Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Regina Świątek

Regina Świątek

Kobieta 1914 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Regina Świątek urodzony(a) 18 sty. 1914, Oleksianka (córka Stanisław Świątek oraz Marianna Kowalska).

    Regina poślubił(a) Władysław Reda 5 kwie. 1948, Latowicz. Władysław (syn Jan Reda oraz Marianna Bogusz) urodzony(a) 30 sty. 1910, Strachomin. [Arkusz rodzinny]

    Regina poślubił(a) S. Mucha [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Stanisław Świątek urodzony(a) 22 list. 1881, Oleksianka (syn Franciszek Świątek oraz Marianna Gaszewska).

    Stanisław poślubił(a) Marianna Kowalska 27 sty. 1913, Latowicz. Marianna (córka Jan Kowalski oraz Franciszka Kulik) urodzony(a) 1889, Waliska. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Kowalska urodzony(a) 1889, Waliska (córka Jan Kowalski oraz Franciszka Kulik).
    Dzieci:
    1. 1. Regina Świątek urodzony(a) 18 sty. 1914, Oleksianka.
    2. Żyjący
    3. Żyjący
    4. Żyjący
    5. Żyjący
    6. Żyjący
    7. Żyjący


Pokolenie: 3

  1. 4.  Franciszek Świątek urodzony(a) 10 paź. 1855, Iwowe (syn Tomasz Świątek oraz Katarzyna Bieńko).

    Franciszek poślubił(a) Marianna Gaszewska 24 sty. 1875, Latowicz. Marianna (córka Walenty Gaszewski oraz Katarzyna Świątek) urodzony(a) 17 maj 1856, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Marianna Gaszewska urodzony(a) 17 maj 1856, Oleksianka (córka Walenty Gaszewski oraz Katarzyna Świątek).
    Dzieci:
    1. Jan Świątek urodzony(a) 23 paź. 1876, Iwowe.
    2. Agnieszka Świątek urodzony(a) 12 sty. 1878, Oleksianka.
    3. Katarzyna Świątek urodzony(a) 13 list. 1879, Oleksianka.
    4. Walenty Świątek urodzony(a) 8 list. 1880, Oleksianka.
    5. 2. Stanisław Świątek urodzony(a) 22 list. 1881, Oleksianka.
    6. Piotr Świątek urodzony(a) 22 czer. 1884, Oleksianka.
    7. Wiktor Świątek urodzony(a) 3 czer. 1886, Oleksianka.
    8. Helena Świątek urodzony(a) 27 maj 1888, Oleksianka.
    9. Wiktor Świątek urodzony(a) 27 mar. 1890, Iwowe.
    10. Aleksandra Świątek urodzony(a) 29 kwie. 1892, Oleksianka.
    11. Aleksandra Świątek urodzony(a) 10 czer. 1895, Oleksianka.
    12. Walenty Świątek urodzony(a) 5 sty. 1898, Oleksianka.

  3. 6.  Jan Kowalski urodzony(a) 15 maj 1856, Redzyńskie (syn Filip Jakub Kowalski oraz Zuzanna Pielasa).

    Jan poślubił(a) Franciszka Kulik 2 luty 1880, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Franciszka Kulik
    Dzieci:
    1. Helena Kowalska urodzony(a) 18 kwie. 1881, Waliska.
    2. Weronika Kowalska urodzony(a) 28 sier. 1883, Waliska.
    3. Bronisława Julianna Kowalska urodzony(a) 15 paź. 1885, Waliska.
    4. 3. Marianna Kowalska urodzony(a) 1889, Waliska.
    5. Stanisław Józef Kowalski urodzony(a) 20 kwie. 1891, Waliska.
    6. Franciszek Kowalski urodzony(a) 2 czer. 1894, Waliska.
    7. Bronisław Kowalski urodzony(a) 17 lip. 1896, Waliska.
    8. Walenty Bronisław Kowalski urodzony(a) 21 sty. 1899, Waliska.
    9. Stefania Kowalska urodzony(a) 1902, Waliska.
    10. Stefan Kowalski urodzony(a) 3 kwie. 1904, Waliska.
    11. Józef Kowalski urodzony(a) 1892, Waliska.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Tomasz Świątek urodzony(a) 18 wrz. 1833, Strachomin (syn Augustyn Świątek oraz Agata Gajowniczek).

