Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Katarzyna Płatek

Katarzyna Płatek

Kobieta 1854 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Katarzyna Płatek urodzony(a) 20 maj 1854, Oleksianka (córka Michał Wacław Płatek oraz Helena Kunegunda Wiechetek).

    Katarzyna poślubił(a) Marcin Pajda 13 list. 1887, Latowicz. Marcin (syn Franciszek Pajda oraz Ludwika Mućko) urodzony(a) 30 paź. 1847, Waliska. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Marianna Pajda urodzony(a) 1 wrz. 1888, Latowicz.
    2. Anna Pajda urodzony(a) 3 lip. 1891, Latowicz.
    3. Józef Pajda urodzony(a) 22 sier. 1895, Latowicz.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Michał Wacław Płatek urodzony(a) 25 wrz. 1816, Oleksianka (syn Antoni Płatek oraz Joanna Kosut).

    Michał poślubił(a) Helena Kunegunda Wiechetek 11 luty 1839, Latowicz. Helena (córka Kacper Wiechetek oraz Franciszka Łodyga) urodzony(a) 6 sier. 1814, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Helena Kunegunda Wiechetek urodzony(a) 6 sier. 1814, Redzyńskie (córka Kacper Wiechetek oraz Franciszka Łodyga).
    Dzieci:
    1. Jan Płatek urodzony(a) 13 maj 1842, Oleksianka.
    2. Teodora Płatek urodzony(a) 2 paź. 1847, Oleksianka.
    3. Scholastyka Płatek urodzony(a) 10 luty 1851, Oleksianka.
    4. 1. Katarzyna Płatek urodzony(a) 20 maj 1854, Oleksianka.
    5. Antoni Płatek urodzony(a) 15 sty. 1860, Oleksianka.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Antoni Płatek urodzony(a) 9 luty 1791, Oleksianka (syn Augustyn Płatek oraz Ewa Woźniak).

    Antoni poślubił(a) Joanna Kosut 30 maj 1813, Latowicz. Joanna (córka Tomasz Kosut oraz Antonina Soćko) urodzony(a) 14 czer. 1790, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Joanna Kosut urodzony(a) 14 czer. 1790, Oleksianka (córka Tomasz Kosut oraz Antonina Soćko).
    Dzieci:
    1. Katarzyna Anastazja Płatek urodzony(a) 9 list. 1814, Oleksianka.
    2. 2. Michał Wacław Płatek urodzony(a) 25 wrz. 1816, Oleksianka.
    3. Gabriel Kazimierz Płatek urodzony(a) 16 mar. 1819, Oleksianka.
    4. Tomasz Feliks Płatek urodzony(a) 16 gru. 1821, Oleksianka; zgon 28 maj 1824, Oleksianka.
    5. Cecylia Płatek urodzony(a) 14 list. 1825, Oleksianka.
    6. Paweł Płatek urodzony(a) 29 czer. 1831, Oleksianka.

  3. 6.  Kacper Wiechetek urodzony(a) 8 sty. 1786, Redzyńskie (syn Łukasz Wiechetek oraz Katarzyna Śluzek); zgon 23 mar. 1832, Redzyńskie.

    Kacper poślubił(a) Franciszka Łodyga 4 list. 1810, Latowicz. Franciszka (córka Baltazar Łodyga oraz Elżbieta Pazura) urodzony(a) 10 mar. 1792, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Franciszka Łodyga urodzony(a) 10 mar. 1792, Laliny (córka Baltazar Łodyga oraz Elżbieta Pazura).
    Dzieci:
    1. 3. Helena Kunegunda Wiechetek urodzony(a) 6 sier. 1814, Redzyńskie.
    2. Magdalena Katarzyna Wiechetek urodzony(a) 31 mar. 1817, Redzyńskie.
    3. Jacek Kajetan Wiechetek urodzony(a) 16 sier. 1818, Redzyńskie.
    4. Florian Stanisław Wiechetek urodzony(a) 11 maj 1821, Redzyńskie.
    5. Filip Jakub Wiechetek urodzony(a) 25 kwie. 1825, Redzyńskie.
    6. Paweł Wiechetek urodzony(a) 25 sty. 1828, Redzyńskie; zgon 19 luty 1831, Redzyńskie.
    7. Bernard Wiechetek urodzony(a) 19 sier. 1830, Redzyńskie.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Augustyn Płatek urodzony(a) 1744, Oleksianka (syn N Płatek).

