wielgolas.
    8. Kajetan Kempkowicz urodzony(a) 1 sier. 1822, Wielgolas.

  5. 12.  Kacper Wiechetek urodzony(a) 8 sty. 1786, Redzyńskie (syn Łukasz Wiechetek oraz Katarzyna Śluzek); zgon 23 mar. 1832, Redzyńskie.

    Kacper poślubił(a) Franciszka Łodyga 4 list. 1810, Latowicz. Franciszka (córka Baltazar Łodyga oraz Elżbieta Pazura) urodzony(a) 10 mar. 1792, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Franciszka Łodyga urodzony(a) 10 mar. 1792, Laliny (córka Baltazar Łodyga oraz Elżbieta Pazura).
    Dzieci:
    1. Helena Kunegunda Wiechetek urodzony(a) 6 sier. 1814, Redzyńskie.
    2. Magdalena Katarzyna Wiechetek urodzony(a) 31 mar. 1817, Redzyńskie.
    3. Jacek Kajetan Wiechetek urodzony(a) 16 sier. 1818, Redzyńskie.
    4. Florian Stanisław Wiechetek urodzony(a) 11 maj 1821, Redzyńskie.
    5. 6. Filip Jakub Wiechetek urodzony(a) 25 kwie. 1825, Redzyńskie.
    6. Paweł Wiechetek urodzony(a) 25 sty. 1828, Redzyńskie; zgon 19 luty 1831, Redzyńskie.
    7. Bernard Wiechetek urodzony(a) 19 sier. 1830, Redzyńskie.

  7. 14.  Adalbertus (Wojciech) Kowalski urodzony(a) 24 kwie. 1784, Redzyńskie (syn Kazimierz Kowalski oraz Katarzyna Kusio).

    Adalbertus poślubił(a) Gertruda Całka 10 luty 1805, Latowicz. Gertruda (córka Benedykt Całka oraz Elżbieta Pęśko) urodzony(a) 14 mar. 1790, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Gertruda Całka urodzony(a) 14 mar. 1790, Redzyńskie (córka Benedykt Całka oraz Elżbieta Pęśko).
    Dzieci:
    1. Grygida Kowalska urodzony(a) 26 paź. 1806, Redzyńskie; zgon 28 maj 1807, Redzyńskie.
    2. Piotr Kowalski urodzony(a) 22 maj 1808, Redzyńskie.
    3. Franciszek Brunon Kowalski urodzony(a) 10 paź. 1810, Redzyńskie.
    4. Cecylia Marianna Kowalska urodzony(a) 19 list. 1812, Redzyńskie; zgon 6 gru. 1854, Laliny.
    5. Anastazja Franciszka Kowalska urodzony(a) 17 kwie. 1815, Redzyńskie; zgon 17 luty 1887, Laliny.
    6. Daniel Sylwester Kowalski urodzony(a) 31 gru. 1816, Redzyńskie.
    7. Fabian Sebastian Kowalski urodzony(a) 19 sty. 1818, Redzyńskie.
    8. 7. Julianna Antonina Kowalska urodzony(a) 12 czer. 1821, Redzyńskie.
    9. Antonina Kowalska urodzony(a) 27 luty 1823, Redzyńskie.
    10. Stanisław Kowalski urodzony(a) 13 list. 1826, Redzyńskie.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Michał Świątek urodzony(a) , Oleksianka (syn N Świątek).

    Michał poślubił(a) Małgorzata Świeczka 29 sty. 1769, Latowicz. Małgorzata urodzony(a) , Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Małgorzata Świeczka urodzony(a) , Strachomin.
    Dzieci:
    1. Mateusz Świątek urodzony(a) 19 luty 1770, Oleksianka.
    2. Katarzyna Świątek urodzony(a) 30 list. 1772, Oleksianka.
    3. Cyprian Świątek urodzony(a) 21 wrz. 1775, Oleksianka.
    4. Stanisław Świątek urodzony(a) 8 maj 1778, Oleksianka.
    5. Józef Kalasanty Świątek urodzony(a) 9 lip. 1779, Oleksianka.
    6. Julianna Świątek urodzony(a) 10 czer. 1781, Oleksianka.
    7. 8. Józef Świątek urodzony(a) 4 lip. 1784, Oleksianka.

  3. 18.  Wincenty Dzięcioł (syn N Dzięcioł).

