Sabakowie

Genealogia rodu Sabaków i rodzin spokrewnionych

Martyna Wiechetek

Martyna Wiechetek

Kobieta 1867 -

Pokolenia:      Standartowe    |    Pionowo    |    Kompaktowe    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Martyna Wiechetek urodzony(a) 13 luty 1867, Iwowe (córka Bernard Wiechetek oraz Józefa Kosut).

Pokolenie: 2

  1. 2.  Bernard Wiechetek urodzony(a) 19 sier. 1830, Redzyńskie (syn Kacper Wiechetek oraz Franciszka Łodyga).

    Bernard poślubił(a) Józefa Kosut 22 list. 1858, Latowicz. Józefa (córka Urban Kosut oraz Brygida Maciejec) urodzony(a) 11 mar. 1834, Iwowe. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Józefa Kosut urodzony(a) 11 mar. 1834, Iwowe (córka Urban Kosut oraz Brygida Maciejec).
    Dzieci:
    1. Franciszka Wiechetek urodzony(a) 28 wrz. 1860, Oleksianka.
    2. Teofil Wiechetek urodzony(a) 31 paź. 1862, Redzyńskie.
    3. Szymon Wiechetek urodzony(a) 22 mar. 1864, Strachomin.
    4. 1. Martyna Wiechetek urodzony(a) 13 luty 1867, Iwowe.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Kacper Wiechetek urodzony(a) 8 sty. 1786, Redzyńskie (syn Łukasz Wiechetek oraz Katarzyna Śluzek); zgon 23 mar. 1832, Redzyńskie.

    Kacper poślubił(a) Franciszka Łodyga 4 list. 1810, Latowicz. Franciszka (córka Baltazar Łodyga oraz Elżbieta Pazura) urodzony(a) 10 mar. 1792, Laliny. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Franciszka Łodyga urodzony(a) 10 mar. 1792, Laliny (córka Baltazar Łodyga oraz Elżbieta Pazura).
    Dzieci:
    1. Helena Kunegunda Wiechetek urodzony(a) 6 sier. 1814, Redzyńskie.
    2. Magdalena Katarzyna Wiechetek urodzony(a) 31 mar. 1817, Redzyńskie.
    3. Jacek Kajetan Wiechetek urodzony(a) 16 sier. 1818, Redzyńskie.
    4. Florian Stanisław Wiechetek urodzony(a) 11 maj 1821, Redzyńskie.
    5. Filip Jakub Wiechetek urodzony(a) 25 kwie. 1825, Redzyńskie.
    6. Paweł Wiechetek urodzony(a) 25 sty. 1828, Redzyńskie; zgon 19 luty 1831, Redzyńskie.
    7. 2. Bernard Wiechetek urodzony(a) 19 sier. 1830, Redzyńskie.

  3. 6.  Urban Kosut urodzony(a) 25 maj 1790, Iwowe (syn Kazimierz Kosut oraz Agata Domoń).

    Urban poślubił(a) Brygida Maciejec 24 sty. 1813, Latowicz. Brygida (córka Ignacy Maciejec oraz Franciszka Dybcio) urodzony(a) 1792, Dąbrówka. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Brygida Maciejec urodzony(a) 1792, Dąbrówka (córka Ignacy Maciejec oraz Franciszka Dybcio).
    Dzieci:
    1. Adam Hilary Kosut urodzony(a) 1 wrz. 1815, Iwowe.
    2. Jakub Kilian Kosut urodzony(a) 20 lip. 1817, Iwowe.
    3. Marianna Katarzyna Kosut urodzony(a) 7 gru. 1820, Iwowe.
    4. Klara Kosut urodzony(a) 1 paź. 1822, Iwowe.
    5. Zuzanna Kosut urodzony(a) 1825, Iwowe.
    6. Krystyna Kosut urodzony(a) 13 wrz. 1827, Iwowe.
    7. 3. Józefa Kosut urodzony(a) 11 mar. 1834, Iwowe.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Łukasz Wiechetek urodzony(a) 17 paź. 1756, Redzyńskie (syn Jakub Wiechetek oraz Zofia); zgon 17 sier. 1813, Redzyńskie.

    Łukasz poślubił(a) Katarzyna Śluzek 16 sty. 1785, Latowicz. Katarzyna (córka Jakub Śluzek oraz Marianna) urodzony(a) 15 list. 1763, Redzyńskie. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Katarzyna Śluzek urodzony(a) 15 list. 1763, Redzyńskie (córka Jakub Śluzek oraz Marianna).
    Dzieci:
    1. 4. Kacper Wiechetek urodzony(a) 8 sty. 1786, Redzyńskie; zgon 23 mar. 1832, Redzyńskie.
    2. Julianna Wiechetek urodzony(a) 19 luty 1788, Redzyńskie.
    3. Piotr Wiechetek urodzony(a) 28 kwie. 1789, Redzyńskie.
    4. Adam Wiechetek urodzony(a) 25 gru. 1791, Redzyńskie.
    5. Stefan Wiechetek urodzony(a) 2 sty. 1793, Redzyńskie.
    6. Franciszek Wiechetek urodzony(a) 9 mar. 1797, Redzyńskie.
    7. Rozalia Wiechetek urodzony(a) 9 wrz. 1799, Redzyńskie.
    8. Marcella Wiechetek urodzony(a) 3 czer. 1802, Redzyńskie.
    9. Rozalia Wiechetek urodzony(a) 17 wrz. 1803, Redzyńskie.
    10. Urszula Wiechetek urodzony(a) 22 paź. 1806, Redzyńskie.