    Augustyn poślubił(a) Ewa Woźniak 16 luty 1783, Latowicz. Ewa (córka Jan Woźniak oraz Anna Perzanka) urodzony(a) 29 gru. 1759, Oleksianka. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Ewa Woźniak urodzony(a) 29 gru. 1759, Oleksianka (córka Jan Woźniak oraz Anna Perzanka).
    Dzieci:
    1. Andrzej Płatek urodzony(a) 7 luty 1784, Oleksianka; zgon 28 luty 1789, Oleksianka.
    2. Ludwik Płatek urodzony(a) 2 luty 1786, Oleksianka.
    3. Eufrezja Płatek urodzony(a) 2 wrz. 1788, Oleksianka; zgon 4 wrz. 1793, Oleksianka.
    4. 4. Antoni Płatek urodzony(a) 9 luty 1791, Oleksianka.
    5. Łucja Płatek urodzony(a) 13 gru. 1795, Oleksianka.
    6. Krzysztof Płatek urodzony(a) 25 czer. 1798, Oleksianka.
    7. Elżbieta Płatek urodzony(a) 7 lip. 1801, Oleksianka; zgon 26 lip. 1804, Oleksianka.
    8. Józefa Płatek urodzony(a) 14 mar. 1804, Oleksianka.

  3. 10.  Tomasz Kosut urodzony(a) 10 gru. 1758, Oleksianka (syn Grzegorz Kosut oraz Marianna); zgon 8 wrz. 1793, Oleksianka.

    Tomasz poślubił(a) Antonina Soćko [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Antonina Soćko
    Dzieci:
    1. Daniel Kosut urodzony(a) 4 sty. 1789, Oleksianka; zgon 18 czer. 1789, Oleksianka.
    2. 5. Joanna Kosut urodzony(a) 14 czer. 1790, Oleksianka.
    3. Cyprian Kosut urodzony(a) 28 list. 1792, Oleksianka; zgon 29 list. 1792, Oleksianka.

  5. 12.  Łukasz Wiechetek urodzony(a) 17 paź. 1756, Redzyńskie (syn Jakub Wiechetek oraz Zofia); zgon 17 sier. 1813, Redzyńskie.

    Łukasz poślubił(a) Katarzyna Śluzek 16 sty. 1785, Latowicz. Katarzyna (córka Jakub Śluzek oraz Marianna) urodzony(a) 15 list. 1763, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Katarzyna Śluzek urodzony(a) 15 list. 1763, Redzyńskie (córka Jakub Śluzek oraz Marianna).
    Dzieci:
    1. 6. Kacper Wiechetek urodzony(a) 8 sty. 1786, Redzyńskie; zgon 23 mar. 1832, Redzyńskie.
    2. Julianna Wiechetek urodzony(a) 19 luty 1788, Redzyńskie.
    3. Piotr Wiechetek urodzony(a) 28 kwie. 1789, Redzyńskie.
    4. Adam Wiechetek urodzony(a) 25 gru. 1791, Redzyńskie.
    5. Stefan Wiechetek urodzony(a) 2 sty. 1793, Redzyńskie.
    6. Franciszek Wiechetek urodzony(a) 9 mar. 1797, Redzyńskie.
    7. Rozalia Wiechetek urodzony(a) 9 wrz. 1799, Redzyńskie.
    8. Marcella Wiechetek urodzony(a) 3 czer. 1802, Redzyńskie.
    9. Rozalia Wiechetek urodzony(a) 17 wrz. 1803, Redzyńskie.
    10. Urszula Wiechetek urodzony(a) 22 paź. 1806, Redzyńskie.

  7. 14.  Baltazar Łodyga urodzony(a) 1763, Laliny (syn Urban Łodyga oraz Agnieszka); zgon 11 czer. 1813, Laliny.

    Baltazar poślubił(a) Elżbieta Pazura 19 list. 1780, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Elżbieta Pazura
    Dzieci:
    1. Mikołaj Łodyga urodzony(a) 1 gru. 1781, Laliny; zgon 24 lip. 1783, Laliny.
    2. Majcher Łodyga urodzony(a) 8 sty. 1783, Laliny; zgon 19 gru. 1824, Laliny.
    3. Paweł Łodyga urodzony(a) 13 sty. 1785, Laliny; zgon 21 maj 1786, Laliny.
    4. Petronella Łodyga urodzony(a) 30 maj 1787, Laliny; zgon 6 list. 1788, Laliny.
    5. Karol Łodyga urodzony(a) 5 list. 1789, Laliny; zgon 15 list. 1849, Laliny.
    6. 7. Franciszka Łodyga urodzony(a) 10 mar. 1792, Laliny.
    7. Felicjan Łodyga urodzony(a) 30 maj 1797, Laliny; zgon 7 mar. 1799, Laliny.