    Tomasz poślubił(a) Katarzyna Bieńko 21 list. 1853, Latowicz. Katarzyna (córka Jan Walenty Bieńko oraz Marianna Świeczka) urodzony(a) 9 list. 1837, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Katarzyna Bieńko urodzony(a) 9 list. 1837, Iwowe (córka Jan Walenty Bieńko oraz Marianna Świeczka).
    Dzieci:
    1. 4. Franciszek Świątek urodzony(a) 10 paź. 1855, Iwowe.
    2. Magdalena Świątek urodzony(a) 25 maj 1867, Iwowe.
    3. Feliks Świątek urodzony(a) 28 maj 1872, Iwowe.
    4. Ignacy Świątek urodzony(a) 31 sty. 1875, Iwowe.
    5. Piotr Świątek urodzony(a) 4 paź. 1877, Iwowe; zgon 19 kwie. 1880, Iwowe.

  3. 10.  Walenty Gaszewski urodzony(a) 11 luty 1823, Oleksianka (syn Wincenty Gaszewski oraz Agata Gajowniczek).

    Walenty poślubił(a) Katarzyna Świątek 5 luty 1844, Latowicz. Katarzyna (córka Jan Świątek oraz Ewa Płatek) urodzony(a) 29 mar. 1824, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Katarzyna Świątek urodzony(a) 29 mar. 1824, Oleksianka (córka Jan Świątek oraz Ewa Płatek).
    Dzieci:
    1. Jan Gaszewski urodzony(a) 29 czer. 1845, Oleksianka.
    2. Marianna Gaszewska urodzony(a) 12 maj 1847, Oleksianka.
    3. Petronella Gaszewska urodzony(a) 18 luty 1849, Oleksianka.
    4. Franciszek Gaszewski urodzony(a) 1 kwie. 1850, Oleksianka.
    5. Paweł Gaszewski urodzony(a) 20 mar. 1853, Oleksianka.
    6. 5. Marianna Gaszewska urodzony(a) 17 maj 1856, Oleksianka.
    7. Petronella Gaszewska urodzony(a) 31 maj 1858, Oleksianka.
    8. Jakub Gaszewski urodzony(a) 26 lip. 1859, Oleksianka.
    9. Julianna Gaszewska urodzony(a) 19 czer. 1862, Oleksianka; zgon 9 sier. 1935, Iwowe.
    10. Agnieszka Gaszewska urodzony(a) 21 sty. 1865, Oleksianka.
    11. Ludwika Gaszewska urodzony(a) 23 sier. 1867, Oleksianka.
    12. Władysław Gaszewski urodzony(a) 28 paź. 1894, Oleksianka.

  5. 12.  Filip Jakub Kowalski urodzony(a) 30 kwie. 1823, Redzyńskie (syn Szymon Kowalski oraz Krystyna Gielo).

    Filip poślubił(a) Zuzanna Pielasa 10 lip. 1842, Latowicz. Zuzanna (córka Franciszek Pielasa oraz Marianna Śluzek) urodzony(a) 3 sier. 1823, Chyżyny. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Zuzanna Pielasa urodzony(a) 3 sier. 1823, Chyżyny (córka Franciszek Pielasa oraz Marianna Śluzek).
    Dzieci:
    1. Karol Kowalski urodzony(a) 1844, Redzyńskie.
    2. Klara Kowalska urodzony(a) 7 sier. 1845, Redzyńskie.
    3. Julianna Kowalska urodzony(a) 20 maj 1848, Redzyńskie.
    4. Marianna Kowalska urodzony(a) 18 lip. 1850, Redzyńskie; zgon 18 sty. 1890, Redzyńskie.
    5. Antoni Kowalski urodzony(a) 31,05.1853, Redzyńskie.
    6. 6. Jan Kowalski urodzony(a) 15 maj 1856, Redzyńskie.
    7. Tomasz Kowalski urodzony(a) 18 gru. 1858, Redzyńskie.
    8. Anastazja Kowalska urodzony(a) 24 gru. 1859, Redzyńskie.
    9. Anastazja Kowalska urodzony(a) 21 gru. 1862, Redzyńskie.
    10. Franciszka Kowalska urodzony(a) 30 mar. 1864, Redzyńskie.
    11. Piotr Kowalski urodzony(a) 23 kwie. 1867, Redzyńskie.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Augustyn Świątek urodzony(a) 28 sier. 1809, Strachomin (syn Paweł Świątek oraz Perpetua Chrościcka).