  3. 10.  Baltazar Łodyga urodzony(a) 1763, Laliny (syn Urban Łodyga oraz Agnieszka); zgon 11 czer. 1813, Laliny.

    Baltazar poślubił(a) Elżbieta Pazura 19 list. 1780, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Elżbieta Pazura
    Dzieci:
    1. Mikołaj Łodyga urodzony(a) 1 gru. 1781, Laliny; zgon 24 lip. 1783, Laliny.
    2. Majcher Łodyga urodzony(a) 8 sty. 1783, Laliny; zgon 19 gru. 1824, Laliny.
    3. Paweł Łodyga urodzony(a) 13 sty. 1785, Laliny; zgon 21 maj 1786, Laliny.
    4. Petronella Łodyga urodzony(a) 30 maj 1787, Laliny; zgon 6 list. 1788, Laliny.
    5. Karol Łodyga urodzony(a) 5 list. 1789, Laliny; zgon 15 list. 1849, Laliny.
    6. 5. Franciszka Łodyga urodzony(a) 10 mar. 1792, Laliny.
    7. Felicjan Łodyga urodzony(a) 30 maj 1797, Laliny; zgon 7 mar. 1799, Laliny.

  5. 12.  Kazimierz Kosut urodzony(a) , Iwowe (syn N Kosut).

    Kazimierz poślubił(a) Agata Domoń 4 luty 1770, Latowicz. Agata urodzony(a) , Wężyczyn. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Agata Domoń urodzony(a) , Wężyczyn.
    Dzieci:
    1. Jan Kosut urodzony(a) 22 czer. 1773, Iwowe.
    2. Ignacy Kosut urodzony(a) 6 luty 1775, Iwowe.
    3. Mikołaj Kosut urodzony(a) 9 gru. 1776, Iwowe.
    4. Jan Gwalbert Kosut urodzony(a) 12 lip. 1779, Iwowe.
    5. Piotr Kosut urodzony(a) 30 czer. 1781, Iwowe.
    6. Paweł Kosut urodzony(a) 30 czer. 1781, Iwowe.
    7. Karol Kosut urodzony(a) 2 list. 1783, Iwowe; zgon 30 wrz. 1784, Iwowe.
    8. Krystyna Kosut urodzony(a) 18 sier. 1785, Iwowe; zgon 15 sty. 1786, Iwowe.
    9. Katarzyna Kosut urodzony(a) 19 list. 1786, Iwowe.
    10. 6. Urban Kosut urodzony(a) 25 maj 1790, Iwowe.
    11. Julianna Kosut urodzony(a) 25 maj 1790, Iwowe.

  7. 14.  Ignacy Maciejec urodzony(a) 20 luty 1763, Dąbrówka (syn Adalbertus Maciejec oraz Teresa Cierzniowa).

    Ignacy poślubił(a) Franciszka Dybcio 20 luty 1791, Latowicz. Franciszka (córka Adalbertus Dybcio oraz Zofia) urodzony(a) 20 mar. 1768, Oleksianka; zgon 4 mar. 1814, Dąbrówka. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Franciszka Dybcio urodzony(a) 20 mar. 1768, Oleksianka (córka Adalbertus Dybcio oraz Zofia); zgon 4 mar. 1814, Dąbrówka.
    Dzieci:
    1. 7. Brygida Maciejec urodzony(a) 1792, Dąbrówka.
    2. Honorata Maciejec urodzony(a) 12 sty. 1794, Dąbrówka.
    3. Józef Maciejec urodzony(a) 20 mar. 1796, Dąbrówka.
    4. Kunegunda Maciejec urodzony(a) 5 sier. 1797, Dąbrówka.
    5. Jakub Maciejec urodzony(a) 22 lip. 1800, Dąbrówka; zgon 4 luty 1801, Dąbrówka.
    6. Walenty Maciejec urodzony(a) 6 luty 1802, Dąbrówka; zgon 30 czer. 1802, Dąbrówka.
    7. Jakub Maciejec urodzony(a) 23 lip. 1803, Dąbrówka.
    8. Katarzyna Maciejec urodzony(a) 26 kwie. 1806, Dąbrówka.


Pokolenie: 5

  1. 16.  Jakub Wiechetek urodzony(a) 1716, Redzyńskie (syn N Wiechetek); zgon 30 gru. 1796, Redzyńskie.