Pokolenie: 5

  1. 16.  N Płatek
    Dzieci:
    1. Kazimierz Płatek urodzony(a) 1709, Oleksianka; zgon 6 sier. 1789, Oleksianka.
    2. Grzegorz Płatek urodzony(a) 1718; zgon 8 gru. 1798, Latowicz.
    3. Jakub Płatek urodzony(a) 1728; zgon 30 sier. 1788, Oleksianka.
    4. Paweł Płatek urodzony(a) 1731, Oleksianka; zgon 11 kwie. 1810, Oleksianka.
    5. Stefan Płatek urodzony(a) 1732; zgon 24 sier. 1775, Latowicz.
    6. Jan Płatek urodzony(a) 1737, Oleksianka; zgon 30 sty. 1807, Oleksianka.
    7. Kazimierz Płatek urodzony(a) 1738, Oleksianka; zgon 30 sier. 1803, Oleksianka.
    8. 8. Augustyn Płatek urodzony(a) 1744, Oleksianka.
    9. Piotr Płatek urodzony(a) 1747, Oleksianka; zgon 20 sty. 1820, Oleksianka.

  2. 18.  Jan Woźniak (syn N Woźniak).

    Jan poślubił(a) Anna Perzanka [Arkusz rodzinny]


  3. 19.  Anna Perzanka
    Dzieci:
    1. Antoni Woźniak urodzony(a) 13 czer. 1756, Oleksianka.
    2. 9. Ewa Woźniak urodzony(a) 29 gru. 1759, Oleksianka.
    3. Elżbieta Woźniak urodzony(a) 3 list. 1762, Oleksianka.

  4. 20.  Grzegorz Kosut (syn N Kosut).

    Grzegorz — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  5. 21.  Marianna
    Dzieci:
    1. 10. Tomasz Kosut urodzony(a) 10 gru. 1758, Oleksianka; zgon 8 wrz. 1793, Oleksianka.
    2. Anastazja Kosut urodzony(a) 21 gru. 1761, Oleksianka.
    3. Bartłomiej Kosut

  6. 24.  Jakub Wiechetek urodzony(a) 1716, Redzyńskie (syn N Wiechetek); zgon 30 gru. 1796, Redzyńskie.

    Jakub — Zofia. [Arkusz rodzinny]


  7. 25.  Zofia
    Dzieci:
    1. Jakub Wiechetek urodzony(a) 1754, Redzyńskie; zgon 29 gru. 1794, Redzyńskie.
    2. 12. Łukasz Wiechetek urodzony(a) 17 paź. 1756, Redzyńskie; zgon 17 sier. 1813, Redzyńskie.
    3. Franciszek Wiechetek urodzony(a) 23 wrz. 1759, Redzyńskie.
    4. Adalbertus Wiechetek urodzony(a) 16 kwie. 1763, Redzyńskie.
    5. Laurenty (Wawrzyniec) Wiechetek urodzony(a) 12 sier. 1764, Redzyńskie.
    6. Franciszek Wiechetek urodzony(a) 17 paź. 1768, Redzyńskie.

  8. 26.  Jakub Śluzek urodzony(a) 1722 (syn N Śluzek); zgon 23 lip. 1782, Redzyńskie.

    Jakub — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  9. 27.  Marianna
    Dzieci:
    1. Józef Śluzek urodzony(a) 17 mar. 1756, Redzyńskie.
    2. Marcin Śluzek urodzony(a) 11 list. 1758, Redzyńskie; zgon 27 list. 1779, Redzyńskie.
    3. Jan Śluzek urodzony(a) 24 czer. 1761, Redzyńskie.
    4. 13. Katarzyna Śluzek urodzony(a) 15 list. 1763, Redzyńskie.
    5. Romuald Śluzek urodzony(a) 6 luty 1766, Redzyńskie; zgon 14 gru. 1828, Laliny.
    6. Maciej Śluzek urodzony(a) 26 luty 1769, Redzyńskie.

  10. 28.  Urban Łodyga urodzony(a) 1709, Laliny (syn N Łodyga); zgon 25 mar. 1787, Laliny.

    Urban — Agnieszka. [Arkusz rodzinny]


  11. 29.  Agnieszka
    Dzieci:
    1. Krzysztof Łodyga urodzony(a) 27 kwie. 1758, Laliny.
    2. 14. Baltazar Łodyga urodzony(a) 1763, Laliny; zgon 11 czer. 1813, Laliny.
    3. Ludwik Łodyga urodzony(a) 26 sier. 1764, Laliny.