    Augustyn poślubił(a) Agata Gajowniczek 31 maj 1829, Latowicz. Agata (córka Grzegorz Gajowniczek oraz Scholastyka Nidek) urodzony(a) 25 sty. 1808, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Agata Gajowniczek urodzony(a) 25 sty. 1808, Strachomin (córka Grzegorz Gajowniczek oraz Scholastyka Nidek).
    Dzieci:
    1. Zuzanna Świątek urodzony(a) 20 wrz. 1832, Strachomin.
    2. 8. Tomasz Świątek urodzony(a) 18 wrz. 1833, Strachomin.

  3. 18.  Jan Walenty Bieńko urodzony(a) 5 lip. 1812, Iwowe (syn Tomasz Bieńko oraz Bertylda Dzięcioł).

    Jan poślubił(a) Marianna Świeczka 14 luty 1836, Latowicz. Marianna (córka Tomasz Świeczka oraz Zofia Sekta) urodzony(a) 19 gru. 1802, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Marianna Świeczka urodzony(a) 19 gru. 1802, Iwowe (córka Tomasz Świeczka oraz Zofia Sekta).
    Dzieci:
    1. 9. Katarzyna Bieńko urodzony(a) 9 list. 1837, Iwowe.
    2. Weronika Bieńko urodzony(a) 4 sty. 1840, Iwowe.
    3. Klemens Bieńko urodzony(a) 15 paź. 1843, Iwowe.
    4. Marianna Bieńko urodzony(a) 12 sier. 1845, Iwowe.

  5. 20.  Wincenty Gaszewski urodzony(a) 18 lip. 1780, Strachomin (syn Tadeusz Gaszewski oraz Anna Reda).

    Wincenty — Agata Gajowniczek. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Agata Gajowniczek
    Dzieci:
    1. Izydor Gaszewski urodzony(a) 5 kwie. 1804, Strachomin.
    2. Franciszka Gaszewska urodzony(a) 16 sty. 1806, Strachomin.
    3. Kajetan Gaszewski urodzony(a) 7 sier. 1808, Strachomin.
    4. Zofia Gaszewska urodzony(a) 20 maj 1810, Strachomin.
    5. Małgorzata Katarzyna Gaszewska urodzony(a) 6 czer. 1812, Oleksianka.
    6. Jan Antoni Gaszewski urodzony(a) 17 czer. 1815, Strachomin.
    7. Urszula Teresa Gaszewska urodzony(a) 17 paź. 1818, Oleksianka.
    8. Piotr Paweł Gaszewski urodzony(a) 19 lip. 1820, Oleksianka.
    9. 10. Walenty Gaszewski urodzony(a) 11 luty 1823, Oleksianka.
    10. Ewa Gaszewska urodzony(a) 22 gru. 1826, Oleksianka.
    11. Anastazja Gaszewska urodzony(a) 22 gru. 1826, Oleksianka.

  7. 22.  Jan Świątek urodzony(a) 9 lip. 1803, Oleksianka (syn Cyprian Świątek oraz Salomea Dzięcioł).