    Wincenty — Agnieszka. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Agnieszka
    Dzieci:
    1. 9. Tekla Dzięcioł urodzony(a) 21 wrz. 1783, Oleksianka.

  5. 20.  Krzysztof Kępkowicz urodzony(a) 1736, Iwowe (syn Antoni Kępkowicz); zgon 12 mar. 1806, Iwowe.

    Krzysztof poślubił(a) Rozalia Skorupa 27 sty. 1765, Latowicz. Rozalia urodzony(a) 1748, Iwowe; zgon 27 kwie. 1793, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Rozalia Skorupa urodzony(a) 1748, Iwowe; zgon 27 kwie. 1793, Iwowe.
    Dzieci:
    1. Jan Kępkowicz urodzony(a) 29 gru. 1765, Iwowe; zgon 25 sier. 1768, Iwowe.
    2. Władysław (Ludysław, Ludwik) Kępkowicz urodzony(a) 30 czer. 1768, Iwowe.
    3. Błażej Kępkowicz urodzony(a) 2 luty 1770, Iwowe; zgon 19 sier. 1771, Iwowe.
    4. Justyna Kępkowicz urodzony(a) 22 wrz. 1771, Iwowe; zgon 7 lip. 1772, Iwowe.
    5. Petronella Kępkowicz urodzony(a) 25 kwie. 1773, Iwowe.
    6. Romuald Kępkowicz urodzony(a) 7 luty 1775, Iwowe; zgon 14 luty 1775, Iwowe.
    7. 10. Jan de Matha Kępkowicz urodzony(a) 8 luty 1776, Iwowe.
    8. Kazimierz Kępkowicz urodzony(a) 10 mar. 1778, Iwowe.
    9. Fabian Kępkowicz urodzony(a) 18 sty. 1780, Iwowe.
    10. Franciszka Kępkowicz urodzony(a) 3 mar. 1782, Iwowe.
    11. Genowefa Kępkowicz urodzony(a) 3 sty. 1785, Iwowe; zgon 2 gru. 1789, Iwowe.

  7. 22.  Adalbertus Dyła urodzony(a) 1734, Wielgolas (syn N Dyła); zgon 19 gru. 1794, Wielgolas.

    Adalbertus poślubił(a) Katarzyna Leszek 14 luty 1773, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Katarzyna Leszek
    Dzieci:
    1. Roch Dyła urodzony(a) 16 sier. 1774, Wielgolas.
    2. 11. Helena Dyła
    3. Zofia Dyła urodzony(a) 3 maj 1777, Wielgolas.
    4. Laurenty Dyła urodzony(a) 12 sier. 1781, Wielgolas; zgon 19 gru. 1781, Wielgolas.
    5. Marianna Dyła urodzony(a) 15 wrz. 1782, Wielgolas; zgon 21 lip. 1785, Wielgolas.
    6. Magdalena Dyła urodzony(a) 29 maj 1785, Wielgolas; zgon 4 luty 1787, Wielgolas.
    7. Gracjan Dyła urodzony(a) 19 gru. 1787, Wielgolas; zgon 4 mar. 1788, Wielgolas.
    8. Barbara Dyła urodzony(a) 8 gru. 1789, Wielgolas; zgon 23 sty. 1795, Wielgolas.
    9. Grzegorz Dyła urodzony(a) 13 mar. 1793, Wielgolas; zgon 8 lip. 1794, Wielgolas.

  9. 24.  Łukasz Wiechetek urodzony(a) 17 paź. 1756, Redzyńskie (syn Jakub Wiechetek oraz Zofia); zgon 17 sier. 1813, Redzyńskie.

    Łukasz poślubił(a) Katarzyna Śluzek 16 sty. 1785, Latowicz. Katarzyna (córka Jakub Śluzek oraz Marianna) urodzony(a) 15 list. 1763, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Katarzyna Śluzek urodzony(a) 15 list. 1763, Redzyńskie (córka Jakub Śluzek oraz Marianna).
    Dzieci:
    1. 12. Kacper Wiechetek urodzony(a) 8 sty. 1786, Redzyńskie; zgon 23 mar. 1832, Redzyńskie.
    2. Julianna Wiechetek urodzony(a) 19 luty 1788, Redzyńskie.
    3. Piotr Wiechetek urodzony(a) 28 kwie. 1789, Redzyńskie.
    4. Adam Wiechetek urodzony(a) 25 gru. 1791, Redzyńskie.
    5. Stefan Wiechetek urodzony(a) 2 sty. 1793, Redzyńskie.
    6. Franciszek Wiechetek urodzony(a) 9 mar. 1797, Redzyńskie.
    7. Rozalia Wiechetek urodzony(a) 9 wrz. 1799, Redzyńskie.
    8. Marcella Wiechetek urodzony(a) 3 czer. 1802, Redzyńskie.
    9. Rozalia Wiechetek urodzony(a) 17 wrz. 1803, Redzyńskie.
    10. Urszula Wiechetek urodzony(a) 22 paź. 1806, Redzyńskie.