    Jakub — Zofia. [Arkusz rodzinny]


  2. 17.  Zofia
    Dzieci:
    1. Jakub Wiechetek urodzony(a) 1754, Redzyńskie; zgon 29 gru. 1794, Redzyńskie.
    2. 8. Łukasz Wiechetek urodzony(a) 17 paź. 1756, Redzyńskie; zgon 17 sier. 1813, Redzyńskie.
    3. Franciszek Wiechetek urodzony(a) 23 wrz. 1759, Redzyńskie.
    4. Adalbertus Wiechetek urodzony(a) 16 kwie. 1763, Redzyńskie.
    5. Laurenty (Wawrzyniec) Wiechetek urodzony(a) 12 sier. 1764, Redzyńskie.
    6. Franciszek Wiechetek urodzony(a) 17 paź. 1768, Redzyńskie.

  3. 18.  Jakub Śluzek urodzony(a) 1722 (syn N Śluzek); zgon 23 lip. 1782, Redzyńskie.

    Jakub — Marianna. [Arkusz rodzinny]


  4. 19.  Marianna
    Dzieci:
    1. Józef Śluzek urodzony(a) 17 mar. 1756, Redzyńskie.
    2. Marcin Śluzek urodzony(a) 11 list. 1758, Redzyńskie; zgon 27 list. 1779, Redzyńskie.
    3. Jan Śluzek urodzony(a) 24 czer. 1761, Redzyńskie.
    4. 9. Katarzyna Śluzek urodzony(a) 15 list. 1763, Redzyńskie.
    5. Romuald Śluzek urodzony(a) 6 luty 1766, Redzyńskie; zgon 14 gru. 1828, Laliny.
    6. Maciej Śluzek urodzony(a) 26 luty 1769, Redzyńskie.

  5. 20.  Urban Łodyga urodzony(a) 1709, Laliny (syn N Łodyga); zgon 25 mar. 1787, Laliny.

    Urban — Agnieszka. [Arkusz rodzinny]


  6. 21.  Agnieszka
    Dzieci:
    1. Krzysztof Łodyga urodzony(a) 27 kwie. 1758, Laliny.
    2. 10. Baltazar Łodyga urodzony(a) 1763, Laliny; zgon 11 czer. 1813, Laliny.
    3. Ludwik Łodyga urodzony(a) 26 sier. 1764, Laliny.

  7. 24.  N Kosut
    Dzieci:
    1. Paweł Kosut urodzony(a) 1678; zgon 16 lip. 1768, Iwowe.
    2. Maciej Kosut urodzony(a) 1720, Iwowe; zgon 27 sty. 1800, Iwowe.
    3. Łukasz Kosut urodzony(a) 1724, Iwowe; zgon 18 maj 1774, Iwowe.
    4. Adalbertus Kosut urodzony(a) 1724, Iwowe; zgon 7 list. 1794, Iwowe.
    5. Bartłomiej Kosut urodzony(a) 1735, Iwowe; zgon 30 wrz. 1795, Iwowe.
    6. Marcin Kosut urodzony(a) 1741, Iwowe; zgon 7 wrz. 1811, Iwowe.
    7. Krystyna Kosut
    8. 12. Kazimierz Kosut urodzony(a) , Iwowe.
    9. Adalbertus Kosut
    10. Tomasz Kosut
    11. Grzegorz Kosut
    12. Antoni Kosut urodzony(a) 1751, Iwowe; zgon 7 maj 1801, Iwowe.
    13. Walenty Kosut urodzony(a) 1753, Iwowe; zgon 25 wrz. 1793, Iwowe.
    14. Marianna Kosut urodzony(a) 1753, Iwowe; zgon 11 paź. 1773, Iwowe.
    15. Marianna Kosut urodzony(a) , Iwowe; zgon 1763, Iwowe.
    16. Teresa Kosut urodzony(a) 1760, Iwowe; zgon 23 mar. 1793, Iwowe.

  8. 28.  Adalbertus Maciejec urodzony(a) 1734, Dąbrówka (syn N Maciejec); zgon 15 wrz. 1774, Dąbrówka.

    Adalbertus poślubił(a) Teresa Cierzniowa 15 list. 1761, Latowicz. [Arkusz rodzinny]


  9. 29.  Teresa Cierzniowa
    Dzieci:
    1. 14. Ignacy Maciejec urodzony(a) 20 luty 1763, Dąbrówka.
    2. Laurenty Maciejec urodzony(a) 13 sier. 1765, Dąbrówka; zgon 6 lip. 1813, Dąbrówka.
    3. Błażej Maciejec urodzony(a) 2 luty 1769, Dąbrówka.

  10. 30.  Adalbertus Dybcio

    Adalbertus — Zofia. [Arkusz rodzinny]


  11. 31.  Zofia
    Dzieci:
    1. Józef Dybcio urodzony(a) 17 mar. 1756, Oleksianka.
    2. Krzysztof Dybcio urodzony(a) 13 wrz. 1761, Oleksianka.
    3. Ignacy Dybcio urodzony(a) 2 luty 1764, Oleksianka.
    4. Magdalena Dybcio urodzony(a) 16 maj 1765, Oleksianka.
    5. 15. Franciszka Dybcio urodzony(a) 20 mar. 1768, Oleksianka; zgon 4 mar. 1814, Dąbrówka.
    6. Feliks Dybcio urodzony(a) 3 czer. 1770, Oleksianka.