    Jan poślubił(a) Ewa Płatek 26 sty. 1823, Latowicz. Ewa (córka Piotr Płatek oraz Bibianna Gielo) urodzony(a) 1805, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  8. 23.  Ewa Płatek urodzony(a) 1805, Oleksianka (córka Piotr Płatek oraz Bibianna Gielo).
    Dzieci:
    1. 11. Katarzyna Świątek urodzony(a) 29 mar. 1824, Oleksianka.
    2. Marianna Świątek urodzony(a) 5 sty. 1828, Oleksianka.
    3. Mateusz Świątek urodzony(a) 12 wrz. 1830, Oleksianka.
    4. Wojciech Świątek urodzony(a) 19 kwie. 1833, Oleksianka.
    5. Franciszka Świątek urodzony(a) 22 mar. 1836, Oleksianka.
    6. Małgorzata Świątek urodzony(a) 9 maj 1839, Oleksianka.
    7. Łucja Świątek urodzony(a) 23 paź. 1842, Oleksianka.
    8. Szymon Świątek urodzony(a) 28 paź. 1844, Oleksianka.
    9. Teodor Świątek urodzony(a) 8 list. 1847, Oleksianka.

  9. 24.  Szymon Kowalski urodzony(a) 1786 (syn Adalbertus Kowalski oraz Małgorzata Kowalska).

    Szymon poślubił(a) Krystyna Gielo 25 luty 1810, Latowicz. Krystyna (córka Tomasz Gielo oraz Katarzyna Reda) urodzony(a) 11 mar. 1794, Strachomin. [Arkusz rodzinny]


  10. 25.  Krystyna Gielo urodzony(a) 11 mar. 1794, Strachomin (córka Tomasz Gielo oraz Katarzyna Reda).
    Dzieci:
    1. Antonina Marianna Kowalska urodzony(a) 31 maj 1811, Redzyńskie.
    2. Ignacy Piotr Kowalski urodzony(a) 29 lip. 1812, Redzyńskie.
    3. Rozalia Marianna Kowalska urodzony(a) 1 wrz. 1813, Redzyńskie; zgon 24 sty. 1885, Laliny.
    4. Kacper Antoni Kowalski urodzony(a) 9 sty. 1816, Redzyńskie.
    5. Hilary Paweł Kowalski urodzony(a) 12 sty. 1817, Redzyńskie.
    6. Łukasz Franciszek Kowalski urodzony(a) 16 paź. 1820, Redzyńskie.
    7. Jędrzej Grzegorz Kowalski urodzony(a) 26 list. 1821, Redzyńskie.
    8. 12. Filip Jakub Kowalski urodzony(a) 30 kwie. 1823, Redzyńskie.

  11. 26.  Franciszek Pielasa urodzony(a) 3 gru. 1781, Chyżyny (syn Jan Pielasa oraz Petronella Jaworska).

    Franciszek poślubił(a) Marianna Śluzek 25 luty 1810, Latowicz. Marianna (córka Baltazar Śluzek oraz Franciszka Chrzyptowicz) urodzony(a) 17 sty. 1790, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  12. 27.  Marianna Śluzek urodzony(a) 17 sty. 1790, Redzyńskie (córka Baltazar Śluzek oraz Franciszka Chrzyptowicz).
    Dzieci:
    1. Wojciech Franciszek Pielasa urodzony(a) 11 wrz. 1812, Chyżyny.
    2. Piotr Paweł Pielasa urodzony(a) 29 czer. 1815, Chyżyny.
    3. Kazimierz Maciej Pielasa urodzony(a) 27 luty 1818, Chyżyny.
    4. Rafał Franciszek Pielasa urodzony(a) 9 paź. 1820, Chyżyny.
    5. 13. Zuzanna Pielasa urodzony(a) 3 sier. 1823, Chyżyny.
    6. Jakub Pielasa urodzony(a) 18 lip. 1826, Chyżyny.
    7. Marianna Pielasa urodzony(a) 28 luty 1829, Chyżyny.
    8. Bernard Pielasa urodzony(a) 27 maj 1832, Chyżyny.
    9. Leon Pielasa urodzony(a) 8 kwie. 1835, Chyżyny.