  11. 26.  Baltazar Łodyga urodzony(a) 1763, Laliny (syn Urban Łodyga oraz Agnieszka); zgon 11 czer. 1813, Laliny.

    Baltazar poślubił(a) Elżbieta Pazura 19 list. 1780, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Elżbieta Pazura
    Dzieci:
    1. Mikołaj Łodyga urodzony(a) 1 gru. 1781, Laliny; zgon 24 lip. 1783, Laliny.
    2. Majcher Łodyga urodzony(a) 8 sty. 1783, Laliny; zgon 19 gru. 1824, Laliny.
    3. Paweł Łodyga urodzony(a) 13 sty. 1785, Laliny; zgon 21 maj 1786, Laliny.
    4. Petronella Łodyga urodzony(a) 30 maj 1787, Laliny; zgon 6 list. 1788, Laliny.
    5. Karol Łodyga urodzony(a) 5 list. 1789, Laliny; zgon 15 list. 1849, Laliny.
    6. 13. Franciszka Łodyga urodzony(a) 10 mar. 1792, Laliny.
    7. Felicjan Łodyga urodzony(a) 30 maj 1797, Laliny; zgon 7 mar. 1799, Laliny.

  13. 28.  Kazimierz Kowalski urodzony(a) 1752, Redzyńskie (syn N Kowalski); zgon 7 gru. 1822, Redzyńskie.

    Kazimierz poślubił(a) Katarzyna Kusio 12 sty. 1778, Latowicz. Katarzyna (córka Józef Kusio oraz Marianna) urodzony(a) 1755, Redzyńskie; was buried 27 maj 1798, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  14. 29.  Katarzyna Kusio urodzony(a) 1755, Redzyńskie (córka Józef Kusio oraz Marianna); was buried 27 maj 1798, Redzyńskie.
    Dzieci:
    1. Salomea Kowalska urodzony(a) 22 list. 1778, Redzyńskie.
    2. Jan Kowalski urodzony(a) 23 paź. 1779, Redzyńskie; zgon 29 list. 1824, Laliny.
    3. Krystyna Kowalska urodzony(a) 9 maj 1782, Redzyńskie.
    4. 14. Adalbertus (Wojciech) Kowalski urodzony(a) 24 kwie. 1784, Redzyńskie.
    5. Marianna Kowalska urodzony(a) 10 sty. 1787, Redzyńskie; zgon 14 maj 1843, Laliny.
    6. Michał Kowalski urodzony(a) 29 wrz. 1789, Redzyńskie.
    7. Karol Kowalski urodzony(a) 4 list. 1792, Redzyńskie; zgon 26 gru. 1794, Redzyńskie.

  15. 30.  Benedykt Całka urodzony(a) 21 mar. 1762, Redzyńskie (syn Kazimierz Całka oraz Jadwiga).

    Benedykt poślubił(a) Elżbieta Pęśko 11 luty 1787, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  16. 31.  Elżbieta Pęśko
    Dzieci:
    1. Wiktoria Całka urodzony(a) 22 gru. 1787, Redzyńskie; zgon 13 sty. 1791.
    2. 15. Gertruda Całka urodzony(a) 14 mar. 1790, Redzyńskie.
    3. Mateusz Całka urodzony(a) 25 luty 1792, Redzyńskie; zgon 21 czer. 1792, Redzyńskie.
    4. Katarzyna Całka urodzony(a) 17 list. 1793, Redzyńskie; zgon 24 luty 1795, Redzyńskie.
    5. Czesław Całka urodzony(a) 21 lip. 1795, Redzyńskie.
    6. Scholastyka Całka urodzony(a) 13 luty 1797, Redzyńskie; zgon 14 list. 1798, Redzyńskie.
    7. Julianna Całka urodzony(a) 19 czer. 1798, Redzyńskie.
    8. Klara Całka urodzony(a) 11 sier. 1803, Redzyńskie.